Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пам'ятаєте - недавно виправдали генерала Назарова? А там цікаво...

Його жінка працює (або працювала) у Вищій раді правосуддя. Тобто вона може впливати на будь-якого суддю.

Ну і ту суддю, яква винесла обвинувальний вирок - вона хотіла засудити


Іляна Гайдук
Стежити
5 листопад о 14:01

Судитимуть суддю Наталію Самоткан, яка винесла вирок генералу Назарову!!

Вона одна з тих небагатьох судей, що не побоялись і пішли проти системи!

Не побоялись і військові експерти, льотчики Пахольченко і Лук'янчук дати правдиві висновки причин катастрофи, за що БУЛИ ЗВІЛЬНЕНІ!

Мало того, що Назаров не покараний, продовжує працювати, так ще й подав позов на суддю, за нібито перекручування фактів. Слава Богу, всі судові процеси зафільмовані, тож її правоту легко можна буде доказати, АЛЕ не забуваймо, що дружина Назарова, О.П. НАЗАРОВА працює у Вищій кваліфікаційній комісії судей ЗАМ. ГОЛОВИ ДЕПАРТАМЕНТУ СУДІВСЬКОЇ КАР'ЄРИ. Тож можете передбачити повноту її впливу.

Люди, треба захистити правду в обличчі судді (Самоткан Н. Г.)

Розгляд справи відбудеться 7 листопада, в середу, о 9:00 у Вищій раді правосуддя. Київ, вул. Студентська, 12-а

Приїдуть батьки воїнів загиблих в Іл-76.
   
Їбанутим спокою немає.
   
Їбанутим спокою немає.

Може, хоч примусять щось зробити, щоб цивільні тітоньки не займалися військовими справами :S
   
Може, хоч примусять щось зробити, щоб цивільні тітоньки не займалися військовими справами :S

Не примусить. Проблема військових прокуратури і військових судів лежить в нинішньому європейському уявленні про права людини. Проти ЄС не попруть.
   
Не примусить. Проблема військових прокуратури і військових судів лежить в нинішньому європейському уявленні про права людини. Проти ЄС не попруть.

:( але ж в них немає справжніх військових обставин
В Штатах теж так? Мені здається, я в їх кіношках бачила про окремі суди
   
:( але ж в них немає справжніх військових обставин
В Штатах теж так? Мені здається, я в їх кіношках бачила про окремі суди

В Штатах багато що не гак.
Україна не Штати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія