Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

А пагаваріть? Форум для цього і є...

Пагаваріть про що? Про несправедливі ТЦК, які мобілізують старих і глухих, коли йому самому навіть повістку не дали? На хуй такі істерики.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Strangeways як я зрозумів побоюється, що пошлють з ВЛК робити дорогі аналізи за власний рахунок. Розумію, я б теж побоювався.

ну конечно. были бы деньги я без всякого влк сам бы поехал в институт Шалимова.
(офтоп, пожалуюсь.. еще ж боюсь, что диагноз терпимый, ну пожить можно, а меня запугают ради содрать бабла - операция, ато пистек)
..
а разве я один такой?
знакомого призвали 54 года, он со стройки по состоянию здоровья вернулся, на влк пожаловался на плохое самочувствие, в Смелу отправили на обследование, те в Черкассы мрт, томографии, узи, консультации, туда сюда кататься, потратился солидно, нашли инфаркт, на ногах перенес, ну шатало его.. Дома сейчас на лечении..
--

а что поделаешь, война, частности...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Пагаваріть про що? Про несправедливі ТЦК, які мобілізують старих і глухих, коли йому самому навіть повістку не дали? На хуй такі істерики.

что мои истерики по сравнению с истериками журналистов, такой ну такой вой подняли, а сами то не окопах, гонят на влк и военкомов, разоблачают, ролики крутят - на фронт пусть идут, а с вонкомами МО разберется
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

что мои истерики по сравнению с истериками журналистов, такой ну такой вой подняли, а сами то не окопах, гонят на влк и военкомов, разоблачают, ролики крутят - на фронт пусть идут, а с вонкомами МО разберется

Журналістів потихеньку мобілізують, не чіпають поки що більш-менш відомих блогерів і обличчя на екрані.

Навіть Романенко, якого тут тягають, швиденько собі зробив третю дитину з дружиною 42 років, а тепер поважно розповідає з екранів, яка погана мобілізація  :lol:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ну конечно. были бы деньги я без всякого влк сам бы поехал в институт Шалимова.
(офтоп, пожалуюсь.. еще ж боюсь, что диагноз терпимый, ну пожить можно, а меня запугают ради содрать бабла - операция, ато пистек)
..
а разве я один такой?
знакомого призвали 54 года, он со стройки по состоянию здоровья вернулся, на влк пожаловался на плохое самочувствие, в Смелу отправили на обследование, те в Черкассы мрт, томографии, узи, консультации, туда сюда кататься, потратился солидно, нашли инфаркт, на ногах перенес, ну шатало его.. Дома сейчас на лечении..
--

а что поделаешь, война, частности...

Ну так добре ж що діагностували. А то загнувся б неочікувано.
Кузен дружини, не старий ще, нещодавно на роботі відчув себе погано, хитало, думав пересидіти та колега швидку викликав. Ще б півгодини і - кранти. Стент поставили - живий зараз, вдячний колезі як спасителю
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ну конечно. были бы деньги я без всякого влк сам бы поехал в институт Шалимова

Там можливо прийшлось б робити ще раз, бо ВЛК пішле на оьбстеження. Їм потрібен Акт обстеження з лікарні куди вони самі направили.
От коли в лікарні ще раз направлять на аналізи то фігово.
Там ще в сімейного лікаря треба спитатись. На які аналізи треба брати направлення від сімейного що б не платити.
Дають направлення в лікарню з ВЛК то обовязково ідеш до сімейного лікаря за направленням.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Навіть Романенко, якого тут тягають, швиденько собі зробив третю дитину

Це законно.
Має гроші на третю дитину то нехай покращує демографію  :)
А що розповідая то якщо по факту то респект, а якщо істерить то най попуститься
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

потратился солидно, нашли инфаркт, на ногах перенес

Ну как то так :D
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Там можливо прийшлось б робити ще раз, бо ВЛК пішле на оьбстеження. Їм потрібен Акт обстеження з лікарні куди вони самі направили.
От коли в лікарні ще раз направлять на аналізи то фігово.
Там ще в сімейного лікаря треба спитатись. На які аналізи треба брати направлення від сімейного що б не платити.
Дають направлення в лікарню з ВЛК то обовязково ідеш до сімейного лікаря за направленням.

Фігня. Я сказав "ніфуя платити не буду". Сказали: "значить робимо ті що безплатні". В результаті діагноз не помінявся.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Це законно.
Має гроші на третю дитину то нехай покращує демографію  :)
А що розповідая то якщо по факту то респект, а якщо істерить то най попуститься

Ну а ти подумай, якщо дитина народилась навесні, то є певний зазор, нє?  :gigi:

Ти ж послухай, що він несе: що треба відкривати кордони, що мають воювати лише добровольці (а він у цей час на дивані посидить), що забирають невмотивованих (звісно, його вже хуй затягнеш) тощо. Так на кого працює?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну а ти подумай, якщо дитина народилась навесні, то є певний зазор, нє?  :gigi:

Ти ж послухай, що він несе: що треба відкривати кордони, що мають воювати лише добровольці (а він у цей час на дивані посидить), що забирають невмотивованих (звісно, його вже хуй затягнеш) тощо. Так на кого працює?

Завтра приймуть про 4 дитини замість 3. Довго чи що...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

знакомого призвали 54 года, он со стройки по состоянию здоровья вернулся, на влк пожаловался на плохое самочувствие, в Смелу отправили на обследование

Але ж відправили.
І мене відправили.
І Eugnatа відправили.
Просто не треба панікувати що поголовний ппц і гребуть вміз підряд не дивлячись
....
А що відправляють на доообстеження то як інакше. Це ж реально якусь довідку можна намалювати...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Завтра приймуть про 4 дитини замість 3. Довго чи що...
у кацапів від 4х вроді?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

у кацапів від 4х вроді?

Угу. А коли в військкомат привозять, то дають папірець на добровольця і все  :gigi:

Останнє редагування: 10 вересня 2023 09:23:13 від Eugnat
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Завтра приймуть про 4 дитини замість 3. Довго чи що...

Може Сурок над цим працює  :D
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Чого йому побоюватися, йому 60 на носі, купа вікових болячок. Йому то точно по фігу ця двіжуха.

Моя должность - "инспектор охраны"  :D  И по документам в конторе абсолютно здоров. Ежегодная комиссия!
Даже давления 120. (в реале 150) А и наче меня бы не взяли на работу и не допустил к оружию
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Але ж відправили.
І мене відправили.
І Eugnatа відправили.
Просто не треба панікувати що поголовний ппц і гребуть вміз підряд не дивлячись
....
А що відправляють на доообстеження то як інакше. Це ж реально якусь довідку можна намалювати...

У мене взагалі післяопераційна реабілітація затягнулась ("пощастило", так би мовити), так що вони щоразу зараз виписують на місяць, щоб подивитися, чи загоїлося. Потім до профільного лікаря, той підтверджує, і так по колу... Виписали би вже тимчасову непридатність.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Моя должность - "инспектор охраны"  :D  И по документам в конторе абсолютно здоров. Ежегодная комиссия!
Даже давления 120. (в реале 150) А и наче меня бы не взяли на работу и не допустил к оружию

Ну погодься, це твоя особиста проблема, що ти боїшся бути хворим по документах.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ти ж послухай, що він несе

Я його не слухаю. Нунах.
Те що ти написав щі слів Сурка це благі побажання.
В мирний час можливо.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Моя должность - "инспектор охраны"  :D  И по документам в конторе абсолютно здоров. Ежегодная комиссия!
Даже давления 120. (в реале 150) А и наче меня бы не взяли на работу и не допустил к оружию

Тобто по документах ти здоровий, по факту старий хворий дядько. Я б тебе мобілізував... Для встановлення справедливості...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Але ж відправили.
І мене відправили.
І Eugnatа відправили.
Просто не треба панікувати що поголовний ппц і гребуть вміз підряд не дивлячись
....
А що відправляють на доообстеження то як інакше. Це ж реально якусь довідку можна намалювати...

как правильно я не знаю, мне кажется не совсем справедливо, что человек должен за свои деньги (а они не малые) доказать, что он болен.
К примеру - пришел честно по повестке на влк, жалобы на то и то. Ну раз ты жалуешься то давай теперь нам докажи, а то мы тебя больного на фронт.
..
не знаю, может денег нет в государстве на обследования и надо понять
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

И по документам в конторе абсолютно здоров.

Забий, я теж проходжу медогляд в поліклініці коли продовжую контракт на роботу. ВЛК то нафік не треба.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я його не слухаю. Нунах.
Те що ти написав щі слів Сурка це благі побажання.
В мирний час можливо.

Я слухаю, коли він когось із фронту запрошує. Правда, у нього характерний підбір, що він запрошує тільки з ДФТО, підозрюю, гості з регулярки йому би швидко пояснили ситуацію з "добровольцями" на фронті...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

мне кажется не совсем справедливо, что человек должен за свои деньги (а они не малые) доказать, что он болен.

Погоджусь. Це неправильно. Я, слава Богу, ніц не платив

Більше того, я вважаю, що колилюдину прищивають то мають за свій рахунок провести повне медобстеження, моде в оюдини є щось таке, про що вона і не знає, а це важливо.
Але це утопія в наших реаліях.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Забий, я теж проходжу медогляд в поліклініці коли продовжую контракт на роботу. ВЛК то нафік не треба.

Пока не надо) Но над этим работают- единая мед карта будет. Нарисованные профосмотры станут доступны в том числе и ВЛК.
Это побочные плюсы цифровизации)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Тобто по документах ти здоровий, по факту старий хворий дядько. Я б тебе мобілізував... Для встановлення справедливості...

Да, я обманываю контору, выдаю себя за здорового по поддельной мед справке (обход) Они догадываются!
Но с другой стороны!
Я не на шее государства, плачу налоги, на хорошем счету на работе.
А вот в окопы - сдохну до прибытия, разве что в штаб и рядом стационар, что каждый месяц процедуры
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Та повчання людей, що не служать вибішують.

Я одного разу побачив  прев'ю в ютубі. Іванов і Петров і назва відео: тим хто боїться іти в військомат.
А ви фулі не на фронті з такими пиками?  :D
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Да, я обманываю контору, выдаю себя за здорового по поддельной мед справке (обход) Они догадываются!

Забий. Ту довідку нікому не показуй. Ніхто на ВЛК в тебе її вимагати не буде. Там дивляться лише те, що ти сам приніс.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Та повчання людей, що не служать вибішують.

Я одного разу побачив  правю в ютубі. Іванов і Петров і назва відео: тим хто боїться іти в військомат.
А ви фулі не на фронті з такими пиками?  :D

Я одного такого на роботі назвав "законний ссикунець". Образився бідося, вітатися перестав.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Забий. Ту довідку нікому не показуй. Ніхто на ВЛК в тебе її вимагати не буде. Там дивляться лише те, що ти сам приніс.

Та вона нікому не потрібна, Акт обстеження так і залишиться в ТЦК.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Та вона нікому не потрібна, Акт обстеження так і залишиться в ТЦК.
Так. Головне Акт обстеження.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я одного такого на роботі назвав "законний ссикунець". Образився бідося, вітатися перестав.

Коли сам не на фронті то посилати інших то свинство.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Коли сам не на фронті то посилати інших то свинство.

Тут половина в цій гілці займається тим, що вишукує, хто має замість них воювати  :gigi:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

послухай, що він несе: що треба відкривати кордони, що мають воювати лише добровольці (а він у цей час на дивані посидить), що забирають невмотивованих (звісно, його вже хуй затягнеш) тощо. Так на кого працює?
на широкі маси майбутніх виборців
як і решта "блогерів" та "політологів", що працюють на цей тематиці
частина критики справедлива, частина - відверта маніпуляція, пропозиції переважно маячня, яка має зайти людям
мало хто хоче воювати за покликом душі
тому це хороша тема для тих, хто заробляє ротом
зрештою, вибори все одно прийдуть, і це буде час збирати врожай, який вони зараз засівають
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Тут половина в цій гілці займається тим, що вишукує, хто має замість них воювати  :gigi:

Да ладно. Таких тут всього Аналітик і ще хтось зальотний :)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Да ладно. Таких тут всього Аналітик і ще хтось зальотний :)

Мадяра не забувай  :gigi: А дехто паралельно накидає лайна, що країна їм не така, не треба її захищати, хай син мерші воює.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

на широкі маси майбутніх виборців
як і решта "блогерів" та "політологів", що працюють на цей тематиці
частина критики справедлива, частина - відверта маніпуляція, пропозиції переважно маячня, яка має зайти людям
мало хто хоче воювати за покликом душі
тому це хороша тема для тих, хто заробляє ротом
зрештою, вибори все одно прийдуть, і це буде час збирати врожай, який вони зараз засівають

Це засівання врожаю під майбутню "партію миру". Вони ж паралельно розповідають про "Хуйло вєлік", мільйони ланцетів і десятки мільйонів FPV-дронів тощо.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Це засівання врожаю під майбутню "партію миру". Вони ж паралельно розповідають про "Хуйло вєлік", мільйони ланцетів і десятки мільйонів дронів тощо.
думаю, що ні
це засівання врожаю під вже наявні політсили, які передвиборчу компанію традиційно будуватимуть на критиці папєрєднікав
будуть затребувані впізнавані "експерти" з критики, от і заробляють собі бали
до речі, усюди передвиборчі кампанії мають цю складову, так що все нормально, просто констатація факту
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

думаю, що ні
це засівання врожаю під вже наявні політсили, які передвиборчу компанію традиційно будуватимуть на критиці папєрєднікав
будуть затребувані впізнавані "експерти" з критики, от і заробляють собі бали
до речі, усюди передвиборчі кампанії мають цю складову, так що все нормально, просто констатація факту

Може, ти і правий
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Нмд тут питання в тому, чи дадуть Сурку з Арестовичем бабло під новий політпроект ( я вже не кажу хто дасть ). Та і чи треба то Сурку. Нмд йому і так нефігово.

Останнє редагування: 10 вересня 2023 10:01:05 від Bogkuz
   

Цю тему переглядають:

Karma Police, -bas-, TC, Phol, Reagan і 38 гостей
 
Повна версія