Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вибори 2024. Другий тур.

Re: Вибори 2024. Другий тур.

виходить щоб перемогти на виборах потрібно аби тебе всі знали і гарно виглядати на шоу
а зовсім не програма і команда
 :laugh:
Не совсем так, если человек откровенно туп, то никакая хорошая программа не поможет, очевидно, что человек эту программу предоставивший, ее мог даже не читать.  А  без узнаваемости, как можно голосовать за кандидата? Может двойник Ю. В. Тимошенко и прекрасный человек, но если я его ни разу не видел и ничего не знаю о нем, как за него можно  голосовать? Я опять же допускаю, что Зеркаль, может быть вполне достойным политиком, но у нас таких менеджеров тысячи, а результат их деятельности явно неудовлетворительны й. Вот почему вполне очевиден вывод: кандидатам необходимо включаться в работу уже сегодня, каждый день промедления только увеличивает шанс Зеленского на второй срок.
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

Не доживемо... Зьє швидше впорається
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

Приємливі обидвоє кандидатів.

Але коли з Порошенком я практично розумію:
1. що він буде робити,
2. як він буде робити,
3. і, головне, З КИМ ВІН БУДЕ ВСЕ ТЕ РОБИТИ,
то у випадку з Зеркаль ні на один із вище перечислених пунктів немає ясності. 

Особливо критичний третій.
Если будет идти в президенты, расскажет в предвыборной гонке в чем проблемма?
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

Не совсем так, если человек откровенно туп, то никакая хорошая программа не поможет, очевидно, что человек эту программу предоставивший, ее мог даже не читать.  А  без узнаваемости, как можно голосовать за кандидата? Может двойник Ю. В. Тимошенко и прекрасный человек, но если я его ни разу не видел и ничего не знаю о нем, как за него можно  голосовать? Я опять же допускаю, что Зеркаль, может быть вполне достойным политиком, но у нас таких менеджеров тысячи, а результат их деятельности явно неудовлетворительны й. Вот почему вполне очевиден вывод: кандидатам необходимо включаться в работу уже сегодня, каждый день промедления только увеличивает шанс Зеленского на второй срок.
У нас ,если появится кандидат реальный то его нынешняя команда с гавном смешает и убьет рейтинг
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

Не доживемо... Зьє швидше впорається
Нє даждьоцца! :)
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

якщо украінці зіграють роль до кінця, то діждетьсЯ. головне не заважати.
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

якщо 73 не підведуть 8-)
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

За Порошенка. Томос - головне надбання для мене, щоб мати власну незалежну церкву. Важливіше за це для України нічого немає і бути не може.
:facepalm1:
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.


Всього проголосувало: 99
Зеркаль О.В.    46     47%
Порошенко П.О  37     37%
Не піду на вибори (зіпсую бюлетень)    16      16%

так що ж це  таке коїться з  тими українцями?  навесні 2019-го жорсткі весною сонячні   промені  пошкодили мозк 73%  українців,   а сьогоднішня  літня спека вразила  вже  47 + 37  відсотків
Друзі,  бережіть себе.
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

так що ж це  таке коїться з  тими українцями?
Жах, і не кажи. Не хочуть ні облізлої лисиці Юлі, ні палковніка в памперсах... :(
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

а яке прізвище  найвищої ПОСАДОВОЇ особи у ЗСУ? ;)

там написано українською мовою,
тобі якою продублювати  ;)
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

1.До Порошенка ЄС не було на виборах і після нього не буде.
2. Президент - Верховний Головнокомандувач був завжди.
1.не стане ЄС, буде інша політсила з таким вектором
2. 2.ну, так Верховний Головокомандувач найвищий, супрім головокомандувач в державі
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

Не совсем так, если человек откровенно туп, то никакая хорошая программа не поможет, очевидно, что человек эту программу предоставивший, ее мог даже не читать.  А  без узнаваемости, как можно голосовать за кандидата? Может двойник Ю. В. Тимошенко и прекрасный человек, но если я его ни разу не видел и ничего не знаю о нем, как за него можно  голосовать? Я опять же допускаю, что Зеркаль, может быть вполне достойным политиком, но у нас таких менеджеров тысячи, а результат их деятельности явно неудовлетворительны й. Вот почему вполне очевиден вывод: кандидатам необходимо включаться в работу уже сегодня, каждый день промедления только увеличивает шанс Зеленского на второй срок.

з шести президентів України відверто тупих для цієї посади було двоє - Янукович і Зеленський
але ще жодного президента не обрали завдяки його програмі
тому на питання "чи допоможе програма обратись президентом?"
відповідь однозначна - "ні"

висновок: програма до сраки
а Зеленський якщо стане президентом на другий строк, точно не завдяки програмі   
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

1.не стане ЄС, буде інша політсила з таким вектором
2. 2.ну, так Верховний Головокомандувач найвищий, супрім головокомандувач в державі

1. Значить головне Особистість, а не Партія, тому виборцю не потрібно вивчати списки партії, максимум цікавитись вектором
2.  Ну так називати Верховного Головнокомандувача - Головнокомандувачем все одно що називати Генерал-майора - майором
ніби все те саме, але трішки не те
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

1. Значить головне Особистість, а не Партія, тому виборцю не потрібно вивчати списки партії, максимум цікавитись вектором
2.  Ну так називати Верховного Головнокомандувача - Головнокомандувачем все одно що називати Генерал-майора - майором
ніби все те саме, але трішки не те
1. я ж написала, що мені особистіть не дуже важлива(ну звичайно людина має бути освічена і толкова). головне геополітичний вектор.
2. ок, Верховний Головнокомандуючий. Зеркаль може трохи краще за Зелепня буде, але все рівно, це зовсім не то в нашій ситуації.
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

з шести президентів України відверто тупих для цієї посади було двоє - Янукович і Зеленський
Найтупіший- це Ющенко, безумовно.
А Овоч та Буба зовсім не дебіли на його тлі.
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

1. я ж написала, що мені особистіть не дуже важлива(ну звичайно людина має бути освічена і толкова). головне геополітичний вектор.
2. ок, Верховний Головнокомандуючий. Зеркаль може трохи краще за Зелепня буде, але все рівно, це зовсім не то в нашій ситуації.

1. Ну були претензії до манюпасів, що не цікавляться особами в списках.
2. А Верховний із Зеркаль Зеленського і Порошенко приблизно однаковий - політичні рішення згідно обраного вектору. 
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

там написано українською мовою,
тобі якою продублювати  ;)
Ви хочете продублювати прізвище найвищої посадової особи ЗСУ? ;)
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

Ви хочете продублювати прізвище найвищої посадової особи ЗСУ? ;)

я хочу аби ти залишився задоволеним
поки не знаю, як тобі догодити
тому ліплю приємні картинки  ;)
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

Найтупіший- це Ющенко, безумовно.
А Овоч та Буба зовсім не дебіли на його тлі.
:facepalm1: :facepalm1:  :facepalm: 
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

я хочу аби ти залишився задоволеним
поки не знаю, як тобі догодити
тому ліплю приємні картинки  ;)
ліпіть
Гірше не буде :)
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

:facepalm1: :facepalm1:  :facepalm: 
Та то особисте щось. Точнісінько, як і жидоромбароз гойловного моску у однієї нашої юзеркині. B-)
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

1. Ну були претензії до манюпасів, що не цікавляться особами в списках.
2. А Верховний із Зеркаль Зеленського і Порошенко приблизно однаковий - політичні рішення згідно обраного вектору. 
1. ну так, я жх наисала, що манюпаси визначилися з політсилою з супрім політиками і списками не цікавляться.
2. ну так, саме згідно обраного вектору. того один яник і спричинив два майдани. цей поки сцить вектор коректувати.
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

ліпіть
Гірше не буде :)

і це тішить
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

:facepalm1: :facepalm1:  :facepalm: 
А хто тупіший за Ющенка, на твою думку?
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

1. ну так, я жх наисала, що манюпаси визначилися з політсилою з супрім політиками і списками не цікавляться.
2. ну так, саме згідно обраного вектору. того один яник і спричинив два майдани. цей поки сцить вектор коректувати.

1. виходячи в принципу векторності воно їм і не потрібно
2. тобто Зеленський має правильний вектор руху, але він прикидається і рухається цим вектором через страх Майдану, а ЄС це робить щиро?
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

з шести президентів України відверто тупих для цієї посади було двоє - Янукович і Зеленський
але ще жодного президента не обрали завдяки його програмі
тому на питання "чи допоможе програма обратись президентом?"
відповідь однозначна - "ні"

висновок: програма до сраки
а Зеленський якщо стане президентом на другий строк, точно не завдяки програмі   
Я тебе дам текст любого монолога Зеленского и попробуй его выучи. Да мало того, надо не только выучить, а еще завести зал. У него однозначно есть отменная память, очень быстрая реакция и умение постоянно учиться. Этого достаточно, чтобы стать хорошим президентом, если иметь определенные моральные качества, в данном случае об этом судить я не могу, так как лично не знаком. Подобные характеристики проявлял и Виктор Янукович, за что и был избран президентом, но там большая помощь от команды, в которой в сове время состоял и Порошенко. Зеленский получил шанс стать президентом только благодаря оппонентам, которые показали абсолютную неэффективность да плюс еще путали собственный карман с государственным. По моему мнению любой достойный кандидат может выиграть у Зеленского, так как непрофессионализм его команды зашкаливает. Но в том вся проблема, что такого кандидата нет.   
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

Я тебе дам текст любого монолога Зеленского и попробуй его выучи. Да мало того, надо не только выучить, а еще завести зал. У него однозначно есть отменная память, очень быстрая реакция и умение постоянно учиться. Этого достаточно, чтобы стать хорошим президентом, если иметь определенные моральные качества, в данном случае об этом судить я не могу, так как лично не знаком. Подобные характеристики проявлял и Виктор Янукович, за что и был избран президентом, но там большая помощь от команды, в которой в сове время состоял и Порошенко. Зеленский получил шанс стать президентом только благодаря оппонентам, которые показали абсолютную неэффективность да плюс еще путали собственный карман с государственным. По моему мнению любой достойный кандидат может выиграть у Зеленского, так как непрофессионализм его команды зашкаливает. Но в том вся проблема, что такого кандидата нет.

Зеленський став президентом завдяки виборцям, які розповідають про значущість програм і команди
але голосують за обіцянки покращення вже сьогодні, ну максимум завтра, шляхом простих і зрозумілих їм змін.

А так дійсно, гарна пам'ять важлива для актора, він же ж чужий текст озвучує,
і не суттєва для політика який свою програму реалізує, адже про неї можна розповідати без заздалегідь написаного тексту.
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

А хто тупіший за Ющенка, на твою думку?
як на мене, то Яник значно тупіший:
Ющенко спокійнесенько живе в Україні, а Яник - галімий еміґрант в кацапстані
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

Я тебе дам текст любого монолога Зеленского и попробуй его выучи. Да мало того, надо не только выучить, а еще завести зал. У него однозначно есть отменная память, очень быстрая реакция и умение постоянно учиться. Этого достаточно, чтобы стать хорошим президентом, если иметь определенные моральные качества, в данном случае об этом судить я не могу, так как лично не знаком. Подобные характеристики проявлял и Виктор Янукович, за что и был избран президентом, но там большая помощь от команды, в которой в сове время состоял и Порошенко. Зеленский получил шанс стать президентом только благодаря оппонентам, которые показали абсолютную неэффективность да плюс еще путали собственный карман с государственным. По моему мнению любой достойный кандидат может выиграть у Зеленского, так как непрофессионализм его команды зашкаливает. Но в том вся проблема, что такого кандидата нет. 

про кабанчика за ЗНО у тебя лучше выходило
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

як на мене, то Яник значно тупіший:
Ющенко спокійнесенько живе в Україні, а Яник - галімий еміґрант в кацапстані

 :laugh: 
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

интересный результат
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

Зеленський став президентом завдяки виборцям, які розповідають про значущість програм і команди
але голосують за обіцянки покращення вже сьогодні, ну максимум завтра, шляхом простих і зрозумілих їм змін.

А так дійсно, гарна пам'ять важлива для актора, він же ж чужий текст озвучує,
і не суттєва для політика який свою програму реалізує, адже про неї можна розповідати без заздалегідь написаного тексту.
Значимость программ и команды возникает тогда, когда оппонентами являются равнозначные кандидаты. Если бы сейчас были президентские выборы, а кандидаты были не лидеры политических партий, та же Зеркаль, к примеру, то было бы соревнование идей и партий. Я тут не учитываю тех, кто проголосовал бы за  красивую женщину или импозантного мужчину. А когда я во втором туре вижу Порошенко, естественно, мой выбор против.  Какая тут команда и программа ау его оппонента, если идет речь о собственном выживании. Ну естественно, если бы во втором туре был бы выбор между Петром и Юлей, я бы просто не пошел на выборы. Не изображай из себя человека, глупее, чем ты есть. Моя мысль совершенно понятна. Часть людей голосовали не за Зеленского, а против Порошенко, и их выбор не изменился.
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

Значимость программ и команды возникает тогда, когда оппонентами являются равнозначные кандидаты. Если бы сейчас были президентские выборы, а кандидаты были не лидеры политических партий, та же Зеркаль, к примеру, то было бы соревнование идей и партий. Я тут не учитываю тех, кто проголосовал бы за  красивую женщину или импозантного мужчину. А когда я во втором туре вижу Порошенко, естественно, мой выбор против.  Какая тут команда и программа ау его оппонента, если идет речь о собственном выживании. Ну естественно, если бы во втором туре был бы выбор между Петром и Юлей, я бы просто не пошел на выборы. Не изображай из себя человека, глупее, чем ты есть. Моя мысль совершенно понятна. Часть людей голосовали не за Зеленского, а против Порошенко, и их выбор не изменился.

Значення програми завжди однакове.
Це опис що пропонується отримати виборцю і якими засобами та методами пропонується це отримати.

У мене не було бажання щось зображати, я просто прокоментував твою брехню про потребу програми
а ти підтвердив, своїм описом
"Какая тут команда и программа ау его оппонента, если идет речь о собственном выживании"
що це таки була брехня
програма ні при чому - бачу вектор не бачу причин не проголосувати

потрібна не програма, а відповідати уявленням виборця про вектор
і кому найкраще це вдасться, як не актору
актор зіграє вам того кого ви хочете
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

в принципі в двійці кандидат який вже був президентом
та бідь який неватний кандидат (і не борець за традиційні цінності) який не був президентом

я завжди проголосую за того хто ще президентом не був

Новиє літца?

Як Зеля?  :pooh_lol:
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

розрив зменшується
З-48
П-39

Дрищ на фупі набирав 70%   :pooh_lol:
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

У меня нет амбиции стать президентом — Зеркаль - YouTube


   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

Значення програми завжди однакове.
Це опис що пропонується отримати виборцю і якими засобами та методами пропонується це отримати.

У мене не було бажання щось зображати, я просто прокоментував твою брехню про потребу програми
а ти підтвердив, своїм описом
"Какая тут команда и программа ау его оппонента, если идет речь о собственном выживании"
що це таки була брехня
програма ні при чому - бачу вектор не бачу причин не проголосувати

потрібна не програма, а відповідати уявленням виборця про вектор
і кому найкраще це вдасться, як не актору
актор зіграє вам того кого ви хочете
Читай внимательно и забудь про актера, он просто выиграл в лотерею. Программа и команда нужны сейчас от кандидатов. Когда у тебя есть карта, ты можешь выбрать дорогу заранее. А когда ты поставлен перед фактом: возле реки или лезть в воду и утонуть или искать мост, любой нормальный человек выберет безопасный вариант. Отсутствие нормальной альтернативы сделало Зеленского президентом в 2019. И это же отсутствие выведет его на второй срок, пока не будет реальных программ и команд. Я не спорю с тобой, что кому-то это до лампочки, голосуют же до сих пор за Юлю. 
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

Я вже не дивуюсь дебільним ПЄСдюкам і синьожопим дрищопедрілам...   :pooh_lol:
   
Re: Вибори 2024. Другий тур.

Читай внимательно и забудь про актера, он просто выиграл в лотерею. Программа и команда нужны сейчас от кандидатов. Когда у тебя есть карта, ты можешь выбрать дорогу заранее. А когда ты поставлен перед фактом: возле реки или лезть в воду и утонуть или искать мост, любой нормальный человек выберет безопасный вариант. Отсутствие нормальной альтернативы сделало Зеленского президентом в 2019. И это же отсутствие выведет его на второй срок, пока не будет реальных программ и команд. Я не спорю с тобой, что кому-то это до лампочки, голосуют же до сих пор за Юлю. 

Не потрібні тобі няікі програма та команда.
Себе обманювати найлегше.
Там було за 30 альтернатив і у багатьох були програми, але нормальні люди чомусь поводять себе, як ненормальні виборці.
І на наступних виборах нічого не зміниться - виберуть вектор.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія