Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Киев превращается в унылое г-но по худшему сценарию

Обрали презеком рагуля року, тепер ЖРІТЬ!!!
   
Это мабуть Паша Семиколенный отводит там душу во время бана на ФУПе. :laugh:
Сім раз на колінах перед хуйлом стояв чишо
   
В поліціянтів до цих торгашів питаннь немає?
на цій станції метро не знаю, а на сусідній м.позняки знайомий лоток  тримав.Участковий підходив і все якось вирішувалось...
   
Шозахня....ніколи не відчувала таких емоцій до цих людей - навпаки, жаліла и жалію: це вже зовсім скрута у людей в житті, якщо в холод, на асфальті торгують тою задублою рибою... :cray:
   
16-17 то буржуа
Тільки там і живуть.

За переферіком на північ ніщеброди і араби
В сторону Версалю норм
Булонь ліс і околиці круто

30хв до центру то метро або ероер (париж шнельбан)
Трьошка  700к+ євро.

Актуальний прайс в Парижі
Іль де франс 6к є

Ну судя по этому сайту мона в окрестностях и за 4-6к взять: https://www.seloger.com/prix-de-l-immo/vente/ile-de-france/paris.htm
Хотя я бы за такие бабки там не жил, разве шо на каком-нибудь экспат контракте с полным пакетом.
   
Гамноеды понаехавшие покупают. И такой же гамноед понаехавший это продает (на фото с немытыми руками в оранжевой куртке). Свій до свого по своє! Киевляне это не покупают. Это непересекающиеся миры. Но на кой куй к нам этот мир пустили? Сцуко, хочу прописку как в эсэсэсере! Шоб все говно сидело по своим зажопьям!

Ну а если у людей нет денег на рыбные отделы !!!
   
- Хто це купує? (с)

-Гамноеды понаехавшие покупают. И такой же гамноед понаехавший это продает (на фото с немытыми руками в оранжевой куртке). Свій до свого по своє! Киевляне это не покупают. Это непересекающиеся миры. Но на кой куй к нам этот мир пустили? Сцуко, хочу прописку как в эсэсэсере! Шоб все говно сидело по своим зажопьям! (с)

Эх, хорошо написано: ёмко и точно! Описывает всю гамму чувств киевлянина, когда он подходит к станции метро и видит вот это  :gigi:
   
київ вартує своїх корінних (tu)  [ua]
"Элита", пля. :lol:
   
а смисл , в києві зп як в польші

неправда. в міністрів незрівнянно вище)))

щоправда .  руху польських заробітчан до києва не спостерігається)))))) а от з києва до польщі - аж стугонить)))  отже "смисл" таки є)))
   
і це все на фоні ROSHEN

O tempora, o mores!
   
і це все на фоні ROSHEN

O tempora, o mores!
Скоро Лексеич будет рыбой торговать перед своими магазинами.. Зубожив на службе государственной, пишут тапиры. :D
   
Шозахня....ніколи не відчувала таких емоцій до цих людей - навпаки, жаліла и жалію: це вже зовсім скрута у людей в житті, якщо в холод, на асфальті торгують тою задублою рибою... :cray:

Все дело в том, Бяка, что тем людям, которых ты жалеешь, глубоко плевать на то, что они этой вонючей рыбой кому-то мешают, создают неудобства, что они могут кого-то отравить ею, что они распространяют вокруг себя антисанитарию и т.д. Подойди попробуй скажи им, что пусть чешут на организованный рынок, проходят там санконтроль и продают — услышишь много "хорошего" в свой адрес. И куда твоя жалость потом денется!
   
Все дело в том, Бяка, что тем людям, которых ты жалеешь, глубоко плевать на то, что они этой вонючей рыбой кому-то мешают, создают неудобства, что они могут кого-то отравить ею, что они распространяют вокруг себя антисанитарию и т.д. Подойди попробуй скажи им, что пусть чешут на организованный рынок, проходят там санконтроль и продают — услышишь много "хорошего" в свой адрес. И куда твоя жалость потом денется!

Ну, регулировать торговлю должны соответствующие органы, но, может быть они просто не могут пробиться на рынок ? Там же свои расклады, своя мафия...
   
Все дело в том, Бяка, что тем людям, которых ты жалеешь, глубоко плевать на то, что они этой вонючей рыбой кому-то мешают, создают неудобства, что они могут кого-то отравить ею, что они распространяют вокруг себя антисанитарию и т.д. Подойди попробуй скажи им, что пусть чешут на организованный рынок, проходят там санконтроль и продают — услышишь много "хорошего" в свой адрес. И куда твоя жалость потом денется!

чому смердюча?
чому заважають?
   
Мне интересно, шо то за ведра под "прилавком". Шо в них бросают или шо достают из них. А может то вместо туалета?  :S
   
Це сраний совок, не щось нове
   
Мне интересно, шо то за ведра под "прилавком". Шо в них бросают или шо достают из них. А может то вместо туалета?  :S
Многие просят почистить, наверное для отходов.
   
)))))то чим українці відрізняються від кацапів?)) столичні москвичі теж так само зневажають панаєхавшіх бідло замкадишей

   
Ну а если у людей нет денег на рыбные отделы !!!

среди моих знакомых нет киевлян, у которых нет денег на рыбные отделы. вот честно!
   
і це все на фоні ROSHEN

O tempora, o mores!
Обрали паРашу замість Рошену, ну то ЖРІТЬ
   
Кличко на жаль не осилив прості речі що можна було перейняти з Альп
Прості сервіси що не потребують значних витрат.

Систему корупшн він і не зміг би змінити.
Він хоч і док але з тих "докторів" що самі кулаками махали а ми в 90х на охорону наймали.

Не спостережливий
Час в Альпах вбив
Сматрю ф кнігу віжу фігу..
При чем тут книги??? Чувак тупо жадный на бабло! Как Роки на сыр.. Аж трусится, как видит 100 баксов
   
щоправда українці навіть на свою кільцеву дорогу не спромоглись - -так обрубок в градусів 170 ))))) на правому березі
то ж обізвати киянам решту українців заккадишами навіть не вийде . )))
   
такий гонор - то у таких самих панаєхавших, тіко панаєхавших трохи раніше
   
Потому что во-первых, все знают, что я прав, а во-вторых, если я что-то заявляю, то у меня есть куча аргументов на случай дискуссии, и я могу всегда обосновать свою точку зрения.

Ну и да, если меня назовут фашистом — я возможно скажу: да, я фашист  :gigi:(с)

-------------

чувак про прописку писал.

ну давай, фашист, про прописку.
   
Шозахня....ніколи не відчувала таких емоцій до цих людей - навпаки, жаліла и жалію: це вже зовсім скрута у людей в житті, якщо в холод, на асфальті торгують тою задублою рибою... :cray:
Припиняй жаліти скот, вони б тебе не пожаліли
   
)))))то чим українці відрізняються від кацапів?)) столичні москвичі теж так само зневажають панаєхавшіх бідло замкадишей

https://youtu.be/wbkNunVgZ-I
Адиннарот. У 90% этих "киевлян" понаехавшие в лучшем случае ихние бабки-дедки, а в худшем - они сами. Это рефлекс, как у бомжа, что зимой нагрел место в подъезде, и теперь сразу стал гордо и ревниво огрызаться на претендентов. :lol:
   
щоправда українці навіть на свою кільцеву дорогу не спромоглись - -так обрубок в градусів 170 ))))) на правому березі
то ж обізвати киянам решту українців заккадишами навіть не вийде . )))
Понаїхало кацапні мокшано-даунєцкої
   
Понаїхало кацапні мокшано-даунєцкої

ділити українське населення по якимось ознакам - етнічним гшеографічним мовним - безглуздо. воно все однієї якості
   
щоправда українці навіть на свою кільцеву дорогу не спромоглись - -так обрубок в градусів 170 ))))) на правому березі
то ж обізвати киянам решту українців заккадишами навіть не вийде . )))
то ти у Дрища запитай та у Улянченко як вони два роки бабло пиляли на окружну, на "проекти",  а потім "виступілі з заявлєнієм": ми ніх...я не зробили,  бо то неможлива задача ( читати - нічого робити і не збиралися)
   
Мне интересно, шо то за ведра под "прилавком". Шо в них бросают или шо достают из них. А может то вместо туалета?  :S

В тех ведрах сюда привезли эту рыбу (я сам просто как-то видел такую точку и как из ведер рыбу раскладывали)
   
щось киян пізно наздогнав московський снобізм до замкадишів))) більш ніж 10 літній лаг у наслідуванні українців москалям)))

Що трапилося, Аеліт знов на фупі? ;o
   
то ти у Дрища запитай та у Улянченко як вони два роки бабло пиляли на окружну, на "проекти",  а потім "виступілі з заявлєнієм": ми ніх...я не зробили,  бо то неможлива задача ( читати - нічого робити і не збиралися)

шукати винних серед тих кого народ обрав з поміж себе владою і визнавав владую довгими роками і десятиріччями - смішно ))))

народ є єдиним джерелом влади. і влада така ж як і народ медіанний)))  неподібних  собі народ би владою не визнав не визнає і не визнаватиме))
   
Припиняй жаліти скот, вони б тебе не пожаліли
---------------------

О, ще адін Гаспадін! А чим тобі ті замерзлі та втомлені торговці СКОТОМ  здалися?
 
   
Що трапилося, Аеліт знов на фупі? ;o

це чудо. не будь фомою невіруючим)*
   
---------------------

О, ще адін Гаспадін! А чим тобі ті замерзлі та втомлені торговці СКОТОМ  здалися?

не зважай. щаслива людина не буде пашіти злобою до оточуючих))
   
Припиняй жаліти скот, вони б тебе не пожаліли

В них життя важке та несправедливе до них :-((( Вони не винні, що не народилися не в тій сім'ї і не в тому оточенні :-*(
   
В мене дежавю, вже була гілка схожа з цією фоткою рік тому.
   
В мене дежавю, вже була гілка схожа з цією фоткою рік тому.
То из личного альбома Мичигана, у него еще таких фоток есть!
   
Що трапилося, Аеліт знов на фупі? ;o

ахтнг ахтунг кожедуб аеліт ін  ді люфт дер фуп
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія