Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Квартал 95 знову обхезався

Re: Квартал 95 знову обхезався

Знаєте, у чому відмінність порохобота від антипорохобота?
Порохобот виправдає будь яких "русскіх в Лондонє" у футболці RUSSIA, пустить слину замилування від огидного роліку типу новин на день народження каракулевого папаші, не знайде ніякого криміналу у торгівлі з ОРДЛО, і у представництві України Мудачуком.
Ну в цій гілі я бачу виправдання відразливожлобських жартів 95 кварталу і звинувачення у цьому якихось порохоботів.

Ну, давайте заборонимо всі театри, кіно та шоу, бо не дай Боже там хтось дозволить пожартувати, що не буде до-вподоби комусь, бо війна!
І, як приклад, нарешті, давайте вб'ємо Хопкінса,  бо він грав людожера у кіно...
Бачите, я теж вмію маніпулювати...

Ви порівняли 95 квартал з Хопкінсом? Я правильно зрозуміла?

Ви порівняли 95 квартал з Хопкінсом? Я правильно зрозуміла?

Ні, це ваша маніпуляція

Ну, давайте заборонимо всі театри, кіно та шоу, бо не дай Боже там хтось дозволить пожартувати, що не буде до-вподоби комусь, бо війна!

Не давай лучче в новогоднюю ночь запустим Ментов и Сватов
И Брат-2 с утра
А шотакое, это искусство, комуто не нравицца?

Бачив цю сценку трохи, коли клацав канали на Новий рік, теж не зайшло, херня якась.

Квартал і маскульт такого рівня треба демонстративно ігнорити. Щоб захоплення подібним гівном було чимось соромицьким, як ото колупатись у носі чи сраці.

Ні, це ваша маніпуляція

Это ж ты написал про Хопкинса, дятел :lol:
Еще и гордился, как ловко сманипулировал :facepalm1:
Этот бот слишком тупой, запускайте другого!

Вважаю, що Димець повинен сьогодні публічно на камеру вибачитись перед Кадировим-95 Кварталом за те, що таке сказав, чим виявив прояв порохоботства.

До речі, російська пропаганда вже зранку мусолить про те, що в Києві публічно на концерті знущаються над мешканцями Херсонської області.

Де там наші спецслужби, які не випустили Пороха з крахни нібито тому, що цим "може скористатися російська пропаганда"?

Чи "ето другоє"?

Ну в цій гілі я бачу виправдання відразливожлобських жартів 95 кварталу і звинувачення у цьому якихось порохоботів.
"жарт" справді на рівні що огидніше важко уявити
А ось тут це було і дотепно, і корисно для розуміння деяких моментів - зокрема природнього нерозуміння коцапйом української мови

До речі, російська пропаганда вже зранку мусолить про те, що в Києві публічно на концерті знущаються над мешканцями Херсонської області.

Де там наші спецслужби, які не випустили Пороха з крахни нібито тому, що цим "може скористатися російська пропаганда"?

Чи "ето другоє"?

Поменше читай кацапських газєт, бо отруєшся ядом на українського президента.
Якщо не вже :(

Я вже писала це у аналогічній гілці вчора, тож продублюю тут:

Передайте кварталівським дебілам, що у Скадовську місцеві все життя розмовляли українською. Або суржиком. В мене свекруха зі Скадовська. Розмовляла все життя українською, як і її батьки, і всі сусіди «на кутку».

Ідіоти, це ж треба так зганьбитися, навіть слухати їх кварталівські жарти гидко. Таке враження, що це кацапи вирішили шуткувати.

У нас далека рідня залишилися в Скадовську під кацапами, бо вже старенькі і немає сили кудись їхати. То вони й досі принципово розмовляють українською  з кацапами.
----------------------------------------

Квартал 95 я не дивлюсь ще з 2019 року. Коли побачила, як вони, раніше такі "дєрзкіє і смєлиє", раптом почали відверто плазувати, коли показували сценки з тим актором Великим у ролі Зеленського.

Всі "шюткі" про Зеленського раптом стали підлабузницькими, улесливими, такими, як намагаються натужно шуткувати на корпоративі підлеглі про свого Начальника, який присутній на святі та уважно за всіма спостерігає.

Зате про інших рівень жартів скотився по "самоє ні магу".

Тож, коли дивилась 95 квартал, виникало якесь почуття ніяковості за них. Або роздратування.

А зараз вони взагалі пробили дно отими сіська довська.

Хоча чого тепер обурюватися?

Ми ж схарчили іх Термос-Томос, Україну у ролі повії, яка приймає у всі дірки та носиться по Європах та канючить гроші. А, ще про Росію, яка "просто атадвінула от себя украінскую граніцу, і всьо..."

Між іншим, там ще були жарти про невдалу установку Буратіно, "чиї іспитанія прошлі неуспешно, і поетому єво отдалі папе Карло на доработку..." Хто не зрозумів - це був жарт про російський Сонцепьок, який вже в 2014 році вижигав позиції українських воїнів.

То чом ми не повинні схарчити ці сіські довська?

Напевно, сценаристи квартала у "нєдоумєнії" - а що вони зробили не так? Адже раніше так робили, і всі так сміялися, аплодували...

Останнє редагування: 3 січня 2024 16:11:23 від шуша

Поменше читай кацапських газєт, бо отруєшся ядом на українського президента.
Якщо не вже :(

Та не треба читати кацапські газети, можна просто дивитися жарти 95 Кварталу. Таке враження, що для обох пише одна людина, щоб більше принизити українців.

Та не треба читати кацапські газети, можна просто дивитися жарти 95 Кварталу. Таке враження, що для обох пише одна людина, щоб більше принизити українців.

Я своє враження виклав в аналогічній гілці: перебор

На початку цього шоу квартал дуже ретельно "пройшовся" по пані Фаріон слівова!
Пані Фаріон не залишилась у боргу, ліквідувала єдиний квартал, відтепер він має назву - земельна ділянка 95.
Але, я так зрозумів, сіськадовська затьмарила цю цікаву подію, або це недоробка  з боку порохоботів!
Тобто даю вам щось новеньке-старе, а то, якщо чесно, сіськадовська подзадовбала вже.

Таке враження, що для обох пише одна людина, щоб більше принизити українців.
є ще варіант що просто банальна дурість, але у всіх одночасно - і акторів, і худкерівників, і авторів
адже петросянщина+задорнов - це не вигадка, воно існує і має свого глядача, на жаль, і серед українців теж

Я вже писала це у аналогічній гілці вчора, тож продублюю тут:

Передайте кварталівським дебілам, що у Скадовську місцеві все життя розмовляли українською. Або суржиком. В мене свекруха зі Скадовська. Розмовляла все життя українською, як і її батьки, і всі сусіди «на кутку».

Ідіоти, це ж треба так зганьбитися, навіть слухати їх кварталівські жарти гидко. Таке враження, що це кацапи вирішили шуткувати.

У нас далека рідня залишилися в Скадовську під кацапами, бо вже старенькі і немає сили кудись їхати. То вони й досі принципово розмовляють українською  з кацапами.
----------------------------------------

Квартал 95 я не дивлюсь ще з 2019 року. Коли побачила, як вони, раніше такі "дєрзкіє і смєлиє", раптом почали відверто плазувати, коли показували сценки з тим актором Великим у ролі Зеленського.

Всі "шюткі" про Зеленського раптом стали підлабузницькими, улесливими, такими, як намагаються натужно шуткувати на корпоративі підлеглі про свого Начальника, який присутній на святі та уважно за всіма спостерігає.

Зате про інших рівень жартів скотився по "самоє ні магу".

Тож, коли дивилась 95 квартал, виникало якесь почуття ніяковості за них. Або роздратування.

А зараз вони взагалі пробили дно отими сіська довська.

Хоча чого тепер обурюватися?

Ми ж схарчили іх Термос-Томос, Україну у ролі повії, яка приймає у всі дірки та носиться по Європах та канючить гроші. А, ще про Росію, яка "просто атадвінула от себя украінскую граніцу, і всьо..."

Між іншим, там ще були жарти про невдалу установку Буратіно, "чиї іспитанія прошлі неуспешно, і поетому єво отдалі папе Карло на доработку..." Хто не зрозумів - це був жарт про російський Сонцепьок, який вже в 2014 році вижигав позиції українських воїнів.

То чом ми не повинні схарчити ці сіські довська?

Напевно, сценаристи квартала у "нєдоумєнії" - а що вони зробили не так? Адже раніше так робили, і всі так сміялися, аплодували...

Я вже писав тут,здається, що називаю Золоту дугу Херсонщини - Полтавщиною з морем.
Воно там все таке й є як в нас . Й люди такі самісінькі.

Бажаю 95 кварталу здохнути в пеклі всім складом.

є ще варіант що просто банальна дурість, але у всіх одночасно - і акторів, і худкерівників, і авторів
адже петросянщина+задорнов - це не вигадка, воно існує і має свого глядача, на жаль, і серед українців теж

Ні, не дурість.
Якось воно дуже вже вчасно обсирається Херсонщина, якось дуже вчасненько...

На жаль,саме петросянщина приваблива з точки зору мас-маркету

Ні, не дурість.
Якось воно дуже вже вчасно обсирається Херсонщина, якось дуже вчасненько...
Та справа тут навіть не у тому що Скадовськ окуповано, і не дай бог опинитися на місці тих людей
таке було б однаково огидно стосовно українців з будь-якої території
З коцапів глузувати, як це робить у більшості своїх репріз Великий (лише одна "Двасина праважаю" чого варта!) - це свята справа
але не з українців, та ще й у такий час та такий тупий спосіб, по-хамськи спотворюючи реальність
бо дійсно підхоплять, що українцям їхня мова непосильна, а її нав"язують

На жаль,саме петросянщина приваблива з точки зору мас-маркету
рівень привабливості петросянщини - це рівень сукупного інтелекту суспільства
а ця репріза кварталу - петросянщина в одному з найогидніших проявів

Та просто прочитайте біографії тих акторів, і тих, хто пише їм дебільні тексти. І додайте туди ж більше десяти років роботи в москві.

Та й потім весь свій продукт вони випускали так, щоб було можливо продати його кацапам, тобто ніякого обсирання кацапів та хуйла.

І отримаєте українофобів у всій красі, які завжди сміялися зі всього українського - згадайте їх замальовки про хохлів та вічний стьоб над западенцями коли там ще грав Сам,  та їх плазування перед хуйлом. У їх скетчах хуйло завжди виглядав таким собі мудрим правителєм. На відміну від...

Останнє редагування: 3 січня 2024 17:14:22 від шуша

Добре, відволічемся від авторів і акторів цієї юхні. Весь номер побудовано на перекручувані українських слів.

Я ще пам'ятаю дуже давно кацапи так перекручували слово "зажигалка" в слово "спалахуйка" і гигикали як придурашені.

Поясність мені, як можна в Києві, чекаючи кацапські ракети на голову,  сміятися з перекручування українських слів. Що в цьому смішного ?

Якщо дивитися з точки зору мови, то

Зараз часто буває так, що людина намагається розмовляти українською. Робить це важко, з великою кількістю русизмів.  Я дивлюся на таку людину і відчуваю до неї велику симпатію. Хочеться сказати: говори так і надалі, не зупиняйся, з часом все краще і краще буде

Ці падли насміхаються, глузують, принижують. Таким чином вони вбивають у цих людей бажання говорити українською

Це свідома кацапська диверсія

Карочі, після такого подальші концерти кварталу мають бути піддані обструкції
і це теж - рівень зрілості суспільства
а то одні в окопах, у багнюці, під обстрілами, а інші регочуть з подібної гидоти

Добре, відволічемся від авторів і акторів цієї юхні. Весь номер побудовано на перекручувані українських слів.

Я ще пам'ятаю дуже давно кацапи так перекручували слово "зажигалка" в слово "спалахуйка" і гигикали як придурашені.

Поясність мені, як можна в Києві, чекаючи кацапські ракети на голову,  сміятися з перекручування українських слів. Що в цьому смішного ?

Автори 95 кварталу - ментальні кацапи, які ніколи не зможуть перебороти в собі психологію "бальшова брата". Це особливо стало зрозуміло після 2014 року.

Я вже не кажу про окремі епізоду дурнуватих Сватів, буквально просякнутих російською ідеологією.

Якщо дивитися з точки зору мови, то

Зараз часто буває так, що людина намагається розмовляти українською. Робить це важко, з великою кількістю русизмів.  Я дивлюся на таку людину і відчуваю до неї велику симпатію. Хочеться сказати: говори так і надалі, не зупиняйся, з часом все краще і краще буде

Ці падли насміхаються, глузують, принижують. Таким чином вони вбивають у цих людей бажання говорити українською

Це свідома кацапська диверсія

Саме так. Вони в своєму виправданні написали, що хотіли показати, що ніколи не пізно перейти на мову.

Але ж ні, зовсім навпаки, вони висміюють саме тих, що стараються розмовляти українською.

Карочі, після такого подальші концерти кварталу мають бути піддані обструкції
і це теж - рівень зрілості суспільства
а то одні в окопах, у багнюці, під обстрілами, а інші регочуть з подібної гидоти

обструкції МАЛО

всім повістки видати. Окремий Батальон 95 імені Зеленського   створити.

Який основний висновок можна зробити з цього всього обговорення - ВСІ таки виявилися обізнаними контентом цього шоу, 
мабуть ВСІ дивилися цю земельну ділянку 95, мінімум хоча б один епізод, але ДИВИЛИСЬ, хоча б одним оком, але ДИВИЛИСЬ!
Відразу питання - навіщо дивитесь, якщо потім на піну сходите та  бажаєте їм смерті?!
Або це як тут дехто казав, що це все..., як лайно з'їсти, то навіщо ви їсте це, як ви кажете, лайно, а потім блюєте піною?!
А що Дізель... не зайшов..., чи навпаки - зайшов...?!

Щось тут від лукавого...

обструкції МАЛО

всім повістки видати. Окремий Батальон 95 імені Зеленського   створити.
"А вірно, хлопці! А діло каже!.."

Годами тролить Клычка и Ляшка это же какие мозги нужно иметь?

HSM

Уважно прошмигнув
Останню сторінку
Те що 95 Пі-си
Безумовно
Але , невже іх хтось ще досі
Дивицця ?
Вражає дійсність

Та бля. Піднявся хайп і обговорення, запостили посилання на це говноїдство, от подивилися і обговорюємо.

Ці ідіоти навіть не знають що вся Украіна, без виключення, украіномовна. Заідь в любе село. А ці придурки історіі не знають і орієнтуються на міста.

Уважно прошмигнув
Останню сторінку
Те що 95 Пі-си
Безумовно
Дивицця ?
Вражає дійсність
Впевнений, що найвеличніший лідер сучасності це дивився. І йому подобалось. І він реготав. Власне це для нього й знімалось.

HSM

95- це ідеологія слуг
Нічого дивного
Дивно що ця історія
Сталася
В них що , колись були жарти іншими
?

Там Марьянка наша Безуманя тоже решительно осудила этот случай. Ну, тогда точно, зрада полная...

подивився нарешті фрагмент, не смішно, але актуально, і замість того щоб далі продовжувати глузувати і піднімати насміх таких кровосісь, згадуючи того ж азірова, завжди знайдуться захиснички яким все щось не так.
може і глазового заставите вибачитись, посмертно, за коровʼячий язик  :facepalm:

Уважно прошмигнув
Останню сторінку
Те що 95 Пі-си
Безумовно
Дивицця ?
Вражає дійсність

ще й гроші платять за таке..
мабуть, жодна гнида з того насєлєнія не задонатила на ЗСУ
от піти  паржать на кончені жарти завжди готові

Цю тему переглядають: