Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вбита дорога в центрі Чернівців(((

Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

никаких велосипедов! только пешком! колёса, вообще всё круглое - запретить! всё запретить!
и откуда вы такие лезете?
В містах дійсно треба якось обмежувати перевозив своєї дупи автомобілями у тих випадках, коли це не є конче необхідно, інакше не вийде.
От як це робити - це вже інше питання.
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((
LSD

А не треба було на мене по бєспрєдєлу наіжджати ((
Я відкрив бізнес( і не один)—— я платив податки і оформив  всі ліцензіі—— а козли прийшли і закрили безпідставно(((
Хай тепер за своі дороги латають((
Ідіот... :facepalm1:
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((
LSD

Так, тут ключове слово "будують", а не крадуть.
Ще один зелений піздабол, запоребріковий...
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((
LSD

Вчора на черговій зустрічі з підписниками було багато дискусій з приводу——
А чи є сенс будучи патріотом витрачати 10—15—20 років життя відбудовуючи Батьківщину?
Або просто прожити ті 10—15—20 років за кордоном будучи патріотом в екзилі?
По результатам вийшло що ті 10—15—20 років проведені на Батьківщині були марними((——
Ні Батьківщина не розбудувалася, ні ти сам(((
Тому було ввирішено що логічніше , доцільніше, та економічно обгрунтованіше— любити Батьківщину здалеку((((
Тоді заткни пельку і мовчи, поки інші для тебе зроблять умови.
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((
LSD

Нє ну а що. Правила то для Германії, в Україні можна на всі правила начать, а потім розказувать як краще любити батьківщину з далеку.
(tu)
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((
LSD

Ну дивіться))——

Чернівці——моє Місто))
Я тут вдома))
Тобто веду себе так як вважаю за потрібне))
А в Німеччині я в гостях((
Не буду ж я в гостях вести себе як вдома((
пс. Але в принципі я й там вже призвичаівся))
Логіка ідіота зашкалює...
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

В містах дійсно треба якось обмежувати перевозив своєї дупи автомобілями у тих випадках, коли це не є конче необхідно, інакше не вийде.
От як це робити - це вже інше питання.
то есть, "дупи" перевозить отдельно от других частей тела? вы предлагаете людей расчленить?
иначе - выйдет. надо только избавиться от "скреп" - снести и перестроить всё что не представляет культурной и исторической ценности.
перестроить надо так, чтобы организация автомобильного движения была в приоритете.
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

то есть, "дупи" перевозить отдельно от других частей тела? вы предлагаете людей расчленить?
иначе - выйдет. надо только избавиться от "скреп" - снести и перестроить всё что не представляет культурной и исторической ценности.
перестроить надо так, чтобы организация автомобильного движения была в приоритете.

  якого ще "двіженія" ?

  сьогодні тянучки були аж від Магали, за 10 км від Чернівців,

   немає ніякого "двіженія" - всі стоять на місці, навіть в Чернівці не можуть заїхати...

 

Останнє редагування: 11 травня 2021 11:09:27 від Чжан
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

Вчора на черговій зустрічі з підписниками було багато дискусій з приводу——
А чи є сенс будучи патріотом витрачати 10—15—20 років життя відбудовуючи Батьківщину?
Або просто прожити ті 10—15—20 років за кордоном будучи патріотом в екзилі?
По результатам вийшло що ті 10—15—20 років проведені на Батьківщині були марними((——
Ні Батьківщина не розбудувалася, ні ти сам(((
Тому було ввирішено що логічніше , доцільніше, та економічно обгрунтованіше— любити Батьківщину здалеку((((

  для тих, хто порушує правила під час поїздок по місту є паблік "Стоп Хам Буковина" - будеш там користуватися увагою
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

то есть, "дупи" перевозить отдельно от других частей тела? вы предлагаете людей расчленить?
иначе - выйдет. надо только избавиться от "скреп" - снести и перестроить всё что не представляет культурной и исторической ценности.
перестроить надо так, чтобы организация автомобильного движения была в приоритете.
Чому саме автомобільного? А всі інші двіженія? Цікаво було б почути аргументацію.

Дупа - це в розумінні, що просто себе. Не вантажі,  не вагітну бабцю,  не по роботі всяке. Я думав,  це очевидна метафора

Останнє редагування: 11 травня 2021 11:07:08 від Matvik
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

Асфальтові дороги змиває? - офуєть, у 21-у сторіччі точно людство не в курсі як цьому запобігти?

"Вода камінь точить" безвідносно до століття
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

"Вода камінь точить" безвідносно до століття
Це все вирішується, було б бажання. Купа доріг є асфальтованих з шаленими градієнтами. І все там ок.

   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

Чому саме автомобільного? А всі інші двіженія? Цікаво було б почути аргументацію.

Дупа - це в розумінні, що просто себе. Не вантажі,  не вагітну бабцю,  не по роботі всяке. Я думав,  це очевидна метафора
движение любого транспорта должно быть в приоритете.
автомобильное движение у нас традиционно, с времён совка, организовано плохо.
потому, что традиционно плохое отношение к владельцам личных автомобилей.
отношение совково-колхозное.
люди стремятся к свободе передвижения, и это классно, это надо приветствовать!
общественный транспорт начинает отмирать, мы вступаем в эру массовых эпидемий, и никто не знает сколько там ещё пробирок в тех лабораториях.
псевдотранспорт в принципе неплох, для школьников, даже для студентов младших курсов это то что надо.
но основным транспортным средством для взрослых людей во всём цивилизованном мире является личный автомобиль. и это правильно, так и должно быть.
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

движение любого транспорта должно быть в приоритете.
автомобильное движение у нас традиционно, с времён совка, организовано плохо.
потому, что традиционно плохое отношение к владельцам личных автомобилей.
отношение совково-колхозное.
люди стремятся к свободе передвижения, и это классно, это надо приветствовать!
общественный транспорт начинает отмирать, мы вступаем в эру массовых эпидемий, и никто не знает сколько там ещё пробирок в тех лабораториях.
псевдотранспорт в принципе неплох, для школьников, даже для студентов младших курсов это то что надо.
но основным транспортным средством для взрослых людей во всём цивилизованном мире является личный автомобиль. и это правильно, так и должно быть.
Тобто в пріоритеті у вас рух транспорту, а не рух людей? Я думав, ми для людей то все робимо,  а виявляється - для транспорту. Цікаво

Останнє редагування: 11 травня 2021 11:24:14 від Matvik
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

Тобто в пріоритеті у вас рух транспорту, а не рух людей? Я думав, ми для людей то все робимо,  а виявляється - для трек. Цікаво
что за манипуляция. транспорт - это люди! или у тебя транспорт уже живёт своей собственной жизнью, как у Стивена Кинга? или по-твоему люди это исключительно пешеходы?
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

движение любого транспорта должно быть в приоритете.
автомобильное движение у нас традиционно, с времён совка, организовано плохо.
потому, что традиционно плохое отношение к владельцам личных автомобилей.
отношение совково-колхозное.
люди стремятся к свободе передвижения, и это классно, это надо приветствовать!
общественный транспорт начинает отмирать, мы вступаем в эру массовых эпидемий, и никто не знает сколько там ещё пробирок в тех лабораториях.
псевдотранспорт в принципе неплох, для школьников, даже для студентов младших курсов это то что надо.
но основным транспортным средством для взрослых людей во всём цивилизованном мире является личный автомобиль. и это правильно, так и должно быть.


сідаєш і їдеш:


Прокат велосипедів –  від «TRAMPLINE». Ціни :
на 2 год. – 50 грн.

на день (до 19:00) – 100 грн.

на добу – 150 грн.

Велосипеди – фікседи, спортивні, дамські, МТБ…

Магазин «TRAMPLINE» працює з 11:00 до 19:00. Можна замовити велосипед і на інший час.

Довідки: (066) 731-17-00, (066) 366-77-39, (098) 390-91-30.

м. Чернівці, вул. 28 Червня, 15.
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

сідаєш і їдеш:


Прокат велосипедів –  від «TRAMPLINE». Ціни :
на 2 год. – 50 грн.

на день (до 19:00) – 100 грн.

на добу – 150 грн.

Велосипеди – фікседи, спортивні, дамські, МТБ…

Магазин «TRAMPLINE» працює з 11:00 до 19:00. Можна замовити велосипед і на інший час.

Довідки: (066) 731-17-00, (066) 366-77-39, (098) 390-91-30.

м. Чернівці, вул. 28 Червня, 15.
вырастешь, станешь взрослым дядей, будут у тебя жена, дети, внуки, пакеты с покупками, тёща с фикусом, повезёшь их всех на дачу на велосипеде.
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

То у Сергія на відео не дорога а вуличка,
але можна погодитись що "так бить нє должно"

Останнє редагування: 11 травня 2021 11:50:22 від Кадра
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

вырастешь, станешь взрослым дядей, будут у тебя жена, дети, внуки, пакеты с покупками, тёща с фикусом, повезёшь их всех на дачу на велосипеде.

  до нас навіть з гір приїжджають туристи на велосипедах

   "жена, дєті і внукі" в першу чергу хочуть дихати чистим повітрям, а не викидами з шроту від Сергія на повному газі


   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

что за манипуляция. транспорт - это люди! или у тебя транспорт уже живёт своей собственной жизнью, как у Стивена Кинга? или по-твоему люди это исключительно пешеходы?
Ні, хто таке казав? Але пішоходи також важливі, між іншим,  в місті - взагалі на першому місці, якщо хто не в курсі.
А транспорт - так він є дуже різний в плані ефективності перевозки людей та ще купи всяких факторів,  і відповідно до цього в місті встановлюються пріоритети.
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

До Ганса заїдь.
Він тобі покаже, як в гаражі ремонт зробити.

Ганс відморозився(((
До нього панімаєш " правильний підхід" потрібен)))
До депутатів ВР та полковників СБУ не потрібен))--- а у Ганса бзики в голові))
Ну ніт так ніт((
Мінус один((
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

  якого ще "двіженія" ?

  сьогодні тянучки були аж від Магали, за 10 км від Чернівців,

   немає ніякого "двіженія" - всі стоять на місці, навіть в Чернівці не можуть заїхати...

 

)))
Я сьогодняшнє " двіженіє" з Гравітону до Кобилянськоі проскочив за 15 хв))
головне не стояти зі всіма разом, а шукати моменти виходу з черги)))
пс.Немає на того Шумахєра тих стопхамів)))
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

  для тих, хто порушує правила під час поїздок по місту є паблік "Стоп Хам Буковина" - будеш там користуватися увагою

Анонсую наступне відео про погані дороги саме в тому пабліку))
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

Назнімав купу відосиків))
І про погані дороги, і про Чернівці загалом.
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

"Шось на Роші"—— це таки далі.А ця вуличка——майже центр.
пс. Це вона просто в око мені впала——там купа таких(((
Навіть не вишукуючи "як москалі в США"))
  :laugh: тупий понаїхавший рагуль, центр це кобиляньська й центральна площа, а те де воно їхало - то дорога до молдавського гета, і річкі смердючці, воно завжди таке було і там накуй потрібні ремонти ... йди вчи історію міста кугут картавий, даун не зміг по київській обїхати, поперло по бездорожью :laugh:
пс:побачимо як в нас буде правити рома-заика, але при минувшому - реально дохера в місті доріг зробили, найбільше чим за прейдешні часи
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

  :laugh: тупий понаїхавший рагуль, центр це кобиляньська й центральна площа, а те де воно їхало - то дорога до молдавського гета, і річкі смердючці, воно завжди таке було і там накуй потрібні ремонти ... йди вчи історію міста кугут картавий, даун не зміг по київській обїхати, поперло по бездорожью :laugh:
пс:побачимо як в нас буде правити рома-заика, але при минувшому - реально дохера в місті доріг зробили, найбільше чим за прейдешні часи

Ти двбйб)))
Це ти мені будеш розказувати про Кобилянську та центр?)))
Я тут народився та виріс))
Ти поки ще не понаіхало—— я вже ті всі вулички облазив))
пс. " при минувшому")))—— минувший твій мій хороший знайомий))Поки ти свиней пасло у себе-- я тут жив і заробляв з людьми))
ппс. Рома—— нічого толком для міста не зробить((
А бабло тільки підніме.
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

  :laugh: тупий понаїхавший рагуль, центр це кобиляньська й центральна площа, а те де воно їхало - то дорога до молдавського гета, і річкі смердючці, воно завжди таке було і там накуй потрібні ремонти ... йди вчи історію міста кугут картавий, даун не зміг по київській обїхати, поперло по бездорожью :laugh:
пс:побачимо як в нас буде правити рома-заика, але при минувшому - реально дохера в місті доріг зробили, найбільше чим за прейдешні часи

140 лямів за пару км проспекту + 30 лямів ще на тротуари. Це пздц досягнення. Правда завдяки йому бюджет мертвий залишили на цей рік, ну то таке
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

Ти двбйб)))
Це ти мені будеш розказувати про Кобилянську та центр?)))
Я тут народився та виріс))
Ти поки ще не понаіхало—— я вже ті всі вулички облазив))
пс. " при минувшому")))—— минувший твій мій хороший знайомий))Поки ти свиней пасло у себе-- я тут жив і заробляв з людьми))
ппс. Рома—— нічого толком для міста не зробить((
А бабло тільки підніме.
:laugh: ще один місцевий представник ксенолабораторії :lol:
який б не був каспрук, але з прокацапською наволочю він справи не мав...
тупориле плешиво-картаве бидло що паше на стройках дойчланда та намагаеться торгувати криптою - став великим бізнесменом :laugh:
прям алігарххх з черноуцов... воно гроші заробляло - біля готелю "київ" :laugh:
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

140 лямів за пару км проспекту + 30 лямів ще на тротуари. Це пздц досягнення. Правда завдяки йому бюджет мертвий залишили на цей рік, ну то таке
ще + зробили руську, богдана, провулки на полетаева, щось почали робити на хотинський, дорогу по 3 маршруту автобуса... це лише с того що я помітив.
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

движение любого транспорта должно быть в приоритете.
автомобильное движение у нас традиционно, с времён совка, организовано плохо.
потому, что традиционно плохое отношение к владельцам личных автомобилей.
отношение совково-колхозное.
люди стремятся к свободе передвижения, и это классно, это надо приветствовать!
общественный транспорт начинает отмирать, мы вступаем в эру массовых эпидемий, и никто не знает сколько там ещё пробирок в тех лабораториях.
псевдотранспорт в принципе неплох, для школьников, даже для студентов младших курсов это то что надо.
но основным транспортным средством для взрослых людей во всём цивилизованном мире является личный автомобиль. и это правильно, так и должно быть.
а ну ка расскажи, как могут подъехать 60 000 зрителей к стадиону.
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

а ну ка расскажи, как могут подъехать 60 000 зрителей к стадиону.
если у меня когда-то возникнет такое желание, я подъеду на такси.
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

если у меня когда-то возникнет такое желание, я подъеду на такси.
Бінго! Коли потрібен автомобіль, то у містах є таксі. А коли не треба - то можна інакше.
Між іншим, офіційне таксі і по виділенках може їздити, у нас вже теж, здається.
Тим більше, воно у нас дешеве і його дофіга.

Але в контексті стадіону не канає, бо всі на таксі не проїдуть одночасно.

Логіка сучасної міської транспортної системи така:
Зазвичай використовується гт, ровери/самокати чи свої ноги, а коли дійсно треба, то є таксі або своя машина (котра не обов'язково має стояти під вікнами, бо використовується не постійно). Для більшості таке підходить.
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

Бінго! Коли потрібен автомобіль, то у містах є таксі. А коли не треба - то можна інакше.
Між іншим, офіційне таксі і по виділенках може їздити, у нас вже теж, здається.
Тим більше, воно у нас дешеве і його дофіга.

Але в контексті стадіону не канає, бо всі на таксі не проїдуть одночасно.

Логіка сучасної міської транспортної системи така:
Зазвичай використовується гт, ровери/самокати чи свої ноги, а коли дійсно треба, то є таксі або своя машина (котра не обов'язково має стояти під вікнами, бо використовується не постійно). Для більшості таке підходить.
не бинго.
я завтра утром сяду с свой личный автотмобиль, и куда-то поеду. поеду куда захочу. поеду шопиться, потом в лес, дышать воздухом, потом просто куда-то, по настроению.
пусть другие ездят по маршрутам, по расписаниям, с пересадками, пусть ждут на остановках, толкаются с пакетами и детьми в автобусах, в электричках с сумками...
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

не бинго.
я завтра утром сяду с свой личный автотмобиль, и куда-то поеду. поеду куда захочу. поеду шопиться, потом в лес, дышать воздухом, потом просто куда-то, по настроению.
пусть другие ездят по маршрутам, по расписаниям, с пересадками, пусть ждут на остановках, толкаются с пакетами и детьми в автобусах, в электричках с сумками...
я называю это свободой.
вам тут всем этого не понять.
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

Как неожиданно...
   
Re: Вбита дорога в центрі Чернівців(((

Поддержим отечественного производителя...
...говноконтента...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія