Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мер Києва вирішив стати парашутистом, проходить курс AFF :crazy_pil:



На Чайці ) здається, він і раніше стрибав у тандемі десь в Німеччині. А це сам вирішив навчитися
   
На грузовом парашюте выбрасывать будут? B-)
   
В нас на Прогресі є схожий парашутист, йому 260-й купол дадуть, і збс
   
А когда прыгает, я должен бинокль взять и на балкон выйти
   
То дуже позитивна новина для всіх скайдайверів - може, прискориться побудова нормальної аеродинамічної труби? Бо він в наявний "Ульот.про" просто не влізе  :D
Я сам туди ледве поміщаюся, а у Вєталя зріст під 2 м!))
   
А когда прыгает, я должен бинокль взять и на балкон выйти
Та хз, це відео тижневої давнини. Кажуть, він тоді двічі стрибнув)
   
Ну все, тепер знову доведеться ремонт в квартирі відкладати   :D
   
Ну все, тепер знову доведеться ремонт в квартирі відкладати   :D
Нелегка доля в того хто в небо рветься  :scenic:  ...  :D
   
Ну все, тепер знову доведеться ремонт в квартирі відкладати   :D
:D  (tu)
   
Нелегка доля в того хто в небо рветься  :scenic:  ...  :D
Я просто думав, що планеризм не займатиме скільки сил і коштів, і зможу й літати, і стрибати)
   
Я просто думав, що планеризм не займатиме скільки сил і коштів, і зможу й літати, і стрибати)
А тепер іще і взимку не буде "покоя" бо "снігова лихоманка" то невиліковна хвороба проти якої нема вакцини ...  :D
   
А тепер іще і взимку не буде "покоя" бо "снігова лихоманка" то невиліковна хвороба проти якої нема вакцини Показати зображення... ...  :D
Адреналиновый спорт это жесть)), лучше от него подальше держатся. Затягивает на раз
   
А тепер іще і взимку не буде "покоя" бо "снігова лихоманка" то невиліковна хвороба проти якої нема вакцини Показати зображення... ...  :D
Ну, в "небонутих" її перебіг трохи не такий гострий ))
   
Клічко може....і без парашута стрибнути...
   
Клічко може....і без парашута стрибнути...
Без парашуту будь хто разок може  :-)o
   
У сааки кстати есть лицензия PPL, по крайней мере он так говорил на аэродроме, не думаю что врал. Но в качестве летчика я его не видел
   
ух ти, хороший шанс на дострокові вибори
   
ух ти, хороший шанс на дострокові вибори
Десантника в голову не убьешь  :D
   
Без парашуту будь хто разок може  :-)o
Клічко зможе і більше.... Причому ...головою вниз...
   

Студентський купол, великий, як матрац   :)
   
Показати зображення...
Студентський купол, великий, як матрац   :)
(tu)  А от класику він пройти не зможе ... "дуб" "не потяне" таку "тушку"  :D
   
(tu)  А от класику він пройти не зможе ... "дуб" "не потяне" таку "тушку"  :D
Чого, потягне  :)
Але це тільки для любителів теплих лампових парашутів, і тільки на "Прогресі")
   
Молодець, не кожен зможе так.
   
Наче інструктор студентом задоволений, писав у фб)
   
Чого, потягне  :)
Але це тільки для любителів теплих лампових парашутів, і тільки на "Прогресі")
на Прогрессе на планере можно полетать?
   
Чого, потягне  :)
Але це тільки для любителів теплих лампових парашутів, і тільки на "Прогресі")
Е-е-е ні - 109 кг, а дуб на повну масу 120 розрахований (із них 17, .. з "хвостиком" сам "дуб")
   
на Прогрессе на планере можно полетать?
Можна) ознайомчий політ десь приблизно 2000 грн, якщо не підняли в цьому сезоні
   
Е-е-е ні - 109 кг, а дуб на повну масу 120 розрахований (із них 17, .. з "хвостиком" сам "дуб")
Та... То таке, там по факту й 115-кілограмові вчилися) якраз той товариш, що я згадував.
З д-6 народ один з першоразників під час мого першого разу важив здається 112 кг. Якщо ноги треновані, то нічого їм не зробиться.
   
Наче інструктор студентом задоволений, писав у фб)
Сказав би він що незадоволений... У інструктора зуби зайві ? Чи що ?
Знаєш, який у Кличка удар ? :)

Останнє редагування: 11 травня 2021 14:57:31 від Влад
   
Та... То таке, там по факту й 115-кілограмові вчилися) якраз той товариш, що я згадував.
З д-6 народ один з першоразників під час мого першого разу важив здається 112 кг. Якщо ноги треновані, то нічого їм не зробиться.
А от при мені на нашому "Прогресі" хлопчину за 100 не допустили до "дуба" (тому і запам'ятав цифри),  і він стрибав із "студентом" іншим разом, бо перед ним хлопець за 90 голеностоп зламав (ні вітру і сідав наче повільно, казали в невелику ямку однією ногою попав) :(   
   
А от при мені на нашому "Прогресі" хлопчину за 100 не допустили до "дуба" (тому і запам'ятав цифри),  і він стрибав із "студентом" іншим разом, бо перед ним хлопець за 90 голеностоп зламав (ні вітру і сідав наче повільно, казали в невелику ямку однією ногою попав) :(   
Та, це переважно залежить від суб'єктивних речей і подій. Якщо пройшло багато часу з тої події, і якщо велике бажання стрибати з дубом, то можна переконати і інструктора, і начальника парашутної ланки Михайловича))
   
Та, це переважно залежить від суб'єктивних речей і подій. Якщо пройшло багато часу з тої події, і якщо велике бажання стрибати з дубом, то можна переконати і інструктора, і начальника парашутної ланки Михайловича))
:D
   
:D
Інструктори є різним відсотком розпиздяйства  :)
Можуть навіть самі допомогти уламати Михайловича  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія