Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЧУ 2 тур 19:00 ФК Львів - Шахтар 21:00 Колос - Металіст 1925. 19:30 Динамо - Верес :warning2:

ФК Рух презентував нового маскота - Рухмана


Рухман произошла от еврейского женского имени Рахель. Ман на идиш означает человек, муж. Соответственно, Рухман переводится как муж Рахели. Рахель в Торе была женой Яакова и третьей праматерью еврейского народа.

 :pooh_lol:
   
можуть впасти нижче "деградующего ЧУ".  Цей сезон вирішальний
Наверное, они сделают ставку и всеми силами будут компенсировать рейтинг, который слетит

Игра, судьи, жеребьевка Газпрома - все пойдет в действие.
Прогноз - 10-8 очков наберут
   
Наверное, они сделают ставку и всеми силами будут компенсировать рейтинг, который слетит

Игра, судьи, жеребьевка Газпрома - все пойдет в действие.
Прогноз - 10-8 очков наберут

не набуеруть це вже до півфіналу десь треба дійти хоча б одній
або у ЛЧ з групи у 1/8 ЛЧ виходити як мінімум
5-6 найкращий варіант буде скоріш за все для них.
   
Козловському треба було би Рухмана тренером, а Федика маскотом, а він усе наплутав  :facepalm:
   
Нагадаємо, у червні 2020 року Виконком Федерації футболу Вірменії достроково завершив сезон через скандал із договірними матчами. За підсумками інциденту було дискваліфіковано 58 осіб (гравців, тренерів та функціонерів), 25 з яких – українці. 20 з них отримали пожиттєву дискваліфікацію.


CAS виправдав усіх українських футболістів та тренерів єреванського Локомотива.

"В списку дискваліфікованих є хоч один росіянин?": український легіонер – про скандал з договірняками у Вірменії

Таким чином, були виправдані: Сергій Літовченко, Анатолій Пісковець (колишні тренери Локомотива), Євген Захарченко, Ігор Биковський, Ярослав Ясницький, Дмитро Копитов, Артем Пилипенко, Ілля Ходуля, Сергій Дячук, Антон Антошин, Тимофій Шеремета (колишні гравці клубу) та екс-власник Максим Дробний.


   
Коли у Рухові придумували ім'я маскоту пішли
простим сучасним шляхом поп-культури з'єднали назву клубу з англійським "мен"

Рухмен - наш український супергерой та нащадок козаків.
Витриваліший за Капітана Америку та швидший за Флеша, сильніший, ніж Халк, та точніший, ніж Людина-Павук.
Марвел ним би пишався, але він наш!
А ще у Рухмена є унікальна суперсила - це заряджати усіх навколо позитивною енергією та мотивувати на перемогу

Але кожен гомонить, про те де в нього болить.
   
Коли у Рухові придумували ім'я маскоту пішли
простим сучасним шляхом поп-культури з'єднали назву клубу з англійським "мен"

Але кожен гомонить, про те де в нього болить.


 :laugh:

полихнув?

тут і дураку ясно як генез відбувався. і ти розібрався. але вийшло прикольно  (tu)
   
:laugh:

полихнув?

тут і дураку ясно як генез відбувався. і ти розібрався. але вийшло прикольно  (tu)

хлюпнюв, аби пригасити в дурака
   
Как сообщает Твиттер KAA Gent Nieuws, Роман Яремчук действительно близок к переходу в "Бенфику".



Игрок сегодня приземлился в столице Португалии. Прибыл он вместе со своей женой Кристиной. А встречал их генеральный директор клуба Руй Педро Браз.



Уточняется, что контракт будет подписан на 5 сезонов.



Таким образом, сделка, похоже, находится на завершающей стадии.

   
Кстати мне мои португальские знакомые , выдвинули такую версию...в Лисабоне ведь большинство наших заробитчан , которые уже стали гражданами Португалии в процентовке к 65 на 35 поддерживают больше Спортинг ...вообще там Спортинг всегда считался больше рабочекрестьянской командой , а Бенфика это уже средний клас и выше , но это в былые времена...
Думаю Бенфика хочет хорошего игрока плюс
Переманить из украинской диаспоры чуток людей к себе.
   
Кстати мне мои португальские знакомые , выдвинули такую версию...в Лисабоне ведь большинство наших заробитчан , которые уже стали гражданами Португалии в процентовке к 65 на 35 поддерживают больше Спортинг ...вообще там Спортинг всегда считался больше рабочекрестьянской командой , а Бенфика это уже средний клас и выше , но это в былые времена...
Думаю Бенфика хочет хорошего игрока плюс
Переманить из украинской диаспоры чуток людей к себе.


не треба натягювати сову на глобус
   
баба прокурорша Лаура Кавеші чи як там її добила і без того чахлий румунський футбол, пересажавши бандючків, які хоч трохи вкладали гроші у футбол
Нам бы такую Лауру , я согласен шоб она всех наших пересажала...сборна я серавно будет...
   
не треба натягювати сову на глобус
Да можешь натягивать хоть ахметку на глобус, а не только сову..я тебе скинул в двух словах шо пишут в португальских футбольных экспертных кругах...от людей которые там живут.
   
Да можешь натягивать хоть ахметку на глобус, а не только сову..я тебе скинул в двух словах шо пишут в португальских футбольных экспертных кругах...от людей которые там живут.

 :facepalm1:

Будь ласка посилання на ці португальські «футбольні кола». Щоб там було про нашу діаспору
   
олімпіада без глядачів це п***а :weep:

бразили зараз грали з фараонами...лютий треш  :facepalm1:
   
Да можешь натягивать хоть ахметку на глобус, а не только сову..я тебе скинул в двух словах шо пишут в португальских футбольных экспертных кругах...от людей которые там живут.

а за це можна і по сусалам отримати :laugh:
   
Да можешь натягивать хоть ахметку на глобус,
:weep:
   
Український нападник Роман Яремчук став гравцем лісабонської Бенфіки.

Про це повідомляє журналіст Руді Галетті.

Яремчук підписав контракт на 5 років. Сума трансферу складе 15 млн євро.
   
Яремчук цілком добротний форвард для Бенфіки.  Тому Бенфіка його і купила.  А далі все в його ногах.

Уявляю как трансферний відділ Бенфіки обгрунтовував його трансфер виходячи з можливості перетягнути уболівальників у Спортинга :tease:
   
Он отлично подойдёт Бенфике.

Умеет в стеночку сыграть, умеет головой забить. Минус - поработать над реализацией. И мощи прибавить. Скорости особой нет, поэтому ещё больше мощи пойдет на пользу

Мой прогноз - через год окажется в Италии

Бенфика как и все португальцы любит зарабатывать на продажах
   
Он отлично подойдёт Бенфике.

Умеет в стеночку сыграть, умеет головой забить. Минус - поработать над реализацией. И мощи прибавить. Скорости особой нет, поэтому ещё больше мощи пойдет на пользу

Мой прогноз - через год окажется в Италии

Бенфика как и все португальцы любит зарабатывать на продажах

Італія, Франція, або іспанській клуб з зони ЛЄ
   
Український нападник Роман Яремчук став гравцем лісабонської Бенфіки.

Про це повідомляє журналіст Руді Галетті.

Яремчук підписав контракт на 5 років. Сума трансферу складе 15 млн євро.

ну круто че
не топ 5 але круто
вдачі йому...я в принципі бенфіці після порту симпатизую
буде стимул за неї більтше вболівати..ціною порту)
   
:facepalm1:

Будь ласка посилання на ці португальські «футбольні кола». Щоб там було про нашу діаспору
Иногда ты выглядишь долбоебом , ну реально..
Звоню товарищу который живёт в Лисабоне и спрашиваю , шо там гутарят...он в двух словах объясняет , шо читал, шо слышал..
Если бы я варился в их кухне я бы тебе скинул.
   
Он отлично подойдёт Бенфике.

Умеет в стеночку сыграть, умеет головой забить. Минус - поработать над реализацией. И мощи прибавить. Скорости особой нет, поэтому ещё больше мощи пойдет на пользу

Мой прогноз - через год окажется в Италии

Бенфика как и все португальцы любит зарабатывать на продажах
Я бы не был бы так оптимистичен...
Я бы хотел его видеть например в вольсбурге...жаль шо они передумали.
   
Я бы не был бы так оптимистичен...
Я бы хотел его видеть например в вольсбурге...жаль шо они передумали.
там би його думаю на банку більше шансів шо посадили після парочки провальних матчів
а у бенфіці думаю більше шансів шо дадуть більше часу навіть після невдалого старту
   
Иногда ты выглядишь долбоебом , ну реально..
Звоню товарищу который живёт в Лисабоне и спрашиваю , шо там гутарят...он в двух словах объясняет , шо читал, шо слышал..
Если бы я варился в их кухне я бы тебе скинул.

Зрозуміло. Посилання не буде.

Ти просто не можеш визнати, що Яремчук цілком собі пристойний форвард для Бенфіки і тому вигадуєш  чутки про спроби перетягнути фанів Спортинга.  А у Бенфіці мета одна - отримати собі сильного форварда.  і національність там пофіг.

Ти це вже зрозуміл, тому і нервуєш :X

Останнє редагування: 31 липня 2021 15:37:47 від Alezka
   
Так это получается, что они швейцарца уже пристроили? Или будет конкурент ?

Теперь вдвойне хочется, чтобы Бенфика прошла кацапрв
   
Зрозуміло. Посилання не буде.

Ти просто не можеш визнати, що Яремчук цілком собі пристойний форвард для Бенфіки і тому вигадуєш  чутки про спроби перетягнути фанів Спортинга.  А у Бенфіці мета одна - отримати собі сильного форварда.  і національність там пофіг
Ты же сука сам в компании менеджер по продажам бля и не знаешь шо такое маркетинг?
Ты знаешь сколько украинцев в Лисабоне это третья по численности национальность и как то исторически сложилось, что большинство украинцев лисабона стали болеть во внутрених соревнованиях именно за Спортинг. Это бля тоже самое когда некоторые клубы покупают или японца или китайца привлекая туристов  с той страны , а в Лисабоне они живут . В Лисабоне после португальцев и бразильцев , украинцы Третья нация по распределению среди всех...и обогнали уже и ангольцев .Разумеется клуб покупает хорошего игрока, но и думает о маркетинге тоже.
   
Мне жаль другое..я хотел его видеть больше в Италии или Германии , а не в Португалии , но такая вот селяви ..надеюсь заиграет.
   
Ты же сука сам в компании менеджер по продажам бля и не знаешь шо такое маркетинг?
Ты знаешь сколько украинцев в Лисабоне это третья по численности национальность и как то исторически сложилось, что большинство украинцев лисабона стали болеть во внутрених соревнованиях именно за Спортинг. Это бля тоже самое когда некоторые клубы покупают или японца или китайца привлекая туристов  с той страны , а в Лисабоне они живут . В Лисабоне после португальцев и бразильцев , украинцы Третья нация по распределению среди всех...и обогнали уже и ангольцев .Разумеется клуб покупает хорошего игрока, но и думает о маркетинге тоже.

 :facepalm1:

Не нервуй. 

Зрівняти по мерчу рынок України та Китаю або Японії це за гранню  :facepalm:
   
:facepalm1:

Не нервуй. 

Зрівняти по мерчу рынок України та Китаю або Японії це за гранню  :facepalm:

за гранню це стверджувати про те що він таке порівняння робив
   
Тунєц в старті Миная  :gigi:
   
за гранню це стверджувати про те що він таке порівняння робив

З точки зору маркетингу гравець з України в Європі мало чим відрізняється від гравця з Грузії.  Тому покупка Яремчука це чиста спортивна мета.

І це не я про Китай та Японію згадав

Останнє редагування: 31 липня 2021 16:31:19 від Alezka
   
за гранню це стверджувати про те що він таке порівняння робив
Все, я уже дальше не хочу с Алезкой "дискутировать" там началось , шо вижу то и пою.
Я в такие игры не играю. На него переодически находит, а я не могу это долго терпеть..пускай лучше он там с турчем и фантомасом срется...:) :)
Я лучше постою в сторонке когда у чувака обострение , наступает.
   
З точки зору маркетингу гравець з України в Європі мало чим відрізняється від гравця з Грузії.  Тому покупка Яремчука це чиста спортивна мета.

І це не я про Китай та Японію згадав
Это просто п***а...никто на украинский рынок не работает...РАБОТАЮТ на рынок внутренний , на местных украино-португальцев.
   
З точки зору маркетингу гравець з України в Європі мало чим відрізняється від гравця з Грузії.  Тому покупка Яремчука це чиста спортивна мета

він тобі пояснив, чи відрізняється з точки зору маркетингу
конкретний гравець в конкретному клубі
але ти натягуєш сову гравців України на глобус Європи
приписуючи йому твердження яких він не робив
   
там би його думаю на банку більше шансів шо посадили після парочки провальних матчів
а у бенфіці думаю більше шансів шо дадуть більше часу навіть після невдалого старту
Може и так.
   
Все, я уже дальше не хочу с Алезкой "дискутировать" там началось , шо вижу то и пою.
Я в такие игры не играю. На него переодически находит, а я не могу это долго терпеть..пускай лучше он там с турчем и фантомасом срется...:) :)
Я лучше постою в сторонке когда у чувака обострение , наступает.

та трясця, як зморозить ...
останній раз зморозив, що товариські і офіційні ігри то не одне і те ж
а от товариські ігри і додаткова відпустка то просто синоніми
ну не клоун
   
та трясця, як зморозить ...
останній раз зморозив, що товариські і офіційні ігри то не одне і те ж
а от товариські ігри і додаткова відпустка то просто синоніми
ну не клоун

 :facepalm1:

1. Трансфер Яремчука в Бенфіку це заслуга його талантів та праці, а не паспорта

2. Товариські ігри це таке ж межсезон‘є як і відпустка. І ДК його собі продовжило на тиждень
   
:facepalm1:

1. Трансфер Яремчука в Бенфіку це заслуга його талантів та праці, а не паспорта

2. Товариські ігри це таке ж межсезон‘є як і відпустка. І ДК його собі продовжило на тиждень

1. 100% згоден, по паспорту трансфери тільки в Шахтар роблять
2. От і я про те ж, відпочивати на Адріатичному узбережжі і розвозити товар в Києві це все відпустка, аби припадало на мєжсєзон'є

*затулив пику і морозить дурню*
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія