Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. 2

Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

А що чути про фінансування і замовлення зброї і БК у ВПК тих країн що нам надають все те з складів?
Поки для нас вигрібають з усіх кутків старе совкове, своє старе і надлишкове, а часто і не надлишкове

ВПК Заходу повинен запрацювати на повну потужність, щоб озброїти і нас і НАТО і все демократичне та нейтральне "не НАТО" - інакше Мордор не здолати і не буде спокою нікому

Нова "гонка озброєнь" повинна розпочатись вже сьогодня, щоб завтра не було пізно

Поки що нема зниження ескалації з боку параші. ТБД лише збільшується, а хуйло не збирається зупинятись.

То ж нарощувати випуск зброї необхідно, щоб лендліз йшов потоком прямо з конвейєрів ВПК, а про такі плани поки що нічого не чути 8-)
+=================================================================+
ЗСУ переходять поступово на стандарти НАТО. А цього добра в НАТО вистачає.
Робити нам снаряди 152 мм ніхто не буде.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

В мене зара буде зрада. Зрада-зрадна що капець.

Поможіть хто може і знає як.
Розказую.

Вже мабуть, на слуху містечко при кордоні з назвою Середина_Буда?

СБУ, займіться цим. Не можна лишати без покарання таку діяльність.

:) саме цікаве що я писав про це містечко з місяць назад тут на ФУПі. це там нашій теробороні їсти не давали бо грошей у них на це не передбачено. ще тут не вірив хтось. а виявляється все ще гірше. дофіга знайомих з Сумскої обл. і родичі є. всі проукраїнські. а то виродкі там якісь живуть. все ж думаю не всі там такі.
бо був в Маріуполі до війни. далеко і далеко не всі там вата.  мабуть все ж і там так. дійсно робота для СБУ. хай щось для разнообразія корисне зроблять.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

дроны - флуд (с фуп)

дешевый метод уничтожения техники

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Чому за чужий? По-перше Україна не лише себе боронить й робота наших артилерістів набагато дорожча за вартість тих снарядів. По-друге гроші є й ще будуть. По-третє лендліз. За 152 забувайте потроху - ця крамниця закрилася й нових надходжень не буде. Вичавлюйте з себе меншовартість зараз ми з Заходом партнери.
я говорив про терміни. безліміт то тоді коли вони у тебе в загашнику достатніх до випуску нових на своїх заводах. все решта-на добрій волі партнерів,а це зовсім не безліміт.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Друзі!
Я радий за зброю, але, на мою думку, всі ми дещо переоцінюємо роль отих 5 дивізіонів. Забуваючи майже сотню, які сміливо і дуже вправно працюють на Д-30, Д-20 (з яких ми сміємося, а майже всі наші бригади, створені після 2015 року мають їх на озброєнні), Гіацинтаз, МСТА з та інших системах.
+===========================================================+
Для нашої арти калібрів 122 мм, а, особливо, 152 мм - малувато снарядів.
Бо в 2017-2018-х дуже багато погоріло при пожежпх на складах...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Почитав кацапські форуми, манюпаси вже не хочуть війни.
Але зупиняти не хочуть, бо це буде означати програш. "Зачєм тогда всє жертви СВО?"

гальма, для них все тільки починається.
"ізоляшки" поставали жебраками не миттєво, але безальтернативно.

вони зараз є мавпами із зажатою рукою з приманкою в кокосі.

"вход копейка, вьіход рубль"
"сохранение лица" - доооовгі переговори про повне відновлення нашої тер. цілісності за умови збереження всіх дієвих санкцій.

покищо для нас час тягнеться дуже повільно, бо шкода кожну людину.
але іншого виходу, ніж завдати поразки та переконати світ знешкодити джерело небезпеки та всесвітнього лайна, немає.
 
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Чому за чужий? По-перше Україна не лише себе боронить й робота наших артилерістів набагато дорожча за вартість тих снарядів. По-друге гроші є й ще будуть......... Вичавлюйте з себе меншовартість зараз ми з Заходом партнери.
якщо цинічно і дуже,відповісти на твою останню фразу і світлі всього посту,то ,скажімо. вони могли б сказати нам-у  нас людських ресурсів безліміт там(в Україні) .і як би то звучало для нас? а як додати" ми з Україною партнери"  то взагалі б було з нашого боку сприйнятне як цинічне хамство.
 тому завжди треба відповідати за слова і їх значення у всьому обємі. особливо для чужих вух та коли предмети чи виконавці про які і яких говоримо не є нашими.а чиїмись. точність повинна бути з обох боків.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

"сохранение лица"
Цікаво яке може бути "сохранение лица" народу педофілів і гвалтівників?  Просто цікаво що мається а увазі?  :-)o 
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Пішов нахууй
:laugh: Бля, чувак смарта стер поки таке нашкріб, а відповідь вклалася у 2 слова.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

безліміт то тоді коли вони у тебе в загашнику достатніх до випуску нових на своїх заводах. все решта-на добрій волі партнерів,а це зовсім не безліміт.
Ну, так. В наявності "тут і зараз" кількість обмежена. Але є реальна перспектива мати у відповідності до потреб. Зі 152 такого вже не буде. Щодо доброї волі - то є знову прояви меншовартості. Має бути не добра воля, а усвідомлення вигоди для усіх сторін, включно з перспективою. Тоді це буде працювати належним чином й тут у мене є обережний оптимізм.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

ТЕ САМЕ я бачу тут у нас. Ці кацапськи питари запусили до Середина-Буди своїх посіпак, знайшли виродків серед наших, яки продвигають ці ворожі наративи серед тих
Трохи південніше (також кордон),подібних мєсних пітарів  лікують місцеві ж патріоти.Самі просять виявляти і  вказувати на таких які цікавляться позиціями ,виказують незадоволення і т.д.
Я особисто такого не чув але мені їхні родичі із мєсної тероборони переказували прохання "бути тихіше"
Були послані звісно.
На що у відповідь ці незадоволені нас  не попередили що буде арта по нас їбошити. А їм радня із-за поребрика попереження зробила і вони сїбали за пів год до удару
Що було далі писали новини курської обл.
Можем повторіть.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Цікаво яке може бути "сохранение лица" народу педофілів і гвалтівників?  Просто цікаво що мається а увазі?  :-)o 


 Желание европейцев дать хуйло сохранить лицо вылечит история – Кулеба

Кулеба верит, что те европейцы, которые озабочены репутацией хуйло, будут выступать за "сохранение лица" для него, даже если российские войска начнут резать и убивать их сограждан на улицах.

https://www.pravda.com.ua/rus/news/2022/05/19/7347306/
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Цікаво яке може бути "сохранение лица" народу педофілів і гвалтівників?  Просто цікаво що мається а увазі?  :-)o

малась на увазі неможливість для покидьків визнання власних помилок та злочинів, тож перекладання наслідків на наступників
ціною зубожіння власного населення, аби тільки не "принизити всіх поразкою".

а щодо "народу ... і ...", то це ми знаємо, що це переважно правда, але ніяким чином це не влізе в мізки не мавших тісних контактів.
тому пхать вину всього народу - важка іпотека, можливо, не найкраший варіант.

а шлях знекровлення недокраїни санкціями виглядає як "win-win" після поразки агресора, але при незастосуванні ...
 
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Ну, так. В наявності "тут і зараз" кількість обмежена. Але є реальна перспектива мати у відповідності до потреб. Зі 152 такого вже не буде. Щодо доброї волі - то є знову прояви меншовартості. Має бути не добра воля, а усвідомлення вигоди для усіх сторін, включно з перспективою. Тоді це буде працювати належним чином й тут у мене є обережний оптимізм.
я не сперечаюся про калібр совкової арти. це накінець відживає сам по собі ,але якою страшною ціною. І перехід на західний теж має страшну ціну. Але якщо дивитися в перспективу і відкинути емоційну складову-то це просто прекрасно,що рветься ще одна пуповина з тамтою епохою. рветься з кровю і болем .як і завойовується СПРАВЖНЯ незалежність ( з глибоми співчуттям до всіх родин загинувших за це і з глибокою шаною до всіх поклавших голову за СПРАВЖНЮ незалежність  ДЕ ФАКТО).
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

.

7.
Хто складав ці розстрільні списки?

Портнов в ПЕРШІ Ж ДНІ приходу до влади Зеленського оголошує початок складання розстрільних списків:
"Друзья, для будущих фильтрационных целей, наша команда начинает комплекс мер по идентификации активистов и остального бродячего преступного отребья.
Планируем составить подробную картотеку.
Друзья, присылайте для картотеки идентификационные данные ширпотреба, с указанием ФИО, коротким описанием деятельности, данных профилей в социальных сетях, электронных и телефонных контактов, методов и способов наживы и формального места работы или учебы.
Работа важна для будущих фильтрационных, уголовных и учебно-воспитательных мероприятий. "

"Уверен, они начнут потихоньку исчезать. Кто-то в тюрьму, кто-то в эмиграцию, кто-то под диван, кто-то в больницу, а кто-то вообще." (скрін)

8.
"Зробити їх разом" Портнову допомагають на найвищому рівні. У владі схвалюють його дії, в ефірі каналу Медведчука згадана вище Василевська-Смаглюк в 2020 році дякує за розправу з політичними опонентами:
"Я вдячна Андрію Портнову. Його руками відновлюється справедливість в країні". (скрін)

9.
Таким чином, влада знала про списки, влада знала хто їх складає, влада це схвалювала, влада допомагала карателів впіймати побільше людей закликами не тікати.

10.
Кримінальна справа проти Портнова не відкрита досі. "Активіст Портнов" в ній не викликаний на допит, йому не задані питання "скільки і чиїх прізвищ зібрав?", "кому в Росії ці списки передав?", його засоби зв'язку не вилучені і не проведена їх експертиза, не проведено співпадіння по прізвищам закатованих і зниклих безвісти з прізвищами, які він зібрав.

11.
Навпаки. В перший день війни Портнов отримує охорону від дружків з Офісу. Але коли стали з'являтися перші повідомлення про закатованих в окупованих Бучі і Ірпені, за інформацією Центру протидії корупції заступник керівника офісу Татаров допомагає Портнову втекти з України. Син Портнова призовного віку за інформацією правоохоронців покидає Україну 28 березня.

Люди Портнова в ОП - Татаров і Смірнов - не затримані. Вони продовжують працювати в ОП. Переслідування проукраїнських активістів продовжується.

12.
«Надайте нам інформацію. Про Андрія Портнова відомо багато всім. У нас стільки загроз, крім Портнова. Таких, як Портнов, дуже і дуже багато. Але треба мати аргументи, докази. І цим займається не апарат РНБО, цим займаються інші служби. Як тільки будуть докази, якщо тільки будуть подання відповідні до нас, ми таке питання можемо відпрацьовувати», – заявив Данілов.

Тепер докази є, а Портнов утік.
 


П.С. Буду доповнювати по мірі надходження нових фактів.

Нажаль, факти хоч й неприемнi але факти  :(
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

дурня
шваби мають один з найбільших впк в світі , який готовий постачати зброю Україні
нема згоди уряду
це не справа тижня-два. "тому давай гроші і не переживай пане бюргеру,ми самі знайдемо в кого купити"-найкращий варіант того "співробітництва".
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

але якою страшною ціною. І перехід на західний теж має страшну ціну.
Так, ціна, що зараз платить Україна, занадто велика, й, нажаль, монстра вигодовували й "задобрювали" роками не тільки, та й не стільки ми й розуміння цього - одна із складових подальшого військового співробітництва...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Далі самі почитаєте. Можете почати спростовувати
+===========================================================+
Ти піщов захищати Гостомель ДО ТОГО ЯК ТАМ ВИСАДИВСЯ ДЕСАНТ?
Якщо ні - то не пі3ди!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

https://t.me/voynareal/23706
Що доводить це відео? Українські війська в перший день війни десь "під Херсоном" потрапляють в тактичне оточення. Практично сходу ворогом форсується немала річка з обмеженою кількістю переправ. Це вирок тим, хто планував тут оборону. Не солдатам і офіцерам, які приймали нерівні бої, до них питань якраз ніяких нема.
На початку можна було переконувати себе, що то такий хитрий план, пропустити кацапів на правий берег і "працювати" по їх тилах і лініях постачання. Зараз, з появою подібних відео зрозуміло, що мала місце форменна катастрофа і повний провал оборони на півдні.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Некоторые политики призывают «сохранить лицо» хуйло, потому что «боятся победы Украины» – депутат Европарламента

Такое мнение в эфире Радіо Свобода высказала депутат Европейского парламента от Литвы Раса Юкнявичене.

«Я вижу такие тенденции, что после того, как прошло несколько месяцев войны, политики начали говорить такие вещи (о необходимости «сохранить лицо» президенту России – КР). Возможно, некоторые политики испугались победы Украины, потому что тогда сама Европа и Европейский союз могут стать другими. Потому что такие страны как Польша, страны Балтии, Чехия, Словакия, вместе с Украиной, в будущем могут сильно изменить ситуацию в Европе и политика Европы может стать совсем другой, особенно в отношении России. Политика Макрона, политика Меркель, политика всех – от левых до правых – провалилась (применительно к России – КР) Эти три месяца мы думали, что люди сами осознают эти ошибки и не будут их повторять, но когда, я слышу такие голоса, как Макрона и Берлускони о том, что нужно «сохранить лицо» хуйло – это тревожно», – сказала Юкнявичене.

https://ru.krymr.com/a/news-ukraina-ukraina-pobeda-sokhranit-litso-putin/31870309.html
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

бабченко - громадянин рашки
громадянство України він так й не отримав (в усякому випадку я про це ніде не знайшов інформації)

Це все, що треба знати
він - ВОРОГ
Щоб він не розповідав
на даний момент для нас УСІ громадяни рашки - прямі вороги
Крапка
Закрили й більше про це гівно в гілці не згадуємо
(tu)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

бля еу це жопа реально
 це тема новин СУКА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

"Президент хуйло щодня з'являється на публіці. Ви можете спостерігати його на екранах, читати та слухати його виступи.

Не думаю, що притомні (вменяемые – рос.) люди можуть побачити в цій людині ознаки якоїсь недуги або нездужання".

"Залишаю це на совісті тих, хто розпускає подібні чутки всупереч повсякденним можливостям переконатися, хто і як виглядає".

...

Так, так...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Підготувався. Роки за півтора до війни почав. Зараз я і моя родина себе досить непогано себе почувають
+======================================================+
Зразу видно підхуйловця. Для себе зробив, а претензії - до інших!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Що доводить це відео? Українські війська в перший день війни десь "під Херсоном" потрапляють в тактичне оточення. Практично сходу ворогом форсується немала річка з обмеженою кількістю переправ. Це вирок тим, хто планував тут оборону. Не солдатам і офіцерам, які приймали нерівні бої, до них питань якраз ніяких нема.
На початку можна було переконувати себе, що то такий хитрий план, пропустити кацапів на правий берег і "працювати" по їх тилах і лініях постачання. Зараз, з появою подібних відео зрозуміло, що мала місце форменна катастрофа і повний провал оборони на півдні.
"при втраті голови за стратою волосся не плачуть". То все вже відбулося і оцінку йому ТРЕБА(обовязково) давати....але після перемоги. А сьогодні зосередитися на сучасних подіях і діяти на досвіді (хорошому і поганому) минулих недалеких часів. Тобто вчитися на помилках і старатися (бо помилки будуть нові,це правда життя) не допустити нових,подібних до старих (як от повторбюваність втрат від обстрілів полігонів,казарм).
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

бля еу це жопа реально
 це тема новин СУКА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
давай новини,бо реально ніхто нічого не подає. Тому і флуд.а не тому,що люди флудити хочуть.
 розрізняй послідовність.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

"Президент хуйло щодня з'являється на публіці. Ви можете спостерігати його на екранах, читати та слухати його виступи.

Не думаю, що притомні (вменяемые – рос.) люди можуть побачити в цій людині ознаки якоїсь недуги або нездужання".

"Залишаю це на совісті тих, хто розпускає подібні чутки всупереч повсякденним можливостям переконатися, хто і як виглядає".

...

Так, так...

Дарагой Лєонід Іліч до останнього виходив на мавзалєй на парад, але гикнувся 10-го листопада...

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Новин, я так розумію, немає.
Що попало, окрім новин
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

+=================================================================+
ЗСУ переходять поступово на стандарти НАТО. А цього добра в НАТО вистачає.
Робити нам снаряди 152 мм ніхто не буде.
152 виговляють у Чехii
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Новин, я так розумію, немає.
Що попало, окрім новин


НОВИНИ Є НАШІ КАЦАПАМ ДАЮТЬ ПІСДИ ЖОСТКОЇ
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Новин, я так розумію, немає.
Що попало, окрім новин

Карта рисует, что Гоптовка за нами(севера Харькова) и Нововоронцовка(Кривой рог/Херсон) тож..
Вчера этого не было, как и Олександровки на запад от Херсона...
https://deepstatemap.live/?fbclid=IwAR2QSqy8M8mvyP4Dxc2_zMZjc3p167-t6f19q9NXQ3Y_oBwsCX_4bLHZmaQ#12/46.6135/32.1505

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Лавров разъяснил суть целей Москвы в ходе "спецоперации" в интервью французским журналистам.

"Демилитаризацию" он объяснил так: на территории Украины "не должно быть никакого оружия, представляющего угрозу для России".

Также РФ требует "восстановления прав русского языка в соответствии с Конституцией Украины" и отмены "антирусских законов".

Упомянул он "денацификацию", но не объяснил, какие конкретно тут у России условия (намекнув только, что нужно будет отменять  еще какие-то законы).

При этом "безусловным приоритетом" Лавров назвал "защиту Донбасса".

Но, судя по другим целям, Россию интересует переформатирование всей Украины.

В частности, он, помимо Донбасса, упоминает и "остальные территории".

"По остальным территориям, где живут люди, которые не хотят разрывать связи с Россией, решать будет население этих областей. Не думаю, что они будут счастливы вернуться под  власть неонацистского режима", - заявил глава МИД РФ.

Явный намек, что на захваченных территориях за пределами Донецкой и Луганской областей Москва будет проводить "референдумы" с прицелом на отторжение от Украины.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Карта рисует, что Гоптовка за нами(севера Харькова) и Нововоронцовка(Кривой рог/Херсон) тож..
Вчера этого не было, как и Олександровки на запад от Херсона...
https://deepstatemap.live/?fbclid=IwAR2QSqy8M8mvyP4Dxc2_zMZjc3p167-t6f19q9NXQ3Y_oBwsCX_4bLHZmaQ#12/46.6135/32.1505
Нововоронцовка та Осокорівку на півночі області звільнили напочатку квітня. Олександрівка на березі ліману на карті десь день два як наша
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія