Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фінальне голосування за: Модератора Національної Єдності :bomb: :bomb: :bomb:

Опитування
Вибори Модератора Національної Єдності
Всього проголосувало: 147
Радник  30 

20% 
Зєльоний крокоділ  14 

10% 
old-wood  8 

5% 
Молли  30 

20% 
Слав  65 

44% 

Всього проголосувало: 175
В основному голосуванні дописувачі визначились із основної маси претендентів за основні варіанти.
5% Набрали
Слав 37%
Geo/Гео 9%
Радник 5%
Зєльоний крокоділ 5%
old-wood 6%
Молли 11%

Окремо "не підтримую жодного 12%" на тестовому було 13% - що вказує на те що дописувачі все ж визначаються із уподобаннями.
Інші дописувачі не подолали 5%
Щодо Geo

Про Гео

Мене нахєр зі списку! Сходу!

Тут є кому модерувати. Є Тартосетто. Є Ельгуйдер. Є Антон ау. Є RuZa. Вже і Сметана є. Можна поставити Сєргєя ДжеймсаБонда 007. Є багато достойних кандидатур модерувати цей ватний смітник. Он....Дідуся ставте в модератори. Прекрасна людина.

Основне - з'явились вимоги до модератора!

Отже є для вас трошки додаткових ввідних. Всі попередні модератори були упередженні в тій чи іншій мірі. Тому їх повернення не розглядається. Кандидатура має бути з нейтральними політичними вподобаннями, проживати на неокупованій території України та бажано перебувати в адекватному психічному стані. Модератор буде анонімним. Свої пропозиції скидайте в приватне.

То ж можливо зробили багато справ без результатно та вже є сподівання що це вплине на адміністрацію в тій чи інші мірі.

Тут були звинувачення в упередженості щодо мене не уявляю як я можу вплинути на голосування.
Але для об'єктивності зміню порядок сортування на зворотній.

Зауважу що адміністрація оновила правила і обертаємо "Модератора Національної Єдності"

ну поставити того хто вважає крим російським то не є добре

ну поставити того хто вважає крим російським то не є добре

Я навіть не знаю що сказати - типу він має бути забаненим згідно правил ФУП

має бути з нейтральними політичними вподобаннями
До сльоз.

плять форум умственно-ущербных... Слава, у которого ОЗУ хватает только для слов "кацап" и "наратывы", — в модераторы.  :facepalm1:

Віддав голоса за Моллі

плять форум умственно-ущербных... Слава, у которого ОЗУ хватает только для слов "кацап" и "наратывы", — в модераторы.  :facepalm1:

дивно тебе кацапом не називав , нехамив і навіть не читав тебе і навіть не банив раніше . що не так з тобою?

Крокоділ проживає в окупації, тому не варто було його кандидатуру вносити в список претендентів

а что тут делает деревяшка и Раднык? Они ж граждане других стран! Какого куя мудак ТС их тягает?

Знову забув другу за популярнісю опцію. Маніпулюєш?

дивно тебе кацапом не називав , нехамив і навіть не читав тебе і навіть не банив раніше . що не так з тобою?

да постоянно ты меня называл, или других, кто тут правду писать пытался.

да постоянно ты меня называл

я цього не памятаю і не памятаю щоб банив тебе тим більш надовго

Крокоділ проживає в окупації, тому не варто було його кандидатуру вносити в список претендентів

Та от незрозуміло що робити - вимоги з'явились на фіналі то ж можливо все переробляти доведеться але хоч якийсь фінал треба щоб не було відчуття даремності.

Як проросійська дерев'яна вата опинилася в списку?

Як проросійська дерев'яна вата опинилася в списку?
В результаті голосування дописувачів

бажано перебувати в адекватному психічному стані

(tu)

я цього не памятаю і не памятаю щоб банив тебе тим більш надовго

щось славік геть усе позабував....

Знову забув другу за популярнісю опцію. Маніпулюєш?

Повторюю питання ^

Нагадаю що список кандидатів утворився в результаті 2х турів голосувань

відбіркового
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138041.0
та
основного
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138101.0

І в підсумку ми отримали цих кандидатів.

щось славік геть усе позабував....

Голоснув за Слава, хоча він мене також банив, але то таке...  :D

проти всіх

навіть не знаю це звичайно анонімний дописувач але важко сказати що це обранець....

Я також проти всіх, тільки можна подвоїти список ігнору.

Радник

Нагадую дописувачам що саме 'Проти всіх' було другим за популярністю.

ТС тут явно маніпулює виключаючи цю графу.

да постоянно ты меня называл, или других, кто тут правду писать пытался.
то не треба було банити тагіла, махна , штабскапітана, каменца і ще не менше сотні кацапів?

Всього проголосувало: 175
В основному голосуванні дописувачі визначились із основної маси претендентів за основні варіанти.
5% Набрали
Слав 37%
Geo/Гео 9%
Радник 5%
Зєльоний крокоділ 5%
old-wood 6%
Молли 11%

Окремо "не підтримую жодного 12%" на тестовому було 13% - що вказує на те що дописувачі все ж визначаються із уподобаннями.
Інші дописувачі не подолали 5%
Щодо Geo

Про Гео

Основне - з'явились вимоги до модератора!

То ж можливо зробили багато справ без результатно та вже є сподівання що це вплине на адміністрацію в тій чи інші мірі.

Тут були звинувачення в упередженості щодо мене не уявляю як я можу вплинути на голосування.
Але для об'єктивності зміню порядок сортування на зворотній.

Зауважу що адміністрація оновила правила і обертаємо "Модератора Національної Єдності"
вже порушення-старе дерево в круїзах і американецьі,крокодил на окупованих територіях,радник в великобританії. нащо порушувати з самого початку?

вже порушення-старе дерево в круїзах і американецьі,крокодил на окупованих територіях,радник в великобританії. нащо порушувати з самого початку?

Так треба по новому з самого початку із тестовго ви готові - я уже не знаю як заохотити до голосування знову і тестове не підійде там треба видаляти купу

то не треба було банити тагіла, махна , штабскапітана, каменца і ще не менше сотні кацапів?

шоб такое банить, не обязательно выбирать модером ипсошника, который под одну гребенку будет банить всех, кто не соблюдает ипсо

Ну я голоснув за Слав. Але ж в хлопа купа бізнесів, а модерувати це збіговисько неадекватів - це ж на цілий робочий день + вечір і вихідні.

Ну я голоснув за Слав. Але ж в хлопа купа бізнесів, а модерувати це збіговисько неадекватів - це ж на цілий робочий день + вечір і вихідні.

Заскочить на півгодини. Подивиться на кого найбільше скарг. Неупереджено забанить порохоскот за ІПСО. І зникне.
І на форумі настане перемога, благодєнствіє, і ізобіліє.

НАХЕРА ти в список всунув Слава, олдвуда, Кракоділа і Радника????

Ці четверо не відповідають вимогам Адміна. НАВІЩО робити дурну роботу і уводити людей в оману?????

А шо, Радник з Олдвудом проживають на території України???  :facepalm:

НАХЕРА ти в список всунув Слава, олдвуда, Кракоділа і Радника????

Ці четверо не відповідають вимогам Адміна. НАВІЩО робити дурну роботу і уводити людей в оману?????

Тоді починаємо все з початку треба з нуля висувати кандидатів

Радник    11     21%
Зєльоний крокоділ    3  6%
old-wood    2  4%
Молли    14     27%
Слав    22     42%

О, Славцьо вже всі свої консерви повиводив на галасування. За одну годину вправився.

Пельфор, до сраки таке галасування.

Треба робити відкрите. Даби дурь каждаго била відна. Тільки постами нехай голосують - і тоді побачиш, скільки за Славця проголосує, і із якою загальною кількістю постів кожен.

Тоді починаємо все з початку треба з нуля висувати кандидатів
Ні. Достатньо із списку того, що вже є висунуті, вибрати тих, хто відповідає критеріям Адміна, висунутим сьогодні.

Мене викреслюй одразу і більше НІКОЛИ НІКУДИ не внось стосовно модерації.

Радник    11     21%
old-wood    2  4%
Молли    14     27%
Слав    22     42%

О, Славцьо вже всі свої консерви повиводив на галасування. За одну годину вправився.

Треба робити відкрите. Даби дурь каждаго била відна. Тільки постами нехай голосують - і тоді побачиш, скільки за Славця проголосує, і із якою загальною кількістю постів кожен.

А питання як робити зміну в голосуванні? а як же ті хто хоче зберегти уподобання анонімно я хз

Радник    11     21%
old-wood    2  4%
Молли    14     27%
Слав    22     42%

Ну я проголосував за нього

ТС єбанувся. Вудяра підтримує окупацію Криму, ЗК - єбанько що мріє по анал.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія