Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Купив калкана!

Купив калкана!

Дружина смаже. Оце буде смачненько! (tu)
   
Re: Купив калкана!

Дружина смаже. Оце буде смачненько! (tu)
Смачна риба.
Шкіру краще зняти.
   
Re: Купив калкана!

Дружина смаже. Оце буде смачненько! (tu)


мудрейший, есть мнение, что под бояру лучше яблочко...
   
Re: Купив калкана!

отож, злочинна влада насильно заставляет пересічних зрадославов, давиться рыбой занесенной в Красную книгу...
   
Re: Купив калкана!

В рыбе - фосфор!   :laugh:

Классная штука  (tu)
   
Re: Купив калкана!
tyv

Голову їж, в ній фосфору докуя! (С) Лесь :D
   
Re: Купив калкана!

отож, злочинна влада насильно заставляет пересічних зрадославов, давиться рыбой занесенной в Красную книгу...
Нет калкана в Красной книге.
Есть камбала Кесслера.
   
Re: Купив калкана!

Жарить его - то еще удовольствие.
Калкан. особенно мелкий - вонючий. Крупный не пробовал после мелкого.  :-)o

Палтус - да, гарна рыба.   (tu)
   
Re: Купив калкана!
nik

240 грн/кг ?
   
Re: Купив калкана!

ПРи союзе тюльке радовался, при тюльке радовался элементарщине лапше мивине, а при ГЕтьмане ест  деликатесы, волен и обеспечен а ноет  как при том, что ел тюльку.
   
Re: Купив калкана!

240 грн/кг ?
----------------------------
Так по 240......і з'їв. Дуже-дуже смачно! А ось палтус я не люблю. Но то таке...індівідуальн о.  Смажену рибу я люблю не багато видів. Ну судачок,звісно,бо я українець... ну пеленгас трохи меньше,але риба нічого...тунець... може є какий марлін,але я його не їв. Осетрину люблю балик,хоча смажена те ж нічого. Лосося смаженого не люблю. А який смачний балик севрюжки! Ось просолену лососину я люблю. Ікру люблю. Чевону та чорну.
   
Re: Купив калкана!
nik

Лосося смаженого не люблю


його треба на грилi  (tu) 
   
Re: Купив калкана!

Ашо эта? 8-)
   
Re: Купив калкана!
nik

   
Re: Купив калкана!

Калкан - чорноморьска камбала :)
   
Re: Купив калкана!

Камбала вонаж вонюча при жарці 8-)
   
Re: Купив калкана!

Камбала вонаж вонюча при жарці 8-)
ЦЫц! ПАртиарх филослфии не чувствует разницы между килькой и форелью, зачем старину пугать.
   
Re: Купив калкана!

----------------------------
Так по 240......і з'їв. Дуже-дуже смачно! А ось палтус я не люблю. Но то таке...індівідуальн о.  Смажену рибу я люблю не багато видів. Ну судачок,звісно,бо я українець... ну пеленгас трохи меньше,але риба нічого...тунець... може є какий марлін,але я його не їв. Осетрину люблю балик,хоча смажена те ж нічого. Лосося смаженого не люблю. А який смачний балик севрюжки! Ось просолену лососину я люблю. Ікру люблю. Чевону та чорну.

"Найкраще м’ясо — то свинина, найкраща риба — то линина" (с)

калкан, судак, пеленгас і навіть лосось - відпочивають на бережку  ;)
   
Re: Купив калкана!

ЦЫц! ПАртиарх филослфии не чувствует разницы между килькой и форелью, зачем старину пугать.
------------------------------------------
 Калкан не воняє при жарці. То ти просто ніщеброд. Кілька-твоя доля! :fuck:
   
Re: Купив калкана!

А фото буде? 8-)
   
Re: Купив калкана!

Я вообще подумав шо наш Вольфган смажить катран- черноморьску акулу 8-)
   
Re: Купив калкана!

А фото буде? 8-)
--------------------------------
Ну все що я їм хвотати..це якась дурня. З'їв та й все... був ще салат з помідорами та огірками на олії,дружина пила вино хранцузьке,а я рому трохи... то було в обід. B-)
   
Re: Купив калкана!

В рыбе - фосфор!   :laugh:

Классная штука  (tu)
вольці він життєво необхідний.А то все "ром з лимоном" (с) і в дрободан.
   
Re: Купив калкана!

cynic -не переймайся. Тобі,сидячому на соціалі ніщеброду таке їсти не доведеЦЦя! :fuck:  Ти ж втік з України,тобто ти смердючий ковбасник та дизертир. Але з ковбасою там у тебе проблеми.Ось ти, зі своєю діслексією смокчеш сам знаєш що. Тому тебе й ковбасить. :fuck:
   
Re: Купив калкана!

В ковбасі точно нема фосфору  :weep: а в калкані - є!
   
Re: Купив калкана!

Сьодня по Інтеру був концерт з Запоріжжя....Весна на Заречной улице.. запрєщєнонніє артісти

Мож наш Вольф має якєь відношення до металулгіїї
 :)
   
Re: Купив калкана!

Камбала вонаж вонюча при жарці 8-)

 :facepalm: то вы не умеете ее готовит. снимайте шкуру с него и будет вам счастье. после обрезки плавников поддеваете ее и как перчатку сдергиваете. я тут у китайцев покупаю камбалу, но черноморская вкуснее  X(
   
Re: Купив калкана!

Я вмею жарить мойву без воні :)  а також робити каклети як у школьній столовці :gigi:

Останнє редагування: 28 липня 2018 01:08:11 від Meanmen
   
Re: Купив калкана!

Я вмею жарить мойву без воні :)  а також робити каклети як у школьній столовці :gigi:

Ділись...

Багато хліба і після жарки проварити?

Останнє редагування: 28 липня 2018 01:12:10 від DiDUS
   
Re: Купив калкана!

мудрейший, есть мнение, что под бояру лучше яблочко...

Це так у вас, у коцапів.
В Україні бояру не п'ють.
   
Re: Купив калкана!

:facepalm: то вы не умеете ее готовит. снимайте шкуру с него и будет вам счастье. после обрезки плавников поддеваете ее и как перчатку сдергиваете. я тут у китайцев покупаю камбалу, но черноморская вкуснее  X(

Это вы свежую, очевидно, покупаете.
   
Re: Купив калкана!

пеленгас трохи меньше,але риба нічого...ту
Пеленгас риба ни о чем.  На жарку - дрянь запекать - дрянь. Слишком водяністая.
  Гожа только на залівное

Но заливное а сравении  с запеченой или грилеваной рибой - тоже дрянь.
   
Re: Купив калкана!

Пеленгас риба ни о чем.  На жарку - дрянь запекать - дрянь. Слишком водяністая.
  Гожа только на залівное

Но заливное а сравении  с запеченой или грилеваной рибой - тоже дрянь.
Якщо цей пеленгас - це щось типу кефалі, то пиріжки робити з нього треба
   
Re: Купив калкана!

Пеленгас риба ни о чем.  На жарку - дрянь запекать - дрянь. Слишком водяністая.
  Гожа только на залівное

Но заливное а сравении  с запеченой или грилеваной рибой - тоже дрянь.

Пиленгас становится ни о чем после идиотов продавцов, которые везут его в какой-нибудь
йопаной газели навалом, из-за чего в нем давится желчь.
А так что пиленгас что амур(вкус очень похож), хоть они и разных семейств в жарке очень даже нормально.

А вот калкан, тот еще геморрой. Никогда бы не купил. Как и любая донка, всегда с очень
специфическим вкусом. Особенно из Керченского пролива, где ил то еще говно.
Разве что ловить самому либо знать качественных ловцов.

Останнє редагування: 28 липня 2018 06:27:14 від б_а_р_с
   
Re: Купив калкана!

Якщо цей пеленгас - це щось типу кефалі, то пиріжки робити з нього треба

А це і є різновид кефалі. Сама гарна його властивість на відміну від усіляких карпів,
це відсутність дрібних кісток в м*ясі. Пожарив запанирувавши в муці і їж, хоч сплячий.
Безпечно і смачно. ;)
   
Re: Купив калкана!

С камбалы положено шкуру снимать перед жаркой.
Ну и разделывать на четыре филе.
Тогда не будет иодистого запаха.

К палтусу, тюрбо это тоже относится.
   
Re: Купив калкана!

.. був ще салат з помідорами та огірками на олії

Цитувати
радиционным блюдом на каждом столе в нашей стране является салат с помидорами и огурцами. Его готовят на каждый день, подают на праздничный стол. Но диетологи забили тревогу.

Оказывается, при правильном питании смешивать помидоры с огурцами в одном блюде категорически противопоказано!

Помидоры, попадая в организм, оказывают на ЖКТ такое действие, что образуется кислая среда. Что касается огурцов, то они способствуют возникновению среды щелочной. Получается, что при сочетании кислой среды и щелочи запускается процесс образования солей.

Это, прежде всего, вредит почкам. При постоянном употреблении этого салата могут возникать серьезные проблемы с работой печени.
   
Re: Купив калкана!

 Вольфганг відкрив для себе  деякі  види  риби крім  тріски???? :gigi:
Ми з друзями якось  їздили в перерві між викладанням на  Полярне Коло, на майже три місяці канікул
в ЕреФію, щоб  підзаробити, непевні тоді часи були, середина 90-х.
Приїхали. Об, ну,річка така, хто знає. :shuffle:  Заприятелювали з  місцевим мисливцем та рибалкою-
Сашком. На  відміну  від  алкашні, він був  досить таки розумний та  приязний товариш.
Проїжджає якось повз нас, зупиняєцця, запитує- вам риби не треба? B-)  Ми такі, а що воно  за риба?
Він- та от, муксун, тільки піймав- і хрясь нам  повний мішок риби! :weep:  Каже, тільки ви дивіцця, вона  свіжа  тільки
дві-три години  максимум!
Коротше, був і нас і копчений і варений і жарений і  запечений в пічі  муксун.
Мясо- ніжне, з  жирком, смаачнющеее! (tu)

Це  тільки  повернувшись додому я  взнав, що за  порода  риби, до цього навіть не чув про неї! :-o
Ну а з  Сашком ми розрахувалися- принесли йому  тушку оленя та 2 пляшки  горілки "Князь чи то " князьЯрослав Мудрий"
щось таке.
Ото був ажіотаж  після  місцевої  горілки " Кристал" яка  відгонила  досить сильно ацетоном! :facepalm1:  :super:


 
   
Re: Купив калкана!

А це і є різновид кефалі. Сама гарна його властивість на відміну від усіляких карпів,
це відсутність дрібних кісток в м*ясі. Посмажив, запанірувавши в муці і їж, хоч сплячий.
Безпечно і смачно. ;)
================

От зараза!
Гурман таки! :-B

ПиСи Істи, сплючи?  Ні, ніколи не пробував! :tongue:
ПиПиСи Так, реально оті  мілкі  кістки таки сайопують! :X 

Останнє редагування: 28 липня 2018 07:05:18 від Blokh
   
Re: Купив калкана!



Помидоры, попадая в организм, оказывают на ЖКТ такое действие, что образуется кислая среда. Что касается огурцов, то они способствуют возникновению среды щелочной. Получается, что при сочетании кислой среды и щелочи запускается процесс образования солей.

Навіть абстрагуючись від ствердження, що парадички створюють "кисле" (?) середовище, а огірки - лужне...

Шлунок взагалі-то кислотне середовище, соляна кислота там, pH нижче 2...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія