Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мінімальні витрати на касовий апарат

Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

Гросмейстер Бендера

@Lviv_UA_SU

Всі ФОПи, що займаються оптовою та роздрібною торгівлею за рік сплатили в бюджет 11.6 млрд грн

Коломойському суди за рік подарували 13 млрд грн

Звичайно треба вводити касові апарати, бо 1.4 млрд грн не вистачає

4:26 PM · Jan 18, 2022

бюджет 1600 ярдів гривень. тих ФОПів можна відпустити і забути. Ніхто не помітить. 11 ярдів - то - ніщо. І ніяк.
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

бюджет 1600 ярдів гривень. тих ФОПів можна відпустити і забути. Ніхто не помітить. 11 ярдів - то - ніщо. І ніяк.

  ФОПів не можна відпустити бо вони економічно незалежні і тому небезпечні для ФСБ:

"Даниил Гетманцев, который у нынешней украинской власти отвечает за экономику, был помощником обоих сотрудников ФСБ, на которых вчера США наложили санкции, - и Волошина, и Сивковича.
Думаю, что каждый из вас понимает, что сотрудник ФСБ не стал бы держать своей правой рукой и помощником НЕ сотрудника ФСБ.
Поэтому может хоть теперь станет очевидным почему Гетманцев своими "реформами" уничтожает малый и средний бизнес и инвестиционный климат в Украине. Кому это выгодно в конечном итоге в условиях гибридной агрессии России?"
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

  ФОПів не можна відпустити бо вони економічно незалежні і тому небезпечні для ФСБ:

"Даниил Гетманцев, который у нынешней украинской власти отвечает за экономику, был помощником обоих сотрудников ФСБ, на которых вчера США наложили санкции, - и Волошина, и Сивковича.
Думаю, что каждый из вас понимает, что сотрудник ФСБ не стал бы держать своей правой рукой и помощником НЕ сотрудника ФСБ.
Поэтому может хоть теперь станет очевидным почему Гетманцев своими "реформами" уничтожает малый и средний бизнес и инвестиционный климат в Украине. Кому это выгодно в конечном итоге в условиях гибридной агрессии России?"

Тоді це все пояснює. Бо я ніяк не міг вкурити логіки дій. Наступ ворога на всіх фронтах. В тому числі економічному.
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

"СЛУГА" ГЕТМАНЦЕВ НАЗВАВ "ФАШИЗМОМ" ЗАХИСТ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ – ВІДЕО
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат
PAL

Скільки серверів доведеться утримувати щоб вони без гальмів тягнули усю цю нікому не потрібну бадягу.
не так й багато
сервери податкової це вже роблять (для усіх, у кого є РРО), коли з каси у супермаркеті вилазить чек, це означає, що дані ВЖЕ на серверах податкової
а фронтенд забезпечать посередники, що надаватимуть послугі віртуальних/електронних РРО
   
Re: Мінімальні витрати на касовий апарат

До речі. Я вже не один раз звертав увау та той факт що базу з конфідеційними даними  всіх вітчизняних платників ПДВ можна недорого купити  на чорному ринку. Тобто всі обороти звідки бере товар твій конкурент кому і по яким цінах продає.  Це стало можливим коли в нас ввели головну біль бухгалтерів електронне декларування ПДВ. Ноу хау Азірова яке він при владі не зміг втілити через спротив суспільства. Але на хвилі Майдану його послідовникам це вдалось.  Хоча воно не введено в жодній економічно розвинутій країні нашим фіскалам вдається вішати локшину про те як воно ефективно працює в нас. Хоча ніякого дива не відбулось. Ніхто не зміг відзвітувати про хоч якусь видимість позитивних результатів. Послідовники Пахла не наздогнали Лі Куан Ю якому не снилось таке адміністрування. Але витік даних має місце. ФСБ має доступ і детальну інформацію про всі грошові потоки нашої економіки включно зі стратегічними галузями та оборонкою. Тепер я повністю переконаний що електронне декларування це не вигадка корисних ідіотів а впроваджена ворожими агентами акція спрмована на рейдерське захопдення активів та підрив нашої економіки

Останнє редагування: 23 січня 2022 09:54:43 від Cталкер
   
До речі. Я вже не один раз звертав увау та той факт що базу з конфідеційними даними  всіх вітчизняних платників ПДВ можна недорого купити в на чорному ринку. Тобто всі обороти звідки бере товар твій конкурент кому і по яким цінах продає.  Це стало можливим коли в нас ввели головну біль бухгалтерів електронне декларування ПДВ. Ноу хау Азірова яке він при владі не зміг втілити через спротив суспільства. Але на хвилі Майдану його послідовникам це вдалось.  Хоча воно не введено в жодній економічно розвинутій країні нашим фіскалам вдається вішати локшину про те як воно ефективно працює в нас. Хоча ніякого дива не відбулось. Ніхто не зміг відзвітувати про хоч якусь видимість позитивних результатів. Послідовники Пахла не наздогнали Лі Куан Ю якому не снилось таке адміністрування. Але витік даних має місце. ФСБ має доступ і детальну інформацію про всі грошові потоки нашої економіки включно зі стратегічними галузями та оборонкою. Тепер я повністю переконаний що електронне декларування це не вигадка корисних ідіотів а впроваджена ворожими агентами акція спрмована на рейдерське захопдення активів та підрив нашої економіки
Та стопудово кому треба за гроші чи за запитом зливають все що треба.
Нафіг ті шпіони, у кацапів вже мабуть давно і спеціальне програмне забезпечення написано для аналізу цієї інформації щоб вилучати корисні розвіддані.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія