Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чернігів .Порох хто-хто, але точно не сцикло. Заповажав навіть. ;o

Проте, Мирося зараз працює досить зачотно! (tu)

Юга-васточьніца!
"Союз мирослав і соузблодів" вєнікав нє вяжет!
   
Ймовірних злочинців згідно КК арешовують здається терміном на 2 місяці. А не просто "відсторонюють". Та ще й з урахуванням підозри про багатомільйонні крадіжки з військового бюджету

Я робить це особисто Президент.
Дякую за пояснення, тебе рівень твоєї обізнаності стає ще більш зрозумілим. Ще раз дякую.
   
Це було б найвдалішим винаходом бірюкових-уколових  - підставний "нацкорпус". А там уже вірні лірники рознесуть по форумах казку про надзвичайну хоробрість Петі.
Хоча нема сумнівів, що й у разі справжнього НК Петі абсолютно ніщо не загрожувало з такою масою людей навкруги

Ну, звичайно, але ж за програмою Хуйла, яку він запозичив у однойменного президента, для умілітєльної картинки потрібна малінькая пабіданосная вайна - Прізідєнт нє іспугался страшних біндєравцєв! Он іх пабіділ!
   
Сцикуни хочуть поміняти такого Гетьмана на сцикуна-єврєйца
   
Враховуючи психічний стан Порошенка, коли навкруги нього повно агентів кремля - він герой. Ця "обкатка", корисний тренинг для головнокомандуючого . Але чомусь всі забули героїчний вчинок, коли він вхопив агента кремля за носа - ризикував тим, що той міг під виглядом самозахисту зламати пальця головнокомандувачу. Ну а зриваючи шапку з дівчини - агентка могла плюнути вірусом у вічі. А йти з антирейтингом 69відсотків у президенти чи це не ознака делеко незнаного нами потенціалу сміливості та авантюризму?
   
Сцикуни хочуть поміняти такого Гетьмана на сцикуна-єврєйца

Навпаки, сцикуни бояться, що без їхнього сцикуна завтра буде вайна! Тому і вчепилися за табуретку ногами, руками і зубами - все помагають сцикунові втриматися.
   
из твиттера
Вы будете смеяться, но в Венесуэле тоже есть #свидетели покращення! Т.е. жратвы нет, лекарств нет, электричества почти нет, а вот свидетели покращення, фанаты лидера нации - есть. Парадокс в том, что у жополизов нет дна За подачку они готовы лизать хоть Мадуре, хоть #Порошенко.
   
из твиттера
Вы будете смеяться, но в Венесуэле тоже есть #свидетели покращення! Т.е. жратвы нет, лекарств нет, электричества почти нет, а вот свидетели покращення, фанаты лидера нации - есть. Парадокс в том, что у жополизов нет дна За подачку они готовы лизать хоть Мадуре, хоть #Порошенко.
Сходите пожалуйста на*уй. И не приходите пожалуйста bлять.
   
Тепер я б на місці Нацкорпусу виступила із заявою, що вони поїздку у Чернігів сьогодні не планували, а ті, кого Кнур виставляє тіпа нацкорпусівцями - то переодягнута його охорона, якої він тіпа не злякався, бо не сцикун, і яку він возить за собою автобусами по всій Україні, як і масовку.


У Черкасах були нарахували більше 20 автобусів пазіків привезеної з ним шобли проплаченої.

УХ ВЫ,какая хитрая.А в школе учили,что врать не хорошо.Нацкорпус плохому учите.ктож из них выростет.
   
Кнурята в диком восторге, что Говнокамандуюзий приблизился к манюпасам.  :gigi: Надо подавать на героя.
   
Шось там в упор не видно як він пройшов через нацкорпус,з охороною швидко пройшов повз мітингувальників збоку де вони були відгороджені кордоном поліції,далі повз купу журналюг,далі добре не видно не видно, постійно чути криги ганьба і свист https://www.youtube.com/watch?v=EpDe1D0G8FQ
   
Так они там сами  для себя сделали зоопарк , пускали обезьян  жираф  и шоколадных мишек из местного ОГА , а народ  мог наблюдать за шоу с большого расстояния.
   
Подивився тв як Кнур лазив по Чернігову.
Так там дивізії охорони. Ментів нагнали чи не зі всієї України.
Храбрєйшій кнур пєшком лазіл.
А гражданскіх атсєчь

тобто ви вимагаєте, щоб президент держави ходив серед натовпу ЗОВСІМ без охорони?

ви не офуїли часом?
   
Порох хто-хто, але точно не сцикло
Мы это увидим когда он во второй тур не попадет. Тогда начнется самое интересное.
   
Я робить це особисто Президент.
Дякую за пояснення, тебе рівень твоєї обізнаності стає ще більш зрозумілим. Ще раз дякую.
Ви нервуєте. Напевне через надмірне хвилювання видаєте щось незрозуміле?
Мужайтєсь. То лі єщьо будєт.
   
Впервые в истории у нас прозападный президент с руками, которые растут из правильного места.
Четко озвучен курс.
Старые косяки разрулены, новых не допущено.
Есть реальные достижения невиданных до сих пор размеров, которые можно помацать руками - безвиз и томос.
И тут вдруг народу начинает мулять коррупцыя. Аж так начинає мулять, шо нема мочи терпить.
Ну ок, допустим.
И хто ж у вас будет с коррупцийов бороться? Коломойский или Тимошенко?
Я прямо вот теряюсь.
Оба такие видные антикоррупцыонеры, у них такая славная антикоррупцыонная история.

  Так.
  Офуіли... Забули як очікували наступу з Чернігова,  шукали бомбосховиша в Києві, де вони ще є, читали лікбези, як виживати у великомі місті, що перше й головне це багато води.. як ховатись при обстрілах..
  Просто жесть...
   Але навколо мене притомні люди.
   Так само робив опитування... Оптимізм є
   
Шось там в упор не видно як він пройшов через нацкорпус,з охороною швидко пройшов повз мітингувальників збоку де вони були відгороджені кордоном поліції,далі повз купу журналюг,далі добре не видно не видно, постійно чути криги ганьба і свист https://www.youtube.com/watch?v=EpDe1D0G8FQ


 :lol:  Га-га-га!! Нє, Пєтя не сцикло! Та тут уже впору не тільки про сцикла мову вести, а й про сирла - обісрався він із своїм президентством зачотно.

Таг шо, дарю новий мем: #ПетяСирло!  :super:
   
тобто ви вимагаєте, щоб президент держави ходив серед натовпу ЗОВСІМ без охорони?

ви не офуїли часом?


 ;o А КОГО йому боятися, якщо він всі ці 5 років працював ЧЕСНО?
   
;o А КОГО йому боятися, якщо він всі ці 5 років працював ЧЕСНО?
Ну от де вас таких набирають... :facepalm1:
Походу, мирося-серуха - то ще не дно.
   
Ми не команда, ми пасажири.
За попередника в Ростові заплачено кров'ю
Кораблів без щурів не існує.
Наступний, якщо не ПАП - це Коломойський або Йуля.
Колома буде до вас прислухатися? Да? А у баби Йулі  ручки з жопкі ростуть. А жопка там огого.
Нахіба нам цей гємор?

Це якась кріпацька психологія!
   
Ну от де вас таких набирають... :facepalm1:
Походу, мирося-серуха - то ще не дно.

Походу Рамблєр-поісковік - то ще не сєпари, але вже і не кацапи. Десь посерединці. Але що гівно - це точно.
   
Навпаки, сцикуни бояться, що без їхнього сцикуна завтра буде вайна! Тому і вчепилися за табуретку ногами, руками і зубами - все помагають сцикунові втриматися.

Передайте сцикунам та сцикухам., що вайна йде вже 5 років.
   
Передайте сцикунам та сцикухам., що вайна йде вже 5 років.


 ;o Та ти шо? А чого ж тоді вони нас лякають, шо якшо не Пітро, то вайна - хуйло нападе?! От же ж брехливі скотеняки!  :punish:  І да, А з ким же ж ми зара воюємо, якшо Хуйло на нас і досі не напав?
   
;o Та ти шо? А чого ж тоді вони нас лякають, шо якшо не Пітро, то вайна - хуйло нападе?! От же ж брехливі скотеняки!  :punish:  І да, А з ким же ж ми зара воюємо, якшо Хуйло на нас і досі не напав?

Ви не так поняли. Кажуть, що Вова-сцикун поповзе на колінах до хуйла. І кажуть, що то для нас не варіянт от і все.
   
Я робить це особисто Президент.
Дякую за пояснення, тебе рівень твоєї обізнаності стає ще більш зрозумілим. Ще раз дякую.

А як він руки  збирався рубати ?
   
А як він руки  збирався рубати ?

Ну не топором жеж звісно, у нас цивілізована країна. Друзів жеж "порубав" при шкандалі. От так якось.
   
Ну не топором жеж звісно, у нас цивілізована країна. Друзів жеж "порубав" при шкандалі. От так якось.

З цього міста детальніше. Яких друзів ? Коли ? Де подивитись шматки ?
   
Шо туд?

Сеанс шоколадного свинолизания поросята еще не закончили? :lol:
   
Ця мерзота свиняча ні в якому разі не повинна пройти в другий тур.
Реально вже нехай буде Тимошенко.

 :facepalm1:
   
За 5 років президентства юлькащня і світове єврейство спвльно із крнмлем все пробують предявити пороху - це купівля армією запчастин до російськоі техніки за завищеними цінами...
От тепер я точно голосуватиму за петра олексійовича.
Вперше до речі.
Минулого разу я не голосував взагалі
   
Я робить це особисто Президент.
Дякую за пояснення, тебе рівень твоєї обізнаності стає ще більш зрозумілим. Ще раз дякую.

Мироська відсмалює, як завжди :weep:
   
За 5 років президентства юлькащня і світове єврейство спвльно із крнмлем все пробують предявити пороху - це купівля армією запчастин до російськоі техніки за завищеними цінами...

Так-так, пригадуємо "жоден танк..." :weep:

Цитувати
От тепер я точно голосуватиму за петра олексійовича.
Вперше до речі.
Минулого разу я не голосував взагалі

 :-B (tu)
   
тяв-тяв-тяв
ростеш..
   
За 5 років президентства юлькащня і світове єврейство спвльно із крнмлем все пробують предявити пороху - це купівля армією запчастин до російськоі техніки за завищеними цінами...
От тепер я точно голосуватиму за петра олексійовича.
Вперше до речі.
Минулого разу я не голосував взагалі

Давно не голодал?
   
Це якась кріпацька психологія!
рабська
   
Давно не голодал?

Ти ?
Чи колоМойша ?
   
Ви не так поняли. Кажуть, що Вова-сцикун поповзе на колінах до хуйла. І кажуть, що то для нас не варіянт от і все.
так то тільки "кажуть"..А Пеця вже скільки років плазує...
Відколи ж то, нагадайте? З 2009 як обрядився у зелені лахи МПЪ на догоду хуйлу? Чи раніше?...
   
За 5 років президентства юлькащня і світове єврейство спвльно із крнмлем все пробують предявити пороху - це купівля армією запчастин до російськоі техніки за завищеними цінами...
От тепер я точно голосуватиму за петра олексійовича.
Вперше до речі.
Минулого разу я не голосував взагалі
Ви щиро не в курсі чи незграбно прикидаєтеся?
У КОГО купівля за завищеними цінами?
До чиєї кишені капнула різниця?
І не варто вигадувати казочки - і голосували 5 років тому, і зараз голосуватимете.
   
Мироська відсмалює, як завжди :weep:
не бійся
солдат дитину не образить  :laugh:
   
так то тільки "кажуть"..А Пеця вже скільки років плазує...
Відколи ж то, нагадайте? З 2009 як обрядився у зелені лахи МПЪ на догоду хуйлу? Чи раніше?...
та ось
ПОРОШЕНКО П.О.,  голова підкомітету Комітету  Верховної  Ради України з питань фінансів і банківської діяльності (виборчий округ 12,  Вінницька область).  Уважаемые коллеги!  Я хотел бы от  имени фракции выразить глубокие соболезнования коллегам,  друзьям, семье и близким Вячеслава Максимовича Чорновила и сказать,  что это  был действительно выдающийся политик,  и нам очень горько, мы страдаем вместе с вами. Вместе с тем  фракция  Социалдемократическ ой  партии  Украины (обединенной)  решительно  осуждает  агрессивные действия НАТО по отношению к Югославии.

Стенограма пленарного засідання, https://iportal.rada.gov.ua/meeting/stenogr/show/2256.html
26 БЕРЕЗНЯ 1999
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія