Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)
Ale

До тех пор, пока им не оформлен/а юридически выход или утрата гражданства Украины, те действующим Президентом Украины не подписан соответствующий указ, они являются гражданами Украины и Украина их рассматривает таковыми во всех юридических и правовых аспектах отношений между ними и государством Украина.

Так что милости просим встать на учет в Консульстве Украины в НЙ.
Ти це говориш людині з яка закінчила педучилище і втратила при цьому цноту в 35 - дивно що воно взагалі говорить)

Ale

---------
Кадра, без підйобок, то сини-громадяни США від батька, що мамі робив " цілувати коліна"? Чи від іншого?
Від зека - другий справжній чоловік пані кадри - якщо перший іпав свою мати що робив другий щоб сісти може не здогадатись) хоча у кадри впало схоже на олдвуда - а зеки мабуть таке полюбляють - схоже на мужика і товсте)

А якщо ні——то що?
Теоретично може бути вiдкрита кримiнальна справа. А там як будеш виправляти швабськi документи, можуть справочку з краiни твого громадянства попросити, або по базах даних пробити, будуть питання. Чи при роботi з кредитами, рiзнi речi можуть статися якщо вiзьмуться серйозно.

Теоретично може бути вiдкрита кримiнальна справа. А там як будеш виправляти швабськi документи, можуть справочку з краiни твого громадянства попросити, або по базах даних пробити, будуть питання. Чи при роботi з кредитами, рiзнi речi можуть статися якщо вiзьмуться серйозно.

Ну це тільки якщо дійсно серьозно буде треба.

Я не маю відношення ні до біженців, ані до украінського консульства(

Я не маю відношення ні до біженців, ані до украінського консульства(

Німеччина повинна буде виконувати зобов'язання перед союзниками. Громадянство, вік, на фронт.

Ale

Ну це тільки якщо дійсно серьозно буде треба.
Ібонутий пенсіонер вже почав топити за нового мігранта - як добре що в свій час цей лантух з лайном виперся з України - був би антік нумер 2)

Німеччина повинна буде виконувати зобов'язання перед союзниками. Громадянство, вік, на фронт.

Он в "альянсі" пишуть що у мене румунське громадянство)
Причому ще й "лівий" пашапорт)

Он в "альянсі" пишуть що у мене румунське громадянство)
Причому ще й "лівий" пашапорт)

От і добре, тоді нема проблем.

От і добре, тоді нема проблем.

Але ж у "альянсу" буде боліти((

Головне - покажеш німцям румунський паспорт.

Боліти буде у нареченої, бугага, після отримання візи

Все ніяк не можу зрозуміти про що ти(
Які "візи", які "наречені"?
Вийми карельський куй з рота і доповідай як тебе вчив)

Все ніяк не можу зрозуміти
Це і не дивно. Інтелект і жерді не поєднуються.

Самый простой случай - окочурится мадам Кадруссио и нужно будет хавиру в Черкассах продавать наследникам. А тут хуяк - гражданин США… и понеслась по расходам и пошлинам бухгалтерия на порядок дороже, чем гражданам Украины.

Опять же, по последним веяниям из МО, всем, у кого в паспорте место рождения - Украина, при пересечении границы будут обеспечены доп проверки и вопросы.

Ти це говориш людині з яка закінчила педучилище і втратила при цьому цноту в 35 - дивно що воно взагалі говорить)

Карательная педагогиня. Бедные дети.

Від зека

Это нынешний супруг дражайший?

Ложь. :)
Причому - нахабна. Кого тут ще, крім двох "берегинь", хвилювало чи укладала одна з форумчанок офіційний шлюб зі своїм чоловіком?
Хто ще, крім двох "берегинь", біснувався тут (і не тільки тут), що - от бач яка! офіційний шлюб не укладала, а ПОСМІЛА свого чоловіка називати своїм чоловіком?

Самый простой случай - окочурится мадам Кадруссио и нужно будет хавиру в Черкассах продавать наследникам. А тут хуяк - гражданин США… и понеслась по расходам и пошлинам бухгалтерия на порядок дороже, чем гражданам Украины.

Опять же, по последним веяниям из МО, всем, у кого в паспорте место рождения - Украина, при пересечении границы будут обеспечены доп проверки и вопросы.

просто цікаво, провіти про закони США.
у мене товариш має американський паспорт і український. як в такому випадку коли спадщина в Україні ? він успадкує як українець. продасть тут. як гроші у СШУ виводяться у такому випадку?

ти маєш І громадянство  України. в Чернівцях 40% людей має два паспорти. тому не свисти так гордо. :-)o

ти маєш І громадянство  України. в Чернівцях 40% людей має два паспорти. тому не свисти так гордо. :-)o

Лондонський підсос писав що "это не точно"(
Щось там про "ліві" доки підозрював(

у мене товариш має американський паспорт і український. як в такому випадку коли спадщина в Україні ? він успадкує як українець. продасть тут. як гроші у СШУ виводяться у такому випадку?

Чтобы не было проблем гражданство США/гражданство Украина, нужно говорить с нотариусом. Я знаю, как это делается, но лучше в привате.

С переводом денег сложнее. Если частное лицо переводит больше $10К, нужно заплатить налог. Финмониторинг здесь не смотрит на двойное налогообложение, плати и все.

підсос
Стоїть на фото посередині у рваних джинсах

Причому - нахабна. Кого тут ще, крім двох "берегинь", хвилювало чи укладала одна з форумчанок офіційний шлюб зі своїм чоловіком?
Хто ще, крім двох "берегинь", біснувався тут (і не тільки тут), що - от бач яка! офіційний шлюб не укладала, а ПОСМІЛА свого чоловіка називати своїм чоловіком?

Совместно с третим берегинем из Бабошево. Тот вообще на говно изошел. Вот что вытворяет комплекс неполноценности перед успешной и умной женщиной. :)

Яке лицемірство, -така патріотка, а сини і сама в США,  8-:  :-G "Бепегиня".....мляяяяяяяяяяя :X  (td) ..
Я патріотка Америки (США), а Україну дуже шкода
бо то таки Батьківщина, хоча нам там було нестерпно погано жити
але все-таки на неї напав альянс мерзоти а не вона напала на когось,
а я завжди на боці жертви негідників.

ага, і чому досі не на "сайті нормальних людей", тобто гавнобложику другої берегині?
ти нас не заплутуй. Друга - то Тупа Гонада, або накрайняк, срущий Бегемот.

Лондонський підсос писав що "это не точно"(
Щось там про "ліві" доки підозрював(

ой не вибадуйся.
я це ше до ковіду писав : ти в німеччині по паспорту румуна. на буковині майже 40% людей зробили собі румунські паспорти. це політика Румунії - щоб забрати собі Буковину.
але ти є і громадянин України. тому в Україну скоріш за все ти приїдеш по румунському паспорту. а в Україні нічого зі своїми квартирками зробити не зможеш. якшо приймуть цей закон.  :-)o
от і живи тепер з цим.

сука. в меморіз.  :-)o

не встигла виїхати і ще громадянства не отримала а вже патрійотка сша
васпша пля з предками з мейфлауера

;o
вав. хто ця дивна феміна на фото ?  :shuffle:
:gigi: класна попка, ге ж?

Ale

Это нынешний супруг дражайший?
Так - закодований зек -цікаво що буде коли розкопується)

Чтобы не было проблем гражданство США/гражданство Украина, нужно говорить с нотариусом. Я знаю, как это делается, но лучше в привате.

С переводом денег сложнее. Если частное лицо переводит больше $10К, нужно заплатить налог. Финмониторинг здесь не смотрит на двойное налогообложение, плати и все.

Іди до нас засранець ми тобі допоможемо отримати все не виїджаючі з америкі
іди до нас наша булочка у нас всього 2 тисячі дол

А вы и не можете ничего получать из того, что вам не положено, но дело не в морали, а в том, что за это здесь можно получить реальную статью… а мораль здесь одна - вы иждивенцы на шее американского надогоплательщика. Живите с этим позорищем на старости лет. :)
Ой, мені повинно бути соромно за те що мені тут надали медичну допомогу?
А мені чомусь соромно за дебіла який з цього намагається висмоктати хоч якийсь негатив. :facepalm:

---------
Кадра, без підйобок, то сини-громадяни США від батька, що мамі робив " цілувати коліна"? Чи від іншого?
сини від зека.

Здоров'я молодятам!

Діточок - як на небі зірочок.

Твої родичі отримають спочатку  всі гроші на брайтоні а потім ти віддашьїх в Украіні так це робиться

не встигла виїхати і ще громадянства не отримала а вже патрійотка сша
васпша пля з предками з мейфлауера
Чому б ні? Жила у сраці на пенсію 4к грн а тут жирнючий соціал, медицина і усє вокруг своі

Ale

Ти товста стара дурепа - патріотка вона - цирк на дроті)

А якщо ні——то що?
ти в кольні - теж.

Бобах! :)

Знакомство с велфером у вас еще впереди. Как и с 8-й программой и прочими плюшками от федеральных властей и города НЙ. :)
Ну разве что тот велфер настойчиво
будет добиваться знакомства со мной. :D
Но если нам что-то положено по закону,
мы обязательно воспользуемся
американским гостеприимством, спасибо за подсказку :smile3:

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія