Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи не настав час навести порядок з шоколадними штабними - Добродій, Леся2014?

Ех дівчата. :facepalm1:

Помните як дівчата бються у школі, малолітні? Тут всі розповідають як це не гарно...

ОТ зараз ви нагадуєте отих малих не отесаних школярок, які хочуть одна одній вціпитись в горло.

Та нікуди я не хочу вчепитися. Я лише відбиваюся від бруду, який наоипає на копитця. Хоч і кажуть, шо до сантиметра - то не гівно, а шо товще сантиметра - саме відстане, коли засохне, але щось не получяєцця. Не відстає.
   
Що ти верзеш?  :facepalm:
Да шо ш такоє? Ти не тільки не заперечила, що ти не є ждописувачкою прокисшого супу, а й всіляко його захищала і своє право на ньому бути зареєстрованою і писати одночасно з фупом. Рука пісі нє гарят. А тепер гочеш увікнути задню? Позна. Шапка вже згоріла....

Знову зранку 0,5? Ви  ж бережіть себе.  :weep:

Звідки ж Ви таке "взнали", моя  мася?  :lol: Це по-перше.

По-друге. А що, реєстрація на СУПі  - це зараз  ознака чогось такого не такого?

По-третє.  Це є в правилах - дописувач на ФУПі не має права реєструватися та писати  на СУПі або на іншому форумі? Покажи мені цей пункт.
===================

Пи. Си. Я рада за Вас, що у Вас отпалі імєнно всє вопроси, а не щось інше. Ето обнадьоживаєт.
   
Та нікуди я не хочу вчепитися. Я лише відбиваюся від бруду, який наоипає на копитця. Хоч і кажуть, шо до сантиметра - то не гівно, а шо товще сантиметра - саме відстане, коли засохне, але щось не получяєцця. Не відстає.

Відбиватися від бруду - це читати нудні і дурнуваті моралі, брехати мені в очі про два форуми та корити мене моїми дописами на СУПі?

Кароффка, ти нічого не переплутала?
   
Відбиватися від бруду - це читати нудні і дурнуваті моралі, брехати мені в очі про два форуми та корити мене моїми дописами на СУПі?

Кароффка, ти нічого не переплутала?


Єбать!!!! ФУП і СУП - це не ДВА форуми? То ти таки точно ще й на тій памойкі пишеш? Я не помилилася? І що ти ще з-під мене тут хочеш?
   
Да шо ш такоє? Ти не тільки не заперечила, що ти не є ждописувачкою прокисшого супу, а й всіляко його захищала і своє право на ньому бути зареєстрованою і писати одночасно з фупом. Рука пісі нє гарят. А тепер гочеш увікнути задню? Позна. Шапка вже згоріла....


У тебе що, проблема з розумінням написаного, як і у Рузи? Де ти взагалі бачиш моє підтвердження чи спростування?

Та й чому б я повинна була виправдовуватися та розказувати тобі, чи Рузі, чи Редісу, є в мене реєстрація на СУПі чи ні?

Ви зовсім з глузду з'їхали? Це моя особиста справа.

   
У тебе що, проблема з розумінням написаного, як і у Рузи? Де ти взагалі бачиш моє підтвердження чи спростування?

Та й чому б я повинна була виправдовуватися та розказувати тобі, чи Рузі, чи Редісу, є в мене реєстрація на СУПі чи ні?

Ви зовсім з глузду з'їхали? Це моя особиста справа.


Ти себе читаєш, чи сліпи заливаєш?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1033614.msg22409455#msg22409455

Ти тут тільки що зізналася, що таки пишеш і на супачькі. Що ти ще від мене хочеш? Засунь тепер свою особисту справу собі до дупи. Горобець вже вилетів.

Відсутність спростування - це і є підтвердження, а ти не тільки не спростувала, а й підтвердила.
   
Єбать!!!! ФУП і СУП - це не ДВА форуми? То ти таки точно ще й на тій памойкі пишеш? Я не помилилася? І що ти ще з-під мене тут хочеш?

Так, ФУП і СУП - це два форуми. І що?

А з чого ти взяла, що я пишу на обох?  :lol:
   
Так, ФУП і СУП - це два форуми. І що?

А з чого ти взяла, що я пишу на обох?  :lol:

Себе почитай і не їби мені мозги - я не твій чоловік - не плутай, а ще краще - не пий так багато на ніч.
   
Ти себе читаєш, чи сліпи заливаєш?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1033614.msg22409455#msg22409455

Ти тут тільки що зізналася, що таки пишеш і на супачькі. Що ти ще від мене хочеш? Засунь тепер свою особисту справу собі до дупи. Горобець вже вилетів.

Відсутність спростування - це і є підтвердження, а ти не тільки не спростувала, а й підтвердила.

Карофка.

Намагайся не тільки читати, а й розуміти написане.

Повторюю для тебе ще раз: я взагалі не зобов'язана тобі щось підтверджувати чи спростовувати, особливо якщо  йде мова  про мої приватні справи.

Ти сама собі щось придумала, зробила якісь свої хибні виводи та почала мене пафосно корити та читати дурні  моралі, навіть не перевірив пруфи. А тепер ще й уперлася рогом і кричиш, що вже всі давно  в лайні, бо зізналися, одна ти з нарядними ратицями.

Я не хочу тебе засмучувати, але зараз ти ще раз пошилася в дурні.

Тож ще раз тобі раджу: не розноси плітки по ФУПу , якщо десь щось почуєш, та не звинувачуй людей у тому, що вони не роблять. І не строй із себе Саму Моральну Людину та не намагайся "наводити тут порядок". Бо дурнувато виглядаеш.

До сьогодняшної ночі я не писала на СУПі.  Але тепер точно буду.

Тож не забувай туди забігати та ретельно передивлятися, хто та що там пише.




Останнє редагування: 25 березня 2019 01:33:40 від шуша
   
Карофка.

Намагайся не тільки читати, а й розуміти написане.

Повторюю для тебе ще раз: я взагалі не зобов'язана тобі щось підтверджувати чи спростовувати, особливо якщо  йде мова  про мої приватні справи.

Ти сама собі щось придумала, зробила якісь свої хибні виводи та почала мене пафосно корити та читати дурні  моралі, навіть не перевірив пруфи. А тепер ще й уперлася рогом і кричиш, що вже всі давно  в лайні, бо зізналися, одна ти з нарядними ратицями.

Я не хочу тебе засмучувати, але зараз ти ще раз пошилася в дурні.

Тож ще раз тобі раджу: не розноси плітки по ФУПу , якщо десь щось почуєш, та не звинувачуй людей у тому, що вони не роблять. І не строй із себе Саму Моральну Людину та не намагайся "наводити тут порядок". Бо дурнувато виглядаеш.

До сьогодняшної ночі я не писала на СУПі.  Але тепер точно буду.

Тож не забувай туди забігати та ретельно передивлятися, хто та що там пише.
Ти вже заслужила медаль порохобота. Так що з чистою совістю можеш іти на СУП. Там зрадіють. І тут також. :gigi:
   

Зафиксирован рекорд:

Листоk

114 сообщений за 9.5 часов 27.03.2019.
Участие больше чем в 10 темах ...
Угадайте за кого ...
   

Зафиксирован рекорд:

Листоk
114 сообщений за 9.5 часов 27.03.2019.
Участие больше чем в 10 темах ...
Угадайте за кого ...
Старається людина (а може група людей), гроші заробляє
   
Старається людина (а може група людей), гроші заробляє

А более 70 сообщений с 00.00 до 15.30  за сегодня от Aelitа никого не смущает?

Или "это нога  - каво нада нога" ?
   
А вы жмакаете доповидь на флудеров?
   
А более 70 сообщений с 00.00 до 15.30  за сегодня от Aelitа никого не смущает?

Или "это нога  - каво нада нога" ?
цікаве зауваження. і справедливе.
   
цікаве зауваження. і справедливе.
Частково не годен, коли в мене прокидається надмірне почуття справедливості, то я можу і більше за день набрати повідомлень. Правда тоді мені ЙОЖ нагадували, що я не робот з натянутою струною справедливості, а людина)))))
   
Новое достижение:

Листоk

День еще не закончился, но 12 часов непрерывной работы:
157 сообщений за 10.04.2019.

Угадайте за кого ...
   
Новое достижение:

Листоk
День еще не закончился, но 12 часов непрерывной работы:
157 сообщений за 10.04.2019.

Угадайте за кого ...
Стахановець, йде "на рекорд".
А Дзиндзя-Добродій кудись зник.
Мабуть коли його розкрили вирішив триматися подалі від ФУПу бо то ще той лайномет.
   
newyo - справжнісінький робот-бот :)
Строчить підряд без зупину одне і теж не розбираючи теми :)






   
Це Пецін бот, бля буду!  :buba:
   
 Недозабодала! :D
   
Ні Добродія, ні Лесі2014 на форумі.
Вибори скінчилися, педро-ферма з штабними більше не потрібна.
   
Ні Добродія, ні Лесі2014 на форумі.
Вибори скінчилися, педро-ферма з штабними більше не потрібна.
Звертаю увагу ще раз Адміністрації в цій гілці, в сусідній він без всяких на те причин називає мете ботом. Хоча я реальна людина і позапартійна.

Чувак хто не підтримує його маразматичну думку, відразу заносить у боти... Якась вавка у нього, ще більша ніж у мене.

А взагалі типовий представник вати. Тільки українською.
   
Ні Добродія, ні Лесі2014 на форумі.
Вибори скінчилися, педро-ферма з штабними більше не потрібна.
Не суди по себе , бот.
"Педро-фермы" НЕ было.
Иначе бы победил Порошенко, мы бы НЕ угодили бы в ловушку Зеленского-Коломойского.
Все паршиво.
Поэтому я ушла во внутреннюю эмиграцию : сею  цветочки, слушаю птичек,
и уговариваю себя смириться с тем, что нельзя перейти сразу " из третьего класса в десятый."
По-видимому, украинцы должны пройти все "классы" жизни, чтобы не попадаться в "ловушки".
 :) 
   
Не суди по себе , бот.
"Педро-фермы" НЕ было.
Иначе бы победил Порошенко, мы бы НЕ угодили бы в ловушку Зеленского-Коломойского.
Все паршиво.
Поэтому я ушла во внутреннюю эмиграцию : сею  цветочки, слушаю птичек,
и уговариваю себя смириться с тем, что нельзя перейти сразу " из третьего класса в десятый."
По-видимому, украинцы должны пройти все "классы" жизни, чтобы не попадаться в "ловушки".
 :)
Ну так починай з себе, спочатку.
Відкривай українську "Абетку" та вчи мову, можливо почнеш з себе "кацапку" по краплині видавлювати, "сусідка". :K
Про Педро-ферму тобі Олешка може розповісти який своїми "54 фейковими аккаунтами" усюди вихвалявся.
Таке ж огидне "Ольгіно" тільки "Пєтькіно".
   
Мічіган користувач взагалі двинувся, завтра подивиться в дзеркало і буде кричати що це бот)))) :lol:
   

Foxic

109 сообщений за 06.07.2019.

Подбирается к рекордам, каждый день на арене ...
Угадайте за кого ...
   

Foxic
109 сообщений за 06.07.2019.

Подбирается к рекордам, каждый день на арене ...
Угадайте за кого ...

Только заметил?
Девушко (по легенде) "на арене" активничает уже более года. Сначала она "работала" чисто по Тимошенко, когда стало ясно, что Юля претендует и не безосновательно на главного соперника Пороха. Когда вдруг выпрыгнул ЗЕ - тематика бота резко поменялась. Она забыла про Тимошенко и теперь бомбит по Зеленскому, используя и фейки в том числе, на которых ее ловят.
   
повторю свій пост з іншої гілки на цю тему:

на політичному форумі завжди є та будуть прихильники того чи іншого політика та відповідно опоненти його суперників,
з яких пір це стало вважатися ненормальним мати одні й ті самі переконання протягом довгого часу та вести дискусії на політичні теми згідно своїх переконань? 
чому для когось відкривати майже десяток гілок в день проти Порошенка це норма, а проти Зелені - штабна робота?

хочете - баньте, нема питань, хазяїн барин, але спочатку доведіть шановному товариству мою штабну роботу,
інакше це буде просто свавіллям проти політичних опонентів
   
повторю свій пост з іншої гілки на цю тему:

на політичному форумі завжди є та будуть прихильники того чи іншого політика та відповідно опоненти його суперників,
з яких пір це стало вважатися ненормальним мати одні й ті самі переконання протягом довгого часу та вести дискусії на політичні теми згідно своїх переконань? 
чому для когось відкривати майже десяток гілок в день проти Порошенка це норма, а проти Зелені - штабна робота?

хочете - баньте, нема питань, хазяїн барин, але спочатку доведіть шановному товариству мою штабну роботу,
інакше це буде просто свавіллям проти політичних опонентів
Гидотно й писати про тебе. Але цілком згодна з попереднім дописувачем. Давно тебе треба забанити, порошенківська служко.
   
Гидотно й писати про тебе. Але цілком згодна з попереднім дописувачем. Давно тебе треба забанити, порошенківська служко.
Ги! сьогодні зелепух покосили - розперезались зовсім!
   
повторю свій пост з іншої гілки на цю тему:

на політичному форумі завжди є та будуть прихильники того чи іншого політика та відповідно опоненти його суперників,
з яких пір це стало вважатися ненормальним мати одні й ті самі переконання протягом довгого часу та вести дискусії на політичні теми згідно своїх переконань? 
чому для когось відкривати майже десяток гілок в день проти Порошенка це норма, а проти Зелені - штабна робота?

хочете - баньте, нема питань, хазяїн барин, але спочатку доведіть шановному товариству мою штабну роботу,
інакше це буде просто свавіллям проти політичних опонентів
109 повідомлень в день?! ;o
Пардон, у тебе хоч час на поїсти\попісяти знаходиться чи вас там ціла "порохобригада" сидить під цим ніком, га, Тетяно?
   
109 повідомлень в день?! ;o
Пардон, у тебе хоч час на поїсти\попісяти знаходиться чи вас там ціла "порохобригада" сидить під цим ніком, га, Тетяно?
з дуба впав? ви мона сказати, нога в ногу йдете...
   
Опять обнаружил новый рекорд ФУПа от порохоботов:

проходямимо не спит уже 3-и сутки генерируя контент !!!

Работает, разоблачая Зеленского и днем и ночью !!! Я просто не понимаю, как можно непрерывно писать ночью и днем без сна. Это опасно для здоровья.
Интересно, о чем думает его жена(муж)?

А может тут надо вспомнить пункт 4.7?
   
Опять обнаружил новый рекорд ФУПа от порохоботов:

проходямимо не спит уже 3-и сутки генерируя контент !!!

Работает, разоблачая Зеленского и днем и ночью !!! Я просто не понимаю, как можно непрерывно писать ночью и днем без сна. Это опасно для здоровья.
Интересно, о чем думает его жена(муж)?

А может тут надо вспомнить пункт 4.7?
і не тре!
 якшо не вимкнути комп і поставити сторінку на авторефреш, то створиться ілюзія присутності
   
і не тре!
 якшо не вимкнути комп і поставити сторінку на авторефреш, то створиться ілюзія присутності
Ти читати умієш? Чи в магістратурі вас вчили тіке песати?
   
Ти читати умієш? Чи в магістратурі вас вчили тіке песати?
,баобаб малость гіперболізував.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія