Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:-T Захисти жінок від вібратора і сексу. Це Європа. :facepalm1:

Тиць ББС


Цитата: 1
Чемпіонат зі сквошу, який відбувся на півночі Іспанії, закінчився скандалом через сексизм у спорті. Жінки-учасниці отримали від організаторів в подарунок вібратор, віск для депіляції та засіб для видалення мозолів.

Переможниця чемпіонату Елізабет Садо повідомила ВВС, що "такий стан справ має змінитися". Жінка отримала за перше місце приз, а до нього - ще й вібратор.

Тим, хто зайняв друге, третє і четверте місця, вручили віск для депіляції та засіб для видалення мозолів.

"Ми були дуже здивовані, напрочуд шоковані. Ми вважаємо, що це сексизм", - сказала Елізабет Садо.

"Ми хотіли всім пояснити, що на наш погляд, в цьому є багато дискримінації (проти жінок у спорті - Ред.), такий стан справ має змінитися".

Жінки відправили ці подарунки до місцевої федерації сквошу разом зі скаргою.



Красуні.
   
Re:  :-T Захисти жінок від вібратора і сексу. Це Європа. :facepalm1:

Переможниця чемпіонату Елізабет Садо
Дійсно, з таким прізвищем треба було нагайку дарувати.
   
Та нормальні дівчата, я взагалі не розумію що їм не сподобалось... Вони просто чокнуті на голову... Я так розумію що дівчата просто всіх дістали своєю не задоволеністю сексом от їм і натякнули лікуватись від жіночої істерії треба.
   
нема в них почуття гумору. Якби чоловіку подарували гумову бабу, то той би іржав та дякував. Потім би перед друзями хвалився. Іржали б геть усі.

а організаторам теж треба клепку в голові мати - кому такі жарти підсовувати.
   
Та нормальні дівчата, я взагалі не розумію що їм не сподобалось... Вони просто чокнуті на голову... Я так розумію що дівчата просто всіх дістали своєю не задоволеністю сексом от їм і натякнули лікуватись від жіночої істерії треба.

Це натяк, що вони не можуть собі знайти чоловіків і треба механічну заміну? нащо вібратор взагалі? не могли дати сертифікат у книжковий магазин, наприклад,чи спортивний?
   
Насправді, дурноватий  якийсь приз.
   
Хороший утешительный приз для порохоботов . :D
   
Може з розміром промах?
   
Це натяк, що вони не можуть собі знайти чоловіків і треба механічну заміну? нащо вібратор взагалі? не могли дати сертифікат у книжковий магазин, наприклад,чи спортивний?
Я підозрюю що це був натяк, що вони всіх дістали.
   
Може з розміром промах?
  "Пиши Петька, - Бабе юя...."
   
Якщо чесно я не зрозумів чого ті жінки так відреагували, могли тим мужикам відрабрато і для простати подарити чи анальну пробку))) Чого зразу бачити сексизм де просто чувіх хочуть послати так бо задрали своїм характером?
   
Re:  :-T Захисти жінок від вібратора і сексу. Це Європа. :facepalm1:

Та нормальні дівчата, я взагалі не розумію що їм не сподобалось... Вони просто чокнуті на голову... Я так розумію що дівчата просто всіх дістали своєю не задоволеністю сексом от їм і натякнули лікуватись від жіночої істерії треба.

На самом деле в качестве ответной любезности, дамам нужно было бы вручить устроителям... нет, не резиновых женщин и не резиновые вагины, а такие же вибраторы, потому что устроители - real goddamn fags, shag them guts.

Останнє редагування: 24 травня 2019 20:41:09 від Kilkenny
   
На самом деле в качестве ответной любезности, дамам нужно было бы вручить устроителям... нет, не резиновых женщин и не резиновые вагины, а такие же вибраторы, потому что устроители - редиска, икскьюз май френч.
Я думаю цим баришням не тільки ці хотіли подарити таке, тіпа ліки від істерії.


Зараз є вібратори для лікування простати ))))
   
Re:  :-T Захисти жінок від вібратора і сексу. Це Європа. :facepalm1:

Я думаю цим баришням не тільки ці хотіли подарити таке, тіпа ліки від істерії.


Зараз є вібратори для лікування простати ))))

Вы в этом смысле остались на уровне начала 20-го века.
   
Вы в этом смысле остались на уровне начала 20-го века.
Я Чи ФУП? Тут взагалі тільки цнотливі фотки мона в Тяпницю)))
   
Вы в этом смысле остались на уровне начала 20-го века.
А що тоді казати про тих жінок які там шють сексизм, де їм просто сказали ваша істерія через відсутність розслаблення уже всіх дістала???
   
Re:  :-T Захисти жінок від вібратора і сексу. Це Європа. :facepalm1:

Я Чи ФУП? Тут взагалі тільки цнотливі фотки мона в Тяпницю)))
Я имею в виду лечение истерии.
   
Я имею в виду лечение истерии.
Насправді якби його не лікували. Чому вони з себе корчять жертву? Тим більше що вони явно просто всіх дістали.
   
За невинними очима може ховатись інколи таке))))
   
Де продовження?  ;)
   
я шось не поняв , а де гостра гендерна політична дискусія ? )
   
Re:  :-T Захисти жінок від вібратора і сексу. Це Європа. :facepalm1:

Насправді якби його не лікували. Чому вони з себе корчять жертву? Тим більше що вони явно просто всіх дістали.
Дружище, у вас замечательные фото и интересная информация. Оказывается, в Европе над женщинами издеваются, но с этим борются. Отличная новость.
   
нема в них почуття гумору. Якби чоловіку подарували гумову бабу, то той би іржав та дякував. Потім би перед друзями хвалився. Іржали б геть усі.

а організаторам теж треба клепку в голові мати - кому такі жарти підсовувати.

Та цим красуням вібратори самі просяться у подарунок... вночі таке побачити лице то. Трах візьме
   
Дружище, у вас замечательные фото и интересная информация. Оказывается, в Европе над женщинами издеваются, но с этим борются. Отличная новость.
В ЄВРОПІ над чоловіками знущаються жінки, і замість витрачати сексуальну енергію вони продовжують цькувати чоловіків))))
   
Та цим красуням вібратори самі просяться у подарунок... вночі таке побачити лице то. Трах візьме
В них нормальні обличчя, не всі бути топ моделями, тут більше про характер питання.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія