Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Щоб нікого не ображати персонально - схоже, форум перетворився на таке якесь місце, куди як зайдеш, так просто зацькують просто, напевно, із спортивного інтересу... Ще з гарними порадами... А чого б комусь до Києва не приїхати??? Туристом, блін... Га?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Щоб нікого не ображати персонально - схоже, форум перетворився на таке якесь місце, куди як зайдеш, так просто зацькують просто, напевно, із спортивного інтересу... Ще з гарними порадами... А чого б комусь до Києва не приїхати??? Туристом, блін... Га?

А може декому п***а менше треба? Нє, не думав?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

:(  От у людей проблем нема тільки бухати по клубах...   

Бебіфокса (мене тобто) по ітогу не взяли :( Здати все і своїм ходом додому :(  І навіть в ЦТК та СП на Салютній не пустили далі прохідної... Завтра поїду лаятись з ними. :( Ну, не з ними, але реально воно дістало... Сьогодні два місяці вже як я намагаюсь цю стіну пробити... Тьфу... :(  Вже пачку тих повісток зібрав... З печатками :( У трьох частинах був фізично в останній майже два тижні... :(  Сумно то все... Хоч сплатили за півлютого ставку, може березень з голоду не здохну :(
пан мюнхгаузен, тех кого взяли не комиссуют даже тех у кого с головой проблемы

харош сказки сочинять, под заебали
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

От у людей проблем нема тільки бухати по клубах...   

Бебіфокса (мене тобто) по ітогу не взяли  Здати все і своїм ходом додому

Ваша епопея вражає.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

:(  От у людей проблем нема тільки бухати по клубах...  

Бебіфокса (мене тобто) по ітогу не взяли :( Здати все і своїм ходом додому :(  І навіть в ЦТК та СП на Салютній не пустили далі прохідної... Завтра поїду лаятись з ними. :( Ну, не з ними, але реально воно дістало... Сьогодні два місяці вже як я намагаюсь цю стіну пробити... Тьфу... :(  Вже пачку тих повісток зібрав... З печатками :( У трьох частинах був фізично в останній майже два тижні... :(  Сумно то все... Хоч сплатили за півлютого ставку, може березень з голоду не здохну :(
В києві в мотопіхоту в січні забирали 55+, а хлопців 30+ без військової спеціальності поки не чипають.  Може справа у вашій спеціальності.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

:(  От у людей проблем нема тільки бухати по клубах...  

Бебіфокса (мене тобто) по ітогу не взяли :( Здати все і своїм ходом додому :(  І навіть в ЦТК та СП на Салютній не пустили далі прохідної... Завтра поїду лаятись з ними. :( Ну, не з ними, але реально воно дістало... Сьогодні два місяці вже як я намагаюсь цю стіну пробити... Тьфу... :(  Вже пачку тих повісток зібрав... З печатками :( У трьох частинах був фізично в останній майже два тижні... :(  Сумно то все... Хоч сплатили за півлютого ставку, може березень з голоду не здохну :(
Ви ж пройшли всі комісії?
І Вас ніби й радо зустріли, бо знаєте технічну англійську і маєте якийсь досвід?
Не розумію, що ж таки сталось?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

:facepalm1:
Ви ж пройшли всі комісії?
І Вас ніби й радо зустріли, бо знаєте технічну англійську і маєте якийсь досвід?
Не розумію, що ж таки сталось?
Чекають посади коли в Україну зайдуть F35))))
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ви ж пройшли всі комісії?
І Вас ніби й радо зустріли, бо знаєте технічну англійську і маєте якийсь досвід?
Не розумію, що ж таки сталось?

От і я не розумію... :(
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

От і я не розумію... :(
Ну щось же Вам сказали, чому раптом Ви не потрібні?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

От і я не розумію... :(
Ти доросла людина, для чого ти брешеш постійно?! В якості кого ти був два тижні в військовій частині і як ти туди потрапив, і як звідти поїхав знову додому?

 Ну для чого весь цей чьос, на кого він розрахований?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

пан мюнхгаузен, тех кого взяли не комиссуют даже тех у кого с головой проблемы

харош сказки сочинять, под заебали

за штат виводять
це так називається
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

за штат виводять
це так називається
За штат наразі в яворів і потім в піхоту)))
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

за штат виводять
це так називається
да - не успели вести и вывели. никого не выводят никуда, если ты не береза конечно или еще кто с именем, ноунейм остается в армии
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Коли дійшла черга до Швейка, лікар Грінштейн глянув на нього, і спогад про сьогоднішні таємничі відвідини примусив його спитати:

— Ви знаєте пані баронесу?

— Я її незаконнонароджений син, — спокійно відповів Швейк. — Маленьким вона мене кинула, а тепер знову знайшла...

Лікар Грінштейн лаконічно сказав:

— В такому разі поставте Швейкові ще одну клізму.
(С)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

За штат наразі в яворів і потім в піхоту)))
(tu)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Чекають посади коли в Україну зайдуть F35))))
+1  :gigi:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну щось же Вам сказали, чому раптом Ви не потрібні?

Або дуже хворий, або спеціальністю не володіє чи нема потреби в його восі. Судячи з його дописів щось з останього.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну щось же Вам сказали, чому раптом Ви не потрібні?

Ну, було ж потрібно влаштовувати мені всі ті екскурсіїї за державний рахунок починаючи з 2 лютого із м. Рижщів (певно можна вже казати) і подальший цей "цирк". Що мені сказали, то сказали, то ще треба переконатись, що воно так фактично є...     Може завтра скажуть щось інше...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

За штат наразі в яворів і потім в піхоту)))

Гарний персонаж був, цікаві дописи писав. В його віці в піхоту це на м'ясо чи на довічну больнічьку.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну, було ж потрібно влаштовувати мені всі ті екскурсіїї за державний рахунок починаючи з 2 лютого із м. Рижщів (певно можна вже казати) і подальший цей "цирк". Що мені сказали, то сказали, то ще треба переконатись, що воно так фактично є...     Може завтра скажуть щось інше...
Нащо оця загадковість?
Не хочете казати - то можна було й не починати оцю розмову
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

  ...Втім, потрапити до лав американської армії добровільно може далеко не кожен. Обмежень за статтю на контрактній основі немає, але є віковий поріг: нижній – 17 років, верхній – 35.
  Хоча на облік мають стати всі чоловки, потрапити до армії США непросто. Фото: Wikipedia
  Перш ніж підписати контракт, кандидат повинен скласти вступний тест ASVAB (Armed Services Vocational Aptitude Battery), який має на меті виявити його сильні сторони, а також здібності в науці, математиці та мові.
   Окрім цього, йому доведеться пройти базове тестування рівня фізичної підготовки Army Physical Fitness Test (APFT): 2 хвилини віджимань, 2 хвилини присідань і забіг на 2 милі (це трохи більше 3 км), який треба здужати за певний час згідно з нормативними показниками.
  Українець в армії США: https://ukrainian.voanews.com/a/ukrainets-v-armii-ssha/5641824.html
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну тепер з військовим обліком, спокійно в школу можна повертатись, чи як
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Agh

Ну тепер з військовим обліком, спокійно в школу можна повертатись, чи як
А з обліком, схоже, проблема!  :gigi:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Гарний персонаж був, цікаві дописи писав. .

Можуть в співавторстві з Анатолем  створити плідний тандем
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А з обліком, схоже, проблема!  :gigi:
ну чому ж, печатку про взяття він отримав
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Нащо оця загадковість?
Не хочете казати - то можна було й не починати оцю розмову
бо бреше
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Agh

ну чому ж, печатку про взяття він отримав
відповідь у наступному за вашим пості ;)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Гарний персонаж був, цікаві дописи писав. В його віці в піхоту це на м'ясо чи на довічну больнічьку.
не все знаете могут уехать в бельгию и читать цикави дописи на фупе, я к чему - в пехоте полно чоловикив в вици 50+ та 50++ з купой болячек, вони правда не пиз дять на форумах, а обороняють свою страну. ви їх м'ясом вважаєте? нуну
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

я місяць(!) проходив комісію
завтра відправка, а може і ні як це 14-му на 5 днів розтяглося
подивимось
в піхоту я точно не потраплю зі своїм зором і початковою катарактою на обох очах
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

не все знаете могут уехать в бельгию и читать цикави дописи на фупе, я к чему - в пехоте полно чоловикив в вици 50+ та 50++ з купой болячек, вони правда не пиз дять на форумах, а обороняють свою страну. ви їх м'ясом вважаєте? нуну

У людини після 40-45 років вже намальовується букет хвороб. На те, що в віці 25 навіть не звертав уваги, зараз потребує догляду та лікування. Тому військовий облік був завжди затверджений до 40 років. Зараз через демографічну кризу беруть до 60. Але ці старші люди мають підвищений ризик загинути або банально важко захворіти. Бо бігають-стрибають гірше за молодих, день на морозі нерухомо в багнюці - ревматизм або простатит. От і все що я хотів сказати.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Коли дійшла черга до Швейка, лікар Грінштейн глянув на нього, і спогад про сьогоднішні таємничі відвідини примусив його спитати:

— Ви знаєте пані баронесу?

— Я її незаконнонароджений син, — спокійно відповів Швейк. — Маленьким вона мене кинула, а тепер знову знайшла...

Лікар Грінштейн лаконічно сказав:

— В такому разі поставте Швейкові ще одну клізму.
(С)

Алеверди, Господи... Якщо Ви читали Швейка, то знаєте, що то досить важка книга... Сам Гашек був більшовиком певний час і за то його не сприйняли у міжвоєнній Чехословаччині.... (Записки коменданта Бугульми) можна перечитати... Гашек помер у 1923році, у січні і Швейка не дописав... 

Я здоров, как бык, и желаю служить государю императору до последнего вздоха.. И с блаженной улыбкой лег на топчан.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А якщо уважно читати, то гумору там небагато... :(

Потім ще довго з полковникової канцелярії лунали рев і виття. Нарешті страдницькі зойки вщухли. Полковників палець зненацька знов обернувся у смирну овечку. Напад подагри минув, полковник подзвонив і наказав знову привести Швейка.

— Так що ж із тобою скоїлося? — спитав він Швейка. Біль ущух, і полковник відчував таке блаженство, немов грівся на сонечку, на морському березі.

Приязно всміхаючись полковникові, Швейк розказав усю свою одіссею і доповів, що він ординарець одиннадцятої маршової роти дев'яносто першого полку і що він взагалі не знає, як вони там без нього дадуть собі раду.

Полковник теж усміхнувся, а потім віддав такий наказ: "Виписати Швейкові військовий квиток через Львів до станції Золтанець, куди завтра повинна прибути його маршова рота. Видати Швейкові зі складу нове казенне обмундирування та шість крон вісімдесят два гелери на дорогу, замість харчів".

Коли Швейк у новому австрійському мундирі покидав штаб бригади, прямуючи на вокзал, біля штабу стовбичив поручник Дуб. Він дуже схвилювався, коли Швейк чітко, по-військовому зголосився до нього, показав папери і турботливо запитав, чи не має пан поручник переказати щось пану надпоручникові Лукашу.

Поручник Дуб не спромігся нічого іншого сказати, лише: "Abtreten!" — і, дивлячись услід Швейкові, тільки пробурмотів сам до себе: "Ти мене ще взнаєш, їй-богу, ти мене ще взнаєш".
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Нагорі відбувалися великі справи.

Поручника Дуба, який плекав уже відомі інтриґанські наміри щодо кадета Біґлера й саме тому потяг його до батальйонного командира, офіцери зустріли неймовірним ревом. Єврейська горілка діяла на всіх неперевершено.

Перебиваючи один одного, вони кричали, як скажені, натякаючи на кавалерійське мистецтво поручника Дуба: "Без конюха ні кроку!", "Наполоханий мустанґ!", "Чи довго ви, колего, пробули серед ковбоїв на Заході?", "Цирковий наїзник".

Капітан Саґнер швидко налив Дубові чарку клятої горілки, і ображений поручник сів за стіл. Він підсунув старий поламаний стілець до надпоручника Лукаша, який привітав Дуба співчутливими словами:

— Ми вже, друже, все з'їли.

На смутну постать кадета Біґлера ніхто не звертав уваги, хоч він, згідно з приписами, офіціально доповів про себе капітанові Саґнеру й іншим офіцерам навколо столу, повторюючи кілька разів підряд:

— Кадет Біґлер прибув до штабу батальйону.

Біґлер налив собі повну склянку, сів скромно біля вікна і чекав на відповідну хвилину, щоб пустити в повітря фейєрверк деяких відомостей, вичитаних із підручників.

Поручник Дуб, якому жахливий трунок ударив у голову, стукаючи пальцем по столу, ні сіло ні впало звернувся до капітана Саґнера:

— Ми з окружним начальником завжди, бувало, говорили: "Патріотизм, почуття обов'язку, самовдосконалення — це найкраща зброя на війні". Нагадую вам про це саме сьогодні.


* * *

До цих слів продиктував уже хворий Ярослав Гашек "Пригоди бравого вояка Швейка під час світової війни". 3 січня 1923 року смерть навіки замкнула його уста і не дала скінчити один з найвидатніших і найпопулярніших романів, написаних після першої світової війни.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ще цитата, для тих хто досі вважає, що "Швейк" то щось про гумор.... :(

Схили Карпат і підніжжя були пориті окопами. Вони тяглися з улоговини до улоговини, вздовж залізничної колії з новими шпалами. Обабіч дороги виднілися великі вирви від гарматних набоїв.

Місцями через потоки, які вливалися до Лаборця (залізниця йшла понад його верхньою течією), було видно нові мости і обгорілі каркаси старих.

Уся Медзілаборецька долина була порита й розкопана, немовби тут працювали армії гігантських кротів. Шосе за річкою було розрите і розбите, а поля біля нього столочені лавиною військ, що прокотилася тут.

Повені й дощі залишили по краях вирв пошматоване лахміття австрійських мундирів.

За Новою Чабиною на старій обгорілій сосні між сплетеним гіллям висів чобіт якогось австрійського піхотинця з частиною його гомілки.

Навколо стояли оголені ліси без глиці, без листя, дерева без верховіть; хутори були зруйновані — все це наслідок шаленого артилерійського вогню.

Поїзд їхав поволі, по свіжих насипах, так що увесь батальйон міг докладно ознайомитися з принадами війни і, дивлячись на військові кладовища з хрестами, що біліли на полонинах та по спустошених схилах гір, поступово, але певно підготуватися до бойової слави, яка увінчається заболоченим австрійським кашкетом, що теліпається на білому хресті.

Німці з-під Кашперських гір, які сиділи в задніх вагонах і ще при в'їзді на станцію Миловиці ревіли своє: "Wann ich kumm, wann ich wieda kumm...", — після Гуменного принишкли, бо зрозуміли, що багато з тих, чиї шапки висять на могилах, також співали про те, як буде гарно, коли вони знову повернуться й назавжди залишаться вдома зі своєю коханою...

В Медзілаборці поїзд зупинився за розбитим, спаленим вокзалом, із закурених стін якого стирчали покручені залізні балки.

Новий довгий дерев'яний барак замість спаленого вокзалу, поставлений нашвидкуруч, поспіль, обліпили плакати всіма мовами: "Підписуйтесь на австрійську воєнну позику".
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Зафлудити тему де зашкварився по повній. Сильний хід...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Зафлудити тему де зашкварився по повній. Сильний хід...

От Вам реально нема чого робить??? Я одну тему відкривав щодо працевлаштування свого і інших ще деяких людей. Одну. Взагалі одну. І більш не буду. Якщо в Києві, заходте до мене в гості і подивитесь усі документи про всі події... Якщо цікаво, звичайно... Ну і який в мене вдома бомжатник, подивитесь також :(

Ну ні то ні - робить що хочете, просто перечитайте в цій  гілці перше повідомлення :( Пробачте.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

  Книга Н.Никулин "Воспоминания о войне" починається так:
   Весной 1941 года в Ленинграде многие ощущали приближение войны. Информированные люди знали о ее подготовке, обывателей настораживали слухи и сплетни. Но никто не мог предполагать, что уже через три месяца после вторжения немцы окажутся у стен города, а через полгода каждый третий его житель умрет страшной смертью от истощения. Тем более мы, желторотые птенцы, только что вышедшие из стен школы, не задумывались о предстоящем. А ведь большинству суждено было в ближайшее время погибнуть на болотах в окрестностях Ленинграда. Других, тех немногих, которые вернутся, ждала иная судьба — остаться калеками, безногими, безрукими или превратиться в неврастеников, алкоголиков, навсегда потерять душевное равновесие.
   Объявление войны я и, как кажется, большинство обывателей встретили не то чтобы равнодушно, но как-то отчужденно. Послушали радио, поговорили. Ожидали скорых побед нашей армии — непобедимой и лучшей в мире, как об этом постоянно писали в газетах. Сражения пока что разыгрывались где-то далеко. О них доходило меньше известий, чем о войне в Европе. В первые военные дни в городе сложилась своеобразная праздничная обстановка. Стояла ясная, солнечная погода, зеленели сады и скверы, было много цветов. Город украсился бездарно выполненными плакатами на военные темы. Улицы ожили. Множество новобранцев в новехонькой форме деловито сновали по тротуарам. Повсюду слышалось пение, звуки патефонов и гармошек: мобилизованные спешили последний раз напиться и отпраздновать отъезд на фронт. Почему-то в июне-июле в продаже появилось множество хороших, до тех пор дефицитных книг. Невский проспект превратился в огромную букинистическую лавку: прямо на мостовой стояли столы с кучами книжек. В магазинах пока еще было продовольствие, и очереди не выглядели мрачными.
  Дома преобразились. Стекла окон повсюду оклеивали крест-накрест полосками бумаги. Витрины магазинов забивали досками и укрывали мешками с песком. На стенах появились надписи — указатели бомбоубежищ и укрытий. На крышах дежурили наблюдатели. В садах устанавливали зенитные пушки, и какие-то не очень молодые люди в широченных лыжных штанах маршировали там с утра до вечера и кололи чучела штыками. На улицах то и дело появлялись девушки в нелепых галифе и плохо сшитых гимнастерках. Они несли чудовищных размеров баллоны с газом для аэростатов заграждения, которые поднимались над городом на длинных тросах. Напоминая огромных рыб, они четко вырисовывались в безоблачном небе белых ночей.
А война, между тем, где-то шла. Что-то происходило, но никто ничего толком не знал. В госпитали стали привозить раненых, мобилизованные уезжали и уезжали. Врезалась в память сцена отправки морской пехоты: прямо перед нашими окнами, выходившими на Неву, грузили на прогулочный катер солдат, полностью вооруженных и экипированных. Они спокойно ждали своей очереди, и вдруг к одному из них с громким плачем подбежала женщина. Ее уговаривали, успокаивали, но безуспешно. Солдат силой отрывал от себя судорожно сжимавшиеся руки, а она все продолжала цепляться за вещмешок, за винтовку, за противогазную сумку. Катер уплыл, а женщина еще долго тоскливо выла, ударяясь головою о гранитный парапет набережной. Она почувствовала то, о чем я узнал много позже: ни солдаты, ни катера, на которых их отправляли в десант, больше не вернулись.
  Баржа, между тем, проследовали по Неве и далее. На Волхове ее, по слухам, разбомбили и утопили мессершмидты. Ополченцы сидели в трюмах, люки которых предусмотрительное начальство приказало запереть — чтобы чего доброго не разбежались, голубчики!  :facepalm1:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Agh

От Вам реально нема чого робить??? Я одну тему відкривав щодо працевлаштування свого і інших ще деяких людей. Одну. Взагалі одну. І більш не буду. Якщо в Києві, заходте до мене в гості і подивитесь усі документи про всі події... Якщо цікаво, звичайно... Ну і який в мене вдома бомжатник, подивитесь також :(
Ну ні то ні - робить що хочете, просто перечитайте в цій  гілці перше повідомлення :( Пробачте.
Бомжатник, він в голові ...  ;)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

От Вам реально нема чого робить??? Я одну тему відкривав щодо працевлаштування свого і інших ще деяких людей. Одну. Взагалі одну. І більш не буду. Якщо в Києві, заходте до мене в гості і подивитесь усі документи про всі події... Якщо цікаво, звичайно... Ну і який в мене вдома бомжатник, подивитесь також :(

Ну ні то ні - робить що хочете, просто перечитайте в цій  гілці перше повідомлення :( Пробачте.

Нах ти мені потрібен. Просто дехто кричав - всі швидко в воєнкомат, бо я вже тут і папери про нерозголошення підписав. А по факту? Трєпло.
   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія