Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Х3йло відправив медичні підрозділи на кордон з Україною – ЗМІ

Західні посадовці оборонних відомств впевнені, що Росія "завершила останні приготування до вторгнення в Україну", надіславши на кордон медичні підрозділи, повідомляє The Wall Street Journal.

Джерело: The Wall Street Journal

Деталі: Також зазначається, що Москва досягнула рівня готовності, "якого не було ніколи".

У статті йдеться, що ці кроки не означають, що напад обов'язково буде, проте вони є передумовами для бойових дій та викликали інтенсивні дебати серед західних союзників щодо намірів президента Росії Володимира хуйло.

Також зазначається, що "американські та європейські союзники, особливо Німеччина та Франція, роблять різні висновки на основі однакових розвідданих".
   
Полевые госпиталя просто так не подтягивают.
   

Також зазначається, що "американські та європейські союзники, особливо Німеччина та Франція, роблять різні висновки на основі однакових розвідданих".

англосакси наші союзники, німці та жабоїди - ніт.
   
А пересувні морги? Чи це залишать на нас?
   
Полевые госпиталя просто так не подтягивают.

 І що коли навчання теж неможна? Та не буде ніякого вторгнення. Заспокойтеся усі вже.
   
А пересувні морги? Чи це залишать на нас?

Так приняли ГОСТ на массовые захоронения.
   
І що коли навчання теж неможна? Та не буде ніякого вторгнення. Заспокойтеся усі вже.
А если будет?
Или ты посмеешься и скажешь..я ошибся?

На учения специализированные полевые госпиталя не подтягивают вообще..шоб ты знал.
   
Пока що кацапы продолжают стягивать к Украине все что ездит, включая рэб, станции космической связи, авиацию. Вообще никаких признаков не то что атползания, а даже заморозки ситуации, некоторые уже расслабились
   
А если будет?
Или ты посмеешься и скажешь..я ошибся?

На учения специализированные полевые госпиталя не подтягивают вообще..шоб ты знал.

 Я не Ванга.І не експерт по путлеру.Але слухаю мудрих людей яким вірю. І всі кажуть, повномасштабного вторгнення не буде.
   
Я не Ванга.І не експерт по путлеру.Але слухаю мудрих людей яким вірю. І всі кажуть, повномасштабного вторгнення не буде.
А какое будет? Так чуток на пол шишки?  Типа Калибрами популяют , на Харьков полезут.
Повторяю полевые госпиталя подтягивают , если готовы к вторжению.
   
не просто так
Вольку с утра тошніло
   
Western defense officials say Moscow has made what appear to be final preparations for an invasion of Ukraine by sending medical units to the front, moving to a level of readiness not reached in past buildups.


сказати, не мішки таскати

якщо ОФІЦІЙНО сказали представники - ДЕ ОФІЦІЙНА ЗАЯВА ?????

журналісти у всьому світі однакові - ляпнути першим, а шо там ляпнули ?????  потім розьеремось - головне БІМБА !!! :facepalm1:

   
вже розгортали шпиталі в 14.
   
Я не Ванга.І не експерт по путлеру.Але слухаю мудрих людей яким вірю. І всі кажуть, повномасштабного вторгнення не буде.

99,99999 % "під цим" ховають "захоплення" Білорусії 
   
вже розгортали шпиталі в 14.
Где?
   
І що коли навчання теж неможна? Та не буде ніякого вторгнення. Заспокойтеся усі вже.

+100500
   
Я не Ванга.І не експерт по путлеру.Але слухаю мудрих людей яким вірю. І всі кажуть, повномасштабного вторгнення не буде.

Я тоже думаю  - двигать армии на города не будут..
А вот ультиматум,  выборы новые, с автономией ордло и все это подкрепят ракетными ударами - 50 на 50...
   
Western defense officials say Moscow has made what appear to be final preparations for an invasion of Ukraine by sending medical units to the front, moving to a level of readiness not reached in past buildups.


сказати, не мішки таскати

якщо ОФІЦІЙНО сказали представники - ДЕ ОФІЦІЙНА ЗАЯВА ?????

журналісти у всьому світі однакові - ляпнути першим, а шо там ляпнули ?????  потім розьеремось - головне БІМБА !!! :facepalm1:

officials -  це посадові особи, чиновники тощо.
   
Я тоже думаю  - двигать армии на города не будут..
А вот ультиматум,  выборы новые, с автономией ордло и все это подкрепят ракетными ударами - 50 на 50...
То есть по твоему они будут ракетами хуярить по територии Украины , а наши будут с ними потом про выборы разговаривать?
   
Тут головне, щоб у наших "владоможців" вистачило витримки (щоб не погодилися на хотєлкі москалів).
   
Где?
джерело не дуже, проте було багато таких повідомлень

Возле украинской границы появляются полевые госпитали российской армии
https://кор/ukraine/3347358-vozle-ukraynskoi-hranytsy-poiavliauitsia-polevye-hospytaly-rossyiskoi-armyy

Российская армия разворачивает полевые госпитали вблизи украинской границы. Об этом в четверг, 10 апреля, на брифинге заявил заместитель Главного командного центра Вооруженных сил Украины Александр Розмазнин.
"Идет развертывание полевых госпиталей, и не одного, на Харьковском направлении. Идет развертывание полевых узлов связи, идет развертывание полевых пунктов управления. Демонстрируется, что вопрос агрессии по отношению к нашему государству не снимается", - рассказал он.
   
То есть по твоему они будут ракетами хуярить по територии Украины , а наши будут с ними потом про выборы разговаривать?
Не уверен и в ультиматуме 50 на 50 ..я про худший вариант
Я не знаю, что будут делать наши без света воды с полной остановкой всего и вся.. чесно..
Крым брали не армии не ввс.. в ордло зашли не дивизии - и что наши делали?
Могут до последнего Украинца, а могут капитулировать и не обязательно агент Зе.. А чрезвычайное правительство, которое "скинет" нарика и клоуна.. все возможно :(
   
Шо там? Требуется помощь обмороженным и сопливым? Пару месяцев на морозе никакая водка не согреет
   
Я не знаю, что будут делать наши без света воды с полной остановкой всего и вся.. чесно..

АНУ БЕЗ ПАНІКИ!  :punish:
Бєлград, свого часу, утюжили авіацією тижнями безперервно. І шо? Буда там і електроенегія, і вода, і навіть он-лайн стріми
   
В вуличної шпани є такий метод.
Меншому доручають бити "клієнта", а старші стоять поруч, щоб подавити бажання спротиву.
Діяти Кремль проти України буде виключно своєю п'ятою колоною.
А чотири інші будуть стояти поруч.
Керівництво України має зіграти на боці п'ятої колони, взявши до реалізації мінський план руйнування України.
   
Тут головне, щоб у наших "владоможців" вистачило витримки (щоб не погодилися на хотєлкі москалів).
+
Саме так.
Загроза не вторгнення, а реалізації мінського плану руйнування України зсередини.
   
Достал со своим блефом.
   
Достал со своим блефом.

Дістали ті хто заспокоюють себе що то блеф. Я думаю і коли бомби на Київ падати буде будуть такі що будуть казати - та це такий хитрий блеф
   
больше разговоров про войска на границе - больше военной помощи
   
Полевые госпиталя просто так не подтягивают.

Им швабы пришлют
   
Дістали ті хто заспокоюють себе що то блеф. Я думаю і коли бомби на Київ падати буде будуть такі що будуть казати - та це такий хитрий блеф

Бомби? 
Чи може все-таки мова йде про ракети?
Тоді питання, скільки, по вашому,  їх може впасти на Київ?
   
Західні посадовці оборонних відомств впевнені, що Росія "завершила останні приготування до вторгнення в Україну", надіславши на кордон медичні підрозділи, повідомляє The Wall Street Journal.
знов качають ситуацію, кінчені піндоси :X

Арахамія: "США та інші сіють паніку щодо нападу на Україну. Це - не дружній крок" [ua]  :beach:
   
знов качають ситуацію, кінчені піндоси :X

Арахамія: "США та інші сіють паніку щодо нападу на Україну. Це - не дружній крок" [ua]  :beach:

США не сіють паніку.
Вони теж гіьридно поцали діяти. Не тільки ж кацапи так уміють.
Якби США не нагнітали, то хер би хто заворушився.
   
США не сіють паніку.
Вони теж гіьридно поцали діяти. Не тільки ж кацапи так уміють.
Якби США не нагнітали, то хер би хто заворушився.
мое мнение 50%новостей про Украину с нагнетанием необходима партнёрам для того чтобы склонить общественное мнение на сторону Украины
запад это не хуйлорасея там решает хуйло и мнение дарагих расеян нужно только для того чтобы хуйло не выглядело в своей стране диктатором
В Европе и Штатах общественное мнение принимает непосредственное участие в принятии решения, пусть попробует президент принять решение которое не поддерживается обществом!  думаю что такое нагнетание необходимо для этого.
то есть никто никого не обманывает. просто западному обществу таким образом доводится то что происходит у нас, то что мы видим каждый день
мы к этому привыкли, они нет
   
АНУ БЕЗ ПАНІКИ!  :punish:
Бєлград, свого часу, утюжили авіацією тижнями безперервно. І шо? Буда там і електроенегія, і вода, і навіть он-лайн стріми
Вы такой наивный ...
Белград бомбили высокоточным оружием , где радиус попадания 10 метров плюс эти гады натовцы даже список выставляли сегодня будем бомбить министерство обороны, и министерство МВД Югославии , просьба покинуть эти места...Завтра военный завод имени Броз Тито  и так.дале и т.п.д
А кацапы своим высокоточным могут только по ослам в Иране вместо чего то там в Сирии , так шо будут целить например в гостомель , а попадут на хрещатик , или как их самолёты тупо ковровые бомбометания устраивают в Сирии ...высокоточное.
   
А пересувні морги? Чи це залишать на нас?
На жд платформах навалом пусть вывозят!
   
officials -  це посадові особи, чиновники тощо.

Я мав на увазі, що НЕ МОЖЕ , ПРОСТО ТАК, посадовець, щось сказати без офіційного підтвердження, своїх слів
В гуглІ, видає джерело ТІЛЬКИ цієї газети і ВСІ НА НЕЇ ССИЛАЮТЬСЯ
А сам журнал - щоб прочитати - деньгі давай...
Чисто на паніці, хочуть грошів трошки зрубити з БІМБИ.....
   
Ну ви поняли

Керівник федеральної розвідки Німеччини Бруно Каль заявив, що Росія готова атакувати Україну, але остаточного рішення ще не прийнято.

Про це він сказав в інтерв’ю Reuters, повідомляє "Європейська правда".

"Я вважаю, що рішення про напад ще не прийнято", - заявив Каль.
   
Мне причина понятна- столько месяцев в полевых условиях зимой! У них там  просто должна идти пандемия обморожений.воспале ний лёгких, среднего уха, плевритов. ангин,менингитов, угораний... вот и нужны медики - терапевты в большом количестве.
   
Им швабы пришлют
Донч, а у вас там как новых свежих кацапов не подвезли?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія