Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

из десчтка знакомвх волонтеров ни один за кордон ни разу не ездил

а вот в Бахмут да

Десь так і є
   
Re: Он устал ат вайни
Ale

.це в школі таке розказують.а реальність інша. воювати і гинути-обовязок бідного. для багатого-це права.
Ти ж не воюєш? То чого п***а? Відкрив для себе що життя не справедливе?)
   
Re: Он устал ат вайни
Ale

Гроші на зарплату військовим ідуть із податків. Хто зараз закликає або всіх забрати на фронт, або випустити невмотивованих із країни - це корисний ідіот, який не розуміє, як утримується військо і зі скількох людей треба утримати податки, щоб заплатити одному солдату на "нулі".
Із хуятків - 3/4 бюджету фінансуються заходом -  фопівські півтори тисячі гривень тут не допоможуть)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
N88

В мене знайомий волонтер їздить раз на 2 тижні десь.
   
Re: Он устал ат вайни

Ти ж не воюєш? То чого п***а? Відкрив для себе що життя не справедливе?)
то ботяра, виконує роль стурбованого
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Він реальний волонтер ?

Він допомагав і допомагає армії але здається користується шляхом щоб їздити у відрядження до Польщи.
   
Re: Он устал ат вайни

ситуация таки тянет на крипацтво

почему?
потому что лысые кварталивци ко орые наживались на этом многострадальном нариже куй щабили на соужбу в армии
а служить в первую очередь должны те кто тут имеет активы, защишать свои заводы и парахолы в первых рядах
а есть кто остался вообще ни с чем и онт за этих покидькив воюет


не должно быть блатных по деыолту
это просто стыдно что тут на фупе минимум 4 человека за 50 воюет, а молодые розовощекие какая разница по курортам с творческими концертами

Квартал і всілякі журналісти/актори то лише капля в морі. Вони просто особи публічні.Тому і на слуху.Зараз дуже сильне розшарування суспільства пішло на багатих і бідних. І виявляється це не лише у фінансовому плані. Ті хто не має бабла ( Відразу уточнення,мова не за сміливих і рішучих патріотів) або сидять тихо як миші і жінок в магазин за хлібом посилають або їх зловили ях худобу,на налигачах затягли на медкомісії і далі шлях відомий.
А є інші хитрозроблені з баблом яким на все пофіг. Вони собі все порішали,мають і виїзди,і їздять відпочивати за кордон,і поки пацани по коліна в багнюці на передовій вони літають в Єгипет і інші курорти через Молдову та Польщу.
Я декілька разів перетинав кордон на авто в бік Польщі. Так от основний контингент там здорові мужики з 25 до 55 років. І з значком інвалід там було тільки моє авто. Більше не бачив з всієї черги
   
Re: Он устал ат вайни

Ти ж не воюєш? То чого п***а? Відкрив для себе що життя не справедливе?)
в мене бронь. я працюю в тилу .Кую  перемогу(рос.)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

из десчтка знакомвх волонтеров ни один за кордон ни разу не ездил

а вот в Бахмут да

А з того десятка, хтось внесений до Шляху ?
   
Re: Он устал ат вайни
Ale

в мене бронь. я працюю в тилу .Кую  перемогу(рос.)
Так чого тоді переживаєш? Сиди собі і куй)
   
Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Два дні думав, писать це чи ні.

По перше, наперед скажу - мій брат в ЗСУ пішов добровольцем 24.02.2022 року. Так для ясності. І я багато дуже знаю що і як в нашій армії на низовому рівні на реальних прикладах.
Жодного слова я на форумах поганого не пишу про ЗСУ та нашу владу. Бо це війна.

Писав погане тільки на недостатність підтримки зброєю і дії наших союзників (небезпідставно). За що неодноразово банили. Можливо і правильно, не знаю.

Але зараз реально в мене падіння духу і віри :(. Бо стикнувся з особистим досвідом - відношенням до конкретної людини (до мене, можливо тільки до мене) в центрі комплектації - в воєнкоматі.

Повістку отримав на блокпосту як їхав в Київ. "Обілечували" всіх кого зупиняли. Ховатися намірів не було.
На наступний день зранку з'явився у воєнкомат.

На медкомісію відправили в той-же день.

І тут я стикнувся з дикою реальністю.
В дитинстві у мене був дуже складний перелом плечового суставу (12 років). Я переніс 4 складні і довгі по часу операції. Потім рік реабілітації. Покинув спорт (баскетбол). Рука має обмежену дієспособність, мені 46 років.
Хірург - вже майже закінчив писати слово "Придатний", не договоривши фразу "чи є в мене якісь жалоби". Навіть не подивився на мене, на мій шрам на пів руки. І підсунув червону ручку щоб я підписався під словом "придатний". Підписувати звісно нічого не став. Ніяких направлень на обстеження не було дано.

Так, звісно, я розумію, що можливо я і придатний, але я в армії 100% фізично не зможу виконувати якусь фізичну роботу, для мене це дорога до реальних фізичних страждань на рівному місці. Я надіявся на якісь обмеження, навіть якщо і піду в армію, але такого скотинячого відношення я не чекав. І головне -  я не виключав що піду в армію...до цього часу.

АЛЕ зараз, нажаль, в мене зовсім інші думки і я планую зробити все можливе, щоб туди не попасти. Бо якщо так дико проігнорували мене на початку, то що чекати потім, коли я туда попаду?  :( ... Там точно з моїми доводами ніхто не порахується.

б***ь... Якась дикість і розпач. І цілковиті думки про хєрню :(
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

У мене сусід з ДЦП придатний  став.
Я так розумію в армії ви не служили?
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

хтось написав...не моє. Да в вас перелом плеча. Обмежений. Будете на пятій лінії. Потім-розпишіться за автомат. Далі-треба до вечора взяти отой будинок.інакше ми всі загинемо.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Хто буде  далі воювати?
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Бо якщо так дико проігнорували мене на початку, то що чекати потім, коли я туда попаду?  :( ... Там точно з моїми доводами ніхто не порахується.
Насправді, таке ставлення, бо ти палюбому будеш далеко від ТЦК: в них свій план, свої таргани і їм реально пох. А на місці, куди тебе розподілять, там все інакше - нема сенсу доручати тобі таку роботу, щоб потім тебе ж отримати непридатним одноруким або гірше того, щоб в шпиталі займав місце пораненого.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Є формальні ознаки непридатності у воєнній час. То не твій варіант.
Що ти хочеш від тих людей там за добу десятки чи сотні проходять різні особи.
Ти б теж такий був не "ввічливий"
Сам проходив процедуру знаю
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Насправді, таке ставлення, бо ти палюбому будеш далеко від ТЦК: в них свій план, свої таргани і їм реально пох. А на місці, куди тебе розподілять, там все інакше - нема сенсу доручати тобі таку роботу, щоб потім тебе ж отримати непридатним одноруким або гірше того, щоб в шпиталі займав місце пораненого.

Ось це найбільша проблема. Військомати працюють на від'..бісь. В частинах є потреба в певних людях, але вони не можуть самі займатися комплектацією. Комплектацією займаються такі, яким навпроти -виконано- галочку накреслити. В Підсумку замість поповнення військове з'єднаггя отримує послаблення. Я певен Бутусов і про це зробить матеріал, але тут його затаврують панікером та гівном...
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

До цього часу вже можна було почистити воєнкомати від усякого мотлоху.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

До цього часу вже можна було почистити воєнкомати від усякого мотлоху.

Знаєте, що аам скажуть? НЕНАЧАСІ  :X
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Хто буде  далі воювати?

Може в цьому і задача.
Щоб нікому було воювати. То і нікому буде зброю надавати, яку вони з таким скрипом надають. Я про союзників.

Сам Зеленський недавно різко висловився з цього приводу. Поки вони думають, чи надавать зброю, тут гинуть найкращі воїни.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

У меня знакомый был в военкомате.
Там чела с диабетом 2го типа, он с палкой ходит.
Ограничено годен.
Забирают.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

В нас капіталізм. за все треба платити. За чий рахунок обстеження(місяца два в лікарні полежати)?. Якщо лікар дасть направлення-держава має оплатити. тому він нікуди не направляє.а вам це теж нащо потрібно? Платити зі свого карману тисячі грн. за аналіз...
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Є формальні ознаки непридатності у воєнній час. То не твій варіант.
Що ти хочеш від тих людей там за добу десятки чи сотні проходять різні особи.
Ти б теж такий був не "ввічливий"
Сам проходив процедуру знаю

Ну в мене в приписному свідоцтві було написано, непридатний у мирний час, і обмежено придатний у воєнний час. І саме тому я не служив. Але зараз все помінялося, як я розумію
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Ось це найбільша проблема. Військомати працюють на від'..бісь. В частинах є потреба в певних людях, але вони не можуть самі займатися комплектацією. Комплектацією займаються такі, яким навпроти -виконано- галочку накреслити. В Підсумку замість поповнення військове з'єднаггя отримує послаблення. Я певен Бутусов і про це зробить матеріал, але тут його затаврують панікером та гівном...

Я в курсі. Ще знаю, що деякі частини відправляли свіжоприбувших мобілізованих взад в ТЦК, і таке з однією людиною могло трапитись навіть 4 рази. І знаю, що в ТЦК приходять ректрутери в пошуку спеціалістів, бо думка ВЧ про ТЦК також найнижчого рівня, їх такий набір і розподілення не влаштовує, намагаються виправляти ситуацію своїми силами.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

В нас капіталізм. за все треба платити. За чий рахунок обстеження(місяца два в лікарні полежати)?. Якщо лікар дасть направлення-держава має оплатити. тому він нікуди не направляє.а вам це теж нащо потрібно? Платити зі свого карману тисячі грн. за аналіз...

Доречі, дякуючи воєнкомату я дізнався що в мене цукор в крові 7. І знайшли кров у сечі. Тож користь таки якась від медкомісії вже є
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Ну в мене в приписному свідоцтві було написано, непридатний у мирний час, і обмежено придатний у воєнний час. І саме тому я не служив. Але зараз все помінялося, як я розумію

Обмежено придатний це могли повістку і не давати.
Военний білет бачили як виписували?
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Ну в мене в приписному свідоцтві було написано, непридатний у мирний час, і обмежено придатний у воєнний час. І саме тому я не служив. Але зараз все помінялося, як я розумію
Статус обмежено придатного у воєнний час треба підтвердити ще свіжою ВЛК.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

В нас капіталізм. за все треба платити. За чий рахунок обстеження(місяца два в лікарні полежати)?. Якщо лікар дасть направлення-держава має оплатити. тому він нікуди не направляє.а вам це теж нащо потрібно? Платити зі свого карману тисячі грн. за аналіз...

Що ви пропонуєте? Хочаб в моєму випадку?
До війни я старався по лікарях зовсім не ходити, щоб не навантажувати систему, і чого туда ходить?  І якось жив з тими обмеженнями і сам якось лікувався, якщо щось боліло.
   
Я в курсі. Ще знаю, що деякі частини відправляли свіжоприбувших мобілізованих взад в ТЦК, і таке з однією людиною могло трапитись навіть 4 рази.

І де ця людина врешті решт опинилася?
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Ну в мене в приписному свідоцтві було написано, непридатний у мирний час, і обмежено придатний у воєнний час. І саме тому я не служив. Але зараз все помінялося, як я розумію

Там хитро: непридантість по документах має якийсь кінцевий термін, після цього знову комісія. А в ТЦК все просто - якщо є скарги, то показуй, як ти останні роки звертався до лікарів, оновлював діагнози, проходив лікування/реабілітацію. А якщо в тебе щось там в доках 25-річної давнини, а візуально тільки шрам на руці, при цьому ти не прийшов з ворохом паперів, значить ситуація тебе не турбує. Якщо що, я не адвокат ТЦК, просто пояснюю як це працює, може будуть ідеї, що в твоїй ситуації з цим робити.
 
Може хтось прочитає і заздалегідь попіклується про надання документів на комісію

Останнє редагування: 20 квітня 2023 19:14:01 від turco
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Статус обмежено придатного у воєнний час треба підтвердити ще свіжою ВЛК.

Як підтвердити, якщо написали "Придатний" навіть не подивившись в мою сторону? Йти жалітися в прокуратуру на дії "хірурга"? :facepalm1:
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Як підтвердити, якщо написали "Придатний" навіть не подивившись в мою сторону? Йти жалітися в прокуратуру на дії "хірурга"? :facepalm1:

Звичайно катати скаргу. Бо хірург вас не оглянув, забивши на свої прямі профобовязки.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

І де ця людина врешті решт опинилася?

Без руля, бо той, хто за цим цирком спостерігав, на його одного було декілька рекрутерів, і він ще й обирав куди йому краще податися. Ну і подався, а фінал тієї історії вже був без нього.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Зараз в військкоматах виходять з того що придатні всі - а якщо хочеш бути обмежено придатним мусиш довести це сам - документально довго нудно і мозольно. Я вже мовчу про такси за таке...
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Як підтвердити, якщо написали "Придатний" навіть не подивившись в мою сторону? Йти жалітися в прокуратуру на дії "хірурга"? :facepalm1:
Згідно з їх логікою, якщо два роки не звертався до лікарів з проблемою, то проблеми нема.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Статус обмежено придатного у воєнний час треба підтвердити ще свіжою ВЛК.

Ну от у мене точно такий статус... Від лютого 2013...   І я не пробився у ЗСУ, хоч багато сил витратив на це... Кілька разів їздив у частини, але не взяли :( Я просто вже зрозумів, як то робиться, і у травні спробую по іншому... Не через ЦТК та  СП напряму... Тобто, напевно, почну спочаку... З кінця квітня, напевно... Десь за тиждень :( 

До речі, якщо комусь я треба, напишить "відношення"... Буде простіше... Набагато... На ЦТК та СП Шевченківського р-ну Києва, Салютна 4 :(
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Зараз частина людей із сусіднього підрозділу проходить ВЛК щодо направлення на навчання на іншу спеціальність. Усі "годні".
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Згідно з їх логікою, якщо два роки не звертався до лікарів з проблемою, то проблеми нема.
Що тут дивуватися - в нас інвалідність потрібно підтверджувати раз на декілька років...
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Знаю реально несколько историй - в ВСУ давно, даже один доброволец, на фронте не были, операция, госпиталь, саноторий, операция госпиталь, саноторий, дом отдыха - а домой не пускают.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

АЛЕ зараз, нажаль, в мене зовсім інші думки і я планую зробити все можливе, щоб туди не попасти. Бо якщо так дико проігнорували мене на початку, то що чекати потім, коли я туда попаду?   ... Там точно з моїми доводами ніхто не порахується.


Це так. Там просто доведется робити, що скажуть... Якщо Ви не командир Бригади/БТГ/роти/відділення...

Причому робити що накажуть - саме так, як наказали... Наразі, в нас дозволена ініціатива, то - добре, але... В певних межах... Ми маємо те розуміти...  8-)

Сумно, що багато хто в нас не розуміє Збройних Сил... І яки там правила... :(
   

Цю тему переглядають:

vuhan, Strangeways, garri, pin2, -bas-, Proof, labean, wim amster, nbo, KenGuru, gorodok, Ruza (+ 2 прихованих) і 36 гостей
 
Повна версія