Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ми це зробили (tu) B-)

Re: Ми це зробили  (tu)  B-)

Вибори вже пройшли. Те що буде, попереду. Подивимся.

+100500 , Самому цікаво що буде далі  B-)
   
Re: Ми це зробили  (tu)  B-)

Чувак - ти мстив за  розмитнення своєї бляхи.
Відімстив.

І тепер маєш чесно сплачувати податки сам і сім"я і не користуватися субсидією сам і сім"я
Ваша команда в атвєтє за Україну. :pooh_on_b:


так я мстив державі і пороху за бляхи. я це не приховував. І те що волонтерив і помагав чим міг Зе це іменно через бляхи.
я завжди сплачував податки чесно і нікупійки не приховав. І ніколи і ніяк не оформлював субсидій
   
Re: Ми це зробили  (tu)  B-)

так я мстив державі і пороху за бляхи. я це не приховував. І те що волонтерив і помагав чим міг Зе це іменно через бляхи.
я завжди сплачував податки чесно і нікупійки не приховав. І ніколи і ніяк не оформлював субсидій
А паспорт?)
   
Re: Ми це зробили  (tu)  B-)

А паспорт?)

за паспорт дякуйте потроху і його порохоботам особливо на ФУПі.
Я собі забезпечив запасний варіант - план "Б"
   
Re: Ми це зробили  (tu)  B-)

я вже скомпенсував собі десь 35% тих грошей що педро   з южаніною з мене зняли, ще місяців за 6 поверну собі все :-)
Ещё раз убедился, что Зеботи - это люди, которые не нашли себя в жизни, которые хотят отомстить за что-то. Существование страны их не интересует, им превыше всего своё существование..
   
Re: Ми це зробили  (tu)  B-)

так я мстив державі і пороху за бляхи. я це не приховував. І те що волонтерив і помагав чим міг Зе це іменно через бляхи.
я завжди сплачував податки чесно і нікупійки не приховав. І ніколи і ніяк не оформлював субсидій

Молодець! Тепер ще й податки з доходу чесно платити будеш, а йтимуть вони в кишеню Бені!  (tu)
   
Re: Ми це зробили  (tu)  B-)

Ещё раз убедился, что Зеботи - это люди, которые не нашли себя в жизни, которые хотят отомстить за что-то.

+100500
   
Re: Ми це зробили  (tu)  B-)

за паспорт дякуйте потроху і його порохоботам особливо на ФУПі.
Я собі забезпечив запасний варіант - план "Б"
За тобою фупівці з дрючками бігали? Що тільки людина не вигадає, щоб себе перед собою виправдати).
   
Re: Ми це зробили  (tu)  B-)

Якщо запедруйки щось нездорове влаштують в країні

А буває ще щось нездоровіше, ніж Президент-клоун, маріонетка, що фуєм на піаніні грає?  ;o
   
Re: Ми це зробили  (tu)  B-)

Люкс, огидне враження по цій темі справляєш.
   
Re: Ми це зробили  (tu)  B-)

за паспорт дякуйте потроху і його порохоботам особливо на ФУПі.
Я собі забезпечив запасний варіант - план "Б"

Тобто не віриш, що із зе все буде ок? інакше нащо паспорт?
   
Re: Ми це зробили  (tu)  B-)

Ещё раз убедился, что Зеботи - это люди, которые не нашли себя в жизни, которые хотят отомстить за что-то. Существование страны их не интересует, им превыше всего своё существование..

не за чтото а конкретно за що ...

а з приводу країни, то накуй мені країна котра мої інтереси на одному місці вертіла ...
   
Re: Ми це зробили  (tu)  B-)

Молодець! Тепер ще й податки з доходу чесно платити будеш, а йтимуть вони в кишеню Бені!  (tu)

чи будуть вони йти бені це ще не факт зовсім , але свинарчукам на разі точно йти не будуть
   
Re: Ми це зробили  (tu)  B-)

накуй мені країна котра мої інтереси на одному місці вертіла ...
Ах ти ж сука...
   
Re: Ми це зробили  (tu)  B-)

А буває ще щось нездоровіше, ніж Президент-клоун, маріонетка, що фуєм на піаніні грає?  ;o

буває, президент з командою мародерів що крадуть в країні і  армії під час війни
   
Re: Ми це зробили  (tu)  B-)

Ах ти ж сука...

так а що ти хотів то ?  ти хочеш по москальськи за родіну за сталіна ?  :lol:  :weep:
не враховуєш інтереси громадян громадяни не враховують твої інтереси.
Урок не засвоїли ? громадяни державі потрібні більше ніж гнила держава громадянам
   
Re: Ми це зробили  (tu)  B-)

Luxetenebris, а що, Коломойський Зеленський обіцяв дозволити ввозити бляхи?
   
Re: Ми це зробили  (tu)  B-)

так а що ти хотів то ?  ти хочеш по москальськи за родіну за сталіна ?  :lol:  :weep:
не враховуєш інтереси громадян громадяни не враховують твої інтереси.
Урок не засвоїли ? громадяни державі потрібні більше ніж гнила держава громадянам
Не хочу сваритися, тому просто йди.
   
Re: Ми це зробили  (tu)  B-)

так а що ти хотів то ?  ти хочеш по москальськи за родіну за сталіна ?  :lol:  :weep:
не враховуєш інтереси громадян громадяни не враховують твої інтереси.
Урок не засвоїли ? громадяни державі потрібні більше ніж гнила держава громадянам

Ну ти ж сам написав, що тобі не потрібна країна, але тут же написав, що брав участь у виборі преза і навіть допомагав йому. І тут же написав, що паспорт на всякий випадок.

Пратіварєчівий какой!
   
Re: Ми це зробили  (tu)  B-)

щось хуйово люкс там наволонтерив, явка виборців найнижча в Україні, за це зелений шеф до корита не допустить
   
Re: Ми це зробили  (tu)  B-)

Это класс!!

Пять баллов!

Знамя зелепух последние месяцы - тут резко раскрылся

И ведь большинство их то же самое.

Понты , громкие слова - а на деле пара сотен баксов субсидий или налогов

И они нашу страну вертят на .....

Эй прихильники певної політсили - идите полюбуйтесь на своего лидера!

С такими млять гражданами - и врагов не нужно.

Говно в проруби!


   
Re: Ми це зробили  (tu)  B-)

так я мстив державі і пороху за бляхи. я це не приховував. І те що волонтерив і помагав чим міг Зе це іменно через бляхи.
я завжди сплачував податки чесно і нікупійки не приховав. І ніколи і ніяк не оформлював субсидій
Гм, а нерозмитнена машина це чесно?

Останнє редагування: 22 квітня 2019 00:13:10 від Agni
   
Re: Ми це зробили  (tu)  B-)

А ведь когда то была политика на ФУПе штабных - банить

А сейчас ....

Хер тоже зеленкой покрасил?

Кстати штабной - ты в курсе что ты ЛИЧНО как самый упоротый Зе отвечаешь за деяния Бени и его клоуна?

Ты ж смотри не переметнись за месяц

Мы ваприсы будем задавать ТЕБЕ лично.

За войну. борьбу с коррупцией, реформы и прочую ненужную лабудень

Концерты квартала 95 с солистом главкомом как ты понимаешь интересуют мало

А нічого що тут всі голосування показували наявність десятків порохоботів штабних які чітко "по методичкам" працювали.
Бо в реальному житті відсоток "заПітра" набагато менший.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія