Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Болгарія (ФОТО)

Re: Болгарія

Simpson Написав:
-------------------------------------------------------
> я не признаю разговоры о том, что 18-20
> нрадусов - отличная температура для морских купаний. а 22 градуса - вообще парное
> молоко. фигня. 26 -28 градусов - идеальная температура. и даже 30 градусов намного
> лучше, чем 22. любой человек имеет температуру тела 36.6. и то, что кто-то может легко
> терпеть 18 градусов не означает, что "терпеть" - это хорошо. хорошо - это когда
> получаешь удовольствие, а не "терпишь".

Ваше невизнання не відміняє того, що 22 градуси вода - це приємна тепла вода, а 18-20 - приємна прохолода, яка освіжає спеку дня.
30 - то бульон з бактерій.



Редаговано разів: 1. Востаннє 27/07/2012 12:40 користувачем Миклован.
   
Re: Болгарія-2012 (ФОТО)

Я теж не розумію кайфу від плаванні у парному молоці. Як на мене, освіжаюча прохолода то найкраще.
Але то таке, кожному своє
   
Re: Болгарія-2012 (ФОТО)
Вітус

Кстати, в греции на пелопонесе сейчас сьюты 5 звездей с выходом прямо к бассейну по 120 ойро.
   
Re: Болгарія

Simpson Wrote:
-------------------------------------------------------
> и все-таки я остаюсь при своем мнении - болгария себя переоценивает.
> сейчас в приведенном тобой в качестве шикарного отеля "азалия" стоимость номера
> на букинге 170 ойро в день. а соседний "дельфин" - и вовсе 300 ойро


Згода. Тому я і не жив в тій Азалії, чи Дельфіні, чи Сонячному Дні. І навіть не збирався.
Коли я відкладу 300 Євро/день на відпочинок - це точно буде не Болгарія. І навіть не Кіпр.

> я не признаю разговоры о том, что 18-20 нрадусов - отличная температура для морских купаний. а 22 градуса - вообще парное
> молоко. фигня. 26 -28 градусов - идеальная температура.


За час мого перебування вода жодного разу не була менше 25-26 градусів, навіть в шторм.
А шо може бути краще тепленького чистенького 3-бального шторму? Ну, не знаю, хіба шо секс в 3-бальний шторм - але ж це так банально, правда? :)

https://dl.dropbox.com/u/28726487/bg/bg/11/018.jpg
   
Re: Болгарія-2012 (ФОТО)
Вітус

Я люблю 3 бальний шторм. Хвилі до 2 метрів, але ще майже безпечно :-))
   
Re: Болгарія-2012 (ФОТО)

Коли я відкладу 300 Євро/день на відпочинок - це точно буде не Болгарія. І навіть не Кіпр. (c)


А я такого й відкладати не збираюся :gigi: Навіть на омріяні Азори...
   
Re: Болгарія-2012 (ФОТО)

(tu) красивые фотки.
Купаться в шторм вовсе отлично. Ну... В разумных пределах конечно ;)

Средеземка гораздо солонее Черного моря, что ИМХО не есть хорошо.
   
Re: Болгарія-2012 (ФОТО)

А медузы в Болгарии есть?
   
Re: Болгарія-2012 (ФОТО)

KM_Nemo Написав:
-------------------------------------------------------
> А медузы в Болгарии есть?


так. Бачила величезну з синім відливом
   
Re: Болгарія-2012 (ФОТО)

фотки некакие афтор фоткать не можэ
фатапарат забрать народ не мучить :lol:
   
Re: Болгарія-2012 (ФОТО)

KM_Nemo Wrote:
-------------------------------------------------------
> А медузы в Болгарии есть?


Може, в певний час?
У моїх малих була програма-мінімум:
навчитися плавати, навчитися пірнати, поплавати на караблі, побувати в аквапарку, побачити рибок/крабів/медуз і шось там ще...

Медуз не бачили, жодної :(
   
Re: Болгарія

Миклован Написав:
-------------------------------------------------------
> Simpson Написав:
> -------------------------------------------------------
> > я не признаю разговоры о том, что 18-20
> > нрадусов - отличная температура для морских купаний. а 22 градуса - вообще парное
> > молоко. фигня. 26 -28 градусов - идеальная температура. и даже 30 градусов намного
> > лучше, чем 22. любой человек имеет температуру тела 36.6. и то, что кто-то может легко
> > терпеть 18 градусов не означает, что "терпеть" - это хорошо. хорошо - это когда
> > получаешь удовольствие, а не "терпишь".
>
> Ваше невизнання не відміняє того, що 22 градуси вода - це приємна тепла вода, а 18-20 -
> приємна прохолода, яка освіжає спеку дня.
> 30 - то бульон з бактерій.

где именно и сколько раз вы купались в 30-тиградусном бульоне?
в средиземном море вода 30 бывает крайне редко. пару раз заставал в турции, в анталии. абсолютно нормально и приятно.
я в таком бульоне купался в индийском океане (индонезяия) и в атлантическом (карибы). и там и там очень понравилось. именно просто купание. не говоря о дайвинге и сноркелинге - средиземномое и черномое в этом плане просто несравнимы.

а 18 градусов легко аппробировать может каждый - это температура воды в холодном кране. набираешь одну холодную воду в ванну - и вперед ;)
   
Re: Болгарія-2012 (ФОТО)

Вітус Написав:
-------------------------------------------------------
> Кстати, в греции на пелопонесе сейчас сьюты 5 звездей с выходом прямо к бассейну по
> 120 ойро.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

http://fbet.org.ua/smiles/smiles/hmm.gif а де можна глянути на пропозиції, у музенідісів? 8-)
   
Re: Болгарія-2012 (ФОТО)

pent@gon Написав:
-------------------------------------------------------
>
> Медуз не бачили, жодної :(

Ну так и отлично! Такая гадость...
   
Re: Болгарія-2012 (ФОТО)

гадость але є
хоча й мало
   
Re: Болгарія

Simpson Написав:
-------------------------------------------------------
> где именно и сколько раз вы купались в 30-тиградусном бульоне?
> в средиземном море вода 30 бывает крайне редко. пару раз заставал в турции, в
> анталии. абсолютно нормально и приятно.
> я в таком бульоне купался в индийском океане (индонезяия) и в атлантическом
> (карибы). и там и там очень понравилось. именно просто купание. не говоря о дайвинге
> и сноркелинге - средиземномое и черномое в этом плане просто несравнимы.
> а 18 градусов легко аппробировать может каждый - это температура воды в холодном
> кране. набираешь одну холодную воду в ванну - и вперед ;)

"Я не знаю как там в лондоне, я не была. Может быть там у них..." (с) і в 30 купаються, а біля наших берегів у морі не буває такої температури. На щастя. Хоча в Азові може бути...
В дитинстві у річці. І тоді не подобалось і зараз, впевнений, не сподобається.



Редаговано разів: 1. Востаннє 27/07/2012 14:47 користувачем Миклован.
   
Re: Болгарія

Миклован Написав:
-------------------------------------------------------
>
> "Я не знаю как там в лондоне, я не была. Может быть там у них..." (с) і в 30 купаються, а
> біля наших берегів у морі не буває такої температури. На щастя. Хоча в Азові може
> бути...
> В дитинстві у річці. І тоді не подобалось і зараз, впевнений, не сподобається.


- вы любите марципаны?
- терпеть не могу! а что это?

может нужно раньше попробовать, а желательно еще и распробовать, а тогда уже подписывать приговор? ;)

дело в том, что в 30 градусов в южнокитайском море нет бульона из бактерий. вода абсолютно прозрачная и ничем не пахнет. и плавая с маской вокруг рифов часами совершенно не замерзаешь. и просто на пляже ловишь кайф, даже без рыбок и кораллов. 32 снаружи, 30 в воде, народу негусто, руссико туристо вообще нет - япошки, кокосы, сингапурские китайцы и украинцы :)

http://s017.radikal.ru/i410/1207/24/f421ce721d7e.jpg
   
Re: Болгарія

Добре, я вам повірю на слово, що десь там, далеко, 30 - це добре.
І що закони біології, згідно з якими після 26 градусів починається розмноження бактерій у воді, в тих благословенних краях, не діють...
   
Re: Болгарія

pent@gon Написав:
-------------------------------------------------------

>
> За час мого перебування вода жодного разу не була менше 25-26 градусів, навіть в
> шторм.
> А шо може бути краще тепленького чистенького 3-бального шторму? Ну, не знаю, хіба шо
> секс в 3-бальний шторм - але ж це так банально, правда? :)
>

экчэли, ай донт лайк стормз энд биг вэйвз
может потому, что не серфер, а дайвер :)
и еще запомнилась веселенькая волна в рио, на вид и не сильно устрашающая, но сильно длинная и сильно широкая. я решил сразу - нуевонах, а мой друг полез. типа "хули, поднырну и вперед!"
поднырнуть-то он поднырнул, но вот обратно сам не смог выбраться. я бегал к спасателю, тот по рации вызвал хеликоптёр, они моментально прилетели, сбросили сетку, друг за нее ухватился и его выкатили на берег. оказалось, что распространенное явление. "накати, роднуля!" как у шукшина исполняют многие неопытные пляжники :)
   
Re: Болгарія-2012 (ФОТО)

Ну, ні в Китаї, ні в Індонезії, ні в Ріо мені наразі не доводилося плавати і ближчим часом, певно що, не доведеться...
Так толком і не розумію, шо ви робите в гілці для пролетаріїв/манюпасів, пане олігарх? :)
   
Re: Болгарія-2012 (ФОТО)

pent@gon Написав:
-------------------------------------------------------
> Ну, ні в Китаї, ні в Індонезії, ні в Ріо мені наразі не доводилося плавати і ближчим
> часом, певно що, не доведеться...
> Так толком і не розумію, шо ви робите в гілці для пролетаріїв/манюпасів, пане
> олігарх? :)


я не олегарх.

я скромный наследник польского мелкого капиталиста, ничего не унаследовавший, (в силу расстрела прадеда в 18-м году коммуняками), ну разве что кроме могучего умища, мотематег-прикладник, дипутат всяких наук, в отличие от сергея-св вовремя (в 1990-м году) осознавший бесполезность продолжения научного труда в украине. и теперь я барыга-спикулянт в айтишной области. по философским убеждениям буддист-атеист-похерист седьмого дня.

уверен, что жить нужно получая удовольствие каждый день и помогая получать удовольствие окружающим. посему никогда не копил нажитое непосильным трудом, а честно просерал его, путешествуя с семьей по всему миру.

такое вот у меня мировоззрение....


а на хвуп изредка захожу послушать сплетен. но на самом деле 90% фупа - унылае гаффно, политически заангажированные лягушки, квакающие каждый из своего болота по своим нотам. а 10% могут представлять интерес. например твоя ветка - вот и захожу в нее ;)
   
Re: Болгарія-2012 (ФОТО)

Барига-айтішнік - це цікаво...
   
Re: Болгарія-2012 (ФОТО)

Не зовсім в тему... Зате чітко і ясно.
   
Re: Болгарія-2012 (ФОТО)

Quote:
COSSAK'S. Russian Gipsy Show

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Редаговано разів: 1. Востаннє 27/07/2012 17:53 користувачем H.Kropp.
   
Re: Болгарія

Миклован Написав:
-------------------------------------------------------
> "Я не знаю как там в лондоне, я не была. Может быть там у них..." (с) і в 30 купаються, а
> біля наших берегів у морі не буває такої температури. На щастя. Хоча в Азові може
> бути...
> В дитинстві у річці. І тоді не подобалось і зараз, впевнений, не сподобається.

В дитинстві ми в ставках в такій воді купалися, що зараз я б туди точно не поліз. Ще й дно з мулякою майже по коліно :)
А в Азові нині вода червона :) Кажуть від водорості
   
Re: Болгарія-2012 (ФОТО)

H.Kropp Wrote:
-------------------------------------------------------
> COSSAK'S. Russian Gipsy Show
>
> :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


От добре - хоч комусь сподобалося. Ми там попадали коло тої рекламки...
   
Re: Болгарія
OF

Simpson Написав:
-------------------------------------------------------
> ну так пентагон слынчев бряг и хвалит

ДЕ?!?

Він якраз і пише, що північ - це совок 8-)




> а мои друзья ездили в дюны - рядом с созополем
>
   
Re: Болгарія-2012 (ФОТО)

KM_Nemo Написав:
-------------------------------------------------------
> А медузы в Болгарии есть?

не, там сейчас фекалии
   
Re: Болгарія

pent@gon Написав:
-------------------------------------------------------
> Willie Wrote:
> -------------------------------------------------------
> > pent@gon, чим фотографував?
>
> Соррі, не зрозумів питання. Як то чим? Та же не праскою, а фотоапаратом :)


Малася на увазі модель фотоапарата.
   
Re: Болгарія
Sergius

Willie Написав:
-------------------------------------------------------
> pent@gon Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Willie Wrote:
> > -------------------------------------------------------
> > > pent@gon, чим фотографував?
> >
> > Соррі, не зрозумів питання. Як то чим? Та же не праскою, а фотоапаратом :)
>
>
> Малася на увазі модель фотоапарата.

отож
   
Re: Болгарія-2012 (ФОТО)

Соррі, хлопці, що не вкурив.

Основний тут - Canon 600D,
він у мене в якості мильниці з штатним 18-55, і у якості HD-відеокамери з трохи іншими лінзами.

Дещо тут є і з Nikon D90 - це фрагменти сферичних 3D-панорам, яких ми познімали в Болгарії трохи...

Дещо також (наприклад сам початок, дорога) є з якоїсь 200-доларової мильниці Самсунг, яку я взяв за те, шо воно уміє знімати HD-відео під водою. В Болгарії під водою, правда, не виявилося нічо особливо цікавого для зйомки... А фотографії над водою ця мильниця знімає гірше аніж старі "миттєві" Полароїди :)
   
Re: Болгарія
OF

Simpson Написав:
-------------------------------------------------------
и опять-таки главное - море. я не признаю разговоры о том, что 18-20
> нрадусов - отличная температура для морских купаний. а 22 градуса - вообще парное
> молоко. фигня. 26 -28 градусов - идеальная температура. и даже 30 градусов намного
> лучше, чем 22. любой человек имеет температуру тела 36.6. и то, что кто-то может легко
> терпеть 18 градусов не означает, что "терпеть" - это хорошо. хорошо - это когда
> получаешь удовольствие, а не "терпишь".



+100500 (tu)

приємна вода для купання - це та, до якої не треба привикати. 28-30 градусів - саме те.

у нас так кріглорічно :beach:
   
Re: Болгарія
OF

Миклован Написав:
-------------------------------------------------------
> Добре, я вам повірю на слово, що десь там, далеко, 30 - це добре.
> І що закони біології, згідно з якими після 26 градусів починається розмноження
> бактерій у воді
, в тих благословенних краях, не діють...

брєд
   
Re: Болгарія-2012 (ФОТО)

http://img201.imageshack.us/img201/370/phuppimageoc.jpg
   
Re: Болгарія-2012 (ФОТО)

pent@gon, вибачте, пропустив момент із вашого репортажу, ви в Болгарію добирались власним автомобілем? Можливо, наступного разу варта з'їздити в Хорватію, ненабагато дальше, але автомобільна дорога незрівнянно краща, та й море із краєвидами дуже цікаві. Правда, ціни, мабуть, будуть вищими. :)
   
Re: Болгарія-2012 (ФОТО)

Всі (всі!) друзі/знайомі страшезно хвалять Хорватію, в захваті від всього там (крім цін).
Мене особисто перелякали кам'яні/бетонні а ля кримські пляжики, хоча я довідався пізніше шо гарний пісочок в Хорватії теж де-не-де присутній...

Тому можу хоч прямо зараз анонсувати гілку "Чорногорія-Хорватія", але якого року я її відкрию - хто зна :)
   
Re: Болгарія-2012 (ФОТО)

pent@gon Написав:
-------------------------------------------------------
> Всі (всі!) друзі/знайомі страшезно хвалять Хорватію, в захваті від всього там (крім
> цін).

Ціни на житло можна знайти дешевшими якщо поїхати у вересні. Тільки в такому разі потрібно буде вибирати місце для відпочинку не північніше півдня середньої Далмації.

> Мене особисто перелякали кам'яні/бетонні а ля кримські пляжики,

Це не всюди там, є гарні пляжі із морських камінчиків.

хоча я довідався
> пізніше шо гарний пісочок в Хорватії теж де-не-де присутній...

Мабуть із цим там напряг, через кам'янисте дно у їхнього моря така надзвичайна чистота.
>
> Тому можу хоч прямо зараз анонсувати гілку "Чорногорія-Хорватія", але якого року я
> її відкрию - хто зна :)

В такому разі не забудьте відзвітуватись по результатам поїздки... :)
   
Re: Болгарія-2012 (ФОТО)

pent@gon, та й ціни не Бог зна які. Трішечки дорожче ніж в Болгарії і ненабагато дорожче (або й так само) як у Криму. Проблема лише із візою через Угорщину-Австрію, якщо власним транспортом, та із вищою ціною квитка якщо літаком. До речі, по відстані із Львова до Макарської приблизно так само, як і до Сімферополя.
   
Re: Болгарія-2012 (ФОТО)

Sojuznuk Wrote:
-------------------------------------------------------
> є гарні пляжі із морських камінчиків.


От, чесно, тєрпєть нінавіжу :)
Бонус - чиста вода - ну, це зрозуміло...
   
Re: Болгарія-2012 (ФОТО)

pent@gon Написав:
-------------------------------------------------------
> Sojuznuk Wrote:
> -------------------------------------------------------
> > є гарні пляжі із морських камінчиків.
>
>
> От, чесно, тєрпєть нінавіжу :)

Чому? Нічого тобі не пристає до ніг і тіла, ідеш - воно тобі масажує ступні ніг....Єдине, маленьким діткам на піщаному пляжі дещо веселіше...

> Бонус - чиста вода - ну, це зрозуміло...

А вода надзвичайна, люди, що об"їздили більшу половину світу сходились в думці, що такої ще не бачили. Правда, дещо потрібно стерегтись морських їжаків...

18 вересня в Південні частині Далмації:

[www.youtube.com]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія