Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я не бачу різниці між Зеленські і Януковичем. :X

Я не бачу різниці між Зеленські і Януковичем.  :X

Саме його хамство нічим не відрізняється від наїздів на чиновників які йому не зручні були Януковича...


Розумію, що лохотрат хаває, але це гидко. Людина без всяких доказів, показує свою совковість...

Так само з чиновниками поводився Янукович. І цілі  що в Зеленьскі що в Януковича однакові, і відповідна поведінка.


   
Так ніхто не бачить: але бидло рукаплєщєт....
   
Re: Я не бачу різниці між Зеленські і Януковичем.  :X

Готуй передачки для порохатого.
   
З точки зору мародерства, різниця відсутня між Хряком і Головсвином.
ПС
Щодо хамства, слухайте запис розмови Головсвина з Лясовським.
   
Re: Я не бачу різниці між Зеленські і Януковичем.  :X

Саме його хамство нічим не відрізняється від наїздів на чиновників які йому не зручні були Януковича...


Розумію, що лохотрат хаває, але це гидко. Людина без всяких доказів, показує свою совковість...

Так само з чиновниками поводився Янукович. І цілі  що в Зеленьскі що в Януковича однакові, і відповідна поведінка.
Різниця є - у Овоча в Раді була значна опозиція
А зараз і того не маємо  :(
Тріумф малоросів
   
бяда-бяда

так шо , коли чоколядники відірвуть сраку від диванів , підітрут соплі і вийдут на майдан?  :shuffle:
   
Re: Я не бачу різниці між Зеленські і Януковичем.  :X

бяда-бяда

так шо , коли чоколядники відірвуть сраку від диванів , підітрут соплі і вийдут на майдан?  :shuffle:

Як тільки рошен подасть команду. А без команди нільзя....
   
рошен дай команду

   
Да, хамит Зеленский знатно. Это противно. Я бы на его месте стреляла гадов, доедающих страну, молча
   
бяда-бяда

так шо , коли чоколядники відірвуть сраку від диванів , підітрут соплі і вийдут на майдан?  :shuffle:

До чого тут Порошенко?

Всьому свій час, є час каміння збирати і є час його розкидати. Буде час і на протести.  :facepalm1:


Спіши не спіша.
   
альо! Вова маленький, Вітя - бурмило!
повилазило, чи шо...
   
Да, хамит Зеленский знатно. Это противно. Я бы на его месте стреляла гадов, доедающих страну, молча
А ти впевнена, що хтось доїдає? Ви шукаєте з ким воювати, і преключитесь на нього... Ви собі вигадали світ де кожен вчитель і лікарь і чиновник і поліцейський є злодієм... Але це вигадана реальність, вам в ній легше жити. Бо є кого звинуватити...

 :lol:
   
Саме його хамство нічим не відрізняється від наїздів на чиновників які йому не зручні були Януковича...


Розумію, що лохотрат хаває, але це гидко. Людина без всяких доказів, показує свою совковість...

Так само з чиновниками поводився Янукович. І цілі  що в Зеленьскі що в Януковича однакові, і відповідна поведінка.
Божевільний нотаток  :weep:
   
Готуй передачки для порохатого.
А ти думєш на кой ляд ото Бяка консервує всьо  :rotate:
   
Да, хамит Зеленский знатно. Это противно. Я бы на его месте стреляла гадов, доедающих страну, молча
- А якщо вас?
- А нас за що?!

Класика...
   
Божевільний нотаток  :weep:



Впізнав себе, як молився на бидлячество Яника так тепер молишся на бидлячество Зеленські...
   
Re: Я не бачу різниці між Зеленські і Януковичем.  :X

"и что бы он был как Лукашенко"

   
Купи окуляри
   
Страшно...  заслужених підарів ображає :beach:
   
Впізнав себе, як молився на бидлячество Яника так тепер молишся на бидлячество Зеленські...
:weep:
Апостол молитися на Кнура то твоя стєзя...  :K
   
Саме його хамство нічим не відрізняється від наїздів на чиновників які йому не зручні були Януковича...


Розумію, що лохотрат хаває, але це гидко. Людина без всяких доказів, показує свою совковість...

Так само з чиновниками поводився Янукович. І цілі  що в Зеленьскі що в Януковича однакові, і відповідна поведінка.

Порохотня думать не может то что сказали ей в штабе  шоколадных  жуликов   то  видят.

Экс-советник мэра Нью-Йорка Джулиани Сэм Кислин прибыл в Украину в связи с расследованиями против Порошенко, - СМИ       - будет пороть  скот    .
   
Re: Я не бачу різниці між Зеленські і Януковичем.  :X

якось пхуй шо там бачить божевільний (с)  :lol:
   
Готуй передачки для порохатого.

                :fuck:   это ты своему ЗЕ-чму будешь посылать посылочки в ПеМзу. Ростов занят.
   
І це ще не зібралась ВР і в нього поки що немає 300+ голосів свого генпрокуратура і силової вертикалі тому петрушки гайда на майдан доки не пізно ...буде з чого поржати
   
хороша людина не піде в чиновники служити -тому не жалко
   
                :fuck:   это ты своему ЗЕ-чму будешь посылать посылочки в ПеМзу. Ростов занят.

ти бухай, не відволікайся. і хоеном закусюй, закусюй.
   
Ризныця огромная:у Овоща за спиной три класса и две ходки,у Зе вышка и Квартал 95.
   
                :fuck:   это ты своему ЗЕ-чму будешь посылать посылочки в ПеМзу. Ростов занят.
Не буде він посилати, вони Юльці не посилали.

І Зеленські може чекати доля Чаушеску.
   
хороша людина не піде в чиновники служити -тому не жалко
Одне з правил війни каже, що треба дескридитувати владу. От ти  повірив у ці казки...

Негідників серед чинуш як серед простих людей, середнє по кімнаті.
   
Re: Я не бачу різниці між Зеленські і Януковичем.  :X

Саме його хамство нічим не відрізняється від наїздів на чиновників які йому не зручні були Януковича...


Розумію, що лохотрат хаває, але це гидко. Людина без всяких доказів, показує свою совковість...

Так само з чиновниками поводився Янукович. І цілі  що в Зеленьскі що в Януковича однакові, і відповідна поведінка.

Закінчить він так само. Вазелін зробив ставку не на тих, хто може організувати майдан і це його основна помилка.
   
Одне з правил війни каже, що треба дескридитувати владу. От ти  повірив у ці казки...

Негідників серед чинуш як серед простих людей, середнє по кімнаті.

ніякі не казки, а життєвий досвід
з усіх ,кого знаю з дитинства --- хто у бізнес пішов(свій замутив), хто за кордоном, хто просто працює  й т.д.  це нормальні
зате всі гімнюки --- хто в прокуратурі,хто в ментовці,хто в податковій, у виконкомі , у пенсійному ,земельному ,тощо
   
А ти впевнена, що хтось доїдає? Ви шукаєте з ким воювати, і преключитесь на нього... Ви собі вигадали світ де кожен вчитель і лікарь і чиновник і поліцейський є злодієм... Але це вигадана реальність, вам в ній легше жити. Бо є кого звинуватити...

 :lol:
+=========================================================+
Бо кожен з 8%, хто приймав участь у пограбунку народу та підтримував
режим мародера - є злодієм. Бо потрох купив лише 8% від українців.
   
Re: Я не бачу різниці між Зеленські і Януковичем.  :X

+=========================================================+
Бо кожен з 8%, хто приймав участь у пограбунку народу та підтримував
режим мародера - є злодієм. Бо потрох купив лише 8% від українців.
Кожен, хто з піною на вустах верещить "расстрєлять как бєшенних сабак",  потрапляє під цю роздачу якщо не в першу, то в другу чергу.
Доведено історією!
   
Одне з правил війни каже, що треба дескридитувати владу. От ти  повірив у ці казки...

Негідників серед чинуш як серед простих людей, середнє по кімнаті.
+=============================================================================+
Для тебе та інших вірунів влада - від бога. А для людей - влада, це обслуга, нанята народом
задля забезпечення потреб народу. І нічого сакрального. Тому бандитську владу треба чморити!
У чинодралів відбувається негативний відбір, тому чим вище чинуша заповз - тим більший він
негідник та бандит!
   
Re: Я не бачу різниці між Зеленські і Януковичем.  :X

Клован просто знает - его лохтурату нужен свой хуйло и лукашенко в одном флаконе. Получается примерно как в 95 квартале, но туповатым избирателям заходит.
   
Re: Я не бачу різниці між Зеленські і Януковичем.  :X

Причем это видно даже по форуму. Лохтурат Зеленского имеет весьма смутные представления о реформах , зато точно знает кого нужно посадить. свииинарчукееее
   
Кожен, хто з піною на вустах верещить "расстрєлять как бєшенних сабак",  потрапляє під цю роздачу якщо не в першу, то в другу чергу.
Доведено історією!
+===========================================================+
Гарно ти про себе та інших педрилок пророкуєш.
Бо саме вони вже 5 місяців скавчать:  "расстрєлять как бєшенних сабак".
І ніяк не здатні визнати вибір народу України.
   
Причем это видно даже по форуму. Лохтурат Зеленского имеет весьма смутные представления о реформах , зато точно знает кого нужно посадить. свииинарчукееее
+==================================================================+
Українці вже побачили "рішучі рехформи, починаючи з 25-го" та їх результати.
Тому і дали мародеру пенделя під дупу! А примародерені ніяк цього не визнають.
У них інша вигадана реальність, де мародер залишився на табуретці.  :K
   
Причем это видно даже по форуму. Лохтурат Зеленского имеет весьма смутные представления о реформах , зато точно знает кого нужно посадить. свииинарчукееее
там всі пов'язані тому можна саджати без розбору це приблизно як в содомі та гоморі
   
Я не бачу різниці між Зеленські і Януковичем.


зовнішня політика та напрямок до ЄС

методи Петра на місцевих чиновників не подіяли, а діяти якось треба, і народ просють
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія