Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нормальное украинское произношение ?

Если у кого есть, напишите сюда, пожалуйста, ссылки на видео,
где человек говорит нормальным родным украинским языком, а не давится выученной мовой ?

   
Re: Нормальное украинское произношение ?

Если у кого есть, напишите сюда, пожалуйста, ссылки на видео,
где человек говорит нормальным родным украинским языком, а не давится выученной мовой ?

Вибачте, не ображайтеся, щось так навіяло на це відео де давится...:
   
Re: Нормальное украинское произношение ?

Цитувати
мовой
А десь є приклад нормальної письмової російської мови?
   
Re: Нормальное украинское произношение ?

Ютуб-канал "я і мої кози". Жіночка автентична із сільської місцевості говорить живою мовою (не завжди стовідсотково літературно правильною).
   
так навіяло на це відео де давится

кстати сказать, мне нравится как он там говорит, это хороший натуральный украинский язык, это ещё было десять лет назад
   
Ютуб-канал "я і мої кози". Жіночка автентична із сільської місцевості говорить живою мовою (не завжди стовідсотково літературно правильною).

Она очень звонко говорит, это полтавщина наверное ?
   
Re: Нормальное украинское произношение ?

Она очень звонко говорит, это полтавщина наверное ?

Не знаю, звідки, але мова нагадує, як говорили мої родичі. Коментарі дуже позитивні. Хочеться обняти цю жіночку і оберегти її від біди.
   
   
Re: Нормальное украинское произношение ?

где человек говорит нормальным родным украинским языком, а не давится выученной мовой ?


що за чергова хня від "знавців" української мови?
все вам, трясця, не так.
Гадаєте у вашій московії скрізь говорять так, як диктори московського тб чи радіо?
   
Re: Нормальное украинское произношение ?

где человек говорит нормальным родным украинским языком, а не давится выученной мовой ?
що за чергова хня від "знавців" української мови?
все вам, трясця, не так.
Гадаєте у вашій московії скрізь говорять так, як диктори московського тб чи радіо?

Ну от коли я мендельшу слухаю або пересічних українських журналістів, то розумію, про що топік-стартер. Це граматично та лексично правильна мова, але не жива.
   
Re: Нормальное украинское произношение ?

Она очень звонко говорит, это полтавщина наверное ?
:facepalm: Тернопільщина!
   
Re: Нормальное украинское произношение ?

Если у кого есть, напишите сюда, пожалуйста, ссылки на видео,
где человек говорит нормальным родным украинским языком, а не давится выученной мовой ?
Баран. Украина имеет свои диалекты. Как и любая другая страна Европы.

Поэтому все нормально.

Есть ещё понятие литературно.
   
:facepalm: Тернопільщина!

Точно ?  Там написано ?
   
Баран. Украина имеет свои диалекты. Как и любая другая страна Европы.

Поэтому все нормально.

Есть ещё понятие литературно.

Я так понял что в СМИ преобладает диалект "я выучил мову и задыхаюсь"
   
Re: Нормальное украинское произношение ?

А як ми маємо вгадати, для НЕносія і НЕкористувача української мови яка йому українська мова НОРМАЛЬНА?

Взагалі, є щось таке гиденьке в тональності цього питання, за що відразу хочеться дати по ї.плу цьому допитливому, але геть не ввічливому кацапу
   
Re: Нормальное украинское произношение ?

Я так понял что в СМИ преобладает диалект "я выучил мову и задыхаюсь"


це нормативна літературна мова, якою говорять освічені люди.
А є розмовна мова, у якій не дуже дотримуються нормативів.
А є ще територіальні мовні особливості.
І є ще мовні особливості кожної людини.
Якщо цікавить це питання - прочитай елементарний курс історії української мови,
щоб не ставити свої чергові, часом безглузді запитання, від яких тхне московськими лаптями.
   
Если у кого есть, напишите сюда, пожалуйста, ссылки на видео,
где человек говорит нормальным родным украинским языком, а не давится выученной мовой ?
коли вас русифікували то ви не вимагали ніяких відосиків з язиком
але прогрес є, раніше ви вимагали  хороші дороги, європейські зарплати, розвинуту економіку, а тепер  лише  відео.

Щоб відповісти на це питання  треба спочатку з'ясувати а  для чого тобі це?
   
Re: Нормальное украинское произношение ?

Точно ?  Там написано ?
тернопільщина, тернопільщина..... не хвилюйся. цей канал журналізди рекламували та й на фупі була новина
https://m.facebook.com/shotam.info/videos/1631308783715950 - маєш підтвердження.
Тіки, кхм-м-м - це південна Волинь...


Останнє редагування: 7 лютого 2021 09:39:44 від magistr
   
це нормативна літературна мова, якою говорять освічені люди.
А є розмовна мова, у якій не дуже дотримуються нормативів.

Речь не про нормативы, а про то, что человек испытыват дискомфорт и имеет жуткое произношение,
поскольку дома он всё равно говорит на русском.

   
Re: Нормальное украинское произношение ?

А як ми маємо вгадати, для НЕносія і НЕкористувача української мови яка йому українська мова НОРМАЛЬНА?

Взагалі, є щось таке гиденьке в тональності цього питання, за що відразу хочеться дати по ї.плу цьому допитливому, але геть не ввічливому кацапу
Точно  (tu)
   
Re: Нормальное украинское произношение ?

коли вас русифікували то ви не вимагали ніяких відосиків з язиком
але прогрес є, раніше ви вимагали  хороші дороги, європейські зарплати, розвинуту економіку, а тепер  лише  відео.

Щоб відповісти на це питання  треба спочатку з'ясувати а  для чого тобі це?

да, но тогда была большая идея построения нового общества и для этого нужен был язык общения узбека с татарином , эстонца с молдаванином.
А сейчас зачем? в чем идея украинизации? для чего?
   
да, но тогда была большая идея построения нового общества и для этого нужен был язык общения узбека с татарином , эстонца с молдаванином.
А сейчас зачем? в чем идея украинизации? для чего?
брешеш коцапе, русифікували 300 років  без ідей тільки заради дикої імперії
   
Re: Нормальное украинское произношение ?

брешеш коцапе, русифікували 300 років  без ідей тільки заради дикої імперії

 ты настолько примитевен , интеллектуально убогий, ты даже не можешь аргументировать свою позицию.

ты же вроде как уверен в своей правоте , а всех аргументов у тебя токо брешешь-брешешь. Ты убогий, поэтому украинизация и не идёт 30ть лет.
а за 300 лет слушай сюда и учись. Создавалась империя как симфония  равных народов, в отличие скажем от австро-венгрии, где русины были третьим сортом.
   
Re: Нормальное украинское произношение ?

   
Re: Нормальное украинское произношение ?

ты настолько примитевен , интеллектуально убогий, ты даже не можешь аргументировать свою позицию.

ты же вроде как уверен в своей правоте , а всех аргументов у тебя токо брешешь-брешешь. Ты убогий, поэтому украинизация и не идёт 30ть лет.
а за 300 лет слушай сюда и учись. Создавалась империя как симфония  равных народов, в отличие скажем от австро-венгрии, где русины были третьим сортом.
Брехня від початку до кінця.
   
ты настолько примитевен , интеллектуально убогий, ты даже не можешь аргументировать свою позицию.

ты же вроде как уверен в своей правоте , а всех аргументов у тебя токо брешешь-брешешь. Ты убогий, поэтому украинизация и не идёт 30ть лет.
а за 300 лет слушай сюда и учись. Создавалась империя как симфония  равных народов, в отличие скажем от австро-венгрии, где русины были третьим сортом.

для кого я маю так розпинатися, тратити свій час  і аргументувати, для убогого і примітивного коцапа який тримається за язик і за скелет імперії? це  ж треба  - він русифікувався для потреб імперії а  імперії вже нема, трагедія століття, як каже ваш лідер..  Ти і так  через кілька років сам здохнеш і проблема відпаде.

І, не треба нам тут поширювати коцапську брехню про третій сорт русинів  в австро-угорщині, русини там мали свою школу, свою церкву, свої книги і газети, їх не знищували і не висилали в сибіри. Цього всього не було в твоїй імперії, нічого не  було і ваші забороняли ввозити книжки з австро-угорщини.. навіть на столітті з дня народження Шевченка  українцям забороняли виступати українською мовою.. крім, крім запрошених русинів з австро-угорщини..
так  що третьосртний тут  ти, чи окупант, чи русифікований хахол, не хочу вникати в сорти лайна
   
Re: Нормальное украинское произношение ?

да, но тогда была большая идея построения нового общества и для этого нужен был язык общения узбека с татарином , эстонца с молдаванином.
А сейчас зачем? в чем идея украинизации? для чего?
Справа у тому, що на це не існує відповіді. Це питання з розряду "а навіщо вчити логарифми".
Бо там, де Ви бачите питання "зочєм?", інші бачать питання "а чому ні?"
Як можна жити у країні і не знати мову країни? Це нонсенс.
Так сталося, що в Україні дві мови широко вживаються, українська та російська. Ніби очевидно, що потрібно повноцінній людині, а не дибілу якомусь, знати досконало обидві мови. І крапка. Коли кожен візьме це як очевидне, все, закінчилась проблема.
А так з Москви нав'язують штучно створену проблему, а частина українців розвішує вуха і як барани йдуть на повідку, дозволяючи визначати власну, суто внутрішньо українську агенду зовнішнім акторам, при чому вони ще й вороги до того ж.
   
Re: Нормальное украинское произношение ?

   
Re: Нормальное украинское произношение ?

Если у кого есть, напишите сюда, пожалуйста, ссылки на видео,
где человек говорит нормальным родным украинским языком, а не давится выученной мовой ?

Кацап?
   
https://youtu.be/5PMXOfY4yew

Я не скажу, что он говорит идеально, но контраст между тем,
как в начале говорит девушка и как говорит дедушка - огромный.

Девушка тащит шипящие такими, как они есть в русском языке и задыхается под их тяжестью.
У дедушки они звучат совершенно по-другому.
   
Re: Нормальное украинское произношение ?

Жива мова завжди суржикована.
Та ще й з прононсом локальним.
Тому якщо хочеться еталонної мови, хоч української, хоч будь-якої іншої, то це - до дикторів телебачення тої країни
   
Re: Нормальное украинское произношение ?

Создавалась империя как симфония  равных народов

Такий великий, а в казки віриш.
   
Re: Нормальное украинское произношение ?

для кого я маю так розпинатися, тратити свій час  і аргументувати, для убогого і примітивного коцапа який тримається за язик і за скелет імперії? це  ж треба  - він русифікувався для потреб імперії а  імперії вже нема, трагедія століття, як каже ваш лідер..  Ти і так  через кілька років сам здохнеш і проблема відпаде.

І, не треба нам тут поширювати коцапську брехню про третій сорт русинів  в австро-угорщині, русини там мали свою школу, свою церкву, свої книги і газети, їх не знищували і не висилали в сибіри. Цього всього не було в твоїй імперії, нічого не  було і ваші забороняли ввозити книжки з австро-угорщини.. навіть на столітті з дня народження Шевченка  українцям забороняли виступати українською мовою.. крім, крім запрошених русинів з австро-угорщини..
так  що третьосртний тут  ти, чи окупант, чи русифікований хахол, не хочу вникати в сорти лайна

тыж не для меня пишешь, в ветке 15 человек читают тебя. Вот для них и обоснуй с аргументами зачем!!! это надо аграрной державе из которой разбегаются люди рачки на трускавки по усим свитам .
Этож твоя тема, жги аргументами
   
Re: Нормальное украинское произношение ?

где человек говорит нормальным родным украинским языком, а не давится выученной мовой ?
що за чергова хня від "знавців" української мови?
все вам, трясця, не так.
Гадаєте у вашій московії скрізь говорять так, як диктори московського тб чи радіо?

- Дайтє мнє правільную мову і ійо я виучю
- То дивись ТБ
- Нєт, там какаята нітакая. Ані нє так дишат
- Та ти хоч якусь вивчи. Прононс потім поставиш


Останнє редагування: 7 лютого 2021 11:25:06 від H.Kropp
   
Re: Нормальное украинское произношение ?

Такий великий, а в казки віриш.

есть фактаж, Прокопович, Разумовський, уже упоминавшийся Пасько, да тот же Мазепа, почитай его переписку с молодым царем Петром и царицей Софьей, он же фактически наставляет и управляет.

   
Re: Нормальное украинское произношение ?

"Дайтє мнє правільную мову і ійо я виучю"

навіть не так

класика:

"я мову никада нє учіл і нє сабіраюсь - но на порядок лучьше разговаріваю на мовє, чєм любой укрАінєц" 
   
Re: Нормальное украинское произношение ?

- Дайтє мнє правільную мову і ійо я виучю
- То дивись ТБ
- Нєт, там какаята нітакая. Ані нє так дишат
- Та ти хоч якусь вивчи. Прононс потім поставиш
от "прононс" якраз і не тре ставити!  :laugh:
   
тыж не для меня пишешь, в ветке 15 человек читают тебя. Вот для них и обоснуй с аргументами зачем!!! это надо аграрной державе из которой разбегаются люди рачки на трускавки по усим свитам .
Этож твоя тема, жги аргументами

так ти спочатку поясни мені для чого русифіковані тримаються за язик цивіліазаційно  відсталої дикої імперії   яка дістала весь світ і рано чи пізно розвалиться...для чого вам так триматися за труп франкенштейна?
   
Re: Нормальное украинское произношение ?

есть фактаж, Прокопович, Разумовський, уже упоминавшийся Пасько, да тот же Мазепа, почитай его переписку с молодым царем Петром и царицей Софьей, он же фактически наставляет и управляет.

Вони не були українцями з точки зору імперії. З точки зору імперії вони були кацапами. Не може бути ніякої симфонії народів, якщо якийсь народ не визнається як, власне, народ.
   
Re: Нормальное украинское произношение ?

так ти спочатку поясни мені для чого русифіковані тримаються за язик цивіліазаційно  відсталої дикої імперії   яка дістала весь світ і рано чи пізно розвалиться...для чого вам так триматися за труп франкенштейна?

по привычке с детства , ну вот так получилось исторически шо привыкли.
а теперь ты аргументируй почему люди должны ломать свои привычки
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія