Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

1С ФСЕ!

Re: 1С ФСЕ!

Змінюйте ваші реалії під Міжнародні Фінансові Стандарти Звіту IFRS, і тоді такі атавізми минулого як 1С зникнуть самі по собі. Думка та можливі їстерики бабці Валі бухгалтера яка звикла робити так, і по іншому не знає як, не враховується.
Ковбасник це ти Педрі розкажи для початку...  :facepalm1: Дебіл бля (с)
   
Re: 1С ФСЕ!

Требуется 1С программист.
Не на работу, а просто поржать.
Це ти тіпа пошуткував?  :facepalm1: Бля звідки стількі дебілів?
   
Re: 1С ФСЕ!

Сначала нужно все переписать. Потом регулярно поддерживать. Буржуям оно ... не надо, за наши копейки.

1С проще, у них бухучет очень похож на наш. Берешь российскую УПП, и чуть-чуть напильничком подпиливаешь под наши реалии - профит. Учет у нас таков, что там уже черт ногу сломает, эти формы, реестры, декларации, это ад, скажу вам, как человек в теме. Там сами налоговики уже запутались, я уж про бухов молчу. Адов ад. А вы говорите.

Я знаю, що таке бух облік.
Його принципи однакові у всьому світі.
Наші стандарти бухобліку списані з західних.
Інша справа податковий ніби теж списаний, але так підправлений, що уже вивертає.
Ці постійні загони про УПП це якраз специфіка ФУПу, більшість програмери, які на цьому заробляють, але специфіка України, що більшість ТОВок то УПП не використувують,
і користуються базовою 1С-кою, просто, як бухпрограмою.
При усунені монополії 1С ті все "задрипані" БЭCТ-и Дебет-и та інші софти, вийдуть на той же рівень що й зараз 1С, бо їм буде за що.
І буржуї(С) тут ні при чому.
   
Re: 1С ФСЕ!

Oleksiy Tselinko, cьогодні в 17:31
Требуется 1С программист.
Не на работу, а просто поржать.
Це ти тіпа пошуткував?   Бля звідки стількі дебілів?

Не заводитесь, среди программистов много всякого такого, типа 1С не считать полноценной средой разработки, или над ПХПшниками издеваться.
   
Re: 1С ФСЕ!

в Україні вже років 15-17 як діють міжнародні стандарти бухобліку, так що нінада про бабу Валю.
А от таку дурість як український податковий облік ще в світі пошукати треба.
Дякуючи розуму, останні півтароку хочаб податковий облік з податку на прибуток зрівняли з бухобліком.

До речі, з точки зору податкового обліку, це уєбанство.
Але то тема для іншої гілки.
   
Re: 1С ФСЕ!

Наші стандарти бухобліку списані з західних.
Інша справа податковий ніби теж списаний, але так підправлений, що уже вивертає.
Ці постійні загони про УПП це якраз специфіка ФУПу, більшість програмери, які на цьому заробляють, але специфіка України, що більшість ТОВок то УПП не використувують,
і користуються базовою 1С-кою, просто, як бухпрограмою.

Нууу... а на чем автоматизировать производство? Бух. программ - полно, а УПП - одна единственная. Еще и интегрированная с украинским постоянно обновляемым бух, недорого. Вот и всё.
Все остальное будет дороже в разы, и это западные продукты, да.
   
Re: 1С ФСЕ!

Це ти тіпа пошуткував?  :facepalm1: Бля звідки стількі дебілів?

пошуткував, пошуткував. Это я про тех дебилов, а точнее сволочей, которые покупали лицензии 1С  у кацапов, помогая развивать их софт. Теперь своей жопой думайте.
   
Re: 1С ФСЕ!

Я знаю, що таке бух облік.
Його принципи однакові у всьому світі.
Наші стандарти бухобліку списані з західних.
Інша справа податковий ніби теж списаний, але так підправлений, що уже вивертає.
Ці постійні загони про УПП це якраз специфіка ФУПу, більшість програмери, які на цьому заробляють, але специфіка України, що більшість ТОВок то УПП не використувують,
і користуються базовою 1С-кою, просто, як бухпрограмою.
При усунені монополії 1С ті все "задрипані" БЭCТ-и Дебет-и та інші софти, вийдуть на той же рівень що й зараз 1С, бо їм буде за що.
І буржуї(С) тут ні при чому.
Не вийдуть бести нікуди... Бо там просто нікуди виходити... Строк виходу на рівень УПП занадто довгий. А ринок ФОПів нікому не цікавий
   
Re: 1С ФСЕ!

пошуткував, пошуткував. Это я про тех дебилов, а точнее сволочей, которые покупали лицензии 1С  у кацапов, помогая развивать их софт. Теперь своей жопой думайте.
Щось в пєдріл зовсім до штату ідіотів набирають... Іди до РіГа в гілку там ти будеш за свого...
   
Re: 1С ФСЕ!

Особенно те, кто хотя бы просто из принципа не ушли с 1С после 2014 года..
   
Re: 1С ФСЕ!

Строк виходу на рівень УПП занадто довгий.
Невозможно. Такой колоссальный продукт Украина просто не потянет. Русские допиливали УПП годами, а у них производства в разы больше, чем у нас.
   
Re: 1С ФСЕ!

Нууу... а на чем автоматизировать производство? Бух. программ - полно, а УПП - одна единственная. Еще и интегрированная с украинским постоянно обновляемым бух, недорого. Вот и всё.
Все остальное будет дороже в разы, и это западные продукты, да.

Ну от і я про те ж. Не в бух обліку справа, а в УПП.  :D
Буде попит буде пропозиція.
Зараз ніхто не візьметься створювати альтернативний 1С продукт бо затрати не окупить.
А при законодавчих обмеженнях буде мотивація.
   
Re: 1С ФСЕ!

Ну от і я про те ж. Не в бух обліку справа, а в УПП.  :D
Буде попит буде пропозиція.
Зараз ніхто не візьметься створювати альтернативний 1С продукт бо затрати не окупить.

А при законодавчих обмеженнях буде мотивація.

 (tu)
   
Re: 1С ФСЕ!

Особенно те, кто хотя бы просто из принципа не ушли с 1С после 2014 года..
Да как тут уйдешь? Вот, пытаюсь переползти на джаву/спринг. Но в 1С я супер-опытный спец, а в джаве кто... джун? Сильно много джунов на джаве сейчас нужно? А по деньгам просесть, это приятно?
Про предприятия молчу. Невозможно, это парализует работу нашего бизнеса, и так не лучшие времена переживающего.
   
Re: 1С ФСЕ!

Ну от і я про те ж. Не в бух обліку справа, а в УПП.  :D
Буде попит буде пропозиція.
Зараз ніхто не візьметься створювати альтернативний 1С продукт бо затрати не окупить.
А при законодавчих обмеженнях буде мотивація.
Яка б***ь мотивація??? В цій країні? Щоб завтра СБУ винесло твої сервери і штовхнуло твої розробки комусь своєму??? Ти точно не ідіот?
   
Re: 1С ФСЕ!

Да как тут уйдешь? Вот, пытаюсь переползти на джаву/спринг. Но в 1С я супер-опытный спец, а в джаве кто... джун? Сильно много джунов на джаве сейчас нужно? А по деньгам просесть, это приятно?
Про предприятия молчу. Невозможно, это парализует работу нашего бизнеса, и так не лучшие времена переживающего.
Це марення пєдріли не має ніякого стосунку до реалій... Ніхто не переходив з 1С з кола моїх знайомих/постачальників/суміжників/замовників & etc
   
Re: 1С ФСЕ!

Пояснюю ще раз:
1) Є можливість самому внести зміни до конфігурації не чекаючи оновлень від розробника. Є можливість дописати конфігацію під свої потреби. У мене всі продукти 1С, які працюють,  в тій чи іншій мірі дописані самостійно під специфіку підприємства.
2) 1С дозволяю вести скільки завгодно підприємств в одні базі і отримувати по ним звітність.
3) 1С дозвляє одночасно вести облік по різних схемах. Є, так званий, "управлінський облік".

та да, вести скільки завгодно фірм і управлінський облік - це є тільки в 1с, куди іншим до таких висот )))
   
Re: 1С ФСЕ!

та да, вести скільки завгодно фірм і управлінський облік - це є тільки в 1с, куди іншим до таких висот )))
и производство
   
Re: 1С ФСЕ!

Ну от і я про те ж. Не в бух обліку справа, а в УПП.  :D
Буде попит буде пропозиція.
Зараз ніхто не візьметься створювати альтернативний 1С продукт бо затрати не окупить.
А при законодавчих обмеженнях буде мотивація.
О коли пришлете мені посилання на написаний особисто вами продукт конфігурацію під який інший продукт, тоді і поговоримо. А поки це все пусті балачки. Я в сфері автоматизації бухгалтерського обліку вже не один десяток років пряцюю. Знаю про що говорю.
До речі, 1С недавно презентувала 1С ERP 2.0 для України. Ми, правда ще раніше купили російську конфігурацію, але для планування і управління виробництвом вона нам цілком підходить. Досить добра штука з великими можливостями. Назвіть мені ціну вашої ERP системи ?

Останнє редагування: 16 травня 2017 18:14:34 від Влад
   
Re: 1С ФСЕ!

интереснее, шо будэ с уже купленным софтом от 1С
будут выпускать обновления для неньки ?
потому шо завтра налоговая как обычно поменяет форму отчета
который надо было сдать вчера
и вся краина превратится в бухгалтерский ад  :weep:

 :weep:  :gigi:
   
Re: 1С ФСЕ!

Не вийдуть бести нікуди... Бо там просто нікуди виходити... Строк виходу на рівень УПП занадто довгий. А ринок ФОПів нікому не цікавий

Ну от і вся причина істерики розкрилась, а то бігав тут поради роздавав.  :laugh:
Своя сорочка ближче до тіла.
Ну так хто ж сперечається.
   
Re: 1С ФСЕ!

О коли пришлете мены посилання на написаний особисто вами продукт конфігурацію під який інший продукт, тоді і поговоримо. А поки це все пусті балачки. Я в сфері автоматизації бухгалтерського обліку вже не один десяток років пряцюю. Знаю про що говорю.
До речі, 1С недавно презентувала 1С ERP 2.0 для України. Ми, правда ще раніше купили російську конфігурацію, але для планування і управління виробництвом вона нам цілком підходить. Досить добра штука з великими можливостями. Назвіть мені ціну вашої ERP системи ?
Я можна назвати ціну того чого ще нема і не скоро буде... ИТ розробники валять з України. :(
   
Re: 1С ФСЕ!

"Бест-Звіт", "M.E.Doc", "ИС-ПРО" - все отечественное
Функционал пересекается с 1C на 85%, остальные 15% контора допилит, так как появится спрос

P.S. Я работал в "Интеллект-сервисе" :)

про Медок не надо. на редкость ипанутый софт.
   
Re: 1С ФСЕ!

Ну от і вся причина істерики розкрилась, а то бігав тут поради роздавав.  :laugh:
Своя сорочка ближче до тіла.
Ну так хто ж сперечається.
Яка сорочка? Ти про що??? Ти б***ь чи в стіну вдарився чи накурений нафуй... Скажи куратору хай замінить тебе...
   
Re: 1С ФСЕ!

Я можна назвати ціну того чого ще нема і не скоро буде... ИТ розробники валять з України. :(

Да, прямо все розробники уехали. Идиоты, дэбилы (c)  :gigi:
   
Re: 1С ФСЕ!

Яка сорочка? Ти про що??? Ти б***ь чи в стіну вдарився чи накурений нафуй... Скажи куратору хай замінить тебе...

Ruza, ти взагалі за розмовою стеж, до чого тут твої матюки?
   
Re: 1С ФСЕ!

про Медок не надо. на редкость ипанутый софт.
Не те слово! На всю голову... Там ще є в них одна розробка  :facepalm1: Її нафуй антивіруси викашують к єбєнєй матєрі...  :weep:
Сцуко дзвонить знайома - всьо пропало всі отчьоти па піздє... Дивлюсь НОД (куплений) тупо заїбошив більшу частину файла в карантин  :lol:
   
Re: 1С ФСЕ!

Да, прямо все розробники уехали. Идиоты, дэбилы (c)  :gigi:
Та да пєдрілка так і є... Більшість фірм міняє реєстрацію на ЕС і виносять сервери за кордони України... А так да Педро кращий... Іди візьми "Тузіка"
   
Re: 1С ФСЕ!

О коли пришлете мены посилання на написаний особисто вами продукт конфігурацію під який інший продукт, тоді і поговоримо. А поки це все пусті балачки. Я в сфері автоматизації бухгалтерського обліку вже не один десяток років пряцюю. Знаю про що говорю.
До речі, 1С недавно презентувала 1С ERP 2.0 для України. Ми, правда ще раніше купили російську конфігурацію, але для планування і управління виробництвом вона нам цілком підходить. Досить добра штука з великими можливостями. Назвіть мені ціну вашої ERP системи ?

Переб'єтесь.
Програмерськими хуямі мірятись то на спецфоруми ходіть.
Я вже в цій гілці писав "я не програміст".
І завивання починались з переживання за долю бухгалтерів, а не програмерів 1С.
Продукт, який ви видаєте однозначно не має аналогів у світі.
   
Re: 1С ФСЕ!

Яка сорочка? Ти про що??? Ти б***ь чи в стіну вдарився чи накурений нафуй... Скажи куратору хай замінить тебе...

Спокійно, не нервуй, пиши коди та поради по черзі.  :lol:
Країна і народ оцінить твій труд.
   
Re: 1С ФСЕ!

Та да пєдрілка так і є... Більшість фірм міняє реєстрацію на ЕС і виносять сервери за кордони України... А так да Педро кращий... Іди візьми "Тузіка"

При чем здесь "пєдрілка"? Я на выборах голосовал за ПС.  Но то таке.
"Більшість фірм міняє реєстрацію на ЕС?" - Та ты шо? Наверное выгодно там VAT платить  :laugh:    :laugh:    :laugh:
   
Re: 1С ФСЕ!

При чем здесь "пєдрілка"? Я на выборах голосовал за ПС.  Но то таке.
"Більшість фірм міняє реєстрацію на ЕС?" - Та ты шо? Наверное выгодно там VAT платить  :laugh:    :laugh:    :laugh:
Можливо вигідніше чим відчути на собі обшуки СБУ... З виносом всієї техніки... А ти "Тузіка" посмоктуй, всі вже тут до цього звикли...
   
Re: 1С ФСЕ!

Переб'єтесь.
Програмерськими хуямі мірятись то на спецфоруми ходіть.
Я вже в цій гілці писав "я не програміст".
І завивання починались з переживання за долю бухгалтерів, а не програмерів 1С.
Продукт, який ви видаєте однозначно не має аналогів у світі.
Ну якщо "не програміст", то про що тоді розмовляти ? "Теоретиків" в мене й на роботі вистачає.
   
Re: 1С ФСЕ!

Не. Ты же видишь свой трафик, ну как это возможно? База данных - десятки гигабайт, этакого слона и не заметишь?
ну не конче всю базу кожен раз кидати.
досить місячний звіт по обороту з конрагентами. це буде , скажімо, 500 кілобайт. і такого таргана вже засікти нереально без попередньої підготовки до цього.
   
Re: 1С ФСЕ!

Ну якщо "не програміст", то про що тоді розмовляти ? "Теоретиків" в мене й на роботі вистачає.

 :lol: дійсно, про що можна говорити з людиною, якщо вона програми не пише  (tu)
   
Держустанови мають терміново перейти на бухгалтерські програми українського виробництва – О.Турчинов
Олександр Турчинов

КИЇВ. 16 травня. УНН. Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов повідомив, що державні установи мають терміново перейти на використання бухгалтерських програм українського та європейського виробництва, відмовившись від російських програм. Про це він сказав журналістам на брифінгу, передає кореспондент УНН.

“Коли ми говоримо про державні установи, бюджетні установи, то тут не буде факультативу, вони у терміновому обов’язковому порядку будуть переводитися на програмний продукт національного виробника. Хочу сказати, що є дуже якісний продукт, який виробляють наші українські програмісти, є європейський продукт, в тому числі які забезпечують якісне ведення бухгалтерського обліку тощо”, — зазначив він.

Водночас О.Турчинов зауважив, що держава не може примусити бухгалтерів, які користуються російським програмним продуктом, терміново від нього відмовитися.
“В першу чергу це стосується санкцій щодо неможливості реалізації цього програмного продукту”, — додав він.
   
Re: 1С ФСЕ!

Держустанови мають терміново перейти на бухгалтерські програми українського виробництва – О.Турчинов

   
Re: 1С ФСЕ!

:lol: дійсно, про що можна говорити з людиною, якщо вона програми не пише  (tu)
А як ще людина може оцінити ситему і можливості ? Не тільки те, що вона бачить на екрані в інтерфейсі користувача, а й те, як система влаштована всереді ? Як вона взаємодіє, та може взаємодіяти з іншими системами та платформами ? Які можливості закладені розробником в її платформу ?
Щоб це все оцінити і зробити висновки як раз і потрібно бути програмістом.

Останнє редагування: 16 травня 2017 18:37:46 від Влад
   
Re: 1С ФСЕ!

Держустанови мають терміново перейти на бухгалтерські програми українського виробництва – О.Турчинов
Черговий "розпил бабла". 
   
Re: 1С ФСЕ!

А як ще людина може оцінити ситему і можливості ? Не тільки те, що вона бачить на екрані в інтерфейсі користувача, а й те як система влаштована всереді ? Як вона взаємодіє, та може взаємодіяти з іншими системами та платформами ? Які можливості закладені розробником в її платформу ?
Щоб це все оцінити і зробити висновки як раз і потрібно бути програмістом.

Виявляється ця тема була про оцінку системи 1С та її можливостей.
Ні, ну, як казав класик: "кому і кобила наречена".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія