Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А за що в америці платять такі високі податки?

Если есть дети выбирайте место жизни с хорошими гос школами
Та канєшно, взяв і вибрав. На районі з нормальною школою, ціни на нерухомість будуть космос в квадраті.
   
З податками рецепт в Америці прост - лізти вверх по драбині жизні, жити не на зп, і твої податки в порівняні з тягловим сословієм будуть смішні в % відношенні.
   
Якщо рахувати індивідуальні витрати на охорону здоров'я як "податок" то аж ніяк американські податки не нижче європейских
обамакэйр дорого?
   
моя думка, в америці схема ротердам+ досягла свого абсолюту, причому все в рамках ринкових відносин.  B-) 

Останнє редагування: 12 серпня 2019 17:04:36 від Аналітик
   
обамакэйр дорого?
дорого без субсидії, обамакер це не яка не окрема страховка, це звичайна low end страховка від звичайної страхової компанії, а особливість таких страховок - їх не всі дохтора беруть, вони майже нічого не покривають аж поки не заплатиш тисяч 3-6 з кармана, тоді вона якийсь % платить аж поки до тисяч 12-24 не доберешся тоді платить все (що одобрить). Респам в заді болить тому що до Обами даху в 12000 не було взагалі, і страховщики могли відмовляти в покритті наліво і направо# і багато чого ще могли. Але Обамакерні страховки не найгірші по покриттю, і фішка в тому якщо роботодавець пропонує вже якусь зовсім неяку страховку, то на обамакерну страховку ти не маєш права.
   
Re: А за що в америці платять такі високі податки?

Та канєшно, взяв і вибрав. На районі з нормальною школою, ціни на нерухомість будуть космос в квадраті.
у вас два ребенка выучить их в частной школе обойдется 600K
Так что просто считайте что дешевле вы ж аналитик
   
у вас два ребенка выучить их в частной школе обойдется 600K
Так что просто считайте что дешевле вы ж аналитик
а навіщо мені приватна школа, у мене на районі нормальна школа, абсолютно безкоштовно, малий на вєліку їздить в школу, бо йому обломно пройтися пішки аж цілий кілометер до школи.
   
Re: А за що в америці платять такі високі податки?

а навіщо мені приватна школа, у мене на районі нормальна школа, абсолютно безкоштовно, малий на вєліку їздить в школу, бо йому обломно пройтися пішки аж цілий кілометер до школи.
Аналогично и как дальше жить ?
   
Аналогично и как дальше жить ?
І на сткільки років ти впрягся в моргейдж? Я ось зовсім не впрягався.  B-)
   
Я ось зовсім не впрягався.
Бо тобі його ніхто не дасть :)
   
Re: А за що в америці платять такі високі податки?

І на сткільки років ти впрягся в моргейдж? Я ось зовсім не впрягався.
Если продать всю недвигу в Киеве то было бы на 0 так как я собираюсь вернуться то на 15 :)
   
Бо тобі його ніхто не дасть :)
Та мені похєр, мені це просто непотрібно.
Правда чувак крім моргейджа на шиї, ще платить тисяч 15-20 на рік податку на нерухомість, ну то хєрня канєшно, заради харошої школи і чистенького району на які тільки жертви не підеш.  :gigi:
   
Если продать всю недвигу в Киеве то было бы на 0 так как я собираюсь вернуться то на 15 :)
о так тебе ще й злиденна Україна  утримує на плаву в америці, а то б засрався по повній.
   
Re: А за що в америці платять такі високі податки?

Та мені похєр, мені це просто непотрібно.
Правда чувак крім моргейджа на шиї, ще платить тисяч 15-20 на рік податку на нерухомість, ну то хєрня канєшно, заради харошої школи і чистенького району на які тільки жертви не підеш.
Чем твой скулеж отличается от чувака живущего в зажопье и рассказывающего как в Киеве все дорого посравнению с крыжополем?
   
Та мені похєр, мені це просто непотрібно.
Та звісно шо не потрібно. Кому ж потрібна якісна нерухомість, сучасні авто, готелі по 500+ за ніч і т.д.  :weep:
   
Re: А за що в америці платять такі високі податки?

о так тебе ще й злиденна Україна  утримує на плаву в америці, а то б засрався по повній.
Каким боком наличие у меня собственности в Киеве = утримує я ее не здаю ?
   
Та звісно шо не потрібно. Кому ж потрібна якісна нерухомість, сучасні авто, готелі по 500+ за ніч і т.д.  :weep:
Вибачай, сарай з фанери я ніяк не можу важати якісною нерухомістю. Це просто шлак.
   
Re: А за що в америці платять такі високі податки?

Я так понимаю Аналитик потерялся в тривиальной фигне
Для каждого места жизни есть доход семьи который позволяет жить комфортно вот и все.
Надо реалистично подходить к своим возможностям.
   
Вибачай, сарай з фанери я ніяк не можу важати якісною нерухомістю. Це просто шлак.
:weep: А чому сарай з фанери коштує як 9 поверхова шпаківня?  Чому мешканці тих сараїв не продають їх і не тікають за ситим і спокійним життям на Позняки!
   
Аналитик если я правильно помню вы живёте в глубинке.Так и сравнивать надо с американской глубинкой а не с NYC. У меня подоходный на уровне 20%. На недвижимость налог просто смешной. Что-то около $3000 в год. Государственная школа приличная. И так далее.

Медицина если надо лечится да - дорогая, очень. На то свои причины. Если о базовом походе два раза в год на медосмотр то опять-таки сущие копейки. $100-$150 визит и около $200-$250 анализы.


Вас жестоко обманули короче :)
   
Взагалі то я запитував на що витрачаються високі податки американців.
Бо з того що я бачив, і як у них там все влаштовано, то податки у них повинні бути 5-10% за все.
Але знову набігли кобвасники і почали себе переконувати, що жити, вкалувати і здохнути за американську мрію було правильним вибором.
   
Re: А за що в америці платять такі високі податки?
den

Між іншим
США
Дуже різні
Те що в Нью Йорк є мінімалкою - в алабамі чи міссурі - топ дохід


Навіть тривалість життя на 4 роки менше в деяких бідних штатах

Але нерухомість доступна


   
Re: А за що в америці платять такі високі податки?
den

Взагалі то я запитував на що витрачаються високі податки американців.

Тобі ж написали
18% ВВП - федеральний бюджет
18% ВВП - місцеві

Витрати на
Соц програми
Медицина
Освіта
Інфраструктура
Оборона
Поліція
Культура
І т.д.

В Україні між іншим зведений бюджет 40%  до ВВП
   
Взагалі то я запитував на що витрачаються високі податки американців.
Бо з того що я бачив, і як у них там все влаштовано, то податки у них повинні бути 5-10% за все.
Але знову набігли кобвасники і почали себе переконувати, що жити, вкалувати і здохнути за американську мрію було правильним вибором.

Ну во первых налоги в Америке сравнительно низкие. А во вторых вас что, в гугле забанили? Ну вот вам ссылка https://www.usa.gov/budget.

Основные расходы - разнообразный социал, тоесть обязательные выплаты разнообразным нахлебникам. Из не обязательных - самое большое это оборона.
   
Між іншим
США
Дуже різні
Те що в Нью Йорк є мінімалкою - в алабамі чи міссурі - топ дохід


Навіть тривалість життя на 4 роки менше в деяких бідних штатах

Але нерухомість доступна

Да прямо. Богатейшие штаты, есть проблемы у так называемого "чёрного пояса". Ну так они везде есть. Апстейт Нью-Йорк тоже вполне типичная дыра.
   
Тобі ж написали
18% ВВП - федеральний бюджет
18% ВВП - місцеві

Витрати на
Соц програми
Медицина
Освіта
Інфраструктура
Оборона
Поліція
Культура
І т.д.

В Україні між іншим зведений бюджет 40%  до ВВП
Вся інфраструктура побудована за гроші приватного капіталу, медицина по конським цінам, освіта також не безкоштовна. ото тільки і залишається що оборона, поліція і пожежники і кодла чинуш.
Культура, ну не знаю, також все комерціоналізовано.
Ось взять Атланту, мегаполіс 20 мільйонів населення, але насправді село селом.
Навіть підти кудись розважитися нікуди. Хіба що до бару напитися і навіть з цим там напряг.
У нас в Дніпрі і то на порядок більше куди можна підти культурно відпочити.
   
Re: А за що в америці платять такі високі податки?
den

Вся інфраструктура побудована за гроші приватного капіталу, медицина по конським цінам, освіта також не безкоштовна. ото тільки і залишається що оборона, поліція і пожежники і кодла чинуш.
Культура, ну не знаю, також все комерціоналізовано.
Ось взять Атланту, мегаполіс 20 мільйонів населення, але насправді село селом.
Навіть підти кудись розважитися нікуди. Хіба що до бару напитися і навіть з цим там напряг.
У нас в Дніпрі і то на порядок більше куди можна підти культурно відпочити.

Твої судження побудовані на відвідування 3 міст
Як ти можеш знати про медицину чи освіту щось?

П с. Ольга тобі навіть посилання скинула на бюджет

Впало сходити?
   
Вся інфраструктура побудована за гроші приватного капіталу, медицина по конським цінам, освіта також не безкоштовна. ото тільки і залишається що оборона, поліція і пожежники і кодла чинуш.
Культура, ну не знаю, також все комерціоналізовано.
Ось взять Атланту, мегаполіс 20 мільйонів населення, але насправді село селом.
Навіть підти кудись розважитися нікуди. Хіба що до бару напитися і навіть з цим там напряг.
У нас в Дніпрі і то на порядок більше куди можна підти культурно відпочити.
інфраструктура таки будується за податки по кінським цінам. Ті ж платні дороги до недавна були в виключній власності штатів, а не корпорацій.
   
Ну во первых налоги в Америке сравнительно низкие. А во вторых вас что, в гугле забанили? Ну вот вам ссылка https://www.usa.gov/budget.

Основные расходы - разнообразный социал, тоесть обязательные выплаты разнообразным нахлебникам. Из не обязательных - самое большое это оборона.
не знаю за Америку, я про свої податки, на саму ще не є середню зп далеко від мегаполісів роскажу. Федеральний - 15%, штат 4%, податок на продаж - 7.5%, податок на школи - 1%, податок на нерухомість  - 5%+/-, ітого 31.5% без мед. страховок, образованія та інших виплат в казну
   
Так я же и говорю что не понятен пафос Аналитика. В Украине на аналогичный доход вы бы Uncle Prol  платили сразу не меньше 40%. И можете поинтересоватся у вашого вечного визави джани сколько он платит в Канаде.   
   
не знаю за Америку, я про свої податки, на саму ще не є середню зп далеко від мегаполісів роскажу. Федеральний - 15%, штат 4%, податок на продаж - 7.5%, податок на школи - 1%, податок на нерухомість  - 5%+/-, ітого 31.5% без мед. страховок, образованія та інших виплат в казну
А подоходный?
   
Про що взагалі розмова, тут ціни на швидкісний потяг. В америці про швидкісні потяги взагалі не чули що воно таке.

А що в Англії є швдкісні поїзди?
Від Лондона до Манчестера 300 км.
3-3,5 години машиною.
   
300 км - це 20 літрів дизелю, або 30 літрів бензину.
Скільки воно там коштує? 30-40 фунтів?
   
А що в Англії є швдкісні поїзди?
До войны у них паровозы ездили 100 майлов/час.
   
Вся інфраструктура побудована за гроші приватного капіталу, медицина по конським цінам, освіта також не безкоштовна. ото тільки і залишається що оборона, поліція і пожежники і кодла чинуш.
Культура, ну не знаю, також все комерціоналізовано.
Ось взять Атланту, мегаполіс 20 мільйонів населення, але насправді село селом.

Скільки населення?
Ви перевірили цю інформацію, перед тим, як писати?
   
До войны у них паровозы ездили 100 майлов/час.
І? Вони й зараз так їздять.
Швидкісну залізницю вони ще тільки будують. Якраз між Лондоном і Манчестером. Буде на півгодини швидше.
Ну і ціни на поїзди в них щороку на 2-3 відсотки ростуть.
Це у Франції є TGV.
Залізниці без системи знижок для різних категорій скрізь дорогі. Я торік їхав із Штутгарта у Франкфурт - 90 євро.
   
Я торік їхав із Штутгарта у Франкфурт - 90 євро.
Больше пропиваем. :)
   
Як наприклад в Китаї, в минулому році інвестували в будівництво доріг 200 ярдів баксів, і за проїзд по дорогам там ніфуя не беруть.

Я таких аналітиків звільняв би  :facepalm1:

В Китаї всі хайвеї ПЛАТНІ!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія