Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чернігів .Порох хто-хто, але точно не сцикло. Заповажав навіть. ;o

Показати зображення...

 (tu)
   
В і к т о р  У к о л о в
26 липня 2009, 19:06

Я зацікавлений обрати незалежного сильного розумного, патріотичного Президента.
Тому пишіть краще про Юлію Тимошенко, а не про міфічних штабістів, які нібито хочуть копирсатися у Вашому минулому.
Бо не бютівські штабісти, а Юлія Тимошенко стане Президентом України.

https://blogs.pravda.com.ua/authors/ukolov/4a6c7f233e076/

То якому Уколову більше вірити?  :S
   
Віктор Уколов
   
Показати зображення...
Це скоріше так Кнур виглядав того доленосного дня у лютому 2015, коли "цукор у крові" піднявся.
А робити таке про людину, яка ще не була у політиці зовсім, ну я не знаю, смішно, таке враження що тобі 13 років та пубертатний вік попереду. Скоро вдасться помацати дівчачі "диньки".
   
репостити уколова - моветон...
 фе!
   
а чому через проьіли порохоботи "Віктор Уколов" пишуть?  :lol:
   
В і к т о р  У к о л о в
26 липня 2009, 19:06

Я зацікавлений обрати незалежного сильного розумного, патріотичного Президента.
Тому пишіть краще про Юлію Тимошенко, а не про міфічних штабістів, які нібито хочуть копирсатися у Вашому минулому.
Бо не бютівські штабісти, а Юлія Тимошенко стане Президентом України.

https://blogs.pravda.com.ua/authors/ukolov/4a6c7f233e076/

То якому Уколову більше вірити?  :S
Ну тоді він "заробляв гроші" в іншому місці.
Нічого особистого, просто "бізнес".
Треба буде - буде писати про "ярко нам сіяють зіроньки Кремля".
   
репостити уколова - моветон...
 фе!

То не роби цього, не репость. А зараз у тебе є чудова можливість пояснити що саме не так в цій ситуації зробив Порошенко. Може Уколов рідкиський покидльок і все перебрехав, так ти не соромся, викривай його, паскуду, викривай!
   
Стисняюсь спросить..А зачем тогда был Майдан

Зы: Вроде в ЕС итти собрались...не?

А там как?

Зы: Стиви! Ты тоже живёшь на одну зарплату?  B-)
ти що, тільки прокинувся. майдан був "нах від москви". ні від якої корупції і хабарництва майданів не буває, інакше вони би вже 28 років би не припинялися. тому і західний вектор. потрохи, поступово. як в східноєврпейських країнах.
   
О,мля! А я включил...смотрю... блин думаю..хуйло в Чернигов приехал!!!! ;o  ;o

Со сцены:

- Дякуэмо,пане Президенту за децентрализацию

- Дякуемо,пане Президенте за выдилення коштив.

......

Портом думаю,не....говорять украинською...знач не хуйло....

А потом смотрю...ПартХозАкт ив,оказывается....но т.е. Рада рэгионального Розвитку..

 :laugh:
   
репостити уколова - моветон...
 фе!

Окей,братику.
Ти правий.
Нафіга нам якийсь сраний уколов!
Давай запостимо главком!
https://g l a v com.ua/news/v-chernigovi-poroshenko-proyshov-kriz-natovp-nackorpusu-vsuperech-zasterezhen-derzhohoroni-576855.html

Порівнявшись з представниками «Нацкорпусу», президент заявив, що не допустить дестабілізації країни

Після закінчення Ради регіонів в Чернігові, де сьогодні перебуває президент Петро Порошенко, глава держави, всупереч рекомендаціям Управління державної охорони, прийняв рішення пройти через натовп «Нацкорпусу», який пікетує заходи за участю президента і вимагає швидкого суду над екс-заступником Ради Національної безпеки і оборони Гладковським.

Президент відмовився сідати в авто, щоб об‘їхати пікетувальників, а направився до них і пройшов через натовп. Порівнявшись з представниками «Нацкорпусу», Порошенко заявив, що не допустить дестабілізації країни, передає кореспондент «Главкома» з місця подій. Повний текст читайте тут: https://главком/news/v-chernigovi-poroshenko-proyshov-kriz-natovp-nackorpusu-vsuperech-zasterezhen-derzhohoroni-576855.html

   
https://www.youtube.com/watch?v=dFnL2b8SbXI

сюр... риг-олігарх "йде в народ" під гімн ОУН... Скажи таке кому 5 років тому - поржали б як з дурачка...
   
Окей,братику.
Давай запостимо главком!
https://g l a v com.ua/news/v-chernigovi-poroshenko-proyshov-kriz-natovp-nackorpusu-vsuperech-zasterezhen-derzhohoroni-576855.html

Порівнявшись з представниками «Нацкорпусу», президент заявив, що не допустить дестабілізації країни

Після закінчення Ради регіонів в Чернігові, де сьогодні перебуває президент Петро Порошенко, глава держави, всупереч рекомендаціям Управління державної охорони, прийняв рішення пройти через натовп «Нацкорпусу», який пікетує заходи за участю президента і вимагає швидкого суду над екс-заступником Ради Національної безпеки і оборони Гладковським.

Президент відмовився сідати в авто, щоб об‘їхати пікетувальників, а направився до них і пройшов через натовп. Порівнявшись з представниками «Нацкорпусу», Порошенко заявив, що не допустить дестабілізації країни, передає кореспондент «Главкома» з місця подій. Повний текст читайте тут: https://главком/news/v-chernigovi-poroshenko-proyshov-kriz-natovp-nackorpusu-vsuperech-zasterezhen-derzhohoroni-576855.html

та нє... герой однозначно! пройтися через групу ветеранів, котрі його на фронті захищали, не кожен головнокомандувач зможе...
   
сюр... риг-олігарх "йде в народ" під гімн ОУН... Скажи таке кому 5 років тому - поржали б як з дурачка...

Вибач за питання- ти в комсомолі був, чи з дитинства в боївці УПА?
При цьому "ригові" в ЗСУ вітання ввели "Слава Україні!"
Ти проти?
Я ні.
   
Стисняюсь спросить..А зачем тогда был Майдан

Зы: Вроде в ЕС итти собрались...не?

А там как?

Зы: Стиви! Ты тоже живёшь на одну зарплату?  B-)

так, я живу на одну зарплату
а ти сциш сказати, за кого будеш голосувати
 B-)
   
Ну шо, попытались изобразить Пороха сцыклом и скуштували хуя.

Пороху плюс. Теперь я точно что он победит.
   
та нє... герой однозначно! пройтися через групу ветеранів, котрі його на фронті захищали, не кожен головнокомандувач зможе...

А я чомусь думав що вони Україну захищали....
От ти  ніби свій, розумний, а зараз по методичці кацапській шпариш. (td)
   
Ну шо, попытались изобразить Пороха сцыклом и скуштували хуя.

Пороху плюс. Теперь я точно что он победит.

 :good:
   
сюр... риг-олігарх "йде в народ" під гімн ОУН... Скажи таке кому 5 років тому - поржали б як з дурачка...

Ага, після "цинічних бандерів" це справді епічно.
   
та нє... герой однозначно! пройтися через групу ветеранів, котрі його на фронті захищали, не кожен головнокомандувач зможе...

От же лайно смердюче, на фронті хлопці не за Порошенко воюють, а за Україну.
   
Звичайно ж вони розступилися перед Президентом своєї країни
ледь не заплакала від гордості..від розчулення..
   
Після закінчення Ради регіонів в Чернігові, де сьогодні перебуває президент Петро Порошенко, глава держави, всупереч рекомендаціям Управління державної охорони, прийняв рішення пройти через натовп «Нацкорпусу», який пікетує заходи за участю президента і вимагає швидкого суду над екс-заступником Ради Національної безпеки і оборони Гладковським.

Президент відмовився сідати в авто, щоб об‘їхати пікетувальників, а направився до них і пройшов через натовп. Порівнявшись з представниками «Нацкорпусу», Порошенко заявив, що не допустить дестабілізації країни, передає кореспондент «Главкома» з місця подій.


Після цього Порошенко пішки пройшовся до площі, де було встановлено сцену для його виступу перед чернігівцями.
(tu)
   
А я чомусь думав що вони Україну захищали....
судячи з останніх подій кнуроферма переконана, що хлопці на фронті відстоюють її право красти, щоб аж з вух у свинарчуків лізло
   
ледь не заплакала від гордості..від розчулення..

Ти від розпачу ридаєш.
Бо твоїй ідолиці так не дано
   
ледь не заплакала від гордості..від розчулення
За кого ви голосутимете?
   
І вишенька на тортик!

Юрий Бирюков
1 год ·
А потом он медленно спустится с горы и...

Так вот, когда представители Нацкорпуса или Нацдружин, я не знаю кто там именно, перекрывают проход для Президента Украины, и громко скандируют всевозможные маты, то вариантов развития событий могло быть два:

- или полиция их оттесняет куда-то (смешно, да)
- или Президент едет на митинг в объезд

Вариантов развития событий могло быть два, а потом появился третий: Петро Порошенко резко одергивает свою охрану, советующую ехать в объезд, и идет сквозь представителей Нацкорпуса или Нацдружин, я так и не понял в чем там их различие.

И что, они как себя ведут? Правильно, как положено - расступаются и пропускают. Потому что... да, про стальные причиндалы и все такое. Это не каждому дано.
   
ледь не заплакала від гордості..від розчулення..

Ага, то такий художній опис, на когось може і діє.
На мене не діє, але вчинок Порошенко від того не стає менш сміливим чи менш гідним поваги.

   
За кого ви голосутимете?

Та вже ні за кого.
Бабця пролітає.))))
   
[/b]
Які податки?
В тебе ж субсидія
І пенсія?
субсидію забрали рік назад

а до пенсії ще років 30

податки стараюсь не платить, але не мені тобі розказувать, скільки є непрямих податків, і їх не получиться не платити.
   
І вишенька на тортик!

Юрий Бирюков
1 год ·
А потом он медленно спустится с горы и...

Так вот, когда представители Нацкорпуса или Нацдружин, я не знаю кто там именно, перекрывают проход для Президента Украины, и громко скандируют всевозможные маты, то вариантов развития событий могло быть два:

- или полиция их оттесняет куда-то (смешно, да)
- или Президент едет на митинг в объезд

Вариантов развития событий могло быть два, а потом появился третий: Петро Порошенко резко одергивает свою охрану, советующую ехать в объезд, и идет сквозь представителей Нацкорпуса или Нацдружин, я так и не понял в чем там их различие.

И что, они как себя ведут? Правильно, как положено - расступаются и пропускают. Потому что... да, про стальные причиндалы и все такое. Это не каждому дано.
Ги, Бірюков. :rotate:
Ну цей точно буде сидіти за Свинарчуків.
Тому що Пеця Свинарчуків ображати не може, то ж своя "сім'я", а хто такий Бірюкоїд?
   

субсидію забрали рік назад


так ось чому у тебе так нещадно бомбить останній рік  :weep:
   
судячи з останніх подій кнуроферма переконана, що хлопці на фронті відстоюють її право красти, щоб аж з вух у свинарчуків лізло

Скажу прямо - стули пельку довбанута брехуха. А от тепер спробуй спростувати хоч одне слово з мого твердження, я кожне слово можу аргументувати, бо ти в своїй ненависті до Порошенка вже зовсім межі не бачиш, починаєш говорити штампами тупої пропаганди.

   
Olga Kulaj
48 хв.
Після зустрічі з Порошенком трохи заспокоїлась, вже не так свердлить мозок :"А що, як Юля чи Зе?" І не через те, ЩО він говорив, я майже все те чула і читала. А через те, СКІЛЬКИ чернігівців прийшло його підтримати. І кількох знайомих в натовпі зустріла. І з незнайомою бабусею поспілкувалась, яка приїхала з Ріпок (30км), і має дуже адекватні аргументи.
Заходи безпеки були безпрецедентні, я стільки поліції в Чернігові ще не бачила. І через рамки я вперше проходила (за винятком аеропортів). Але після подій в Черкасах такі заходи виправдані.
Я стояла недалеко від сцени, десь близько за моєю спиною під час виступу Президента хтось щось вякнув (не почула, що), так там народ зразу "Помолчи!Иди отсюда". Ну і десь позаду далеко, мабуть, невеличка група спробувала ганьбу кричати, але швидко замовкла. А кількість людей порадувала.
Поки Порошенко виступав у Філармонії, для нас поспівалиТарас Петриненко і Тетяна Горобець, а ще Тарас Чубай з "Плачем Єремії". І коротко виступив Ахтем Сеїтаблаєв (дуже його поважаю), виявляється, він так гарно українською говорить.
   
Подякуймо національним дружинам за масовку для Пороха  (tu)
   
Та вже ні за кого.
Бабця пролітає.))))

А вона на Зелемойського тепер буде пипку терти :gigi:
   
Олена Монова
1 год
Когда Порошенко спустился с горы прямо в Чернигов, то перед ним было агрессивное стадо, которое называет себя НацКорпусом.
Стадо перегородило проезд.
Тогда Порошенко вышел из машины и пошел ̶п̶о̶ ̶в̶о̶д̶е̶ навпростець, ввинтившись прямо в толпу.
Он не стал делать всего того, что полагается делать при спуске с горы, чем немного огорчил, но ладно.
Он просто шел сквозь НацКорпус не сворачивая.
И как положено покорным самочкам, перед ним расступались.
Хорошие девочки.
   
Подякуймо національним дружинам за масовку для Пороха  (tu)

Реально зачот! (tu)
   
Скажу прямо - стули пельку довбанута брехуха. А от тепер спробуй спростувати хоч одне слово з мого твердження, я кожне слово можу аргументувати, бо ти в своїй ненависті до Порошенка вже зовсім межі не бачиш, починаєш говорити штампами тупої пропаганди.

кацапської до того ж! :buba:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія