Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Квартал 95 знову обхезався

Re: Квартал 95 знову обхезався

Йди нахуй, тварина йобана!

тварина твою матір виіпла, совкодрочер дегенеративний

Актори кажуть те, що у сценарії написано!

Сценарії пишуть жидков і зеленська.

TC

Сценарії пишуть жидков і зеленська.

Показати зображення...

І до чого тут акторка?

Що ще притулиш, крім безногих..., не соромно маніпулювати, брехло порохоботське?!

До чого тут взагалі порохоботство ?Я хоч 1 слово повʼязане з Петром чи Зеленським тут написав?Просто треба мати совість. І зашквар називати зашкваром якщо він є.Та і для мене якось дивно виглядає коли гумористичне шоу повʼязують з Зеленським при тому що він там вже багато років не працює і навряд має час писати жарти чи сидіти і перевіряти що вони там зняли .Можете пошукати мої дописи щодо кварталу та їх гумору .Я завжди писав що я це лайно не дивлюсь бо воно мені не подобається ще з часів пародій на Юлю та інших.

Ось, після таких недолугих порівнянь можна в одну мить перетворитися на порохобота!

Це зветься вікно Овертона ,коли людину годують лайном не відразу купою,а по трошечки і якщо на це закривати очі ,то поступово буде те що я написав .

До чого тут взагалі порохоботство ?Я хоч 1 слово повʼязане з Петром чи Зеленським тут написав?Просто треба мати совість. І зашквар називати зашкваром якщо він є.Та і для мене якось дивно виглядає коли гумористичне шоу повʼязують з Зеленським при тому що він там вже багато років не працює і навряд має час писати жарти чи сидіти і перевіряти що вони там зняли .Можете пошукати мої дописи щодо кварталу та їх гумору .Я завжди писав що я це лайно не дивлюсь бо воно мені не подобається ще з часів пародій на Юлю та інших.

Просто ваше припущення, що це все... можна дорівнювати до жартів про безногих воїнів..., це я вважаю був перебір з вашого боку, тобто за стилем це не відрізняло вас від порохоботів!
Не треба робити таких маніпуляцій, вам не подобаються жарти про мову, це нормально, але навіщо тулити до цього таки речі, як жарти про безногих військових...?!

О. менша українка.

Це зветься вікно Овертона ,коли людину годують лайном не відразу купою,а по трошечки і якщо на це закривати очі ,то поступово буде те що я написав .

Це зветься - маніпуляція, це і є лайно...

Свиноферма причіпилася до акторки... Актори кажуть те, що у сценарії написано!
Актор може відмовитися ляпати дурню. Не відмовилася. Тепер буде мати кличку на все життя.

Ось ще :

Відому пісню «Соколята» В’ячеслава Хурсенка під час новорічного Вечірнього Кварталу назвали «Піснею дружини Пса Патрона» та переспівали. Донька композитора заявила про порушення авторських прав

Співачка Марія Хурсенко вражена тим, як у концерті «95-кварталу» легендарна пісня її батька «Соколята» була переспівана на новий мотив про пса Патрона. за її словами, там прозвучало чимало вульгарних фраз, принизливі слова щодо політиків, «зростають рік без батька песенята».

нихера не манипуляция
давай шаг за шагом будем оценивать адекватность подобной шутки
итак, жительница Скадовска говорит на идиотском суржике и назівает себя сиськадовска
ты считаешь, это норм - ОК
давайте теперь она - жительница Бахмута и в аналогичной ситуации она на сужрике говорит что-то вроде "я э бахнута"
это также норм  с твоей точки зрения?

Так чо, бидло ж рже. Атлічницй номер.
До речі, номер є уособленням морди зе-режиму.

нихера не манипуляция
давай шаг за шагом будем оценивать адекватность подобной шутки
итак, жительница Скадовска говорит на идиотском суржике и назівает себя сиськадовска
ты считаешь, это норм - ОК
давайте теперь она - жительница Бахмута и в аналогичной ситуации она на сужрике говорит что-то вроде "я э бахнута"
это также норм  с твоей точки зрения?

Вибачте, але про Бахмут... це вже ваша маніпуляція, яка мені також не подобається.
Навіщо придумувати те, чого не було?! Вам сіскадовська замало?!
А взагалі мова зовсім не про це все, не про вдалі, чи невдалі жарти про мову.
Мова про те, що до кварталу порохоботи придовбалися б у будь якому разі, вгадайте чому?!

Це перебільшення чи гіпербола щоб було легше зрозуміти до якого дна так можна опуститися .Шуткувати про біженців з окупованих територій та йще і так недолуго це для чого було ?Яка користь від таких жартів ?Чи комусь притомному може бути весело сміятися над  людиною яка втекла від війни залишивши все і намагається розмовляти українською мовою?Про що тут можна сперечатися зовсім не розумію

Вибачте, але про Бахмут... це вже ваша маніпуляція, яка мені також не подобається.
Мова про те, що до кварталу порохоботи придовбалися б у будь якому разі, вгадайте чому?!

Було таке .Коли воно на рівному місці ,то я сам так і казав що це воно і є але зараз це зовсім інша справа як на мене і я вважаю що навряд переселенцям було з того смішно

Це перебільшення чи гіпербола щоб було легше зрозуміти до якого дна так можна опуститися .Шуткувати про біженців з окупованих територій та йще і так недолуго це для чого було ?Яка користь від таких жартів ?Чи комусь притомному може бути весело сміятися над  людиною яка втекла від війни залишивши все і намагається розмовляти українською мовою?Про що тут можна сперечатися зовсім не розумію

Вибачте за каламбур, але мова не про мову! Ви порівняли це... з жартами про безногих воїнів, це я називаю маніпуляцією, що... не зрозуміло?!

слухай, свиня

я порохобот і дуже часто стаю на захист зеленського

розумію, що вам падлам це незрозуміти. Не зрозуміти, я так що Порошенко проти виборів був. Не розуміти багато чого. По під час війни нормальні українці гуртуються, а пі7ораси жартують перекручуючи мову, і потім захищають це

неважливо який ти бот, якщо порохобот і захищаєш цей глум - ти пі7орас рошенівський. Якщо бот зеленського - пі7орас кварталівський

а взагалі ти кацап йо6аний, який під час війни розділяє українців на табори і сміється з перекручування мови. Нах пішло

то есть про Скадовск норм, а про Бахмут уже нет
а почему?

слухай, свиня

я порохобот і дуже часто стаю на захист зеленського

розумію, що вам падлам це незрозуміти. Не зрозуміти, я так що Порошенко проти виборів був. Не розуміти багато чого. По під час війни нормальні українці гуртуються, а пі7ораси жартують перекручуючи мову, і потім захищають це

неважливо який ти бот, якщо порохобот і захищаєш цей глум - ти пі7орас рошенівський. Якщо бот зеленського - пі7орас кварталівський

а взагалі ти кацап йо6аний, який під час війни розділяє українців на табори і сміється з перекручування мови. Нах пішло

Ого, як штиріть..., співчуваю...

то есть про Скадовск норм, а про Бахмут уже нет
а почему?

Тому, що не було про Бахмут..., це ваша маніпуляція!

Вибачте за каламбур, але мова не про мову! Ви порівняли це... з жартами про безногих воїнів, це я називаю маніпуляцією, що... не зрозуміло?!

Тому що обидві категорії будь то тяжко поранений  військовий чи переселенка яка залишилась без даху і майна не можуть бути обʼєктами для жартів ,тому шо постраждали від війни

Квартал 95 є просто бидляцьким совковим дніщєм. Для такого ж глядача. Про що тут сперечатись і шукати якісь виправдання. ХЗ....

Зеленському давно треба було від того дистанціюватися, але "можна вивезти дєвушку с дєрєвні, а вот дєрєвню с дєвушкі - нікагда".

Мерзенно виглядає хейт у стилі голої вечірки. Один народ бля

Ось ще :

Відому пісню «Соколята» В’ячеслава Хурсенка під час новорічного Вечірнього Кварталу назвали «Піснею дружини Пса Патрона» та переспівали. Донька композитора заявила про порушення авторських прав

Співачка Марія Хурсенко вражена тим, як у концерті «95-кварталу» легендарна пісня її батька «Соколята» була переспівана на новий мотив про пса Патрона. за її словами, там прозвучало чимало вульгарних фраз, принизливі слова щодо політиків, «зростають рік без батька песенята».

Там дна немає,здається. :X

Ось ще :

Жах.Які вони гидкі.

Тому, що не було про Бахмут..., це ваша маніпуляція!

ти тупий?
я питаю - жарт про Скадовськ норм?
ти кажеш норм
я навожу приклад такого ж жарту про Бахмут
ти кажеш, це не норм, тому що такого жарту не було
а якби був, то норм?

Ось ще :

Бидло, є бидло. Що тут скажеш...

Ось, після таких недолугих порівнянь можна в одну мить перетворитися на порохобота!
Гм. не бачу логіки. Порівняння повністю віповідає зеленому стилю, але по вашому перетворює на порохобота?

Квартал 95 є просто бидляцьким совковим дніщєм. Для такого ж глядача. Про що тут сперечатись і шукати якісь виправдання. ХЗ....

Зеленському давно треба було від того дистанціюватися, але "можна вивезти дєвушку с дєрєвні, а вот дєрєвню с дєвушкі - нікагда".
ну так він же наче дистанціювався, хіба нє? а втім...
висновок один : номер блювотно-огидний, і вибачення за нього має бути чесним, а не те що надав Юрій Великий

Так "в будь якому разі" чи все-таки за жлобський жарт? Якраз в стилі 95 кварталу?

Гм. не бачу логіки. Порівняння повністю віповідає зеленому стилю, але по вашому перетворює на порохобота?
Знаєте, у чому відмінність порохобота від антипорохобота?
Порохобот виправдає будь яких "русскіх в Лондонє" у футболці RUSSIA, пустить слину замилування від огидного роліку типу новин на день народження каракулевого папаші, не знайде ніякого криміналу у торгівлі з ОРДЛО, і у представництві України Мудачуком.

Тому що обидві категорії будь то тяжко поранений  військовий чи переселенка яка залишилась без даху і майна не можуть бути обʼєктами для жартів ,тому шо постраждали від війни

Я не пригадаю, щоб у тому шоу були жарти над військовими, або переселенцями!
Акцент ставився на не здатності швидко опанувати вдосконалену українську мову деякими т.зв. представниками зі сходу України, ну дещо перебільшили, але в цілому вони мають на це право!
Якщо це все так важко та болісно сприйняли українці, то правильно тут казали, що можуть наступного разу у квартала бути проблеми з реалізацією квитків!
Але навіщо з цього всього роздмухувати вселенську зраду,  знають тільки порохоботи! 

Це тема не про мову
Не про віру

Це тема про світосприйняття. Про самоідентифікацію. Про війну. Про те, на якому ти боці

1.Можно быть 100% русскоязычным и понимать что так шутить нельзя. Это ниже, чем дно

2. А можна бути україномовним і реготати під це

Перша людина - патріот, друга ворог і гівно
:-B

Придовбались би, як ви написали...,- бо квартал є єбланати кінчені, і є тварини які споживають лайно квартальне

Так "в будь якому разі" чи все-таки за жлобський жарт? Якраз в стилі 95 кварталу?

Ну, давайте заборонимо всі театри, кіно та шоу, бо не дай Боже там хтось дозволить пожартувати, що не буде до-вподоби комусь, бо війна!
І, як приклад, нарешті, давайте вб'ємо Хопкінса,  бо він грав людожера у кіно...
Бачите, я теж вмію маніпулювати...

Ось ще :

Жах, які вони гидкі.

Жах, які вони гидкі.
Тому,що це - НЕ УКРАЇНЦІ, а   .... люди без Батьківщини і для них ЦЕ, не болить.

dimec офіційно порохобот. Особисто для мене ФУП повністю вичерпав розважальну функцію - краще вже не буде.

Свиноферма причіпилася до акторки... Актори кажуть те, що у сценарії написано!

Ось так в одному пості штабного прихильники певної політсили розкрита уся сутність Зеленського.

Тому,що це - НЕ УКРАЇНЦІ, а   .... люди без Батьківщини і для них ЦЕ, не болить.
паакуратнєй тут, адну даму за такі слова звільнили з роботи

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія