Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема противників вакцинації. :) ** (Об'єднана гілка для антинаукової конспірології)

Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Ну тогда я жду тебя, получишь пулю меж глаз. Я ж надеюсь ты не только пишешь а и будешь участвовать в акциях?  :D


Ну что ты. Для общения с упоротыми у нас есть специально обученные люди с соответствующей экипировкой.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Ну что ты. Для общения с упоротыми у нас есть специально обученные люди с соответствующей экипировкой.

Упоротим тут ти виглядаєш...
   
ви помітили що число переглядів вже за 100 тис.?

Антивакси всіх країн, єднайтеся! [A]
   
ви помітили що число переглядів вже за 100 тис.?
Антивакси всіх країн, єднайтеся! [A]

Вакс и антивакс  - это не соответствует содержанию. Это лекарственный препарат. Старая "добрая" вакцина защищает от заболевания. Это не защищает не только от заболевания но и от летального исхода.
   
Упоротим тут ти виглядаєш...

А я реально не здивований,що антивакси-це здебільшого люмпени та маргинали :)
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Поки набагато більше дохне незашмурдячених. В Німеччині наприклад у вакцинованого в 17 разів менше шансів померти від ковіду, ніж у антивакса

Ага, як у статистиці Ляшка. Інфікований на ковід помер від інфакту, а записали у ковідні. А якщо вшмурдячений помер від побочки після вакцинації, то напишуть, що помер від інфаркту. Профіт у ковідобєсів!  :super:


Останнє редагування: 6 грудня 2021 12:45:41 від Citizen UA
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

А я реально не здивований,що антивакси-це здебільшого люмпени та маргинали :)

А цей айболіт все свою лінію гне: "я настільки охуєнно дорогий спец, що нікому нах не потрібний  :gigi: 
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Ага, як у статистиці Ляшка. Інфікований на ковід помер від інфакту, а записали у ковідні. А якщо вшмурдячений помер від побочки після вакцинації, то напишуть, що помер від інфаркту. Профіт у ковідобєсів!  :super:

Ситизен, ну а если умер от инфаркта или тромба но прививку сделал за месяц - ты, профи, куда это записываешь?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Ситизен, ну а если умер от инфаркта или тромба но прививку сделал за месяц - ты, профи, куда это записываешь?

Неважливо, куди запишу його я, а Ляшко точно запише їх до померлих від інфаркту, або томбу. В Україні хоч один випадок є, коли труп записали на побочку?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

А я реально не здивований,що антивакси-це здебільшого люмпени та маргинали :)
Вышли мы все из народа, из дружной семьи трудовой  :laugh:

а ты, Львівянин, чьих будешь?
   
А я реально не здивований,що антивакси-це здебільшого люмпени та маргинали :)
Давай ссылку на исследования. А вот то что вакинаторы полный аналог Лени Голобкова это точно ,никаких подтверждений эффективности вакцин кроме пустых слов производителей ,те есть получающих прямую выгоду от вакцинации.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Давай ссылку на исследования. А вот то что вакинаторы полный аналог Лени Голобкова это точно ,никаких подтверждений эффективности вакцин кроме пустых слов производителей ,те есть получающих прямую выгоду от вакцинации.


Посмотри статистику по ковиду в Германии. Картина маслом: вакцинированные умирают от ковида в 17 раз реже, чем антиваксы
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

Я радий, що ти все ж таки потенційно розглядаєш варіант вакцинації. А з номером то вже таке, визначимось))
А що робити, сюжети ж різні бувають, а раптом хліба не продадуть.
То що по суті питання - я можу почати з 4-ї вакцини, чи мене треба обов'язково заразити попередніми трьома  штаммами?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Давай ссылку на исследования. А вот то что вакинаторы полный аналог Лени Голобкова это точно ,никаких подтверждений эффективности вакцин кроме пустых слов производителей ,те есть получающих прямую выгоду от вакцинации.

У вакцинированных тоже прямая выгода от пропаганды ширяния
В детстве много кто солдатиков собирает, вкладыши от жвачек, календарики
Вот так и уколотые няшки: браслетики, бумажечки  с печатьками, куар-кодики, сайтики в телефончиках...

Если вдруг решили бы прекратить эту куету в мире - было бы много грустняшек  :weep:
   
Посмотри статистику по ковиду в Германии. Картина маслом: вакцинированные умирают от ковида в 17 раз реже, чем антиваксы
ну то ви вирішили заборонити іншим дорослим людям помирати? а що ви ще хочете їм заборонить? а як вам хтось заборонить щось і вам це не сподобається — куди бігти будете по допомогу?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

А що робити, сюжети ж різні бувають, а раптом хліба не продадуть.
То що по суті питання - я можу почати з 4-ї вакцини, чи мене треба обов'язково заразити попередніми трьома  штаммами?


Почнемо з першої
   
як воно вас їбе, наскільки часто вмирають інші дорослі люди, якщо ті ди свідомо ідуть на такий ризик?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

ну то ви вирішили заборонити іншим дорослим людям помирати? а що ви ще хочете їм заборонить? а як вам хтось заборонить щось і вам це не сподобається — куди бігти будете по допомогу?


Це як паски безпеки в автівках.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

Почнемо з першої
Логіку пояснити можеш?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

як воно вас їбе, наскільки часто вмирають інші дорослі люди, якщо ті ди свідомо ідуть на такий ризик?


А як несвідомо, начитавшись антиваксовської маячні?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Логіку пояснити можеш?

Патамушта другие терпели, принимали все в себя  :-)o
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Логіку пояснити можеш?

Ну звичайна логіка, спочатку перша, потім друга і т.д. Раніше почнеш-раніше хліба купиш))
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

Ну звичайна логіка, спочатку перша, потім друга і т.д. Раніше почнеш-раніше хліба купиш))
А якщо вирує штамм Омікрон, вакцина зі штаммом Омікрона мене не захистить? Тільки у комплекті зі штаммами Альфа, Вета і Дельта?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

То що по суті питання - я можу почати з 4-ї вакцини, чи мене треба обов'язково заразити попередніми трьома  штаммами?

А якщо вирує штамм Омікрон, вакцина зі штаммом Омікрона мене не захистить? Тільки у комплекті зі штаммами Альфа, Вета і Дельта?


 (tu)  (tu)  (tu)   :lol:  :lol:  :lol:

я гадаю що на ці питання не тільки цей тупий ваксер не відповість, але й "верховні" з пфайзерів, модерн, ВООЗ ітд

чим більше часу проходить тим більше виникає питань на які не буде відповідей
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

А що там зараз в Китаї робиться? А то всі новини з Європи і Америки.
Африка по ходу вже вимерла, а от про Китай щось нічого не чути...
   
Взагалі не розумію, чому вакциновані пересічні дойобуються до невакцинованих?
Вакцинованим ніщо ж не має більше загрожувати після щеплення...  8-)
   
А як несвідомо, начитавшись антиваксовської маячні?
ти не охуїв усіх інших за дебілів мати? :facepalm:  за умовчанням вважається що доросла осудна людина розуміє, що і навіщо вона робить
   
Це як паски безпеки в автівках.
я щось не бачив щоб за непристьобнутий пасок позбавляли прав і саджали в тюрму
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Взагалі не розумію, чому вакциновані пересічні дойобуються до невакцинованих?
Вакцинованим ніщо ж не має більше загрожувати після щеплення...  8-)

та ні, загроза є, на жаль
від невакцинованих
   
та ні, загроза є, на жаль
від невакцинованих

Чим невакцинована людина конкретно загрожує Вам, ванцинованому?
Вірус отримувати і передавати далі, як доведено, можуть як вакциновані, так і невакциновані в однаковій мірі!
Чого боятися вакцинованому, якщо він  захищений вакциною ?
   
А що там зараз в Китаї робиться? А то всі новини з Європи і Америки.
Африка по ходу вже вимерла, а от про Китай щось нічого не чути...

бо цензура по цьому питанню на заході більша ніж в самому Китаї. Західні політики не хтять визнати zero covid strategy бо вона протирічіть базовим принципам глобалізму.
   
Читала на днях,  що вчені  зараз чухають голову над роздумами  по ситуаці в Швеції:  набагато меньше щеплених , ніж в інших західно-європейських країнах,  а ситуація з захворюванністю набагато краща( захворюваність невисока)....   
Може  через місяць піде ще вверх крива і в них?
А може і в Ізраїлі ситуація змінитися...
Ясно одне: вченим нічого не ясно   :weep:

Останнє редагування: 6 грудня 2021 15:26:48 від ценительница алей
   
Ця пісня надовго. Будуть колоти до останнього тубільця в Африці....

Заместитель гендиректора израильской клиники "Шеба":

Не только люди с иммунодефицитом, но и остальная часть населения также будет обязана получать дополнительные дозы!

"До тех пор, пока будет продолжаться эпидемия в регионах, где почти нет вakцuн, таких как Африка, будет появляться все больше и больше вариантов вируса, и нам, вероятно, придётся делать четвёртые, пятые, шестые и седьмые дозы".

https://m.ynet.co.il/articles/h1vzl4itt
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Ця пісня надовго. Будуть колоти до останнього тубільця в Африці....

Заместитель гендиректора израильской клиники "Шеба":

Не только люди с иммунодефицитом, но и остальная часть населения также будет обязана получать дополнительные дозы!

"До тех пор, пока будет продолжаться эпидемия в регионах, где почти нет вakцuн, таких как Африка, будет появляться все больше и больше вариантов вируса, и нам, вероятно, придётся делать четвёртые, пятые, шестые и седьмые дозы".

https://m.ynet.co.il/articles/h1vzl4itt

Тобто негри не будуть колотися, а нас заставлятимуться колотися 7, 8, 10...1000 раз. Геніально, плять...
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

Ця пісня надовго. Будуть колоти до останнього тубільця в Африці....

Заместитель гендиректора израильской клиники "Шеба":

Не только люди с иммунодефицитом, но и остальная часть населения также будет обязана получать дополнительные дозы!

"До тех пор, пока будет продолжаться эпидемия в регионах, где почти нет вakцuн, таких как Африка, будет появляться все больше и больше вариантов вируса, и нам, вероятно, придётся делать четвёртые, пятые, шестые и седьмые дозы".

https://m.ynet.co.il/articles/h1vzl4itt
Я ж і кажу - приєднуватися треба з восьмої дози. Раніше безсенсово.
   
Чим невакцинована людина конкретно загрожує Вам, ванцинованому?
Вірус отримувати і передавати далі, як доведено, можуть як вакциновані, так і невакциновані в однаковій мірі!
Чого боятися вакцинованому, якщо він  захищений вакциною ?

невакциновані займають ліжкомісця і ресурси медицини, які не безмежні
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
Via

Тобто негри не будуть колотися, а нас заставлятимуться колотися 7, 8, 10...1000 раз. Геніально, плять...
Негрів до цього 30 років кололи, від СПІДу рятували. Правда, сам ВІЧ так і не знайшли.
Негри відрубували свіжовакцинованим дітям руки, щоб хоч не померли, однорукими виживуть якось.Потім їм замість їжи презервативи завозили в голодуючі країни. "Врятували".
Я вважаю, що негри якраз достатньо настраждалися.
   
Тобто негри не будуть колотися, а нас заставлятимуться колотися 7, 8, 10...1000 раз. Геніально, плять...
І ще будуть запускати нові" омікрони", на які не діють попередні дози)))
   
невакциновані займають ліжкомісця і ресурси медицини, які не безмежні
Маніпуляція... Вакцинованих хворих теж повно, дивіться останню статистику по ЄС
   
Читала на днях,  що вчені  зараз чухають голову над роздумами  по ситуаці в Швеції:  набагато меньше щеплених , ніж в інших західно-європейських країнах,  а ситуація з захворюванністю набагато краща( захворюваність невисока)....   
Може  через місяць піде ще вверх крива і в них?
А може і в Ізраїлі ситуація змінитися...
Ясно одне: вченим нічого не ясно   :weep:

а насправді вже просто - шведи дисципліновано виконують вказівки уряду, бо мають довіру
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія