Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Донеце громыхает

Re: В Донеце громыхает

Абсолютно точна аналогія....
От слухаю притомних наших донбасян, Джонні, колібрі... І хочу запитати - чому це все сталось саме з вашою малою родіною? Не з харковом, не з одесою, запоріжжям, де справді вати каліброваної хоч греблю гати? Київ з вами не так себе повів? Чому саме з вами?
Невже не закрадається сумнів - може не в насінні справа, може з ґрунтом щось не те?
тому що харківську облдержадміністраці ю захоплювали без зброї. подивились на результат, урахували помилки і зробили вже якісне, по-справжньому.
   
Re: В Донеце громыхает

[/b]
і?
ти проти, що є люди звідти? звідки ще люди тебе не задовільняють?
Ти читала мої попередні пости? Я якраз писала, що там на жаль, залишились хороші людей, яких шкода. Я їх знаю. А що цій nativi не так, що з матюками відразу лізе?  Зразу відео на початку гілки згадалось.
   
Re: В Донеце громыхает

Абсолютно точна аналогія....
От слухаю притомних наших донбасян, Джонні, колібрі... І хочу запитати - чому це все сталось саме з вашою малою родіною? Не з харковом, не з одесою, запоріжжям, де справді вати каліброваної хоч греблю гати? Київ з вами не так себе повів? Чому саме з вами?
Невже не закрадається сумнів - може не в насінні справа, може з ґрунтом щось не те?

Ахметов
Аваков
Беня.

далі думаю додумаєте  :laugh:
   
Re: В Донеце громыхает

Нє, не угадав.. Я простий колхознік з Херсонщини. І ми тут строїли (смішно сказать) блокпости тоді, коли ви в донбасі ще чячотку плясали з кацапами...Ми , мабудь, одні з перших в Україні поняли, який пі-дєц йде до нас з криму... Замєть- ми не з'їбались ...
если тебе в кремле слепили легенду "простого колхозника з херсонщини", то ты правильно делаешь, что рассказываешь фупу, как ты "на колчаковских фронтах" потерял мозг.
я смотрю, с мая этого года "простой колхозник" напел фупу о своих вангованиях геополитики с 2010 года. в вашем "колхозе" методички пора менять. уволят тебя. слишком тупой. )))

(эх! жору бы сюда со штабсом. видать ушли на покой, а смену подготовили голимую)
   
Re: В Донеце громыхает

Пройдітє в сад. "Нас там нєт!" ( одін нарот). Мені тобі, сєпарюга, твої цитати давать- себе не уважать! Сам знаєш лучше мене, чиє сало з'їв...
за свой п***а надо отвечать,брехло тупорылое.
Цитату в студию.
   
Re: В Донеце громыхает

3) на окупованих територіях переважна більшість населення -  безідейна вата, меншість - ідейна вата.
ты так говоришь, что можно подумать на неоккупированной части дело обстоит иначе
   
Re: В Донеце громыхает

Ти читала мої попередні пости? Я якраз писала, що там на жаль, залишились хороші людей, яких шкода. Я їх знаю. А що цій nativi не так, що з матюками відразу лізе?  Зразу відео на початку гілки згадалось.
дивись, як виходить. кацапи не відмовляються від усіх українців, окрім галичан. ось з ними вони ніяк не справляться. а ми наразі намагаємось відмовитись від кількох мільонів тільки тому що вони то розмовляють не так, то матюкаються не так, то ще щось. кацапів це влаштовує. в них на нас великі стратегичні плани. потім може так вийти , що і українці твоєї місцевості стануть не такі , як треба.
не треба допомагати кацапам шматувати Україну. луганчани відрізняються від харків'ян, харків'яни відрізняються від донеччан. впевнена, що цей ланцюжок можно продовжити. то й що, кожна область повинна стати окремою державою? як на мене, пора перестати наїжджати на громадян на окупованих територіях.
   
Re: В Донеце громыхает

Абсолютно точна аналогія....
От слухаю притомних наших донбасян, Джонні, колібрі... І хочу запитати - чому це все сталось саме з вашою малою родіною? Не з харковом, не з одесою, запоріжжям, де справді вати каліброваної хоч греблю гати? Київ з вами не так себе повів? Чому саме з вами?
Невже не закрадається сумнів - може не в насінні справа, може з ґрунтом щось не те?
На самом дєлє все дуже-дуже просто... Існують люди, в яких прям ПЄЧАТЬ зверхності на чолі. Я за свю нєдолгую жисть іх надивився- маманєгорюй.  Перші- це, канєшно мАсквічі.. Тіх даже кацапьйо не любить за понти і зверхність. Другі- це "кармільці" наші- каліровані донбасяни (папрашу не путать з луганчанами- ті папроще). Треті- то "кієвляєнє в сєдьмом пакалєніі"- то ще те кіно... За кримчаків мовчу, патамушо там всі, шо живуть на ЮБК- гандони по опрєдєлєнію ( папрашу не путать з житєлями центрального і сєвєрного криму).  Так от, самий прикол хочу сказать шо за "кієвлян", шо за "мАААсквічєй"- шо ті, шо ті- як цибуля многослойниє- почухаєш, "золота" корочка відпадає і оказуєця. шо вони з ТАААКИХ сел та дірьовєнь.... Но ПОНТИ прєвише всєго.. А у донбасян пєчать отдєльная- вони себе по жизні щітають нііпацца трудовой і інтєлєктуальной елітой всєго Міра.. От так їм совєцка пропаганда в бошку як забила гвоздь в башку, так вони й живуть з цим гвоздіком... Вони, канєшно не виноваті. шо трошки інші, але й ж "сонячні дітки" тоже не виноваті, що такими їх Господь зробив... Все було б харашо, но ......
   
Re: В Донеце громыхает

дивись, як виходить. кацапи не відмовляються від усіх українців, окрім галичан. ось з ними вони ніяк не справляться. а ми наразі намагаємось відмовитись від кількох мільонів тільки тому що вони то розмовляють не так, то матюкаються не так, то ще щось. кацапів це влаштовує. в них на нас великі стратегичні плани. потім може так вийти , що і українці твоєї місцевості стануть не такі , як треба.
не треба допомагати кацапам шматувати Україну. луганчани відрізняються від харків'ян, харків'яни відрізняються від донеччан. впевнена, що цей ланцюжок можно продовжити. то й що, кожна область повинна стати окремою державою? як на мене, пора перестати наїжджати на громадян на окупованих територіях.
Ще раз. Почитай мої попередні пости. Мені намагались довести, що там немає нормальних.
   
Re: В Донеце громыхает

если тебе в кремле слепили легенду "простого колхозника з херсонщини", то ты правильно делаешь, что рассказываешь фупу, как ты "на колчаковских фронтах" потерял мозг.
я смотрю, с мая этого года "простой колхозник" напел фупу о своих вангованиях геополитики с 2010 года. в вашем "колхозе" методички пора менять. уволят тебя. слишком тупой. )))

(эх! жору бы сюда со штабсом. видать ушли на покой, а смену подготовили голимую)
Ти мєня разоблачіл- пойду бахну йаду...
   
Re: В Донеце громыхает

Військкомати розшукують 35 тисяч киян, які "косять" від армії

Військові комісаріати Києва передали до Національної поліції майже 35 тисяч справ на киян, які ухиляються від призову на строкову військову службу.
Джерело: брифінг військового комісара Київського міського військового комісаріату полковника Сергія Клявліна.


https://www.pravda.com.ua/news/2019/09/25/7227299/

мне кажется пару человек из разыскиваемых спокойно пишут в этой и подобных ветках.
дуэтом с лаптеботами
вот как бывает
   
Re: В Донеце громыхает

Ще раз. Почитай мої попередні пости. Мені намагались довести, що там немає нормальних.

ось об це одразу спіткнулася - От якби якось так, щоб всі добрі люди виїхали звідти, і хай то буде резервація для бидляччя.
   
Re: В Донеце громыхает

ось об це одразу спіткнулася - От якби якось так, щоб всі добрі люди виїхали звідти, і хай то буде резервація для бидляччя.
Більше в цій гілці ні на чому не спіткнулися? Дивно. До побачення.
   
Re: В Донеце громыхает

Більше в цій гілці ні на чому не спіткнулися? Дивно. До побачення.
і тобі не хворіти.
   
Re: В Донеце громыхает
TC

а зачем ему в Краматорске! сепарский паспорт?
Или ты не в курсе,что Краматорск это украинская территория?
А ты в курсе,что джон юз бросил в Горловке новый только выстроенный котедж и выехал с семьей в сьемную конуру в Краме?
Чем ты ,гнида безмозглая,пожертвовал ради Украины?

А я уже было подумал, когда дочитал до слова "бросил", что он гранату в кацапских офицеров бросил. А оно вон как... :)
   
Re: В Донеце громыхает
TC

да нет, для себя. мне не надо, я и так имею представление.
если ты не балабол, уважаешь себя, то способен и пруф предоставить форумчанам.

тю. у меня ещё и нектарин произрастает. а что, кроме повторения оккупационной пропаганды на фупе, делаешь ты?

Плачу налоги. :)
   
Re: В Донеце громыхает

моє бачення коротко:

1) на донбасі багато патріотів україни, нєфіг гнати шо там всі підари
2) переважна більшість патріотів україни звалила з окупованих територій, бо залишатися там і бути патріотом україни просто ризиковано.
3) на окупованих територіях переважна більшість населення -  безідейна вата, меншість - ідейна вата.
4) безідейна вата завжди за своє корито. і кращий той, хто в нього більше насипе жерева. параша насипе - вони за парашу, україна насипе - вони за україну, німецькі фашисти повернуться з портретами гітлера і гарно насипатимуть - вони будуть за фашистів.
5) віддавати землі параші - злочин. це українські землі.
6) боротися за мозок безідейної вати чи перевиховувати її - безглуздо. ватою треба жорстко керувати, або як тут люблять казати - пороти.

десь так.
Коротко, точно и ясно!  (tu)
   
Re: В Донеце громыхает

Плачу налоги. :)
эка невидаль.
все платят налоги.
а что ты делаешь, кроме пропаганды русского мира на фупе?
   
Re: В Донеце громыхает

А ведь Донецк по бабкам был на втором месте в Украине после Киева.Луганск не в счет.Что этим идиотам еще не хватало?Доили неньку дотациями на шахты и все были в шоколаде.Возвращать публику с такими мозгами вообще нет смысла.
   
Re: В Донеце громыхает

А ведь Донецк по бабкам был на втором месте в Украине после Киева.Луганск не в счет.Что этим идиотам еще не хватало?Доили неньку дотациями на шахты и все были в шоколаде.Возвращать публику с такими мозгами вообще нет смысла.
чем твои мозги лучше?
   
Re: В Донеце громыхает

А ведь Донецк по бабкам был на втором месте в Украине после Киева.Луганск не в счет.Что этим идиотам еще не хватало?Доили неньку дотациями на шахты и все были в шоколаде.Возвращать публику с такими мозгами вообще нет смысла.
ты клинический идиот или не в курсе об оккупации?
париж был на первом месте по бабкам, но был тоже оккупирован на 4 с лишним года.
и чего не хватало парижанам? вменяемых соседей?
   
Re: В Донеце громыхает

чем твои мозги лучше?
Не повернутые на мордоре,в отличие от даунбасян
   
Re: В Донеце громыхает

ты клинический идиот или не в курсе об оккупации?
париж был на первом месте по бабкам, но был тоже оккупирован на 4 с лишним года.
и чего не хватало парижанам? вменяемых соседей?
То есть парижане бегали по улицам и визжали:Гитлер введи!?
   
Re: В Донеце громыхает

Не повернутые на мордоре,в отличие от даунбасян
твои сумчане в мой город зачем лезут?

   
Re: В Донеце громыхает

То есть парижане бегали по улицам и визжали:Гитлер введи!?
прикинь!
там даже понятие "коллаборант" придумали
   
Re: В Донеце громыхает

Просто резерваторщики сначала робко открывали ( стучась) двери высоких киевских кабинетов и заносили...потом уже открывали с носока...

И обитателей высоких киевских кабинетов это вполне устраивало
як тільки х"ло зайшло на трон - так вас "солнцевские" і взяли на поруки і Київ там вже мало що вирішував...
   
Re: В Донеце громыхает

і взагалі, не дарма т. сралин і членин артема нагнули - затягнули цей анклав вУкраїну, а навзамін забрали до залесья  етнічні українські землі
   
Re: В Донеце громыхает

як зветься мистечко?
  Нікополь.
  У нас завозних цапів більше, ніж місцевих(завозили на фєррік і на трубний).

А мені в пам'ять врізалися два фото- пляшущая з прєстарєлим "матросом" АФА в Криму і целующа падмишкі чєчєну бабка в Донєцку...
Ще запомнилися пабєдні рєляції зараз дужепатріота цолібрі в 14-16 роках...
  Не став би усіх однозначно засуджувати.
  Але прокацапів там переважна більшість.
  Ще й активна більшість. :X
 
   
Re: В Донеце громыхает

Без обид Дончанин  ,  больше 90 % голосовали  за януковича , больще 90 % ходили на сепарскй референдум тем самым поддержали  российских казаков ,немытых абхазов , хуйло и  войну с Украиной, не хочу больше   слушать  нытье этих уродских 90 % -Услышь Донбасс   весь этот 90% сброд  сделал свой выбор  не верю что  с ними возможен диалог или применение   слишком  мы отдалились от них  пусть  молятся   на свой памятник Ленина и  водят хороводы вокруг Сталина.. Этот созданный  анклав РФ уже не вернется  в Украину как многие другие анклавы ей созданные. 

Это НАША земля
Как и Крым

Вы хотите отдать нашу землю россии ?
   
Re: В Донеце громыхает

Это НАША земля
Как и Крым

Вы хотите отдать нашу землю россии ?

Ви її вже віддали.
Разом з мовою.
   
Re: В Донеце громыхает

ннит.
кажи, с какого ты региона, а я спрошу тебя - что делают жители твоего региона в моем городе под флагом дыныры. зачем они пришли грабить и убивать дончан.
и приведу пруф моментально, в отличии от твоих кремлевских сказок и виляний - "поддерживают/признают".

Я зараз в Чернівцях.
У ваших корпусах з яких областей найбільше народу?
   
Re: В Донеце громыхает

Предлагаю,следующим этапом забыть о Харькове,Одессе,Херсоне и Николаеве

 :pofig:

Ага, щаз... Вот прям сенепременно  :D
   
Re: В Донеце громыхает

Ага, щаз... Вот прям сенепременно  :D

Донецькі завжди чимось погрожують.
Такий менталітет у них.
   
Re: В Донеце громыхает
TC

постараюсь на пальцах.
збройні сили болгарії, румунії, угорщини та інших країн-сателітів німеччини складались з місцевих. і?
французи збройних сил віші (франція) - колаборанти,а населення франції їх підтримало.
не дурість, ні?

Болгары, венгры и румыны были союзниками Германии.
А вишисты - выгребли после войны так, что мало не показалось.
   
Re: В Донеце громыхает

Болгары, венгры и румыны были союзниками Германии.
А вишисты - выгребли после войны так, что мало не показалось.

І судетські німці теж.
   
Re: В Донеце громыхает

Військкомати розшукують 35 тисяч киян, які "косять" від армії
Військові комісаріати Києва передали до Національної поліції майже 35 тисяч справ на киян, які ухиляються від призову на строкову військову службу.
Джерело: брифінг військового комісара Київського міського військового комісаріату полковника Сергія Клявліна.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/09/25/7227299/

мне кажется пару человек из разыскиваемых спокойно пишут в этой и подобных ветках.
дуэтом с лаптеботами
вот как бывает
тю, хай в офіс преЗедента зайдуть, там можна знайти як мінімум одного "косильщика".
   
Re: В Донеце громыхает
TC

моє бачення коротко:

1) на донбасі багато патріотів україни, нєфіг гнати шо там всі підари
2) переважна більшість патріотів україни звалила з окупованих територій, бо залишатися там і бути патріотом україни просто ризиковано.
3) на окупованих територіях переважна більшість населення -  безідейна вата, меншість - ідейна вата.
4) безідейна вата завжди за своє корито. і кращий той, хто в нього більше насипе жерева. параша насипе - вони за парашу, україна насипе - вони за україну, німецькі фашисти повернуться з портретами гітлера і гарно насипатимуть - вони будуть за фашистів.
5) віддавати землі параші - злочин. це українські землі.
6) боротися за мозок безідейної вати чи перевиховувати її - безглуздо. ватою треба жорстко керувати, або як тут люблять казати - пороти.

десь так.

Можно привести хоть какие-нибудь цифры про количество этих патриотов?
   
Re: В Донеце громыхает

Можно привести хоть какие-нибудь цифры про количество этих патриотов?

Не можна. :)
   
Re: В Донеце громыхает
TC

эка невидаль.
все платят налоги.
а что ты делаешь, кроме пропаганды русского мира на фупе?

Ты платишь налоги? Картошкой? :)
   
Re: В Донеце громыхает

Не можна. :)
  "Патріотизм" по-донецьки - це співпраця з окупантом, але з дулею у кишені.
  Бо було б там патріотів хоча б сто тисяч, окупація була б неможливою.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія