Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кто хочет в Брюсель на 4 ночи !(без виз в действии) :D

Есть суппер предложение на тур выходного дня .

 

С 22.11 на 4 ночи  перелёт на 2 взр+проживание в отеле  Izan Avenue Louise  4 *

 

https://www.booking.com/searchresults.ru.html?aid=315714;label=hotel-20362-be-BJwIgTlYj3F5PzHu7cEpkAS162133799749%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg%3Afi%3Atiaud-285284110006%3Akwd-7241240883%3Alp9061020%3Ali%3Adec%3Adm;sid=9a9db90639ece227b54d2aeceb7b3191;city=-1955538;expand_sb=1;highlighted_hotels=20362;hlrd=no_dates;keep_landing=1;redirected=1;source=hotel&#hotelTmpl

 

без питания и страховки всего  17400 гривен..

 

сейчас отель в стопе  и цена на него зашкаливает за 50 штук гривен...на такой же срок...

 

короче какуюто акцию...они проводят..

 

для Украины скинули цены.
   
Re: Кто хочет в Брюсель на 4 ночи !

короче кому надо обращайтесь..

дам телефон куда звонить.   (tu)
   


невже юлькам и порохоботам мало платят? :lol:
   
Есть суппер предложение на тур выходного дня .

 

С 22.11 на 4 ночи  перелёт на 2 взр+проживание в отеле  Izan Avenue Louise  4 *

 

https://www.booking.com/searchresults.ru.html?aid=315714;label=hotel-20362-be-BJwIgTlYj3F5PzHu7cEpkAS162133799749%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg%3Afi%3Atiaud-285284110006%3Akwd-7241240883%3Alp9061020%3Ali%3Adec%3Adm;sid=9a9db90639ece227b54d2aeceb7b3191;city=-1955538;expand_sb=1;highlighted_hotels=20362;hlrd=no_dates;keep_landing=1;redirected=1;source=hotel&#hotelTmpl

 

без питания и страховки всего  17400 гривен..

 

сейчас отель в стопе  и цена на него зашкаливает за 50 штук гривен...на такой же срок...

 

короче какуюто акцию...они проводят..

 

для Украины скинули цены.



А шо это такое - СТОП? ;o
В котором отель этот? :gigi:
   
А шо это такое - СТОП?

вроде на сейчас все места распроданны..на сейчас.
   
и шо в том Брюсселе делать
   
и шо в том Брюсселе делать
можешь подрочить .. :D
   
Правильное название города  белокачанск  :)
   
Правильное название города  белокачанск  :)

хіба?
скоріше "мєлкозєльонокачансь к"

   
хіба?
скоріше "мєлкозєльонокачансь к"

Показати зображення...
Это слэнг такой кто туда в командировки ездит)))
   
Re: Кто хочет в Брюсель на 4 ночи !(без виз в действии) :D

А реально интересно. Шо там смотреть?
   
Кноп, а можеш запитати, скільки коштує переліт і  конкретний готель на два тижні с кінці вересня в Турції?
   
танунах
   
В ноябре на свой ДР полечу на неделю в Стокгольм, взял уже билеты на Ryanair, 91евро на двоих туда и и обратно с Киева. Осталось жильё выцапать на эти даты, желательно в хорошем отеле по низким ценам :)
   
600 баксов за такую куйню на двоих? За 600 баксофф можно пол Европы объездить.
   
В ноябре на свой ДР полечу на неделю в Стокгольм, взял уже билеты на Ryanair, 91евро на двоих туда и и обратно с Киева. Осталось жильё выцапать на эти даты, желательно в хорошем отеле по низким ценам :)
до стокгольма від скавста ще 100 км
готель середній біля 100-150 ніч
   
до стокгольма від скавста ще 100 км
готель середній біля 100-150 ніч
Знаю, как раз хочу поездить на поездах, автобусах и что там ещё в Швеции есть :)
   
Re: Кто хочет в Брюсель на 4 ночи !(без виз в действии) :D

Знаю, как раз хочу поездить на поездах, автобусах и что там ещё в Швеции есть :)

там мусліми
   
Re: Кто хочет в Брюсель на 4 ночи !(без виз в действии) :D

Цей готель на трипедвайзорі має оцінку 7.2 - низькувато.
Окрім того, ціна на нього коливається на різних сайтах від 60 до 80 фунтів за ніч. Тобто 2-2.7 тис гривень.  4 ночі - 9-10 тисяч максимум.
2 квитки МАУ - 7500-8000 грвень.
Так що ніякої супер-пупер пропозиції тут немає. Якщо самому замовляти, то можна в 15000 на двох легко вкластися.
   
Зараз краще їхати в Хемніц.
Там зараз весело.
   
Зараз краще їхати в Хемніц.
Там зараз весело.
В Идлибе повеселее будет на днях :)
   
А если серьёзно, ищите дешевые перелёты в https://avia.tripmydream.com/ 
   
Кноп, а можеш запитати, скільки коштує переліт і  конкретний готель на два тижні с кінці вересня в Турції?

могу..

конкректный отель ..
число и откуда перелёт(имхо киев?)п.с.с Украины.
   
Цей готель на трипедвайзорі має оцінку 7.2 - низькувато.
Окрім того, ціна на нього коливається на різних сайтах від 60 до 80 фунтів за ніч. Тобто 2-2.7 тис гривень.  4 ночі - 9-10 тисяч максимум.
2 квитки МАУ - 7500-8000 грвень.
Так що ніякої супер-пупер пропозиції тут немає. Якщо самому замовляти, то можна в 15000 на двох легко вкластися.
вперёд.. :D
   
Re: Кто хочет в Брюсель на 4 ночи !(без виз в действии) :D

вперёд.. :D

я цього року вже рази чотири в Брюселі був :D
   
я цього року вже рази чотири в Брюселі був :D
Если не по делам, то
чем в Брюсселе лучше , чем скажем в Киеве?
Радует глаз?
   
Re: Кто хочет в Брюсель на 4 ночи !(без виз в действии) :D
Bmx

Зі Львова до Берліну можна за місяць наперед купити квитки на візз за 100 євро туди і назад на 2 особи. Готельтого самого классу 50-60 євро за добу за двох зі сніданками.. Де супер пропозиція? Брюссель напевно дорожще, але шо там робити 4 дні?
   
Re: Кто хочет в Брюсель на 4 ночи !(без виз в действии) :D
Bmx

600 євро за готель без харчуіання, у місті де аиво по 5 євро за пляшку... Пенсвонери будуть у захваті, пенсійні тури для колишніх прокурорів
   
Re: Кто хочет в Брюсель на 4 ночи !(без виз в действии) :D
Bmx

18 к гриваків длчя українчького айтішниуа  - тре тиждень працювати, доя гімецького чи бельгійського 2-3 дні..  Це не враховуючи харчування, що на 4 дні на двох ще потягне у середньому триста євро. Доступна пропозиція для пенсів з місячною пенсією у 50 євро..
.
   
В самом Брюсселе хватит пару дней (1 день верхний город, 1 день нижний). Но там час на паровозе до Брюгге, в котором можно отлично провести время 2-3 дня. Плюс Антверпен, плюс Гент. Так что неделю в Бельгии можно и нужно провести.

Я был всего 4 дня на прошлой неделе, не хвалило
   
Если не по делам, то
чем в Брюсселе лучше , чем скажем в Киеве?
Радует глаз?

Дворцы, соборы, парки, мидии, пиво
   
Re: Кто хочет в Брюсель на 4 ночи !(без виз в действии) :D
Bmx

В самом Брюсселе хватит пару дней (1 день верхний город, 1 день нижний). Но там час на паровозе до Брюгге, в котором можно отлично провести время 2-3 дня. Плюс Антверпен, плюс Гент. Так что неделю в Бельгии можно и нужно провести.

Я был всего 4 дня на прошлой неделе, не хвалило
[/quote
Харашо,
Передам це своїй мамі, у якої пенсія 1480 грн..
   
Re: Кто хочет в Брюсель на 4 ночи !(без виз в действии) :D
Bmx

   
Кто любит пиво и мидии, то лучшего места чем Бельгия нет. Такого количества пива высочайшего качества всему Брюгге я нигде не встречал. Но не дёшево. В среднем 0,25 л выходит 3-3,5 EUR, т.е лито свыше 10 EUR. Но это лучшее пиво в мире
   
Сам написал, сам поржал ... долбоеб. Таких предложений в день по 30 штук приходит, это и называется свобода 

А сидеть где то в Рязани дрочить на Крым с путлером это рабство
   
2 Bmx

Ты лучше будь хорошим сыном и вывези маму в Европу. Она тебя кормила, растила, пора долги отдавать
   
Re: Кто хочет в Брюсель на 4 ночи !(без виз в действии) :D
Bmx

Я про те що насправді, малий відсоток людей може споньанно вирішиьи - а даіай на ці вихадні махнемо у франкфурт, краків, етсетра...Це пару відсотків у порівнянні з десятками у Європі...
   
Не по Бельгии. Сегодня вторую половину дня провели в Мдине. Я в визуальном шоке. Такого красивого средневекового города я ещё не видел. А так как приехали ближе к вечеру, то людей почти не было. Я бы там всю ночь бродил
   
Re: Кто хочет в Брюсель на 4 ночи !(без виз в действии) :D
Bmx

2 Bmx

Ты лучше будь хорошим сыном и вывези маму в Европу. Она тебя кормила, растила, пора долги отдавать
не тре казати що мені тре робити, розкажіть краще наприклад пану Гройсману, Ахметову і т.д. що їм зробити, щоб хоча б половина населння звозила своїх мам у Європу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія