Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Коли вас накриває зрада чи паніка . порада що робити

просто берете заходите в онлайн банкінг і перекидаєте певну суму на ЗСУ, повернись  живим .

любу .
яку можете і так при кожному приступі .

воно допомагає

це замість того щоб лити і сіяти паніку в на фупі і в соц мережах

   
Re: Коли вас накриває зрада чи паніка . порада що робити

 (tu)
   
просто берете заходите в онлайн банкінг і перекидаєте певну суму на ЗСУ, повернись  живим .

любу .
яку можете і так при кожному приступі .

воно допомагає

це замість того щоб лити і сіяти паніку в на фупі і в соц мережах

Саме так.

А найкраще робити це регулярно й без паніки.
І можна просто сплатити суму на ЗСУ карткою без ніякого онлайн банкінгу та інших гемороїв (це порада для українців за кордоном).
   
Це само собою.
Мені ще подобається брати участт у міні проектах де знайомі збирають гроші на якісь пристрій тому хто на фронті.
   
Я помню мое сообщение что росс армия установит грады прямо на АЭС удалили за 15 секунд в марте
Это была паника?
А я была конечно ТП и заслужила 30 дней бана
   
Просто охуєзна порада для працівників порту у відпустці за свій кошт у прифронтовому місті  (tu)
   
просто берете заходите в онлайн банкінг і перекидаєте певну суму на ЗСУ, повернись  живим .

любу .
яку можете і так при кожному приступі .

воно допомагає

це замість того щоб лити і сіяти паніку в на фупі і в соц мережах

 Це окуєнно допомагає, коли зрада чи паніка накриває у власному ліжку власної спальні власного будинку чи квартири. Або коли донатиш з карти, куди зайшли зп або дохід.
   
Це окуєнно допомагає, коли зрада чи паніка накриває у власному ліжку власної спальні власного будинку чи квартири. Або коли донатиш з карти, куди зайшли зп або дохід.
Кто на что учился.
Я три месяца жил с семьёй на съемном жилье, работал онлайн и донатил.
   
просто берете заходите в онлайн банкінг і перекидаєте певну суму на ЗСУ, повернись  живим .

любу .
яку можете і так при кожному приступі .

воно допомагає

це замість того щоб лити і сіяти паніку в на фупі і в соц мережах
Проверял сидя в окопе - не помогает!
   
Re: Коли вас накриває зрада чи паніка . порада що робити

Проверял сидя в окопе - не помогает!

Туше, уделал ты Славка
   
Кто на что учился.
Я три месяца жил с семьёй на съемном жилье, работал онлайн и донатил.

 а через три месяца что случилось?
   
Вернулся в родной город.
а через три месяца что случилось?
   

А что делать тем, у кого родных городов больше нет? Поможет донейшн?
   
І як часто накриває тебе саме зрада і паніка?

Чи таки допомагаєш ЗСУ свідомо і спокійно, як більшість українців?

А ті хто тікає від ЗСУ і призову за хабарі, по підробленим документам чи через окуповані території - теж роблять це свідомо і спокійно

Паніка - рідкісне явище серед українців :shuffle:
   
мой тебе совет славентий

хватит донатить, органищуй 100 рабочих мест для беженцев и не за прожитосный минимум
   
І як часто накриває тебе саме зрада і паніка?

Чи таки допомагаєш ЗСУ свідомо і спокійно, як більшість українців?

А ті хто тікає від ЗСУ і призову за хабарі, по підробленим документам чи через окуповані території - теж роблять це свідомо і спокійно

Паніка - рідкісне явище серед українців :shuffle:
Це саме тому ви з Ірландії пишете?
   
Останнім часом це важче, спеціально активів на українських рахунках не тримаю, лише "мінус", який поступово гашу. В тракті останнього погашення підкинув і туди, так. І схема дійсно працювала, доки я був контрактором з українським рахунком, теж правда - дуже файний наркотик.
А зараз треба спершу свіфт, тоді ще чекати приходу (8-70 годин, взагалі непередбачувано), і вже тоді...
На франковий рахунок ще не пробував кидати...
   
А что делать тем, у кого родных городов больше нет? Поможет донейшн?
займати себе йти в волонтерські центри плести сітки і т.д зось робити
   
Проверял сидя в окопе - не помогает!



перше думаю ти не робив цього
друге універсльних порад для всіх не буває
   
мдє
шось не задався косплей Люсі :gigi:
   
Це саме тому ви з Ірландії пишете?
Чого всі деякі юзери  регулярно дойопуються до комарика з тією ірландією?
Це жінка, доволі в роках, який хоч найменший сенс в її перебуванні в Україні?
Чи вона має мовчати тільки тому, що евакуювалась?
Тут, трясця, кагал заокеанських (?) сраколизів мужеска полу учать українців, як батьківщину любити, і нічо, ніхто їх нах не посилає. Майже ніхто.
   
хм ті хто висрався в цій темі вважають що донатити на ЗСУ  їм не підхрдить кацапи вата напевно
   
мой тебе совет славентий

хватит донатить, органищуй 100 рабочих мест для беженцев и не за прожитосный минимум

це треба створювати новий бізнес а ідей і грошей на це немає


а так я приймаю переселенців по потребі
   
Це саме тому ви з Ірландії пишете?

А звідки повинна писати стара баба-діабетичка віком  за 70 років з неповнолітніми онуками? З окопа?

Чи таки краще таким їхати і не висіти тягарем на країні що воює і має обмежені ресурси?

До речі, їхали БЕЗ ПАНІКИ, а свідомо прийнявши рішення, яке убезпечить малих і не нагружатиме нашими проблемами Україну.

Я не бачила ніякої паніки в Україні. В Києві, коли БТР каців катався по Оболоні теж паніки не було

То якесь іпсо кацівське про паніку та істерику українців і про зраду теж іпсо - яка зрада у тих хто за Україну? І у тих хто свідомо за рашку, а такі у нас теж є,  то не зрада, а чітко робота на ворога.

   
просто берете заходите в онлайн банкінг і перекидаєте певну суму на ЗСУ, повернись  живим .

любу .
яку можете і так при кожному приступі .

воно допомагає

це замість того щоб лити і сіяти паніку в на фупі і в соц мережах

а когда паника як раз от того,  что настает черный день ?
   
хм ті хто висрався в цій темі вважають що донатити на ЗСУ  їм не підхрдить кацапи вата напевно

Ні. Зрада-паніка окремо, а донати окремо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія