Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мінсоц наніс іще один нищівний удар по корупції, або скільки украли на бебі-боксах



Останнє редагування: 10 грудня 2018 18:08:56 від OldBoy
   
олдбой намагається скорчити з себе більшого дебіла ніж є насправді.
Ну прям як пинзеник з оборонпромом.
   
Доктору Комаровському треба було починати з того, що от у МОЇХ наборах, які коштують стікі-то, отакі речі, отакої якості. Я не одразу підібрав всі речі - були і невдалі і дорогі. Але через деякий час, я доктор Комаровський, отримав досвіт і тепер продаю багато наборів, всяких, різних.

Бебі-бокс, що надаватимуть за рахунок бюджета, мій бізнес досить сильно даване. Я втрачу багато грошей.

Тому в державній коробці все не те і не так і занавдто дорого.

Якщо вже критикувати, то обгрунтовано - у мене є досвід, я знаю що ось цей товар оптом коштує стільки, а цей стільки, в суммі це складе отаку сумму. Коробку купували за отакі гроші.
Плюс організаційні витрати, зберігання, складання тих коробок і логістика у мене стільки-то, а якщо масштаб більший, то це буде вже стільки відсотків до вартости самих речей і коробки.

Так що сумма отака. Де решта?

Доктор і з відео і наш з ФУПа, дуже добре знають в якій корумпованій системі вони все життя комфортно діяли і мали свою копійку.

Так що не дивно, що мафія, членами якої є ВСІ лікарі, фармацевти і пр. медпрацівники, таки спробує нажитись і на програмі бебі-боксів. Напевно таки щось наварили.

Але до чого тут Супрун? Хіба для того щоб очистити проект бебі-боксів від зловживань, треба обісрати міністра, що одна з небагатьох добилась результатів в реформуванні вашої мафіозної галузі?

Останнє редагування: 10 грудня 2018 17:21:55 від komarik2008
   
олдбой намагається скорчити з себе більшого дебіла ніж є насправді.
Ну прям як пинзеник з оборонпромом.


ти б хоч для порядку подивився перед тим як копичку відкладати  :laugh:
   
бебибокс делается так, папаше дают список и говорят, отэто надо на первые 3,5, 10 дней, чухай покупай.

шо? бабла нет? шоб знал как еб*ться на халяву
   
Ну справедливості заради - вміст бебікоксів явно не відповідає тій сумі, яку на них виділяють.
Але ж мистецтво заголовку  (tu)
   
ну то уже пані Уляна може і не знати як там на місцях
а от бюджет стандартного бебі-бокса і його наповнення тут уже на стрілочників ніяк не звернеш
то робиться централізовано і відповідальність керівника
   
ти б хоч для порядку подивився перед тим як копичку відкладати
відео від 8 жовтня. Я звичайно вражений тим фактом, шо сьогодні воно стало відкриттям для тебе і ти вирішив відкласти копичку.
   
а от бюджет стандартного бебі-бокса і його наповнення тут уже на стрілочників ніяк не звернеш
то робиться централізовано і відповідальність керівника
Так точно. Тепер проведи розслідування  :weep: і виясни хто керівник.
   
глобально, звичайно, керівник Прошенко  :weep:
   
глобально, звичайно, керівник Прошенко
Бери вище - міровий сіонізм.
   
Вывод - надо опять повысить налоги, на "минимальную ЗП", на "растаможку евроблях", и вообще на все что можно!
А то, блин, денег не хватает на все улучшения!
   
На диво під відео знайшлись люди що пошукати детальну інформацію
Виявилось що док поибрезав про ціни і про джерела фінансування

   
ти б хоч для порядку подивився перед тим як копичку відкладати  :laugh:


Ми твої художества вже бачили.
Навіть кондовий кацап таке собі не дозволить.
   
А при чем Минздрав, к бєбибоксам?
Там же Минсоцполитики вроде рулит....
   
А при чем Минздрав, к бєбибоксам?
Там же Минсоцполитики вроде рулит....
Та пофіг. при будь-якому розкладі винен Порошенко. Це ж очевидно.
   
так, дійсно мінсоц

пардон, тут мене ввів у оману піар від Супрун
   
так, дійсно мінсоц

пардон, тут мене ввів у оману піар від Супрун

Закупав ООН між іншим
Співфінансування
Ціна 3300
   
А при чем Минздрав, к бєбибоксам?
Там же Минсоцполитики вроде рулит....

Ну вот зачем ты отнял у зрадофаков такой вкусный предмет?  :laugh:
   
Як отримувач цієї коробки скажу - краще б дали готівкою. Десяток позицій з того що є на фіг не потрібні... Ще десяток сумнівної якості.
   
так, дійсно мінсоц

пардон, тут мене ввів у оману піар від Супрун
Відсутність елементарних знань по даному питанню і бажання нагадити по швидкому, ось шо тебе ввело в оману.
   
Як отримувач цієї коробки скажу - краще б дали готівкою. Десяток позицій з того що є на фіг не потрібні... Ще десяток сумнівної якості.

Что именно не нужно?
И ваще у нас например в Мелитополе по поводу беби-боксов девчата пишут, они лучше знают, шо нада, а шо нинада.
Тебе доверия мало, ты не рожал.
   
Як отримувач цієї коробки скажу - краще б дали готівкою. Десяток позицій з того що є на фіг не потрібні... Ще десяток сумнівної якості.
Ну ти от реагуєш отак, а якась бідова мама буде тішитись. Це ж соціал.
Але таки да, краще грошима.
   
Жительница Мелитополя подробно разобрала содержимое бэби-бокса

http://news.mspravka.info/206142/

Там мамочка всё написала, с фотками, у неё третий ребёнок родился, так шо мамочка опытная.
   
Відсутність елементарних знань по даному питанню і бажання нагадити по швидкому, ось шо тебе ввело в оману.


тебе не підводить тільки гаряче бажання срать не в тему, як тобі здається, на захист влади
насправді ти тільки демонструєш, що аргументів по суті немає
   
тебе не підводить тільки гаряче бажання срать не в тему, як тобі здається, на захист влади
насправді ти тільки демонструєш, що аргументів по суті немає
потрудись перечитати гілку, а не штампувати за алгоритмом  :shuffle:
Сьогодні явно не твій день. Буває.

Останнє редагування: 10 грудня 2018 18:36:44 від bizzon
   
потрудись перечитати гілку, а не штампувати за алгоритмом  :shuffle:
Сьогодні явно не твій день.

в гілці дуже багато тебе і ні слова від тебе по суті

презервативний нік на тебе погано впливає, мельтешиш дуже сильно  :laugh:
   
Что именно не нужно?
И ваще у нас например в Мелитополе по поводу беби-боксов девчата пишут, они лучше знают, шо нада, а шо нинада.
Тебе доверия мало, ты не рожал.

Рожати не рожав, але коробку в четвер отримав. Так що мимо каси...
Дружина зганжувала майже весь одяг. Каже матеріал непоганий, але пошито як "насерматри"....

Останнє редагування: 10 грудня 2018 18:43:31 від DRIM
   
в гілці дуже багато тебе і ні слова від тебе по суті

презервативний нік на тебе погано впливає, мельтешиш дуже сильно  :laugh:
Ясно-понятно. Писати навчився, читати ні. Таки втомився чоловік, а роботу показувати потрібно. Ок, працюй, маєш же якось сім'ю годувати.
   
Як отримувач цієї коробки скажу - краще б дали готівкою. Десяток позицій з того що є на фіг не потрібні... Ще десяток сумнівної якості.

Гроші вже давно дають і ти їх отримав.

А програма бебі-боксів, то інше. У кожної сім'ї щось з потрібного дитині вже є, а чогось нема - у всіх різні обставини. Індивідуально ніхто не буде підбирати вам бокс.
Заможні фіни отримують бебі-бокси і пишаються такою програмою, хоча у них є можливість і купують вони своїм дітям значно якісніші і дорожчі речі ніж в тому ящику.

Наші врахують досвід і полюбе з часом наповнення коробок буде змінюватись, як і в усіх країнах, де така програма давно працює.
   
Ну ти от реагуєш отак, а якась бідова мама буде тішитись. Це ж соціал.
Але таки да, краще грошима.

Ще раз - ГРОШІ ДАЮТЬ І ВЖЕ ДАВНО, Ще Ющенко запровадив виплати по народженню дитини.

   
Ще раз - ГРОШІ ДАЮТЬ І ВЖЕ ДАВНО, Ще Ющенко запровадив виплати по народженню дитини.
От бачиш олдбою, і гроші дають і бебібокси дають. Не все гладко звичайно, але нічого, Юля ж прийде - порядок наведе! Да?
   
найти бы статью в бюджете сколько денег выделено на самом деле, а вообще правительство само виновато, они кричали про 5 тыс, пусть теперь доказывают ,что они столько не стоили
   
А какие дают бесплатные лекарства для гипертоников  как мне сказали это прямая дорога в морг , они никому не нужны то что дают сами врачи говорят .
   
найти бы статью в бюджете сколько денег выделено на самом деле, а вообще правительство само виновато, они кричали про 5 тыс, пусть теперь доказывают ,что они столько не стоили
Почитайте коменти під відео
Там знайшли тендери і суми і хто купував
Це робив ООН а не наші через прозоро
   
А какие дают бесплатные лекарства для гипертоников  как мне сказали это прямая дорога в морг , они никому не нужны то что дают сами врачи говорят .
А хіба русскіє не знають,
що то гіпертонікам видають щурячу отруту?
   
Рожати не рожав, але коробку в четвер отримав. Так що мимо каси...
Дружина зганжувала майже весь одяг. Каже матеріал непоганий, але пошито як "насерматри"....

Ну так выкинь нахер етот беби-бокс.

Я в шоке с таково еблана, как ты.
Твоей жене дали бесплатно коробку со всякими причандалами для мамочки, которая тока шо родила, а ты, ебланище, тута рассказываешь, шо оно тебе не подходит.
Выкинь нахер ету коробку.
Тварь неблагодарная.
   
Ну так выкинь нахер етот беби-бокс.

Я в шоке с таково еблана, как ты.
Твоей жене дали бесплатно коробку со всякими причандалами для мамочки, которая тока шо родила, а ты, ебланище, тута рассказываешь, шо оно тебе не подходит.
Выкинь нахер ету коробку.
Тварь неблагодарная.

Уйобіще не безплатно, а за мої податки. Безплатно тільки ти хер шоколадний смокчеш...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія