Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

Тетяна Чорновол
12 год  ·
Не пишу у фейс, бо кожну вільну хвилинку останні місяці вчуся новій справі -літати. Вчуся на бойових. Беру тренажер на позиції, трохи відїзджаю від передка  і літаю над полями.
Для мене  важко, я ніколи не грала в забавки на компі, але постійні тренування і я злупаю цю скелю.
Чому ФПВ? Я навіть не думаю про демобілізацію, тому вчуся. На війні не будеш опановувати різну зброю і вчитися- ти труп. 
Чому ФПВ? Тому що я можу їх купити сама, мені можуть купити друзі. Я більше не вірю, що держава мене забезпечить зброєю.
 За майже два роки війни в забезпеченні ракетами «Стугни» протитанкістів нічого не змінилося. Тобто їх, як не було, так і не має.
 Літом у нас була така історія – на позиції піхоти  йшло 8  одиниць броні (різної і бмп, і БТР і танк), а у нас  3 ракети «Стугни». Двома спрацювали,  одну притримали, щоб стріляти у випадку, коли ворожа «броня» вийде на наших. Не дійшла. Очевидно, взяли ми їх на понт. Москалі не знали, що ракет більше не має, розвернулися і втекли з півдороги…. По тим що відходили не стріляли. Адже ракету треба було лишити, щоб злякати наступну атаку. А вони були такі вразливі під час відходу. Ех, спалили би всіх…
Чому така біда з ракетами? А тому що виробництво цього року - 1 ракета на місяць на установку.  У мене 2 установки -2 ракети на місяць. Якщо мені потрапляє третя, це значить я в когось з колег забираю. Як так можна працювати?
А як збільшувати витробництво, якщо КБ «Луч» душать перевірками і кримінальними справами? Як збільшувати, коли  замовленя і фінансування  мале.  Те, що коїться навколо КБ «Луч» демонструє, що МО «Стугни» не потрібні, ГШ «Стугни» не потрібні, «Величному»    «Стугни» не потрібні.
Нам на фронті потрібні, але я нажаль, ракети на відміну від ФПВ я купити не можу….
А ще зброя не розвивається. Нам, ПТРК, дуже потрібна більша дальність, такі ракети на 6 км в КБ «Луч» є. Проте МО і ГШ їх не замовляють.
Нам потрібні осколково-фугасні. Їх треба більше ніж кумулятивних. За два роки війни, це  дійшло до МО і ГШ тільки зараз. А це означає, що ракети з’являться хтозна-коли. Те що потрібні термобаричні ні до кого зверху, ще не дійшло...

Ціна ракети, для нас, як ціна життя. Якось нас ворог накрив. Осколок відсік головку осколково-фугасної ракети.  Останньої. Ми потім ці 30 кг пошкодженої ракети тягнули під обстрілом, щоб врятувати. Спали з нею в обнімку в окопі. Вивозили, щоб віддати на ремонт, адже найдорожча начинка в хвості. Вона вся ціла була… Думаєте нам її відремонтували? Відправили на утилізацію. Всім все похер.
Я знаю, що якщо втрачу Стугну, нової не буде. Ви не уявляєте, як ми ризикуємо своїм життям заради життя установки. А ще нам тупо щастить у нас Стугна пережила потрапляння  в радіусі 3 метрів: міномета, танка і сау…
Я так більше не можу, я розумію що вічно щастити не буде.  Я вже не вірю, що держава забезпечить мене зброєю. Добре, що технологія ФПВ дає можливість мені забезпечувати себе   автономно . Навіть суми  моїх бойових  за місяць мені вистачить купити  4 дрона. Це в 4 рази більше ніж 1 ракета Стугни, яку мені дає держава на одну установку. Тому це дає мені надію…
Отож, як не важко нам «чайникам», які ніколи не літали починати все з «нуля», але мусимо лупати цю скелю… Іншого виходу не має. А ще велика радість від того, що почало виходити. На початках, хотілося все кинути…  А тепер залишилося трошки апаратуру підтягнути і на  бойовий виліт.
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

Стугни не замовляють ,грошей не дають ,КБ Луч кошмарять . Простіше роздавати гроші ,їх поділити а потім жалітись ,що гроші
взяли і нічого не зробили .
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

 :-G
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .
HSM

Є така штука
Артем набирає на роботу токарів
І фрезерувальників  ЧПК
Роботи валом в три зміни
Зарплатня дуже достойна
На прохідній оголошення
Не бачів нескінченних черг бажаючіх
працювати

Житлом забезпечують

Амулету не відмовлять
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

Не бачів нескінченних черг бажаючіх
працювати

Бо всі хотіли бути мерчендайзерами, пту похерили, а зто кваліфікований, той виїхав...
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

Знову аудитори життя не дають  :(
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

Є така штука
Артем набирає на роботу токарів
І фрезерувальників  ЧПК
Роботи валом в три зміни
Зарплатня дуже достойна
На прохідній оголошення
Не бачів нескінченних черг бажаючіх
працювати
А ти не думав про те ,що багатьох токарів ,фрезерувальників просто мобілізували ?
це проблема .У таких людей повинна бути броня .
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

Зелена влада  :X
Но что же нам делать, мы не можем сидеть сложа руки
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .
HSM

Бо всі хотіли бути мерчендайзерами, пту похерили, а зто кваліфікований, той виїхав...
Навчать , нєхуй дєлать
Два місяці і шмалиш шо дурний
Пту то такє
Бажання , розум і гей
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .
ATF

Ви недооцінюєте важливість барабанів і доріг. Це розуміють лише державні діячі рівня партії "Слуга народі". А ваші ПТУРи- то порошенківське фуфло.
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .
HSM

Ви недооцінюєте важливість барабанів і доріг. Це розуміють лише державні діячі рівня партії "Слуга народі". А ваші ПТУРи- то порошенківське фуфло.
І вас візьмуть
І не тіко артема
Приходьте
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

Є така штука
Артем набирає на роботу токарів
І фрезерувальників  ЧПК
Роботи валом в три зміни
Зарплатня дуже достойна
На прохідній оголошення
Не бачів нескінченних черг бажаючіх
працювати

Житлом забезпечують

Амулету не відмовлять
А Луч вже можна під укіс?…
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

Знову аудитори життя не дають  :(
Головне не аудитори ,вони просто епізод .
Головне це - За майже два роки війни в забезпеченні ракетами «Стугни» протитанкістів нічого не змінилося. Тобто їх, як не було, так і не має.
А це справжній САБОТАЖ .
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .
HSM

А Луч вже можна під укіс?…
Це те саме
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .
ATF

А Луч вже можна під укіс?…

Робота зупинена... Це як винен керівник гастроному, а зачинили сам гастроном...
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

Навчать , нєхуй дєлать

Якщо акцент на тому що навчимо і бронь то нмд прийдуть...
Але треба бронь
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

Якщо акцент на тому що навчимо і бронь то нмд прийдуть...
Але треба бронь
Обовязково .
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .
HSM

Якщо акцент на тому що навчимо і бронь то нмд прийдуть...
Але треба бронь
І це теж присутнє
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

Зверніть увагу на те які чудові зелені люди керували і керують Укроборонпромом .
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

Зараз зелені чорти налетять на Чорновіл..  а от вона там мутила з отим стришним чуваком  :lol: як його забув вже.
Всьо  ж харашо насправді при зеленому
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

треба більше перевірок на Луч, і прибуток увесь забрати
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

треба більше перевірок на Луч, і прибуток увесь забрати

Боротьба з корупцією  (tu)
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

Зверніть увагу на те які чудові зелені люди керували і керують Укроборонпромом .
Не просто так Чорновол пише ,що Я більше не вірю, що держава мене забезпечить зброєю.
Це страшні слова .
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

Боротьба з корупцією  (tu)
Виконують замовлення ФСБ.
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .
ATF

Що цікаво. Притуток - табу лише для державних виробників зброї. Для виробників, де власниками є Арахамія, громадянин РФ і сценарист кварталу, та решта причетних до корита - таких перевірок немає. Там - гребуть кеш на війні.
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

Якби ми робили стугни, то не щмогли б купувати вілли  :(
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

 КБ «Луч» це лише  КБ - воно не для промислового виробництва. Щоб налагодити виробництво в товарних кількостях потрібна відповідна науково-технічна політика. Але клоуни не можуть її проводи зі зрозумілих причин. Тому потрібен Уряд Національної Довіри і Спротиву зі спеціалістів яким можна довіряти замість зєрмаків.
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

З кацапів можна сміятися, але вони показують приклад, як можна поставити на потік якусь гарну зброю. І виграють у цьому навіть у західних країн

А Україна ставить приклад всім, як загнобити виробника

Невигідно робити ракети, вигідно робити дороги
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

Пі7орасів багато у керуванні країною

Немає спеціалістів?

Побудуйте завод у Литві, робіть там.
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

Зверніть увагу на те які чудові зелені люди керували і керують Укроборонпромом .
Не просто так Чорновол пише ,що Я більше не вірю, що держава мене забезпечить зброєю.
Це страшні слова .
Це вона про 5 складів котрі Свиночолий проєпав  :beach:
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .
ATF

Пі7орасів багато у керуванні країною

Немає спеціалістів?

Побудуйте завод у Литві, робіть там.

 :lol:
 Арахамія вже готовий зібрати пул інвесторів з числа посіпак Єрмака і інвестувати.
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

HSM, нащо ви п***а на теми в яких не шурупаєте? Луч зараз не має жодного відношення до Артема, окрім історичного контексту та місця розташування. За 2 місяці неможливо підготувати ні хорошого універсальщика ні оператора станка з ЧПУ. Часом і за 2 роки неможливо. А часом і просто взагалі неможливо, бо вся школа просрана в нуль, і підготовка це просто самонавчання. Є у тебе талант, хист та бажання - добре, немає - зливай воду. Зарплати аж ніяк не дуже достойні за мірками Києва. Набагато легше за ті ж або більші гроші сидіти в теплому офісі попиваючи смузі, ніж в шумному холодному цеху, витративши приблизно аналогічний час на отримання кваліфікації. Плюс якщо держава не фінансує оборонні підприємства на належному рівні, то про які зарплати взагалі може йти мова?
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .
ATF

Це вона про 5 складів котрі Свиночолий проєпав  :beach:

рузя. А на Хмельниччині склад нещодавно підірвав хто? Єрмак чи Зе?
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

Та, якось мабуть переможемо й з тим, що є, не Стугни, так ФПВ дрони. Просто будуть більші людські втрати, але ну й що? Перемогли ж, а винуватим у смертях буде НАТО і Байден, що не дали вчасно ф-16.
Як довести, що якби було не 3 Стугни, а 8 - то знищили б усю бронетехніку в тому бою? А ніяк, все зі слів очевидців
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

Да можно было бы уже свои если не ракеты, то хоть дроны делать массово. В Киеве полно заводов, если тут работает ПВО, может в Киеве стоит делать?
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

Це вона про 5 складів котрі Свиночолий проєпав  :beach:
Проїбав? Ну добре вже хоч не підірвав особисто. Ви значно прогресуєте. Від ідіотії до імбецелії.
До речі не підкажете, скільки десятків складів було на території яку проїбав ваш Найвеличніший?
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

рузя. А на Хмельниччині склад нещодавно підірвав хто? Єрмак чи Зе?

під час війни боєприпаси мають бути розсереджені, а якщо десь є великий склад на поверхні, то когось треба судити за державну зраду. То скажіть кого першого - Єрмака чи Зе?
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

рузя. А на Хмельниччині склад нещодавно підірвав хто? Єрмак чи Зе?
Це мабуть Ruza їх підірвав чи навів .
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .
dmp

HSM, нащо ви п***а на теми в яких не шурупаєте? Луч зараз не має жодного відношення до Артема, окрім історичного контексту та місця розташування. За 2 місяці неможливо підготувати ні хорошого універсальщика ні оператора станка з ЧПУ. Часом і за 2 роки неможливо. А часом і просто взагалі неможливо, бо вся школа просрана в нуль, і підготовка це просто самонавчання.

Все йде від бажання, у мене знайомий просто підліткам дає станок з ЧПУ і вони працюють на оборону.
   
Re: Про Стугни та зелену владу .Це САБОТАЖ .

п***а менше треба гроші і тоді все добре буде. Це як про одного комбата який крав паливо а потім верещав що я ж бойовий комбат, звичайно що бойовий. Тільки нахуя красти
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія