Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Київводоканал пропонує пити воду з-під крана замість бутельованої

У Київводоканалі порадили киянам пити воду з-під крана замість купівлі бутельованої води. Там запевняють, що вода з-під крана «цілком» безпечна: вона проходить всі стадії обробки й знезараження.

Вода відповідає Державним санітарним правилам і нормам, запевняють в компанії. Також ця вода має природний склад мінералів. 40% всієї води очищається без застосування хлору і не має сторонніх смаків і запахів. При цьому у водоканалі звинуватили постачальників бутельованої води у відсутності документів і недотриманні стандартів. На їхню думку, вона часто не очищається належним чином і може бути небезпечною.

У централізовану систему Києва вода надходить з трьох джерел: Десенка (60%), Дніпро (30%) і артезіанських джерел (10%). Щодня якість води перевіряють за 22 показниками – головна лабораторія Київводоканалу аналізує понад 70 проб води. У Київводоканалі заявляли, що легкий запах хлору у води – це нормально. Там також пояснювали, що наявність осаду під час кип’ятіння свідчить про наявність солей кальцію і магнію

Голова Ради з урбаністики Києва Віталій Селик розповів «Громадському», що воду у Києві очищають непогано. Ще кілька років тому для цього використовували європейські реагенти. Також воду на виході щокілька годин перевіряють у лабораторії.

Користувачі Facebook, де з’явився допис, відреагували критично. Більшість містян поскаржилось на якість води з-під крану, наприклад, що фільтри для зворотного осмосу забиваються дуже швидко.

У 2019 році «Хмарочос» провів власний експеримент. Ми взяли два зразки води – один набрали на Дніпровській очисній станції відразу процесу фільтрації, другий – з-під крана в житловому будинку на вулиці Дмитрівській. Воду здали на експертизу в незалежну сертифіковану лабораторію «Субос». Виявилось, по багатьох стандартах (вміст алюмінію, нітритів, водневий показник, кількість аміаку) вода з водогону відповідає не лише українським вимогам, а і ЄС.

Крім того, водопровідна вода з Дмитрівської майже в 4,5 раза жорсткіша за показники ЄС – при нормі 1,2 ммоль/літр в країнах Європи у водопровідної води у Києві цей показник складає 5,2 ммоль/літр.
   
частіше вимикайте воду....
   
Пию минералку и бутилированную. А наша водопроводная вода гавно и в Европах тоже.
   
Бутилированная вода обычно после обратноосмотической обработки, то-есть по содержанию солей приближается к дистиллированной.
 Что  есть очень плохо для организма человека по многим причинам.
 Поэтому я регулярно даю совет киевлянам- пейте воду из под крана, НО ТОЛЬКО КИПЯЧЕНОЙ В ЧАЙНИКЕ СО СНЯТОЙ КРЫШКОЙ. Тогда из воды удаляется хлор и летучие органические соединения.
   
Якщо кип'ятити, то можна, чого.

https://vodokanal.kiev.ua/yak%D1%96st-vodi

Начеб-то показники в нормі.
   
Якщо кип'ятити, то можна, чого.

https://vodokanal.kiev.ua/yak%D1%96st-vodi

Начеб-то показники в нормі.
после кипятить её нужно охладить, ну такое себе занятие охлаждать воду когжа пить хочется сейчас.
   
Цитувати
Київводоканал пропонує пити воду з-під крана

конче гроші потрібні?
   
после кипятить её нужно охладить, ну такое себе занятие охлаждать воду когжа пить хочется сейчас.
Ну можна не обов'язково "нужно" ) Трішки незгодний з паном Георгиу, зараз чимало бутельованих вод з достатньою мінералізацією, деякі майже не очищують і вони мають благородний іржавий відтінок ) До того ж, людям із захворюванням нирок, ШКТ і не можна багато мінералів.
   
Тут був чоловік що замірив чистоту води тдс метром. Вода з водопроводу ще трохи і буде як із річки по наявностю ртуті
   
Там где подается вода из десны, наверное ещё можно. Из Днепра стрёмно
   
А с бюветов, которых после Чернобыля насверлили, разве не полезней?
   
А ви уявіть що там робиться в трубах.. навіть якщо вода подається очищена..

Як мінімум портібно домашні фильтри
   
Тут був чоловік що замірив чистоту води тдс метром. Вода з водопроводу ще трохи і буде як із річки по наявностю ртуті

як можна тдс метром виміряти вміст ртуті...
   
А с бюветов, которых после Чернобыля насверлили, разве не полезней?
Радиация везде

   
Беру воду  не бутильовану, а прямо на місці очищену, на розлив. Написано, що вона після очистки мінералізується.
Георгіу, можна так робити?
Кип'ячена вода гидотна на смак, будь-яка
   
Радиация везде
так их же вроде и сверлили на артезианские глубины чтобы было чем поить население, если Днепру боба от Чернобыля будет. Откуда там радиация?
   
Беру воду  не бутильовану, а прямо на місці очищену, на розлив. Написано, що вона після очистки мінералізується.
Георгіу, можна так робити?
Кип'ячена вода гидотна на смак, будь-яка
Чтобы кипячёная вода стала вкусной. её надо заморозить до льда или хотя бы до начала образования льда. А затем дать льду растаять.
 Не вдаваясь в подробности, тогда она из аморфной после кипячения станет структурированой. Для вашей уверености можно в емкость с замораживаемой водой положить кусок природного кремня. Считается. что тем самым кремень структурирует воду, как это происходит в природе для ключевой.
 " Очищенная вода".котрую вам предлагают- деминерализована обратным осмосом. также. как и разлитая в петёмкости.
 Если "минерализуют",то в лучшем случае. пропускают через фильтр с мраморной крошкой.
 Однако эта вода чрезмерно обессолена.
 Я могу в случае нужды выпить такой воды некоторое количество, но пить только её регулярно и постоянно не буду, я знаю о последствиях.
 Но если вы её предпочитаете, то полюбите  не очень солёную селёдку и наваристый холодец на костях Хорошо бы иногда глотнут таблетку аспаркама,там калий и магний для сердца и не только.
   
не знаю, як зараз, але раніше київська вода з під крана була на вигляд і смак, як ніби без жодних фільтрів прямо з річки.
в нас вод з-під крана смачна, але дуже мінералізована - накипу багато утворює. поставила під мийокю фільтр багатоступеневий з резервуаром.
   
Чтобы кипячёная вода стала вкусной. её надо заморозить до льда или хотя бы до начала образования льда. А затем дать льду растаять.
 Не вдаваясь в подробности, тогда она из аморфной после кипячения станет структурированой. Для вашей уверености можно в емкость с замораживаемой водой положить кусок природного кремня. Считается. что тем самым кремень структурирует воду, как это происходит в природе для ключевой.
 " Очищенная вода".котрую вам предлагают- деминерализована обратным осмосом. также. как и разлитая в петёмкости.
 Если "минерализуют",то в лучшем случае. пропускают через фильтр с мраморной крошкой.
 Однако эта вода чрезмерно обессолена.
 Я могу в случае нужды выпить такой воды некоторое количество, но пить только её регулярно и постоянно не буду, я знаю о последствиях.
 Но если вы её предпочитаете, то полюбите  не очень солёную селёдку и наваристый холодец на костях Хорошо бы иногда глотнут таблетку аспаркама,там калий и магний для сердца и не только.
Спасибо. Т.е. лучше в бювете брать?  (возле церквочки и детсадика, Вы наверняка знаете :))
   
так их же вроде и сверлили на артезианские глубины чтобы было чем поить население, если Днепру боба от Чернобыля будет. Откуда там радиация?
Хз
Может и нет

В скважинах иногда берут пробы, замеряют качество

Раз в год примерно, засыпают химию, на неделю закрывают на профилактику. Потом вода больничкнй пахнет несколько дней
   
Спасибо. Т.е. лучше в бювете брать?  (возле церквочки и детсадика, Вы наверняка знаете :))
пити - так. а для чаю і кави, супів, компотів краще демінералізовану.
   
Беру воду  не бутильовану, а прямо на місці очищену, на розлив. Написано, що вона після очистки мінералізується.
Георгіу, можна так робити?
Кип'ячена вода гидотна на смак, будь-яка

Георгиу совєти дає, а щоб сам пив ту воду, точно ні.
Чай, кава, компот на дистильованій воді є вже вода мінералізована.
Їжа приготована на дистильованій воді вже має воду мінералізовану.
Будь-яка домішка мінералізує воду.

   
Спасибо. Т.е. лучше в бювете брать?  (возле церквочки и детсадика, Вы наверняка знаете :))
Знаю... :) А он разве работает? Его  закрывали...
 Но у бюветной воды свой недостаток. Так называемый " рост". В смысле рост  вездесущей биологической жизни.
 В общем мы к ней привычны и обычно без последствий.
 Поэтому я всё же рекомендую.как минимум для детей,любую воду кипятить. Кстати у бутилированной,обратноосмотической есть тоже самое.
 Неизбежная жизнь на поверхности мембран. И продукты её жизнедеятельности в  очищенной воде.
   
Дякую всім за поради :)
   
тогда она из аморфной после кипячения станет структурированой
бред
структурирует воду
бред
   
Я на всю жизнь запомнил, когда пил из родника. Сколько мне было? Лет 5-6. Но сама атмосфера - где-то в яру, много травы, из под земли бьёт фонтанчик и вся трава вокруг блестит в лучах солнца. Красиво
   

Георгиу совєти дає, а щоб сам пив ту воду, точно ні.

Разве я тебя приглашал мне свечку подержать .когда я тайно  в темноте пью обратноосмотическую воду?
Не было этого! Потому что не пью я эту воду. Да и не утоляет она жажду!
 Так чего ты за меня голословно утверждаешь?
   
Як Георгиу добро йшов до антинаукової маячні про "структуровану воду" :(
   
Я на всю жизнь запомнил, когда пил из родника. Сколько мне было? Лет 5-6. Но сама атмосфера - где-то в яру, много травы, из под земли бьёт фонтанчик и вся трава вокруг блестит в лучах солнца. Красиво
А ещё вспомните из детства, насколько вкусно было сосать сосульки! Они же были буквально " сладкие"! Потому что свежеталая вода некоторое время сохраняет структуру льда.
   
Не парьтесь по поводу воды - ни в кране,ни бутилированной,ни дистилированной. Вот по поводу ключевой, колодезной, скважинной глубины меньше 20м - можно волноваться. И то не сильно - даже такая вода за счастье в Африке или Азии.
   
Я на всю жизнь запомнил, когда пил из родника. Сколько мне было? Лет 5-6. Но сама атмосфера - где-то в яру, много травы, из под земли бьёт фонтанчик и вся трава вокруг блестит в лучах солнца. Красиво
в селі на долині було джерело, било прямо з дна. вода ультрпрозора, в літню спеку крижана і смачнюща.
   
свежеталая вода некоторое время сохраняет структуру льда.
бред
   
Они же были буквально " сладкие"!
бо несоленая вода, с неба
   
в літню спеку крижана і смачнюща
Бо прешь по жаре два км абы воды хлебнуть
   
Разве я тебя приглашал мне свечку подержать .когда я тайно  в темноте пью обратноосмотическую воду?
Не было этого! Потому что не пью я эту воду. Да и не утоляет она жажду!
 Так чего ты за меня голословно утверждаешь?

я в рамках боротьби з рускім язиком
не міг проти повз
   
Деснянская вода пистец какая жесткая... у меня от нее сразу же изжога начинается. По сути я вырос на деснянской воде, раньше не было никаких "миниральных" вод в продаже и индивидуальных скважин, поэтому пили из под крана аж бегом.
Как только переехал в Козин и сделал свою скважину, понял что такое настоящая вода.
   
я в рамках боротьби з рускім язиком
не міг проти повз
Хоть и не в тему, но лучше ,чтобы ты боролся за украинский язык. Только таким образом можно возвращать украинский язык для повседневного общения для обрусевших украинцев- хохлов. И тема не для лингвосрача!
   
Деснянская вода пистец какая жесткая... у меня от нее сразу же изжога начинается. По сути я вырос на деснянской воде, раньше не было никаких "миниральных" вод в продаже и индивидуальных скважин, поэтому пили из под крана аж бегом.
Как только переехал в Козин и сделал свою скважину, понял что такое настоящая вода.
Если только не верховодка. а  хотя бы Полтава.
   
Хоть и не в тему, но лучше ,чтобы ты боролся за украинский язык. Только таким образом можно возвращать украинский язык для повседневного общения для обрусевших украинцев- хохлов. И тема не для лингвосрача!

Так ти ж совєтов не даєш, як менті то робити
от я й не борюсь "за"
а ось свідка який без запрошення зі свічкою тайно в темноте застав на боротьбі з рускім язиком знаю

тут лінгвосрач ні при чому
тут же ж головне "свечку подержать .когда я тайно  в темноте"
   
Київводоканал пропонує пити воду з-під крана замість бутельованої
Це нормально.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія