Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

що хорошого привніс Зе в політичне життя України вже зараз

Це зе-боти. Дівчата із смартфонами, що стучать на тебе, коли ти віщуєш десь у громадському місці ( транспорті, в полініклініці), доносячи твою думку "команді Зе", як думку електорату, наче вони є легко впізнаваним типом Антеї із серіалу "Шерлок" ( секретарка брата Шерлока). І які в соцмережах ставлять смайлик "злість" на твої пости, що дерогативлять Зе. В порівнянні з попередніми ботами Коломойського й Ю, а також проросійських сил, які залякували та намагались образити, обплювати, задавити, маргіналізувати- не тільки Пороха, але й всіх, хто має свою власну думку,- просто небо й земля

У чім причина? Сам Зе поводиться як хам і альфа-самець карликового шимпанзе. Але його теперішні боти наче як керуються майже інтелігентною жінкою. Вони, щоправда, надто стандартні, діють за інструкцією ( моя знайома, коли я узнав, що вона- зебот і покрив її брутальною лайкою, обзиваючи дебілкою- очевидно, за інструкцією, написала мені у ФБ, що вона дівчина, і не може відповісти мені так само, але знайдуться люди, що постоять за її честь... який стиль ... ну точно нею керує жінка... потім ходила скрізь у всі місця, де буваю я, в той же час... Хто може зрозуміти серце дівчини? )

За всіх очевидних вад своєї кричущої некомпетентності та дурної поведінки самого Зе, це все ж таки, я вважаю, ознака м'якої сили, за якою має щось стояти. Принаймні, впевненість у собі. Можливо, ми не все знаємо й нас "розводять" якісь невідомі люди. Які не так уже й некомпетентні, хочуть запровадити такі непопулярні реформи, що будуть спрямовані на прискорення економічного розвитку України, щоб вона могла швидше віддати борг міжнародним кредиторам... І які призведуть до значно більшого майнового розшарування українців, ніж зараз. А потім звалити все на Зе. Як підняття пенсійного віку звалили на Януковича, використали це проти роздмухування суспільних настроїв проти нього, але жодна наступна влада не відмінила її... звісно

Останнє редагування: 21 травня 2019 10:51:34 від S.Brandt
   
хватит сопли жевать
   
хватит сопли жевать
розшифруй
Ти про непопулярні реформи? Та хто з електорату Зе читав його програму? Його лохи чекають припинення "тарифного геноциду", покарання останньої "злочинної влади" та миру з РФ на колінах перед Тупіним
   
А ще  зе-ботки нагадують "пташок" Вариса з "Гра престолів" . В початковій стадії, коли вони лише збирали інформацію
   
А ще  зе-ботки нагадують "пташок" Вариса з "Гра престолів" . В початковій стадії, коли вони лише збирали інформацію
Іди далі. Що Зе приніс в політжиття ще до 20.05. Ви в теоріях мастаки.
   
Іди далі. Що Зе приніс в політжиття ще до 20.05. Ви в теоріях мастаки.

це й приніс. Урізноманітнів "роботу з населенням" ( ПіаР ). Додав до неї трохи еротики. А то все такі виродки попадались, як тутешня публіка на ФУПі, що топила проти Пороха та Юща
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія