Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як вам план?

Re: Як вам план?  

https://goo.gl/maps/L8Db44n9JoMy9eu28
Блін. Це звичайний з'їзд/виїзд на автостраду, а не розв'язка. Мені до того місця кілометер/півтора.

Останнє редагування: 28 червня 2020 13:19:37 від Oleksandr
   
Re: Як вам план?  

А 150 м від моря це не замало? Як там взимку з  цим, нема якихось вітрів мокрих неприємних , що все ржавіє, тощо, як в інших країнах? От в Турції  радять на горі трохи, десь пару км хоч від моря...
   
Re: Як вам план?  

 Чи ви там не на самому узбережжі океана то воно нічого так?
   
Re: Як вам план?  

А 150 м від моря це не замало? Як там взимку з  цим, нема якихось вітрів мокрих неприємних , тощо, як в інших країнах? От в Турції нам радять на горі трохи, десь пару км хоч від моря...
До моря там кілометрів 10 ть, це затока. А так, там завжди свіжо, що зимою, що літом.
   
Re: Як вам план?  

До моря там кілометрів 10 ть, це затока. А так, там завжди свіжо, що зимою, що літом.

Ну так, мабуть,там вже нема такого стрімкого потоку вітру, як на самому березі океану чи моря...
   
Re: Як вам план?  

Ну так, мабуть,там вже нема такого стрімкого потоку вітру, як на самому березі океану...
На океані мене не скільки вітер дратує як пісок. Він скрізь.  :weep:
   
Re: Як вам план?  

На океані мене не скільки вітер дратує як пісок. Він скрізь.  :weep:

І не жарко у вас там влітку (липень- серпень), не потрібно в гори тікати? ;)   
Це я про Туреччину таке чула, що в ці місяці  із-за жари вони , якщо можуть собі таке дозволити, узбережжя покидають і їдуть на свої дачі в гори...

Останнє редагування: 28 червня 2020 13:38:34 від ценительница алей
   
Re: Як вам план?  

Блін. Це звичайний з'їзд/виїзд на автостраду, а не розв'язка. Мені до того місця кілометер/півтора.

А, а я ориентировался на фоту с протокой.
   
Re: Як вам план?  

І не жарко у вас там влітку (липень- серпень), не потрібно в гори тікати? ;)   
Це я про Туреччину таке чула, що всі місцеві із-за жари, якщо можуть собі таке дозволити, на ці місяці узбережжя покидають і їдуть на свої дачі в горах...
Там холодна течія, тому в горах набагато спекотніше ніж біля океану. Океан підтримує стабільний клімат на побережжі. Там літом не спекотно, зимою не холодно. Рай!.  :)
   
Re: Як вам план?  

Там холодна течія, тому в горах набагато спекотніше ніж біля океану. Океан підтртмує стабільний клімат на побережжі. Там літом не спекотно, зимою не холодно. Рай!.  :)

Ясно, будемо мати на увазі...  :)
   
Re: Як вам план?  

Ясно, будемо мати на увазі...  :)
Подивіться містечко Торрейра (Torreira) .  ;)
Я якщо хочу відпочити душею їду туда.
Там на заливі часто бувають розові фламінго.
Torreira
https://maps.app.goo.gl/XRCRwZXhUvJ8mMYT8

Останнє редагування: 28 червня 2020 13:46:00 від Oleksandr
   
Re: Як вам план?  

Подивіться містечко Торрейра (Torreira) .  ;)
Я якщо хочу відпочити душею їду туда.

Дякую
   
Re: Як вам план?  

Подивіться містечко Торрейра (Torreira) .  ;)
Я якщо хочу відпочити душею їду туда.
Там на заливі часто бувають розові фламінго.
Torreira
https://maps.app.goo.gl/XRCRwZXhUvJ8mMYT8

Av. Eng. Duarte Pacheco
https://maps.app.goo.gl/sqf5qTx9aUcUZjG37
   
Re: Як вам план?  

   
Re: Як вам план?  

Re: Як вам план?  

І китайці. В Португалії є закон, якщо купуєш нерухомість більше ніж на пів лимона, отримуєш право на проживання. От китайці все скупляють.

А цих, "узкоязичних", багато там? Недороблених "дєдивоєвателів"...
   
Re: Як вам план?  

А цих, "узкоязичних", багато там? Недороблених "дєдивоєвателів"...
Вистачає. Дуже багато з Томська, Омська. З тих країв.
   
Re: Як вам план?  

Показати зображення...
Щось не замислювався над цим.  :(
Не парься, я не парюсь. Снаружи дождями моется, изнутри как загрязнится - придумаю/арендую удлинитель швабры.
   
Re: Як вам план?  

Не парься, я не парюсь. Снаружи дождями моется, изнутри как загрязнится - придумаю/арендую удлинитель швабры.
У мене ще була ідея, наверху в спальнях поробити вікна на стелі. Лежиш і на зірки дивишся. Дружині не сподобадось, прийшлось відхилити.
   
Re: Як вам план?  

У мене ще була ідея, наверху в спальнях поробити вікна на стелі. Лежиш і на зірки дивишся. Дружині не сподобадось, прийшлось відхилити.

Може і права вона. Лежите, дивитесь в небо, а тут дрон з камерою!  ;)
   
Re: Як вам план?  


 :)
   
Re: Як вам план?  :big_boss

я бы ради этого не покинул родину  :(
а чому тоді ти сидиш в Україні, а не в рідній Кацапії?
   
Re: Як вам план?  

Показати зображення...
:)

дуже цікаво.  Можна фото будинку при денному освітленні?
   
Re: Як вам план?  

дуже цікаво.  Можна фото будинку при денному освітленні?
На днях планую там бути, сфоткаю викладу. Це 30 км від місця де живу. Постійно приїжджаю туди під кінець дня, а зараз темніє рано.
   
Re: Як вам план?  


Не Слов'янськ звичайно, но теж красиво.
   
Re: Як вам план?  :big_boss

Показати зображення...
Я не розумію туалет і ванну разом робити, це роблять коли проектант напартачив з розмірами і вже нікуди діватись...Нестача місця для окремих комнат.
   
Re: Як вам план?  

А що за схрон заду туалетів? І перегородки перед туалетами типу, щоб в туалетах двері не ставити?
   
Re: Як вам план?  

Не Слов'янськ звичайно, но теж красиво.

 :D
Симпатичне місце, напевно.
А ви вже збудувалися/заселилися? Успіхів вам в новому домі.
   
Re: Як вам план?  

:D
Симпатичне місце, напевно.
А ви вже збудувалися/заселилися? Успіхів вам в новому домі.
Будинок майже готовий, сьогодні їздили дивилися як плитку кладуть. По планах переселення на вересень. Дякую за побажання!
   
Re: Як вам план?  

https://youtu.be/I8S4vCRIaTI
Не Слов'янськ звичайно, но теж красиво.
Якщо дивитися відео, на 3:50, видно то місце де мій будинок. Праворуч від затоки, на першій лінії.
   
Re: Як вам план?  

До найблищого пляжу десь 5 км.
   
Re: Як вам план?  

ВНЖ за эту же недвигу получили или отдельно?
   
Re: Як вам план?  

ВНЖ за эту же недвигу получили или отдельно?
Ще в 2008, отримали громадянство.
   
Re: Як вам план?  

все  (tu)
на писдунів не звертай уваги , вони в основній своїй масі по муравєйніках сидять і фантазірують як би то було якби мали гроші :laugh:
   
Re: Як вам план?  

все. (tu) 
Дякую пане Гонта!  :)
   
Re: Як вам план?  

Пан Oleksandr, а ви в Nazare буваєте? Наскільки розумію, це кілометрів 100 від Aveiro.

Я як побачив колись відео з гігантськими хвилями там - так відтоді мрію мрію якось так туди до вас потрапити, аби застати ту красу
   
Re: Як вам план?  

   
Re: Як вам план?  

Пан Oleksandr, а ви в Nazare буваєте? Наскільки розумію, це кілометрів 100 від Aveiro.

Я як побачив колись відео з гігантськими хвилями там - так відтоді мрію мрію якось так туди до вас потрапити, аби застати ту красу
Був в Назаре два рази, в хорошу погоду і давно. На хвилі тільки по новинах дивлюся. Там постійно когось змиває в море, не завжди знаходять.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія