Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дуже дивна активна ботів РФ нарахунок двох новин. :X Може вона і тут руку приклала?

Скрінів не буде, просто коли я це побачив спочатку, відразу не придав увагу цьому.


На любу новину з списку ниже реагують, що РФ і тут винувата, явно цілеспрямована робота. Ми тут на ФУП аналізуємо інформацію, і те що явно пробують маніпулювати, воно ріже очі.

Посуха це одне, а от те що риба гене, дивно сюди тулити РФ. Там якась екогологічна катастрофа не повязана з жарою і відсутністю кисню в воді через водорослі. Тоїсть ці накиди ботів і так швидко що ви ще тут підозрюйте РФ, можна розглядати як зізнанням, це зробили МИ але ВИ нам нічого не доведете.

Мабуть до якось в горах струмка який іде з старої шахти хтось отримав доступ з російських ДРГ. Таких як убивці новічком, що шпілі вілі. Треба розуміти, що попались вони дійсно випадково тоді.

Що до посухи? Може вони просто роблять вкид. Тіпа нас уже у космічних катастрофах звинувачують. Та насправді засуха може бути прямим наслідком того, що в Україні хмари стали нижче літати. В наслідок війни більше пилюки низько летящої в повітрі, от і погода змінила в компенсацію свої повітряні потоки. Вогневий вал можна не тільки зносити міста але і міняти погоду. Тоїсть засуха з "голодними каменями" може виникати, бо потоки змінили свій напрям.


Взагалі на ці дві новини дивна інформаційна атака, що варто відслідкувати і зрозуміти чому ця атака відбувається. Звичайно з мого боку може бути конспірологія, там всьоголиш спроба довести до абсурду любі звинувачення проти РФ. Та є у мене сумніви що саме ця мета. За дохлу рибу вони наче підписуються у своїй вині.
https://www.eurointegration.com.ua/news/2022/08/10/7144782/

Цитата: Цитата
У річці Одра масово гине риба, у Польщі кажуть про екологічну катастрофу

https://www.dw.com/uk/rekordna-posukha-u-yevropi-shcho-naspravdi-vidbuvaietsia/a-62781231
Цитата: Цитата
Рекордна посуха у Європі: що насправді відбувається?

https://www.eurointegration.com.ua/news/2022/08/14/7144992/
Цитата: Цитата
Цьогорічна посуха у Європі може стати найгіршою за 500 років
   
Що за словесний пронос ?  :bueee:
   
Що за словесний пронос ?  :bueee:


Не розумієш про що мова, нічого дивного. Просто стратегія любого штабу описана, коли вони спалились на чомусь)))
   
Не розумієш про що мова, нічого дивного. Просто стратегія любого штабу описана, коли вони спалились на чомусь)))

Ти б хоч вже навчився, що не любого, а БУДЬ ЯКОГО...  :fool:

Нічого дивного...тп
   
Що за словесний пронос ?  :bueee:
звичайний для цього ніка
   
звичайний для цього ніка
Що не найшов ватні наративи тут ?  :bueee:
   
Ти б хоч вже навчився, що не любого, а БУДЬ ЯКОГО...  :fool:

Нічого дивного...тп
Як тут на Черкащенні кажуть так і пишу...  :X
   
Проблема України що люди і журналісти вірять більша шарлатам ніж тим хто розуміє проблему. Бо сприймається те що простіше для розуміння, а розуміння проблеми небуває простіше.
   
Як тут на Черкащенні кажуть так і пишу...  :X
...на черкащині так кажуть дятли з ужгорода...:)))
   
...на черкащині так кажуть дятли з ужгорода...:)))

А чому ти переходиш на особистість?
   
...на черкащині так кажуть дятли з ужгорода...:)))
Ти вважаєш нормальним перехід на особистість мою?

Цим двом дописувачам я не дивуюсь... Одне має проросійські погляди, інше просто мене недолюблює бо я не люблю його партію категорично.

То ти вважаєш що їх компанія тобі підходить?
   
Ти вважаєш нормальним перехід на особистість мою?

Цим двом дописувачам я не дивуюсь... Одне має проросійські погляди, інше просто мене недолюблює бо я не люблю його партію категорично.

То ти вважаєш що їх компанія тобі підходить?
дурнику, я маю  проєвропейські погляди. 
   
Ти вважаєш нормальним перехід на особистість мою?

Цим двом дописувачам я не дивуюсь... Одне має проросійські погляди, інше просто мене недолюблює бо я не люблю його партію категорично.

То ти вважаєш що їх компанія тобі підходить?
твои тексты тяжело читаются, и поэтому не воспринимаются. и не потому, что тут тупые и недогоняющие люди, а потому, что тебя не заботит, как ты излагаешь свою мысль и как она выглядит на экране/бумаге. а излагаешь ты ее "костурбато", и поэтому она непонятна.
знаки препинания - а нафига они, тебе так удобно.
   
дурнику, я маю  проєвропейські погляди. 
Угу, Білорусь теж в Європі як і Москва...  :S Прикинь.
   
твои тексты тяжело читаются, и поэтому не воспринимаются. и не потому, что тут тупые и недогоняющие люди, а потому, что тебя не заботит, как ты излагаешь свою мысль и как она выглядит на экране/бумаге. а излагаешь ты ее "костурбато", и поэтому она непонятна.
знаки препинания - а нафига они, тебе так удобно.
Просто, щоб розжувати треба щоб людина знала про фазові переходи, що - це таке, не на рівні школи. Конденсування і поверхневі натяги треба трошки розуміти. Це все треба жувати, жувати і довго жувати.

Тому текст і костурбатий.  :(  :tease:  :cray:

Щось ти псіхуєш. Не варто воно того все. Все мине і це теж...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія