Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Червона Ікра)

Re: Червона Ікра)

Панове інтелектуали. Пан Сергій вертить всіх на хую. Пропоную всім хто негативно ставиться до персонажа (я теж) заігнорити і не заходити в його теми.

Це взаємна залежність.

Панове інтелектуали. Пан Сергій вертить всіх на хую. Пропоную всім хто негативно ставиться до персонажа (я теж) заігнорити і не заходити в його теми.
Пан Сєр-Гєй мріє про манєтізацію .

Але прутень йому.
Хай пише тута, ютюб не обманеш.

Гаряче підтримую заклик)

пс. До речі проводив тут невеличке "розслідування"——як це люблять моі "оппоненти")
Ось вам фоточка одного з коментаторів на ютубі)
Впевнений що це фупчик)
Хтось взнає цікаво?)

пс. Це для порівняння хто до мене нерівно дихає)——
Всілякі підстаркуваті волохаті товстунчики)
Заздрять Красі та Молодості Сірьогі))

Фоточка——

пс. І ютуб—канал)
Людина прагнула популярності)——підпишіться хоч хтось до нього))
( а то так і помре нікому не відомий))
https://youtube.com/@SergSerg-ul8lj?si=-fIkPZgKQOqYjgXh

Пропоную всім хто негативно ставиться до персонажа (я теж) заігнорити і не заходити в його теми.

гиииии....
вони наївні хочуть дауна застидати!   :)
і для того шукають витончені аргументи.  от дебіли!

скільки років переконували деревьяху не їсти лайно і шо?
у залишку воно обросло салом, отримало діабет і дихає на ладан.

і це тупе хизуеться що їсть ложками морські водорості з кетчупом і усю родину примушує...

гиииии....
вони наївні хочуть дауна застидати!   :)
і для того шукають витончені аргументи.  от дебіли!

скільки років переконували деревьяху не їсти лайно і шо?
у залишку воно обросло салом, отримало діабет і дихає на ладан.

і це тупе хизуеться що їсть ложками морські водорості з кетчупом і усю родину примушує...

Пан Вуд ще більшість з вас переживе)( Слава Американській Медицині)
А якщо в тебе в краіні продають "морські водорості з кетчупом" під виглядом американськоі, або канадськоі червоноі ікри(——
То це проблеми твоєі краіни насправді((

То це проблеми твоєі краіни насправді((

їж дурачьок, їж!  :)
стоячи  на краю могили тобі олдвуд розкрив сикрет!

він такої "червоної ікри" добряче поїв!

пс. на заходах червону свиням годують.
у пошані лише кавьяр.

Тупа, бруднорота істота( навіть не буду себе напрягати ввічливістю" до тебе))—— ліпше взагалі на мене не "реагуй"
Бо від твого "реагування" блювати тягне( В першу чергу на тебе((
Ага, і ніяк інакше, Сергію? А дозвольте дізнатися, які у вас критерії для зарахування того чи іншого форумчанина до «тупих, брудноротих істот» і – навпаки до «людей з Великої літери»? Невже чинник один – ставлення до вас, коханого, і байдуже що та «людина з Великої літери» в іншій гілці поливала брудом інших юзерів лише через їхнє інакше, ніж його власне, ставлення до конкретного політика і неодноразово волала побажання ЇХНІМ ДІТЯМ  «здохнути мученицькою смертю від раку», а «тупа, бруднорота істота» ніколи нічого подібного собі не дозволяла, особливо у зазначеному контексті? Головне – це ставлення до вас і ваших художеств, чи не так, Сергію?
Чому кричуща брудноротість, якісь нескінченні збочені блювотні фантазії вашої канадійської натхненниці викликають у вас захват, невже причина така примітивна – її позитивне ставлення до вас і дурні, яку ви тягаєте по інтернетах? Ваш «репортаж» з Різдвяного ринку – порожній, нецікавий, ніпрощо, я була – я знаю. Ваш «репортаж» спромоглася додивитися до 8 хвилини, далі не стало сил слухати ту маячню «а от тут ще щось смачненьке», поточна маячня з ікрою, яку ви плануєте зжерти разом з якимись друзями і родичами – це взагалі дурна муть, особливо у безглуздій спробі прив»язки до вашої допомоги ЗСУ.
На жаль, ви навіть віддалено щиро не усвідомлюєте що маєте перевернуте світосприйняття і спотворене сприйняття себе, такого на вашу думку неповторного, у цьому світі. Та варто було би цій самій Кароффці раптом проспівати діфірамби вашій ікрі і мандрам по різдвяних ринках – і вона автоматично була би зарахована до «людей з Великої літери». Хіба ні? Сергію, на кого цей примітив розраховано?
З рік тому я помилилася з оцінкою, вирішивши, що ви – хоч і очевидно недалека, але все ж таки добра, незлобива людина, і щиро не розумієте витоки тієї купи негативу на форумі (скільки тут у вас підтримки вашим безумствам? 1-2-3?). Чесно, прагнула щоб надалі ви, в принципі незлобна людина, убезпечилися від цієї зливи негативу. Помилилася. Стала «тупою, брудноротою істотою» у вашій збоченій системі координат. Бо ви – мазохіст та ексгібіціоніст в одному тілі. Ви започатковуєте свої гілки саме для цього негативу, ви у ньому купаєтеся, ви ним живитеся, постійно підбадьорювані і заохочувані очевидно збоченою психічно неповносправною істотою з відомого гімнобложику.
ІМХО, але вам варто було б подякувати Турчу і Хомі за ті відра льодяної води, якими вони намагаються привести вас до тями. Сходіть, шолє, до психолога, поки не довелося шукати терміну до психіатра.

Ale

Гаряче підтримую заклик)

пс. До речі проводив тут невеличке "розслідування"——як це люблять моі "оппоненти")
Ось вам фоточка одного з коментаторів на ютубі)
Впевнений що це фупчик)
Хтось взнає цікаво?)

Фоточка——

пс. І ютуб—канал)
Людина прагнула популярності)——підпишіться хоч хтось до нього))
( а то так і помре нікому не відомий))
https://youtube.com/@SergSerg-ul8lj?si=-fIkPZgKQOqYjgXh
Чимось схожий на деревяху- але деревяха страшніший)

їж дурачьок, їж!  :)
стоячи  на краю могили тобі олдвуд розкрив сикрет!

він такої "червоної ікри" добряче поїв!

пс. на заходах червону свиням годують.
у пошані лише кавьяр.

Але ж тобі "як на заході" ніколи не жити)
Навіть свині на Заході краще годуються ніж ти(

нє отвлєкайся свинка, їж! :)

Сергій від зайвої скромності не помре.
 :gigi:

Ага, і ніяк інакше, Сергію? А дозвольте дізнатися, які у вас критерії для зарахування того чи іншого форумчанина до «тупих, брудноротих істот» і – навпаки до «людей з Великої літери»? Невже чинник один – ставлення до вас, коханого, і байдуже що та «людина з Великої літери» в іншій гілці поливала брудом інших юзерів лише через їхнє інакше, ніж його власне, ставлення до конкретного політика і неодноразово волала побажання ЇХНІМ ДІТЯМ  «здохнути мученицькою смертю від раку», а «тупа, бруднорота істота» ніколи нічого подібного собі не дозволяла, особливо у зазначеному контексті? Головне – це ставлення до вас і ваших художеств, чи не так, Сергію?
Чому кричуща брудноротість, якісь нескінченні збочені блювотні фантазії вашої канадійської натхненниці викликають у вас захват, невже причина така примітивна – її позитивне ставлення до вас і дурні, яку ви тягаєте по інтернетах? Ваш «репортаж» з Різдвяного ринку – порожній, нецікавий, ніпрощо, я була – я знаю. Ваш «репортаж» спромоглася додивитися до 8 хвилини, далі не стало сил слухати ту маячню «а от тут ще щось смачненьке», поточна маячня з ікрою, яку ви плануєте зжерти разом з якимись друзями і родичами – це взагалі дурна муть, особливо у безглуздій спробі прив»язки до вашої допомоги ЗСУ.
На жаль, ви навіть віддалено щиро не усвідомлюєте що маєте перевернуте світосприйняття і спотворене сприйняття себе, такого на вашу думку неповторного, у цьому світі. Та варто було би цій самій Кароффці раптом проспівати діфірамби вашій ікрі і мандрам по різдвяних ринках – і вона автоматично була би зарахована до «людей з Великої літери». Хіба ні? Сергію, на кого цей примітив розраховано?
З рік тому я помилилася з оцінкою, вирішивши, що ви – хоч і очевидно недалека, але все ж таки добра, незлобива людина, і щиро не розумієте витоки тієї купи негативу на форумі (скільки тут у вас підтримки вашим безумствам? 1-2-3?). Чесно, прагнула щоб надалі ви, в принципі незлобна людина, убезпечилися від цієї зливи негативу. Помилилася. Стала «тупою, брудноротою істотою» у вашій збоченій системі координат. Бо ви – мазохіст та ексгібіціоніст в одному тілі. Ви започатковуєте свої гілки саме для цього негативу, ви у ньому купаєтеся, ви ним живитеся, постійно підбадьорювані і заохочувані очевидно збоченою психічно неповносправною істотою з відомого гімнобложику.
ІМХО, але вам варто було б подякувати Турчу і Хомі за ті відра льодяної води, якими вони намагаються привести вас до тями. Сходіть, шолє, до психолога, поки не довелося шукати терміну до психіатра.

Нічого не зрозумів з того потоку свідомості(
Наскільки пам"ятаю——особисто до вас в мене особливих претензій не було.
Хочете до вас особливого відношення( як до тієі чорноротоі)——починайте хамити в мій бік——отримаєте відповідь.
Хочете нормально отримувати якісь відповіді——намагайтесь в майбутньому бути ввічливою)
Дуже просто насправді)

Сірьожа, тебе врятує тіко онліфанз!
Тіко рота відчиняй тіко для феляції.
А далі тітри.
Не дякуй!

А також його вимові і зубам  (tu)

Ale

Це поки вдається економити на дантисті) потім поїде в рідні Чернівці)

Для порівняння з товстунчиком)——

[/b]

лисиЙ підхуйлятник - це вже ПЕРЕБОР !!!!

Ти щось, дядя, края переплутав....
Ти ж, сучара, весь час згадуєш про бумеранг, але ж б***ь, курва то ж тобі повернеться....

Ale

А також його вимові і зубам  (tu)
Так його все одно в Німеччині ніхто не розуміє, думають що албанець якийсь)

Сірьожа, тебе врятує тіко онліфанз!
Тіко рота відчиняй тіко для феляції.
А далі тітри.
Не дякуй!
Та ну нах! Буде ще на ФУПі свої відосики з онліфанза постити

Це поки вдається економити на дантисті) потім поїде в рідні Чернівці)

Здається не відкрию великий секрет)——
В мене на данний момент всі своі 32 зуби і 3 пломби в них.
Сподіваюся нескоро дійде до "стоматологічних" проблем)
пс. Ще один момент до заздрісті))

можна і без крайнощів. просто час від часу зайти поприкалуватися, не впадаючи в залежність  :gigi:  і не відслідковуючи в деталях життєвий шлях Сергія

думають що албанець якийсь)

нє, гірше - "виживший з абортарію"

можна і без крайнощів. просто час від часу зайти поприкалуватися, не впадаючи в залежність  :gigi:

А ось і один із прикладів "іронічно—нейтрального" відношення))

Пишіть ввічливо——і буде вам щастя)
І ніхто не піде ображеним)

Ale

Мабуть крейду гриз в дитинстві - по доброму заздрю - бо імплант один довелося таки вставити)

[/b]
лисиЙ підхуйлятник - це вже ПЕРЕБОР !!!!

Ти щось, дядя, края переплутав....
Ти ж, сучара, весь час згадуєш про бумеранг, але ж б***ь, курва то ж тобі повернеться....

Ось дивись——
Той "клейнод" вже давно стрибає до мене з якимось "підйобками" на його думку)——
І час від часу отримає відповідь на них ( коли мені не лінь на всіляке дрібне гівно відволікатися)
Так і в цей раз——
Кинув "шпильку" в мій бік——отримав відповідь)
Чи може це  я прибіг в його тему поприкалуватися над ним?(

Ось дивись——
Той "клейнод" вже давно стрибає до мене з якимось "підйобками" на його думку)——
І час від часу отримає відповідь на них ( коли мені не лінь на всіляке дрібне гівно відволікатися)
Так і в цей раз——
Чи може це  я прибіг в його тему поприкалуватися над ним?(
Н Е  П И З Д И !!!

ти ПРИНИЖУЄШ ЛЮДЕЙ, в УКРАЇНІ !!!!

Для порівняння з товстунчиком)——

жіноцтво фупу заздрісно застогнало у верболозах ))

Знаючі деякіх в реалі і бачу Сергія повірте ніхто з вас не простояв би проти нього і хвилинки він би
урив всіх як бульдозер
гляньте на нього кремезний і всюди мязи махіна і порівняйте з собою
пісателі ніякі вчітелі на його фоні не виглядають воїнам а він воїн
ось так молодість сила

Н Е  П И З Д И !!!

ти ПРИНИЖУЄШ ЛЮДЕЙ, в УКРАЇНІ !!!!

ой як пафосно а якщо людина москаль

"шпілька" у тебе з народження сторчить у потилиці у вигляді штакетини.
ти її не мацай, бо жувальна функія порушиться.
а з нею і сральна!
бережи себе - фупу потрібен нащадок/наступник пожрал-посралича.
бо орігінал схоже невдовзі гикнеться.

бо його увесь форум вмовляв не жерти лайно, але він сам вперто жрав і усю родину
примушував.

Мабуть крейду гриз в дитинстві - по доброму заздрю - бо імплант один довелося таки вставити)
Через анальний отвір вставляв  X(

жіноцтво фупу заздрісно застогнало у верболозах ))
І Крокі

Знаючі деякіх в реалі і бачу Сергія повірте ніхто з вас не простояв би проти нього і хвилинки він би
урив всіх як бульдозер
ось так молодість сила

Пончику сподобався?

Ale

урив всіх як бульдозер
ось так молодість сила
Ти хоч подрочив? )

урив всіх як бульдозер
ось так молодість сила
Та Сірьожа моцний в мережі.
Як і ти, звісно.
В Києєві на труповозках так не заробиш.

Ale

Через анальний отвір вставляв  X(
Тобі так вставляли? Тебе надурили - то був не імплант)

І передні верхні не робив?

Румун. Серж Озерянеску

І Крокі
перепрошую! Крокі - то в очеретах шурхотить. тому жіночки туди бояться потикатися.

Останнє редагування: 16 грудня 2023 21:32:49 від T.Blair.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія