Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Прошу уважно подивитися відео
Я працював на цього адвоката , дуже сильний спеціаліст.

https://www.youtube.com/watch?v=_ZekadXBU7A
А югнату прохання не бовтати язиком багато.
Интересно было бы послушать его мнение по поводу 58 ст и ранее виключенных с учёта.

навіть цей адвокат каже, що ще не бачив справ в судовому реєстрі з обвинуваченням тих, хто має право на відстрочку. а ти стверджуєш що знаєш про такі випадки. то надай приклади.

слау вам каже що я кацап. і югнат те саме.
кацап вам доказів не дасть. :lol:

Agh

Право на звільнення особам з інвалідністю 3 групи (не тільки 1 та 2)
▪️Заборона мобілізації осіб з інвалідністю 3 групи
▪️Відстрочка від мобілізації чоловіків осіб з інвалідністю
Я один тут бачу 3 різних рішення щодо осіб з інвалідністю?

Відстрочка... відстрочка... відстрочка...
Поки не відмовляться від примусової загальної військової служби, толку не буде.
Буде продовжуватись боротьба держави з власним народом.
Красти ж вони не хочуть припинити...
Як там землю вже всю розпродали?

https://t.me/voynareal/80643

цей проєкт...
яскравий приклад про майбутнє уряду національної єдності та його перспектив. Є один варіант закону, ще один бік політичний подає інший, який принципово відрізняється. причому більшість з нас розуміють логіку закону і думка щодо нього зсу (залужного). і гончаренко подаючи його .... в принципі говорить залужному про направлення куди тому йти (у грубій формі). нехай буде багато варіантів, але той самий уряд про який так багато хто мріє це пшик, який не просто не буде корисним, а просто по кожному кроці буде така ж ситуація.
зеленський дистанціюється взагалі, гончаренко намагається загравати з народом. а залужний повинен перемогти рашку... спостерігаючи все це. його думка судячи з усього мало кого гребе

Відстрочка... відстрочка... відстрочка...
Поки не відмовляться від примусової загальної військової служби, толку не буде.
Буде продовжуватись боротьба держави з власним народом.
Красти ж вони не хочуть припинити...
Як там землю вже всю розпродали?
Ок, а воювати запросимо американців
Хороший план,  підтримую

Право на звільнення особам з інвалідністю 3 групи (не тільки 1 та 2)
▪️Заборона мобілізації осіб з інвалідністю 3 групи
▪️Відстрочка від мобілізації чоловіків осіб з інвалідністю
Я один тут бачу 3 різних рішення щодо осіб з інвалідністю?
Перший пункт стосується тих, що вже служать, а от два наступні - дійсно дивно

Agh

Перший пункт стосується тих, що вже служать, а от два наступні - дійсно дивно
могли журналісти накрутити своєю інтерпретацією, потрібно текст нового законопроекту читати

Армия "инвалидов" вздохнула с облегчением, можно спокойно и в спорт зал и на лыжах в Буковель.
Помните Зе грозил - всех инвалидов с 22.02. 2022 "пере аттестуем"  ну как всегда, пукнул
Одно хорошо - кому действительно не сладко живется по здоровью, трогать не будут

Можливо американцам треба трошки більше впрягтись щоб не просрати все?

Agh

Армия "инвалидов" вздохнула с облегчением, можно спокойно и в спорт зал и на лыжах в Буковель.
Помните Зе грозил - всех инвалидов с 22.02. 2022 "пере аттестуем"  ну как всегда, пукнул
Одно хорошо - кому действительно не сладко живется по здоровью, трогать не будут
Та ще не видохнула, то ж тільки черговий проект закону, що реально приймуть, ніхто зараз не знає :)

А то виглядає так що світовий лідер сцить гопника з підворотні

Приймуть те й що раша
Без сумніву

Можливо у них такий план.

Agh

Приймуть те й що раша
Без сумніву
Ностердамус? :D

Треба серйозно вичитувати.
Як на мене, то головні фішечки нового законопроекту будуть

- Мобілізація з 25 років
- На рік-два після особливого періоду непряма заборона виїзду за кордон.

а я думаю, буде користь, хоч перестануть фігню творити  :X

https://t.me/MaksymZhorin/4937
(tu)
Думаю від зелених депутатів швиденько стало би набагато менше шкоди, якби вони на своїх шкурах відчували наслідки власної хєрні.

Хороший план,  підтримую
Даремно іронізуєш.
Ти ще не чув про британців і американців у відставці,
які за певних умов вже зараз готові пілотувати F16 в Україні?
Спробуй зробити кілька простих речей
Витягни голову з бетона, забудь слово ухилянт і
відчуй наявність безлічі кротів у владі, суспільстві і війську,
без яких наприклад останні ракетні удари по Дніпру, Херсону
та Харкову могли би бути менш руйнівними.

Але владі ніколи кротів шукати, бо вони самі кроти.
А от по троє гарцювати вулицями Одеси, дойопуючись до перехожих,
урюки з тцк(а як ще назвати військових, які не в війську) ладні.
Вистачає і сил і наснаги.
То в мене питання, ми такі ж м*ясники як кацапи? А якщо ні,
то чого бігають вулицями за власними громадянами.

Багато хто йшов вчитись на військового, йшов служити в поліцію, нацгвардію.
Там його за податки громадян вчили тримати зброю.
Навіщо вони туди йшли* Перед дівками хизуватись, які вони воєнні,
красиві здоровенні?
В нас вже вся нацгвардія воює, вся поліція воює?
Чи то другоє і єрмакам сцикотно отримати умовний майдан,
тому треба бути на поготові?
Бачиш скільки питань, а в вас тільки одне питання - ухилянти.
Або як за кацапською традицією в якості помсти запроторити у військо
сусіда аби самому не йти завдяки адвокату.
Ну да, все вірно, треба погодувати ще й адвокатів і прокурорів і суддів,
бо в тих великих людей пожиттєва залізобетонна відстрочка і 10 дітей
і інвалід на утриманні.

Останнє редагування: 3 січня 2024 15:07:54 від б_а_р_с

цей проєкт...
яскравий приклад про майбутнє уряду національної єдності та його перспектив. Є один варіант закону, ще один бік політичний подає інший, який принципово відрізняється. причому більшість з нас розуміють логіку закону і думка щодо нього зсу (залужного). і гончаренко подаючи його .... в принципі говорить залужному про направлення куди тому йти (у грубій формі). нехай буде багато варіантів, але той самий уряд про який так багато хто мріє це пшик, який не просто не буде корисним, а просто по кожному кроці буде така ж ситуація.
зеленський дистанціюється взагалі, гончаренко намагається загравати з народом. а залужний повинен перемогти рашку... спостерігаючи все це. його думка судячи з усього мало кого гребе
Все що ти висрав спрямоване на одне, що нібито Гончаренко послав Залужного своїм альтернативним законопроектом. Але ж це не правда.  І ти як  штабний бот продовжує втирати гнилого оселедця в Залужного і провокувати розкіл в суспільстві. Законопроект подавав не Залужний, тож не вийде перекинути на нього пройопи друзів бубочки.

Останнє редагування: 3 січня 2024 15:13:16 від Kren

Хороший план,  підтримую
Ну так всі ж кажуть, що американці будуть воювати якщо Україна програє. А чого чекати, нехай вже починають. США з населенням 350 мільйонів, легко знайтуть 2-3 мільйона ніхто в США й не помітить.

я саме про суди над людьми, що пройшли ВЛК й їм, не дивлячися на те, що в них є право на відстрочку дали повістки на відправку.
Й те саме стосується інвалідів всіх груп. В них є право на відстрочку, позаяк вони інваліди. Хай там що пишуть ТЦК, хай там які повістки не дають - мобілізувати інваліда можна виключно за власним бажанням
То ТЦК вдаються до грубого підлогу (стара й давно випробувана ними тактика) - вони тим нещасним підсовують заяви на згоду добровільно мобілізуватися.
І як людина підпише - тоді вже суд не допоможе.
За таке я чув щодо інвалідів. Тому юристи їм радять добитися прийняття заяви про видачу відстрочки перед проходженням ВЛК. Ну але ж всі чудово розуміють що скаже у своїй більшості працівники ТЦК коли у них таке вимагають) . Юристи з комфортного кабінету можуть багато чого радити. А реальність вона вносить свої корективи. З того що чув я то по суті отримати відстрочку до проходження влк практично нереально. Так чи інакше заставлять пройти. Більшість інвалідів починають під тиском проходити а в процесі проходження тупо звертаються до адвоката. Бо самому це все вигребти не завжди годен.
Однак щось я не чув жодного випадку виграної ТЦК проти інвалідів справи щодо ухилення від мобілізації.

Для чого?

Треба серйозно вичитувати.
Як на мене, то головні фішечки нового законопроекту будуть

- Мобілізація з 25 років
- На рік-два після особливого періоду непряма заборона виїзду за кордон.

25 и так в воздухе весело (а они 25 летние сидели и ждали, особенно мамы)
главная фишка -штрафы

Ніфіга) я б сказав поки що видихнути і не більше))  Тут однозначно я писав що варіант з інвалідами не прокатить в новому законі. І не приймуть таке. Інвалідами займеться зовсім інша контора) МОЗ України.  Планується в 2024 році масштабна реформа у системі МСЕК, груп інвалідності і всіх і вся що з цим безпосередньо пов'язано. І це набагато буде розумніше і тихіше ніж зараз з криками і судами з вироками щодо ухилення від мобілізації, та відосиками в ютубах де в ЗСУ примусово затягують інвалідів. З самого початку це було маразмом і я був дуже здивований що таке взагалі вкинули.З інвалідами і з іншими сферами де є корупція щодо мобілізації давно пора навести порядок. Але не от такими дибільними методами де значна частина інвалідів якраз реальних може попасти під роздачу разом з фейковими а впорядкуванням і зміною підходу щодо видачі групи та їх перегляду.
Однак бачачи професіоналізм у душках наших керманичів оптимізм щодо цієї реформи у мене поки дуже обережний...

За таке я чув щодо інвалідів. Тому юристи їм радять добитися прийняття заяви про видачу відстрочки перед проходженням ВЛК. Ну але ж всі чудово розуміють що скаже у своїй більшості працівники ТЦК коли у них таке вимагають) . Юристи з комфортного кабінету можуть багато чого радити. А реальність вона вносить свої корективи. З того що чув я то по суті отримати відстрочку до проходження влк практично нереально. Так чи інакше заставлять пройти. Більшість інвалідів починають під тиском проходити а в процесі проходження тупо звертаються до адвоката. Бо самому це все вигребти не завжди годен.
Однак щось я не чув жодного випадку виграної ТЦК проти інвалідів справи щодо ухилення від мобілізації.
Виграних і нема ! Про що я кажу. Є доволі багато програних.
Про обов'язок проходженння ВЛК - таке є для всіх військовозобов'язаних, прописане у наказі про ВЛК , ВЗ мають у військовий час раз на рік проходити, у мирний час - раз на п'ять років. Якщо людина не виключена з обліку по інвалідності - вона є в.зобов'язаною й має ту комісію пройти. Те, що там напишуть, по результату - то , як каже наш друг Болукан "до жопи", оскільки є ст.23  Закону про мобілізацію, де чітко прописано що інваліди мобілізуються лише добровільно . Тому у воєнкоматах підсовують бомажки про добровільну мобілізацію таким людям в стосі інших бомажок й люди часто-густо їх підписують не читаючи.

Да, а йти у воєнкомат інваліду треба лише з адвокатом. Це , на жаль, необхідність.

У зелених шизоїдів і "жорсткий" законопроект Шмигаля, і "м'який" Гончаренка написав та подав Залужний  :lol:

Ніфіга) я б сказав поки що видихнути і не більше))  Тут однозначно я писав що варіант з інвалідами не прокатить в новому законі. І не приймуть таке. Інвалідами займеться зовсім інша контора) МОЗ України.  Планується в 2024 році масштабна реформа у системі МСЕК, груп інвалідності і всіх і вся що з цим безпосередньо пов'язано. І це набагато буде розумніше і тихіше ніж зараз з криками і судами з вироками щодо ухилення від мобілізації, та відосиками в ютубах де в ЗСУ примусово затягують інвалідів. З самого початку це було маразмом і я був дуже здивований що таке взагалі вкинули.З інвалідами і з іншими сферами де є корупція щодо мобілізації давно пора навести порядок. Але не от такими дибільними методами де значна частина інвалідів якраз реальних може попасти під роздачу разом з фейковими а впорядкуванням і зміною підходу щодо видачі групи та їх перегляду.
Однак бачачи професіоналізм у душках наших керманичів оптимізм щодо цієї реформи у мене поки дуже обережний...

В мене немає зовсім оптимізму, якщо цю реформу будуть проводити зелені.
Проте то треба робити, бо МСЕК геть прогнив.

І я вже казав навіщо заганяли інвалідів - це залякування населення владою.
І всі оці лови - це те саме.
Залякують або саму проукраїнську частину, або більш-менш вільну в думках, що повиганяла ригів од себе, щоб не думали робити спротив.

Все що ти висрав спрямоване на одне, що нібито Гончаренко послав Залужного своїм альтернативним законопроектом. Але ж це не правда.  І ти як  штабний бот продовжує втирати гнилого оселедця в Залужного і провокувати розкіл в суспільстві. Законопроект подавав не Залужний, тож не вийде перекинути на нього пройопи друзів бубочки.

Ти б заспокоївся, нервові клітини бережи. Я висловив свою думку цілком коректно. Твоя істерика .... висмоктана з пальця.

Залужного я поважаю і підтримую. І він взагалі то встиг висловитися про те як він бачить моб закон. Його бачення гадаю навіть жорсткіше ніж.. що  хтось там написав у проекті. Ціль у принципі одна...перемога над рішкою, звільнення нашої землі від цієї нечести. Простим цей процес не буде, звідси й непрості закони потрібні. На жаль жорсткі та непопулярні.

У зелених шизоїдів і "жорсткий" законопроект Шмигаля, і "м'який" Гончаренка написав та подав Залужний  :lol:

Между законопроектами вроде не шибко много разницы.

Убрали "реестр должников" и несколько косметических изменений...

https://t.me/voynareal/80657

Скоріш за все, він порушив закон.

є одне але. Перший у принципі він коментував і його відношення до його норм зрозуміло. від гончаренка свіжак.... далі буде видно, але і неозброєним поглядом видно, що він йде в розріз з думкою (вже висловленими) від залужного.

Главнокомандующий Вооруженных сил Валерий Залужный считает необходимым оставить в законодательстве понятия пригодности и непригодности к военной службе, и отказаться от разделения на степени инвалидности.

Источник: Залужный на брифинге

Прямая речь Залужного: "Я считаю, что на сегодняшний день оперирование степенью инвалидности, 2 группы, 3 группы, оно сейчас не является, скажем так, актуальным. Почему? Потому что решает пригодность к военной службе не инвалидность, которую имеет человек, а военно-врачебная комиссия¸ которая определяет, пригоден ли человек к военной службе, или непригоден".

Детали: Главнокомандующий отметил, что командование ВСУ согласилось с предложением оставить в соответсвующем законопроекте 2 понятия: человек, который пригоден к военной службе и человек, который непригоден к военной службе.

"Избавиться от такого понятия, как ограниченно годный. И, соответственно, когда мы дадим себе ответ на эти вопросы, годен или непригоден, соответственно, мы поймем, есть ли нам смысл дальше оперировать такими понятиями, как инвалид 2 группы, или инвалид 3 группы", - отметил Залужный.

Нема чого так репетувати як він ото там. Зловили то зловили.
Напише відмову від мобілізації,  скерують справу до суду та відпустять.

і що?

чергова мамкина черешня воювати не хоче?

я теж не хочу воювати.

але мене мобілізували, я в армії і у мене звідси назад шлях тільки ногами вперед.

а цей юний бородань на відео, він що, чимось кращий за мене?

є одне але. Перший у принципі він коментував і його відношення до його норм зрозуміло. від гончаренка свіжак.... далі буде видно, але і неозброєним поглядом видно, що він йде в розріз з думкою (вже висловленими) від залужного.

Главнокомандующий Вооруженных сил Валерий Залужный считает необходимым оставить в законодательстве понятия пригодности и непригодности к военной службе, и отказаться от разделения на степени инвалидности.

Источник: Залужный на брифинге

Прямая речь Залужного: "Я считаю, что на сегодняшний день оперирование степенью инвалидности, 2 группы, 3 группы, оно сейчас не является, скажем так, актуальным. Почему? Потому что решает пригодность к военной службе не инвалидность, которую имеет человек, а военно-врачебная комиссия¸ которая определяет, пригоден ли человек к военной службе, или непригоден".

Детали: Главнокомандующий отметил, что командование ВСУ согласилось с предложением оставить в соответсвующем законопроекте 2 понятия: человек, который пригоден к военной службе и человек, который непригоден к военной службе.

"Избавиться от такого понятия, как ограниченно годный. И, соответственно, когда мы дадим себе ответ на эти вопросы, годен или непригоден, соответственно, мы поймем, есть ли нам смысл дальше оперировать такими понятиями, как инвалид 2 группы, или инвалид 3 группы", - отметил Залужный.

Ще раз. Залужний не ідіот, він прекрасно знає ЯК працює ВЛК, він знає ЯК оцінюють людей там і знає, що інвалід на фронті не  потрібний , і що всі оці люди гребуться ради кількості.
Тому я не розділяю вашого захоплення ним.
Бо він поводить себе як типовий радянський генерал в цьому випадку.
Якщо я - кацап, то вже хоч Кабса послухайте. Він брехати не буде.

урюки з тцк(а як ще назвати військових, які не в війську)
сам ти урюк, 80% тцкашників відвоювали на передовій

і що?

я теж не хочу воювати.

але мене мобілізували, я в армії і у мене звідси назад шлях тільки ногами вперед.

1. Навіть під час 2 СВ війни таких людей у воєнкомати доставляла міліція. Й зараз це так має бути. Не хоче служити - пішло подання у поліцію, ті вже далі карну справу. Те що ми тут бачимо - це БЕЗПРЄДЄЛ, це повне плювання на закони.
2. Він має служити, вік в нього молодий. Саме те що для війська потрібно. І його примус до служби досягається не отакою хрінню, для примусу є органи правопорядку, які на мінуточку, не мобілізуються й мають робити такі приводи
3. Я ще раз напишу. Коли ти схвалюєш отаке, подумай що тобі буде як прийдеш, коли оці вгодовані пики скажуть

-а хуя тобі а не УБД
-а хуя тобі а не положене лікування

А держава сцятиме тобі в обличчя.
Я це все пройшов .
Беззаконня - воно скрізь беззаконня, не думай що то тебе не торкнеться

і що?

я теж не хочу воювати.

А якби його в дупу на вулиці відідрали, ти б те саме написав?

сам ти урюк, 80% тцкашників відвоювали на передовій

Не вірю. Для прикладу, два " офіцери" з якими я мав справу у тцк як в 2022 були "на посту" так і в 2023.

Цю тему переглядають:

Earl, Красти, vovarpd, Олег, vittrym, PlusPlus, д-р Стравинский, Spinoza, germ (+ 1 прихованих) і 36 гостей

Повна версія