Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Суки не заспокояться ніяк. Слуги планують переглянути мовний закон :X

буквы/ua/bukvy/v-sluge-naroda-anonsirovali-peresmotr-zakona-o-gosudarstvennom-jazyke/
Глава комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко вважає, що прийняття мовного закону створило багато ризиків для суспільства в цілому і для нових депутатів.

Неділя, 23 лютого 2020, 15:09
   
По це він сказав в інтерв’ю “Главкому”.

“Щодо цього мовного закону є питання, скажімо, штрафи за використання мови у сфері послуг”, – сказав Олександр Ткаченко.

За словами Ткаченка, нардепи на базі комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики почали підготовку до національного круглого столу з мовного питання.

   
В мене особисто не було сумнівів, що зєлєне бидло буде проводити русифікацію.
І в першу чергу перегляне мовний закон.
Це ж партія хохлів та вати, яким або "какая разніца", або "русскіє братья".   (td)

Сподіваюся, вони дограються.(((
   
Ну-ну...вперед!
   
Ніяких штрафів!!!!
Адміністративна відповідальність та миттєве звільнення.
   
Бляха муха,  є купа речей,  котрі треба міняти,  нафіга лізти в культурну  і мовну політику, з котрою якраз все ок?
   
Але ж 73% за! Де там Мирослава з її армовіром?
Тільки нарешті потрохи ТБ почало українізуватися, так ні, треба то знищити.
Десь тих ткаченків треба окремо збирати з їхніми виразними скрєпами. І тримати такий собі архівчик до пори до часу.
Доки ми не розділмося, діла не буде. Я маю на увазі чітко окреслити життєву позицію. Чітко розділити на 2 табори. Кожен має зробити вибір - він за Україну чи проти.
Кацапських україн не пропонувати.
   
Не буде української мови, не буде незалежної України.
Приклад Білорусії це довів.

Тому я завжди й писала, що Зє - горе для України.
   
ЗЕлупі наказали кацапи в документі, що був оприлюднений на мюнхенській конференції, щоб питання нац. ідентифікації узгоджували з ними і угорцями, от він і виконує замовлення
   
А накуя на мінкультури поставили порося що голосувало за Петра? Так подумати - 80% уряду голосували за свина а премьєр навіть агітував у молодості. Кому що ЗЕ хотів доказать, набравши підсвинків? Що нормальних людей не було?

Останнє редагування: 23 лютого 2020 15:33:13 від DeL1T
   
без штрафів хто ж говоритиме українською

нема дурних
як відмінять штрафи і всьо  :(
   
Давайте сразу договоримся - мы, кацапы, тут не причем. Нас тут не 73% процента по любому.  :laugh:  Хотя...  B-)
   
Глава комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко
так що, виходить  Глава комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко є "поросям що голосувало за Петра"?
   
мовний закон Зеленський критикував ще в виборчій боротьбі.
Не істерички можуть почитати або подивитись в чому саме полягала ця критика.
Тому все в рамках обіцянок.

   
мовний закон Зеленський критикував ще в виборчій боротьбі.
Не істерички можуть почитати або подивитись в чому саме полягала ця критика.
Тому все в рамках обіцянок.
не пригадую жодної конструктивної критики.
А який конкретно пункт мовного закону потребує зміни? Там ж максимально лояльно все прописано і з довгими перехідними періодами
   
 очікувано
коли по всім фронтам обісрались то час братись за мови
   
 очікувано
коли по всім фронтам обісрались то час братись за мови

вони навіть припізнюються....  Я думав, що це мало бути одним із їх першочергових діл.
Прихильники рускага міра взяли владу......
   
Конкурувати не пробували? Разом з мовою щось ще тягти,окрім штрафів,захмарної корупції,свавілля суддів,захмарних податків ?
   
Конкурувати не пробували? Разом з мовою щось ще тягти,окрім штрафів,захмарної корупції,свавілля суддів,захмарних податків ?
конкурувати на монопольному ринку неможливо
   
Бляха муха,  є купа речей,  котрі треба міняти,  нафіга лізти в культурну  і мовну політику, з котрою якраз все ок?

Не забувайте, саме за це і голосували. Тим більше, відмінити мовний закон, впустити російських артистів і т. д. все ж таки набагато легше, ніж займатися економікою та міжнародною політикою. А що, двіжняк іде, бидлу подобається, напружуватися не треба, що ще потрібно?
   
буквы/ua/bukvy/v-sluge-naroda-anonsirovali-peresmotr-zakona-o-gosudarstvennom-jazyke/
Глава комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко вважає, що прийняття мовного закону створило багато ризиків для суспільства в цілому і для нових депутатів.

Неділя, 23 лютого 2020, 15:09
  
По це він сказав в інтерв’ю “Главкому”.

“Щодо цього мовного закону є питання, скажімо, штрафи за використання мови у сфері послуг”, – сказав Олександр Ткаченко.

За словами Ткаченка, нардепи на базі комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики почали підготовку до національного круглого столу з мовного питання.
було би дивно як би заспокоїлись.Це ж наріжний камінь малоросіянської парадигми.
   
 очікувано
коли по всім фронтам обісрались то час братись за мови
Чергова спроба розхитати ситуацію в Україні. Невже ще хтось не бачить що Зеленський з компанією насильно тягнуть Україну в бік заворушень і громадянської війни?
   
Не забувайте, саме за це і голосували. Тим більше, відмінити мовний закон, впустити російських артистів і т. д. все ж таки набагато легше, ніж займатися економікою та міжнародною політикою. А що, двіжняк іде, бидлу подобається, напружуватися не треба, що ще потрібно?
та мене особисто мало гребе,  за що голосували , бидло багато чого може хотіти
   
вони навіть припізнюються....  Я думав, що це мало бути одним із їх першочергових діл.

а це тому що ЗЕлупа спочатку очкував відверто виконувати вказівки ворога, але тепер страх перед хуйло взяв верх
   
Конкурувати не пробували?
Пробували, западенці.
Коли твою бабушку учітєльніцу язика(сексотку) в колодязь кидали.
   
Операция "Буратино", а резать они будут медленно как салями, по кусочкам, когда будет закипать - спускать пар через контролируемых титушек и отрезать очередной кусок, а этот раз там все продуманно
   
а этот раз там все продуманно
То шож ви кнурята в демократію з ними гралися?
   
Конкурувати не пробували? Разом з мовою щось ще тягти,окрім штрафів,захмарної корупції,свавілля суддів,захмарних податків ?

Мові, яку століттями потужно і цілеспрямовано нищили і перетягували в маргінес, конкурувати тепер з рускім язиком, який штучно століттями робили панівним і лише на русскам язикє можна було отримати вищу освіту?

В'язень, що був замкнений в карцері на хлібі і воді, в колодках і кайданах, повинен в чесному двобої перемогти окупанта, добре вгодованого і треновано?

У нас нема іншого шляху, як дати волю в'язню, щоб набрався сил. А для того треба одоробло, що гнітило його століттями, вигнати - щоб не давив на того, хто одужує.

Ницість і падлючість ворогів України, української мови не має меж!
   
скажімо, штрафи за використання мови у сфері послуг





цікаво, бодай когось оштрафували?..

   
То шож ви кнурята в демократію з ними гралися?

А вас сомневающихся предупреждали, что если к прошлому составу власти  вопросов было много, но основной состав был однозначно  проукраинским, то вы сплотились и выбрали овоща в зеобертке и до купы кучу  малороссийской pitorasni, кушайте
   
Треба тикати зелюків, а це поголовно євреї, в методи, якими в Ізраілі відновили і ввели ЄДИНУ державну мову івріт, яка була повністю втрачена.

Як чехи мусили відновлювати свою втрачену мову

І ми, українці, мусим відновлювати нашу мову так само активно і потужно!

А не оглядатись на мовні права тих, хто нашу мову і знищував.
   
Пробували, западенці.
Коли твою бабушку учітєльніцу язика(сексотку) в колодязь кидали.
Моя бабця,та і іши бабці,добре розмовляли мовою..Ба ,кожен учень,окрім дітей війсковослужбовців,був зобов'язаний вивчати мову та літературу..Шо не так? Я вже багато разів казав..Україна назавжди..Не тимчасово..Були втрати у використанні та розвитку мови 70 років,значит ,тре 70 років ,щоб це виправити..А так ви не маєте поваги до мови..Та до людей..Отримали,що більшість вивчає мову навіть окупанта,бо тре дітей годувати..Курви продажні..
   
Моя бабця,та і іши бабці,добре розмовляли мовою..Ба ,кожен учень,окрім дітей війсковослужбовців,був зобов'язаний вивчати мову та літературу..Шо не так? Я вже багато разів казав..Україна назавжди..Не тимчасово..Були втрати у використанні та розвитку мови 70 років,значит ,тре 70 років ,щоб це виправити..А так ви не маєте поваги до мови..Та до людей..Отримали,що більшість вивчає мову навіть окупанта,бо тре дітей годувати..Курви продажні..
Білорусь бачите? Питання є? Повторюсь - що конкретно не так в діючому законі? Який саме пункт треба міняти?
   
А вас сомневающихся предупреждали, что если к прошлому составу власти  вопросов было много, но основной состав был однозначно  проукраинским, то вы сплотились и выбрали овоща в зеобертке и до купы кучу  малороссийской pitorasni, кушайте
Та  я за вашу  кнуроферму в другому турі, за свинарчукєєє був змушений голосувати.
   
Моя бабця,та і іши бабці,добре розмовляли мовою..Ба ,кожен учень,окрім дітей війсковослужбовців,був зобов'язаний вивчати мову та літературу..Шо не так? Я вже багато разів казав..Україна назавжди..Не тимчасово..Були втрати у використанні та розвитку мови 70 років,значит ,тре 70 років ,щоб це виправити..А так ви не маєте поваги до мови..Та до людей..Отримали,що більшість вивчає мову навіть окупанта,бо тре дітей годувати..Курви продажні..
(tu)
70 років мовна поліція повинна це виправляти, я тільки за.
   
Сцуко, где в теме Мирославы со свитланами?
   
25.04.2019
Показати зображення...
перегляд мовного закону в Україні нікому не потрібний крім кацапських проксі і друганів ЗЕлупи, які займаються бізнесом в сфері кіно і телебачення і для яких бабло понад усе. Для останніх вигідніше торгувати кацапоязичною продукцією. Однак вирішальну роль зараз грає тиск кацапів на ЗЕлупу. Недарма зебуїни останнім часом стали частіше озвучувати деякі пропозицій від кацапів - спільне патрулювання, вода в крим. Тепер  час мовного закону прийшов
   
А накуя на мінкультури поставили порося що голосувало за Петра? Так подумати - 80% уряду голосували за свина а премьєр навіть агітував у молодості. Кому що ЗЕ хотів доказать, набравши підсвинків? Що нормальних людей не було?
і тут свині винуваті. вам зеленим лікуватися треба :facepalm1:
   
с каждим таким зашкваром кварталовці приближають свій кінець
   
Да уж. Нашли тему.  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія