Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Червона Ікра)

Re: Червона Ікра)
mar

Два питання——
1. Яке "таке" робити?
2. Яка "така" "травма голови"?))

Та ти не хвилюйся, вилікують тебе, зараз є хороші лікарі, може хто порекомендує.

Сергію, кажу тобі, як постороння людина - з тобою щось не в порядку. Нормальна людина не може отримувати насолоду від принижень.

Ну насправді це зграйка двбйобів вирішила що це "приниження"——
А так—то вони всі знають на якому місці я кручу іхні потуги недолугі)

Та ти не хвилюйся, вилікують тебе, зараз є хороші лікарі, може хто порекомендує.

Так ти так і не відповів на питання(

Сірожа ти ж сам писав про травму голови і фото викладав
https://www.instagram.com/p/BpwT7PSnM0l/?igshid=OTU1ODAwZWUxYg==
Забув?

Ну насправді це зграйка двбйобів вирішила що це "приниження"——

Сергій, Гізмо правий, ти насолоджуешся, але ж і ми теж. Я вважаю шо це взаімокорисна співпраця

mar

Так ти так і не відповів на питання(

Про що питання? Чого ти гониш, так це у тебе треба спитати. Про травму, так ти сам світлину голови надав, мабуть чимось травмувало її , от я і зробив припущення, що твоя поведінка то наслідок тієї травми, але зараз медицина може тобі допомогти, попроси дописувачів, може хтось знає, до кого звернутися.

Забув?

Схоже що це відпістили, бо одночасно з деякіх сторін, та типові для бійки рани

Ти не в ту сторону їдешь тобі в Стрій потрібно в готель дє тебе Гаррі по пьяні репнув  :lol:
помятаєшь педрику

бачу, форумні фріки всіх країн єднаються

...але зараз медицина може тобі допомогти   

нє, медицина багато може, але цей випадок безнадійний бо паціент вважає себе нормальним.
але ж усім видно що йому сокира сторчить у потилиці

mar

але цей випадок безнадійний бо паціент вважає себе нормальним.

Не може панство кинути напризволяще цю людину, треба його переконати, що він помиляється.⁶

бачу, форумні фріки всіх країн єднаються
Потужне поповнення лепрозорію. Мішок з гівном кіло на 200.

Не може панство кинути напризволяще цю людину, треба його переконати, що він помиляється.⁶

не можна робити експеременти одразу на людині (принаймні дуже схожої на людину).
купіть барана і спробуйте спочатку його переконати.

КрУто, канєшно.
Але зважте на одну дрібну деталь-аналогію.
Ви зараз приблизно настільки ж переконливі у своїй впертості небажання почути голос Разуму, як і ваш недавній владний кумир з північного сходу.
Згадайте, скільки здорових голосів з усього світу благали і благають його схаменутися і зупинитися у його безумстві, не нищити ні в чому не винний сусідній народ, а заодно і свою вже глибоко вражену божевіллям країну. І у відповідь стабільно чують приблизно те ж саме, що ви тут явно з погордою щоразу видаєте.
У нього як і у вас  потужна підтримка : там картопляний бацька та північнокорейський пончік, у вас - вачьковий крокодил і збожеволіла ексельна маніячка.
Але переконливо, чьо

Забув?

Та яка там "травма")—— так—пару залізяк прилетіло зверху) ( це про те що на фото)——почухався і далі пішов)

mar

купіть барана і спробуйте спочатку його переконати.

Навіщо купувати?.. Їх є і безкоштовних.

так—пару залізяк прилетіло

:lol:
я ж казав!

і не факт що усі винули.

Та яка там "травма")—— так—пару залізяк прилетіло зверху) ( це про те що на фото)——почухався і далі пішов)

Зверху? І одночасно і в потилицю і в око?

mar

Навіть не було боляче?

Про що питання? Чого ти гониш, так це у тебе треба спитати. Про травму, так ти сам світлину голови надав, мабуть чимось травмувало її , от я і зробив припущення, що твоя поведінка то наслідок тієї травми, але зараз медицина може тобі допомогти, попроси дописувачів, може хтось знає, до кого звернутися.

Відповідаю)——
Оце "ти гониш"—— називається в нормальних людей——"самоіронія"
Оці всі "стрибки в тік—токах"—— ви насправді всі бачили у багатьох світових знаменитостях——
Але за своім старчеським маразмом не можете зрозуміти як люди можуть так дуркувати)
А люди просто насолоджуються життям у всіх його проявах)

Відповідаю)——
Оце "ти гониш"—— називається в нормальних людей——"самоіронія"
Оці всі "стрибки в тік—токах"—— ви насправді всі бачили у багатьох світових знаменитостях——
Але за своім старчеським маразмом не можете зрозуміти як люди можуть так дуркувати)
А люди просто насолоджуються життям у всіх його проявах)

Алеж ти там виглядаєшь як підріло

Зверху? І одночасно і в потилицю і в око?

і хвост як ножем зрізало!
тридцять діб лежав у комі, ім"я своє справжнє навіть забув - тепер відкликається на Сікгєй1971туалет7

пс. ну діфєкт фікції тоді ж отримав.

Останнє редагування: 17 грудня 2023 12:16:09 від kleynod

mar

просто насолоджуються життям у всіх його проявах)

Ви маєте на увазі садо-мазо? А чого воно вас так цікавить, а нормальним життям не задовольняєтесь?

тридцять діб лежав у комі, ім"я своє справжнє навіть забув - тепер відкликається на Сікгєй1971туалет7

Іншуранса нема, тому і в шпитяль не пійшов. Але моя версія така:
- З-па їхав на бусі, забув олівцем поміняти проізний з Ігочкі на себе, контрелер став його штрафувати, з-па поліз у з-пу. Вивели, визвали поліціантів, ті його трішечкі помяли дубинками

mar

Так є прислів*я про Юпітера та бика, не чули?

mar

його трішечкі помяли дубинками

Ви думаєте після цього в нього виникла тяга до стрибання?

Ви думаєте після цього в нього виникла тяга до стрибання?
Та ні, стрибки то в нього були відпочатку своїх дописів на цьому форумі. Памятаю як я його спитав - що за стиль так одягатися, він відповів що дуже любить стрибати з модельками

mar

пс. ну діфєкт фікції тоді ж отримав.

Схоже, то після чобота 45 розміру. Нечуйні поліцейські. З-за якогось квитка.

mar

він відповів що дуже любить стрибати з модельками

Після коми, не дивно. Був, мабуть нормальною людиною, а тут раптом залізяки, а потім ще поліція з чоботами 45 розміру.

https://vm.tiktok.com/ZM6Mu8s2v/
Агонь!
а це тільки мені одній оцей "Агонь" шипящє-піздящій нагадав ось цю картинку? На вихлопі звук то однаковий, як не крути.

Я абсолютно нормально до тебе звертаюся. Тим більше ми зтобою визначили що ти в ЗСУ——а я поважаю людей на фронті.
Це ти чомусь почав до мене підстрибувати з питаннячками якимись та "іронією"
Хочеш нормально отримувати відповіді на питання——звертайся нормально.

пс. Це до речі хотів всім пояснити——
Коли я хамлю та бикую——це вимушена міра, яка має своі давні "історіі відносин" з тим чи іншим персонажем.
Ті ж , хто звертається ( або просто дописує в моіх темах) іронічно—нейтрально—— до тих ніколи не було відвертого хамства.
Хамство та бикування——це відповідь——а не моя постійна манера спілкування)( як комусь могло здатися)
Не пес ди, сіруля, бо хамить ти почав одразу як тільки почав викладать свої гавносіки. Ти так і сказав - я пгішол пєгєвєгнуть фуп.

Ну, чо, качаємося і перевертаємося всі тут зо сміху.  (tu)  Уєбан з тебе получився зачотний, нічого не скажеш.

Шо тут бутери під чай?

Якщо тільки сам зловишь рибу і найдешь в рибі ікру все інше підйобка і ізжого від неї
Записав в тітратку.

Не пес ди, сіруля, бо хамить ти почав одразу як тільки почав викладать свої гавносіки. Ти так і сказав - я пгішол пєгєвєгнуть фуп.

Ну, чо, качаємося і перевертаємося всі тут зо сміху.  (tu)  Уєбан з тебе получився зачотний, нічого не скажеш.
Уебан якесь кацапське слово- може Їбанько?

Сергій, Гізмо правий, ти насолоджуешся, але ж і ми теж. Я вважаю шо це взаімокорисна співпраця

Як на мене то це якесь садо-мазо тоді виходить з Сергієм привʼязаним до жердин. Вам всім потрібен психіатр.  :D

Як на мене то це якесь садо-мазо тоді виходить з Сергієм привʼязаним до жердин. Вам всім потрібен психіатр.  :D
Ніт. Нам всім потрібен Сергій

https://www.youtube.com/watch?v=yM4bYyC1HU0

А чого ти постійно тулиш це відео? В чому прикол?  :S

Гаряче підтримую заклик)

пс. До речі проводив тут невеличке "розслідування"——як це люблять моі "оппоненти")
Ось вам фоточка одного з коментаторів на ютубі)
Впевнений що це фупчик)
Хтось взнає цікаво?)

пс. Це для порівняння хто до мене нерівно дихає)——
Всілякі підстаркуваті волохаті товстунчики)
Заздрять Красі та Молодості Сірьогі))

Фоточка——

пс. І ютуб—канал)
Людина прагнула популярності)——підпишіться хоч хтось до нього))
( а то так і помре нікому не відомий))
https://youtube.com/@SergSerg-ul8lj?si=-fIkPZgKQOqYjgXh

Сергій а хто цей герой дай знати

А чого ти постійно тулиш це відео? В чому прикол?  :S
Йому подобаеться краевид америки і моцік і він себе рахує брутальним і хоче до хірурга в кацапську стаю

Сергій а хто цей герой дай знати

Як не засцить——можливо відпишеться тут)
Написав йому "запрошення" на "дискусію"))

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія