Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Летняя резина зимой.

Re: Летняя резина зимой.

На рівні 2007 чи 2012 року
А Ви точно комуналку врахували? Бо за моїми підрахунками виходить десь 2002.
   
Re: Летняя резина зимой.

Ой! Не нагадуйте! З підвала дістати зимову гуму, їхати на сратий шиномонтаж, там стирчати.... як не хочеЦЦя,але ж тре! :facepalm:
   
Re: Летняя резина зимой.

Ой! Не нагадуйте! З підвала дістати зимову гуму, їхати на сратий шиномонтаж, там стирчати.... як не хочеЦЦя,але ж тре! :facepalm:

а у тебя шо не на дисках зимняя?
   
Re: Летняя резина зимой.

а у тебя шо не на дисках зимняя?
Ну от мені, наприклад, крутити гайки в холодному гаражі не дуже подобається. Й до того ж, з нашими дорогами все-одно хоча б передні балансувати не зайвим буде...
   
Re: Летняя резина зимой.

Ну от мені, наприклад, крутити гайки в холодному гаражі не дуже подобається. Й до того ж, з нашими дорогами все-одно хоча б передні балансувати не зайвим буде...

а сколько стоит переобутся 4 колеса?
   
Re: Летняя резина зимой.
Ali

А потом такие же дятлы на зимней резине целое лето ездят...

 :laugh:

Нет никаких противопоказаний ездить летом на зимней резине, особенно если это еврозима

   
Re: Летняя резина зимой.
Ali

а сколько стоит переобутся 4 колеса?

если на дисках, то 200-300 грн за все в зависимости от размера шин, это с балансировкой всех колес
   
Re: Летняя резина зимой.

а сколько стоит переобутся 4 колеса?
У мене на дисках, тож з балансуванням й підкачкою біля 100грн виходить. Балансую лише передні й намагаюся ті, що були спереду ставити на задню вісь. Як буде цього року поки що не знаю. Якщо буде в машині потреба зимою -  буду міняти десь на початку грудня.
   
Re: Летняя резина зимой.

но есть много дятлов ...
...а є лохи
лохи пишуть/кажуть:
аварії через "літню" гуму"

а ті що на "зимовій", "не попадають" в аварії????

страховики і "перевзувальники" в долі
як мокрий сніг та при температурі до -300 - нах... та "зимова"
для України не тре "зимової"

"Зимова" провокує на неадекватний стиль їзди, "як літом"

Буси, автобуси, фури, швидкі, військові, пожежники ніколи не перезуваються, бо "зимова" тільки для лохів
Ви поговоріть з водіями фур, автобусів про "зимову" гуму
Вони вас пошлють нах..

В Європі, США фури на засніжних трасах використовують ланцюги


В Норвегії і автобуси і вантажівки обов'язково обладнані ланцюгами. надягти їх 15 хвилин, зате застрявших на підйомах чи перегородивших дорогу не буває

А на шипованих шинах на сухому асфальті взагалі тормозний шлях зростає вдвічі
В Європі заборонено використання шипованої гуми, навіть на легкових автомобілях

Про "зимові" шини ляпають ще дорожники, комунальщики, щоб не робити своєї роботи
- підтримувати дорогу в доброму стані цілодобово

А крутим на джипах на пам'ять - чим ви крутіші, тим дальше йти за трактором або лежати догори колесами
І про лапату не забудьте

Хлопці, а ви не задумувались, що після, приблизно, 5 км їзди
шини що "зимова", що інша мають вже одинакову температуру
   
Re: Летняя резина зимой.
den

а сколько стоит переобутся 4 колеса?
300-500 грн
   
Re: Летняя резина зимой.

...а є лохи
лохи пишуть/кажуть:
аварії через "літню" гуму"

а ті що на "зимовій", "не попадають" в аварії????

страховики і "перевзувальники" в долі
як мокрий сніг та при температурі до -300 - нах... та "зимова"
для України не тре "зимової"

"Зимова" провокує на неадекватний стиль їзди, "як літом"

Буси, автобуси, фури, швидкі, військові, пожежники ніколи не перезуваються, бо "зимова" тільки для лохів
Ви поговоріть з водіями фур, автобусів про "зимову" гуму
Вони вас пошлють нах..
В Європі, США фури на засніжних трасах використовують ланцюги


В Норвегії і автобуси і вантажівки обов'язково обладнані ланцюгами. надягти їх 15 хвилин, зате застрявших на підйомах чи перегородивших дорогу не буває

А на шипованих шинах на сухому асфальті взагалі тормозний шлях зростає вдвічі
В Європі заборонено використання шипованої гуми, навіть на легкових автомобілях

Про "зимові" шини ляпають ще дорожники, комунальщики, щоб не робити своєї роботи
- підтримувати дорогу в доброму стані цілодобово

А крутим на джипах на пам'ять - чим ви крутіші, тим дальше йти за трактором або лежати догори колесами
І про лапату не забудьте

Хлопці, а ви не задумувались, що після, приблизно, 5 км їзди
шини що "зимова", що інша мають вже одинакову температуру
одинакова температура не є гарантом ОДИНАКОВИХ ХАРАКТЕРИСТИК
   
Re: Летняя резина зимой.

если на дисках, то 200-300 грн за все в зависимости от размера шин, это с балансировкой всех колес
мне вышло 520 грн с балансировкой
   
Re: Летняя резина зимой.

Нет никаких противопоказаний ездить летом на зимней резине, особенно если это еврозима
Нема ніяких протипоказань ходити в мороз по вулиці в майці, особливо якщо на майці написано: MIAMI.
   
Re: Летняя резина зимой.

 Не думаю, що перекинути з балансом передніх мої сталюки R13 більше 120грн цьогоріч коштує... Принаймні, тут. У Кийові, мабуть, дорожче.
   
Re: Летняя резина зимой.

по ценам вполне доступно, старые покрышки с остатком протектора 6-7 из12 прослужит две , а может и три зимы. По тысяче гривен за зимы, по 350 гривен где то за зимний месяц плюс 600-700 за два перобувания. Итого
500-600 гривен в месяц за зимнее удовольствие.

наверно южнее Днепра уже не стоит перобуваться , а в Одессе 100% нет смысла

   
Re: Летняя резина зимой.
PAL

Хлопці, а ви не задумувались, що після, приблизно, 5 км їзди
шини що "зимова", що інша мають вже одинакову температуру


я навіть більше скажу - вони увесь час мають однакову температуру, незалежно, чи то ти їдеш чи ні  :laugh:
просто літня дубіє при +3-5С, а зимня - при -15-20С
   
Re: Летняя резина зимой.

У мене на дисках, тож з балансуванням й підкачкою біля 100грн виходить. Балансую лише передні й намагаюся ті, що були спереду ставити на задню вісь. Як буде цього року поки що не знаю. Якщо буде в машині потреба зимою -  буду міняти десь на початку грудня.

ги... а чого ?  :D
   
Re: Летняя резина зимой.

Летняя резина дубеет на морозе, тормозной путь и управляемость в разы хуже становится даже на чистом асфальте

А я хіба з цим не згоден? Гальмує гірше літня гума при низькій температурі. А керованість - то взагалі білібєрда для зими. Взимку нєхєр сотку тримати і на бампері висіти.
   
Re: Летняя резина зимой.

я навіть більше скажу - вони увесь час мають однакову температуру, незалежно, чи то ти їдеш чи ні  :laugh:
просто літня дубіє при +3-5С, а зимня - при -15-20С
зразу видно лоха
шини при їзді нагріваються
   
Re: Летняя резина зимой.

Сьогодні перевзувся, записувався за тиждень, бо черги
   
Re: Летняя резина зимой.

шини при їзді нагріваються
ага, розширяються і починають плавитись.
   
Re: Летняя резина зимой.
Ali

Нема ніяких протипоказань ходити в мороз по вулиці в майці, особливо якщо на майці написано: MIAMI.

тупая на правильная аналогия

скорее тогда уже летом в зимней куртке

одинственный момент зимней резины летом - она быстрее стрирается, это не выгодно чисто экономически, но если влом заморачиваться с переобувкой....

   
Re: Летняя резина зимой.

получается за тыщи 3 гривен можно вполне  переобутся  и не нервничать 3 зимних месяца.
вполне доступно думаю

Навіщо, якщо за 5000 можна взяти новий комплект, принаймні на R15, скільки тій бушній гумі років ніхто не знає, вона може на вигляд майже як нова бути і посипатися через місяць.
   
Re: Летняя резина зимой.
PAL

зразу видно лоха
шини при їзді нагріваються

 :facepalm1:

угу, з -10С до, ну хай -2С (хоча як це вийде - я не уявляю, хіба що по трасі)
а літня дубіє при +4
Але це ще не все
Головне - місце контакту шини з асфальтом. А тут в нас - ой!
Бо віддає тепло те місце швидко, а ось нагрівається воно значно повільніше, бо тепло має пройти шар пористого матеріалу. Тобто у найголовнішій точці, робочій, температура ще нижча!

тут в нас вчора один бляхар теж дуже вірив, що його резина загальмує, як влітку. Сам вщерть побився (підозра на перелом шийного відділку) й ще 9 автівок загорнув

Мене жоден "любитель літньої гуми" не зможе впевнити у рівнозначності зимової та літньої гуми. Я на власному досвіді взнав різницю, коли у квітні (хто пам'ятає той снігопад?), я вже перевзувся, й не зміг виїхати з двору на повнопривідній (!) автівці (в мене виїзд трохи вгору за воротами).

Тож то ваша справа, вбитися об стовб, але чому мають страждати сторонні люде?

Я ще міг би зрозуміти, якщо суперечка шла "всесезонка проти зимки" - в нашому кліматі можна сперечатися. Але зіма проти літа - тут відповідь повністю очевидна
   
Re: Летняя резина зимой.
van

Багато власників паркетників думають, що "повний привід" є заміною зимової гуми.
Если не летать плетня резина если не слики нормально работает и гребет проверено...
   
Re: Летняя резина зимой.
PAL

одинственный момент зимней резины летом - она быстрее стрирается, это не выгодно чисто экономически, но если влом заморачиваться с переобувкой....
не единственный
тормозной путь на сухом теплом асфальте у зимки выше. И значительно выше
Но да, лучше на зимке летом (в шубе в июле), чем на летней зимой (в майке в январе)
   
Re: Летняя резина зимой.
PAL

Если не летать плетня резина если не слики нормально работает и гребет проверено...

ну гребет. А тормозить как? Лучше пусть зуже гребет, но лучше тормозит - это безопаснее, если не выедешь - ну вытянет кто, на крайняк сам откопаешься лопатой, а вот если куда приедешь из-за отсутствия тормозов - последствия куда печальнее
   
Re: Летняя резина зимой.
van

Еще выход иметь второе авто на зимней резине  :D
   
Re: Летняя резина зимой.

скільки тій бушній гумі років ніхто не знає

вообще-то там есть дата производства
   
Re: Летняя резина зимой.

300-500 грн
це де така шара?
800 грн
   
Re: Летняя резина зимой.
PAL

Еще выход иметь второе авто на зимней резине  :D

вариант. На зимней жып, на летней - кабриолетик  :laugh:
   
Re: Летняя резина зимой.

Нет никаких противопоказаний ездить летом на зимней резине, особенно если это еврозима
добра зимова гума просто пливе влітку.
   
Re: Летняя резина зимой.
van

ну гребет. А тормозить как? Лучше пусть зуже гребет, но лучше тормозит - это безопаснее, если не выедешь - ну вытянет кто, на крайняк сам откопаешься лопатой, а вот если куда приедешь из-за отсутствия тормозов - последствия куда печальнее
ж
  Больше нужно дерзать дистанцию  и не тормозить резко на зимней сильно по гололеду тоже  быстро не вытормозиш, я не призываю ездить на летней  резине но полный и на летней едет уверенно
   
Re: Летняя резина зимой.
PAL

це де така шара?
800 грн
залежить від діаметру та типу диска
ну й від погоди - якщо перший сніг вже випав, й на монтажці черги під запис через тиждень, то дорожче буде  :laugh:
   
Re: Летняя резина зимой.

за 5000 можна взяти новий комплект
це росава?
   
Re: Летняя резина зимой.

вообще-то там есть дата производства

серйозно, треба подивитися, не знав, чесно
   
Re: Летняя резина зимой.

це росава?

бюджетні корейці різні, в мене була на літо continental, взяв kumho, різниці не відчуваю, але я не шумахєр
   
Re: Летняя резина зимой.
PAL

ж
  Больше нужно дерзать дистанцию  и не тормозить резко на зимней сильно по гололеду тоже  быстро не вытормозиш, я не призываю ездить на летней  резине но полный и на летней едет уверенно
я не знаю, как у вас тама в Харькове, а у нас, если оставил зазор в 10 метров - туда гарантированно ктото влезет  :laugh:
   
Re: Летняя резина зимой.

тупая на правильная аналогия

скорее тогда уже летом в зимней куртке

одинственный момент зимней резины летом - она быстрее стрирается, это не выгодно чисто экономически, но если влом заморачиваться с переобувкой....

Она состарится быстрее чем сотрется.
   
Re: Летняя резина зимой.

Встидаюся спитати... А як на ходу можна відрізнити літню гуму від зимової? Зимова гума іншого кольору? :blush2:
:facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія