Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Донеце громыхает

Re: В Донеце громыхает

гииии...

Ви мабуть забули, як за янека усю Україну загадили призначенцями у менти, судді, прокурори виключно з Макеєвкі/Єнакіева?

І взагалі - ваш спіч виглядає - "ві нас всігда нєлюбілі, патаму ві самі ва всьом вінавати!"



ПС. В мене був однокурсник з Луганська (ще 80-ті роки). Він встиг до інституту у шахті поробити електриком. У нього був слоган: "мы на Донбасе работатем,
нам шахтерам после шахти дайте водки, кусок мяса и зарплату и пох нам на все! А бендери насадят буряка, нагонят самогонки и больше ничего не делают"
Ну і класичне - "ми кормім Україну".
Так хто кого нє любіл?

уровень аргументации зашкаливает! )))

это надо так себя презирать, чтобы в качестве аргумента в полемике заявить:
"знал я одного клейнода. тот, когда нажрется, всегда выскакивал с претензиями - а пачему у шахтеров такие высокие зарплаты и пенсии!? несправедливо!"
и весь этот мусор - матом с соплями и претензиями "донецкие объедают всю украину!"

повеселил клейнод, пиши ищё! )))
   
Re: В Донеце громыхает

А як він любе і уважає кровиночку свою! -"Закрой єбало, (x), МАМА!"... :good:  Я аж праслєзілся от столь високіх синовьїх чувств.... :not_i:

Люди скрізь однакові (с)
Але не дуже.
   
Re: В Донеце громыхает

Шо за пруф тебе надо? Существование ДыНыРы - уже пруф.
пруф о процентах. хоть 90, хоть 50 и более.
есть подтверждение твоих слов или ты с кремля списываешь не конспектируя источник?

"Существование ДыНыРы - уже пруф" для кремля и тебя. я не признаю дыныры. украина тоже. кремль и ты признают.
двойка. ищи другой пруф.
   
Re: В Донеце громыхает
van

 Что жаловаться то что хотели "Жители Донбасса они сами себе пожелали "   что теперь ныть , поезд их ушел может лет через 20 что нибудь изменится.
   
Re: В Донеце громыхает

це реально факт
Вони завжди невинні
Ними завжди неправильно керують «із центра» ось і результат
Навіть якщо «в центрє» їх же обранці
Ти спитай у любого зека "за що сидить". та ні за шо мусара дєла прішилі... От так і в донбасян...
   
Re: В Донеце громыхает

Яка цікава гілка :)
   
Re: В Донеце громыхает

Что жаловаться то что хотели "Жители Донбасса они сами себе пожелали "   что теперь ныть , поезд их ушел может лет через 20 что нибудь изменится.
-------------------

ваня, ти повторяешься или набиваешь на количество, тварь кацапская?  :gigi:
   
Re: В Донеце громыхает

пруф о процентах. хоть 90, хоть 50 и более.
есть подтверждение твоих слов или ты с кремля списываешь не конспектируя источник?

"Существование ДыНыРы - уже пруф" для кремля и тебя. я не признаю дыныры. украина тоже. кремль и ты признают.
двойка. ищи другой пруф.

Кремль теж не визнає.
Але то з вашого боку підміна понять.
Питання не в тому хто визнає, а в тому хто підтримує.
Звісно рівень підтримки на сьогодні вирахувати досить не просто, але той факт що збройні сили невизнаних республік складаються з місцевих, каже опосередковано про підтримку колаборантів населенням.
Ні?
   
Re: В Донеце громыхает
van

  Я бы такой  и границу с ними закрыл  чтобы не шастали разные "туристы "   то за пенсией то за жратвой  им есть к кому  обращаться. 
   
Re: В Донеце громыхает
TC

пруф о процентах. хоть 90, хоть 50 и более.
есть подтверждение твоих слов или ты с кремля списываешь не конспектируя источник?

"Существование ДыНыРы - уже пруф" для кремля и тебя. я не признаю дыныры. украина тоже. кремль и ты признают.
двойка. ищи другой пруф.

Для кого, для тебя???
Напомни, это не ты картошку в убыток себе выращиваешь?
   
Re: В Донеце громыхает

  Я бы такой  и границу с ними закрыл  чтобы не шастали разные "туристы "   то за пенсией то за жратвой  им есть к кому  обращаться. 
--------------

ботоферма кацапская, за запятіе не доплачивают? де, бля, запятіе, ванька? :facepalm:  :gigi:
   
Re: В Донеце громыхает

Украина ненавидит донбасс за все зло,которое сделала для него за 28 лет независимости.
Покрывала криминал
Назначала преступников губерами нач мвд сбу
Грабила дотации
Не защитила  от вторжения россии,продала границу,сдала города ....
То же самое с крымом.
Провал гос политики
Но виноваты канешно рядовые сумашедшие.
а Україна (опустимо питання хто був біля керма) тільки в Донбас призначала неугодних домбасянам донбасян?
   
Re: В Донеце громыхает
van

 В октябре  этого года служить в силовых ведомствам ДНР ЛНР  будут граждане только с российскими паспортами . почему об этом не говорят  посетители форума из  сепар республик  .То что склад взорвался это статистика  не беда .
   
Re: В Донеце громыхает
van

-------------------

ваня, ти повторяешься или набиваешь на количество, тварь кацапская?  :gigi:
Расскажи петушок   на форуме ты  сепарский  паспорт уже получил ?
   
Re: В Донеце громыхает

  В моєму місті тільки пройшов слушок, що приїздять цапи, збіглося більше тисячі народу.
  До вечора збіглося б ще п'ять.
  Це відсотків вісім.
  Якби з мільйонного донецька збіглося б вісімдесят тисяч, де б ті цапи були?
  ... а дончани дійсно збіглися.
  Радо вітати окупантів.
  Тепер це історичний факт.
  І ту ганьбу нічим не змиєш.
А мені в пам'ять врізалися два фото- пляшущая з прєстарєлим "матросом" АФА в Криму і целующа падмишкі чєчєну бабка в Донєцку...
Ще запомнилися пабєдні рєляції зараз дужепатріота цолібрі в 14-16 роках...
   
Re: В Донеце громыхает

Расскажи петушок   на форуме ты  сепарский  паспорт уже получил ?
-----------------

петушок у тя в штанах сморщился, ванька тупая, почему запятие пропускаешь, может

ти какой парализований бот, типа полубот или ванька-полужив?  :laugh:
   
Re: В Донеце громыхает

Є. Я їх знаю. Навіть не скажеш, що звідтам. Хоча, лежить і на них якась пєчать. Інтелігентні люди. Але якась переляканість і тваринна недовіра іноді проривається.
Б/|ядь... Кагжи ві заїпали...
   
Re: В Донеце громыхает
van

P/Host: ---.krm.net.ua


Краматорский сепарок  давно подносил патроны сепарам и стоял на блок посту ?
   
Re: В Донеце громыхает
van

Показали на 112 -хорошо  что то горит  у сепаров  а что веб камеры работают еще там давно не заходил  посмотреть дым есть или нет..
   
Re: В Донеце громыхает

Расскажи петушок   на форуме ты  сепарский  паспорт уже получил ?
а зачем ему в Краматорске! сепарский паспорт?
Или ты не в курсе,что Краматорск это украинская территория?
А ты в курсе,что джон юз бросил в Горловке новый только выстроенный котедж и выехал с семьей в сьемную конуру в Краме?
Чем ты ,гнида безмозглая,пожертвовал ради Украины?
   
Re: В Донеце громыхает

Кремль теж не визнає.
Але то з вашого боку підміна понять.
Питання не в тому хто визнає, а в тому хто підтримує.
Звісно рівень підтримки на сьогодні вирахувати досить не просто, але той факт що збройні сили невизнаних республік складаються з місцевих, каже опосередковано про підтримку колаборантів населенням.
Ні?
ннит.
кажи, с какого ты региона, а я спрошу тебя - что делают жители твоего региона в моем городе под флагом дыныры. зачем они пришли грабить и убивать дончан.
и приведу пруф моментально, в отличии от твоих кремлевских сказок и виляний - "поддерживают/признают".
   
Re: В Донеце громыхает

Раніше в соцмережах повідомили, що в Донецьку загорівся склад боєприпасів сепаратистів. У "ДНР" повідомляють про пожежу на заводі.
 
Так звана міліція самопроголошеної "ДНР" заявляє, що в прифронтовому Куйбишевському районі Донецька на території заводу алюмінієвих профілів сталася велика пожежа. Про це повідомляють інформресурси сепаратистів у середу, 25 вересня.
 
Як повідомляється, пожежа триває, над місцем події спостерігаються стовпи диму. Місцеві жителі повідомили, що в районі пожежі сталася серія вибухів, що тривало близько години.
 
   
Re: В Донеце громыхает

Для кого, для тебя???
Напомни, это не ты картошку в убыток себе выращиваешь?
да нет, для себя. мне не надо, я и так имею представление.
если ты не балабол, уважаешь себя, то способен и пруф предоставить форумчанам.

тю. у меня ещё и нектарин произрастает. а что, кроме повторения оккупационной пропаганды на фупе, делаешь ты?
   
Re: В Донеце громыхает

В моєму місті тільки пройшов слушок, що приїздять цапи, збіглося більше тисячі народу.
  До вечора збіглося б ще п'ять.
  Це відсотків вісім.
як зветься мистечко?
   
Re: В Донеце громыхает

а зачем ему в Краматорске! сепарский паспорт?
Или ты не в курсе,что Краматорск это украинская территория?
А ты в курсе,что джон юз бросил в Горловке новый только выстроенный котедж и выехал с семьей в сьемную конуру в Краме?
Чем ты ,гнида безмозглая,пожертвовал ради Украины?
Як я пойняв - нащот пабєдних рєляцій в минувші года ти не спориш.. Зато ти, нєбєзмозглая гніда, пожертвував на обшиваніє защітніков рєспублік очєнь много раді України. Я правільно понімаю горловского патріота ДНР? А шо ж тебе заставило так рєзко завілять жорой в послєднєє врємя? Нєужелі ужас пєрєд нєізбєжним возвращєнієм домой тєх людєй, котрі покінулі свою хату в 14 році? Шо случілось, швєя?
   
Re: В Донеце громыхает

той факт що збройні сили невизнаних республік складаються з місцевих, каже опосередковано про підтримку колаборантів населенням
постараюсь на пальцах.
збройні сили болгарії, румунії, угорщини та інших країн-сателітів німеччини складались з місцевих. і?
французи збройних сил віші (франція) - колаборанти,а населення франції їх підтримало.
не дурість, ні?
   
Re: В Донеце громыхает

Як я пойняв - нащот пабєдних рєляцій в минувші года ти не спориш.. Зато ти, нєбєзмозглая гніда, пожертвував на обшиваніє защітніков рєспублік очєнь много раді України. Я правільно понімаю горловского патріота ДНР? А шо ж тебе заставило так рєзко завілять жорой в послєднєє врємя? Нєужелі ужас пєрєд нєізбєжним возвращєнієм домой тєх людєй, котрі покінулі свою хату в 14 році? Шо случілось, швєя?
ты абсолютно не в теме. Читай архивы.
И дай цитату на победные реляции. Брехло тупое дешевое.
   
Re: В Донеце громыхает

постараюсь на пальцах.
збройні сили болгарії, румунії, угорщини та інших країн-сателітів німеччини складались з місцевих. і?
французи збройних сил віші (франція) - колаборанти,а населення франції їх підтримало.
не дурість, ні?
Давай ще вспомни українських поліцаїв, не стісняйся! Тільки зделай, будь ласка, висновки з ТИХ реалій в Україні і нинішніх.
   
Re: В Донеце громыхает

Як я пойняв - нащот пабєдних рєляцій в минувші года ти не спориш.. Зато ти, нєбєзмозглая гніда, пожертвував на обшиваніє защітніков рєспублік очєнь много раді України. Я правільно понімаю горловского патріота ДНР? А шо ж тебе заставило так рєзко завілять жорой в послєднєє врємя? Нєужелі ужас пєрєд нєізбєжним возвращєнієм домой тєх людєй, котрі покінулі свою хату в 14 році? Шо случілось, швєя?
а откуда такой пафос?
дай угадаю. ті мусор, которій приветствовал команді киева сдать донецк в марте-мае 2014 года.
єто твоих коллег расстреляли в моем донецке, похоронили с почестями от оккупантов и наградили посмертно в киеве.
я угадал?
   
Re: В Донеце громыхает

ты абсолютно не в теме. Читай архивы.
И дай цитату на победные реляции. Брехло тупое дешевое.
А шо такоє??? Нєужелі застіснялося свойого собствєного пі.....жа? Ню-ню... А за "брєхла" з тебе спросять твої земляки- мені не нада..Каждий має й вибирає свій путь в цій жизні...
   
Re: В Донеце громыхает

Давай ще вспомни українських поліцаїв, не стісняйся! Тільки зделай, будь ласка, висновки з ТИХ реалій в Україні і нинішніх.
не, давай сначала ты.
париж, 1940-1944. можно свалить в виши. но город живет, не пустует и даже не бедствует.
донецк, 2014-2019. 2/3 свалили. город деградирует. в город понаехало мародеров, в том числе и твоих земляков.
яких висновок ти робиш з ЦИХ реалій?
   
Re: В Донеце громыхает

А шо такоє??? Нєужелі застіснялося свойого собствєного пі.....жа? Ню-ню... А за "брєхла" з тебе спросять твої земляки- мені не нада..Каждий має й вибирає свій путь в цій жизні...

Ім'я користувача: toros
Дата реєстрації: 20 травня 2019 16:27:59

что ті можешь знать о фупе образца 2014? ты тогда ещё в школу ходил.
   
Re: В Донеце громыхает

а откуда такой пафос?
дай угадаю. ті мусор, которій приветствовал команді киева сдать донецк в марте-мае 2014 года.
єто твоих коллег расстреляли в моем донецке, похоронили с почестями от оккупантов и наградили посмертно в киеве.
я угадал?
Нє, не угадав.. Я простий колхознік з Херсонщини. І ми тут строїли (смішно сказать) блокпости тоді, коли ви в донбасі ще чячотку плясали з кацапами...Ми , мабудь, одні з перших в Україні поняли, який пі-дєц йде до нас з криму... Замєть- ми не з'їбались ...
   
Re: В Донеце громыхает

моє бачення коротко:

1) на донбасі багато патріотів україни, нєфіг гнати шо там всі підари
2) переважна більшість патріотів україни звалила з окупованих територій, бо залишатися там і бути патріотом україни просто ризиковано.
3) на окупованих територіях переважна більшість населення -  безідейна вата, меншість - ідейна вата.
4) безідейна вата завжди за своє корито. і кращий той, хто в нього більше насипе жерева. параша насипе - вони за парашу, україна насипе - вони за україну, німецькі фашисти повернуться з портретами гітлера і гарно насипатимуть - вони будуть за фашистів.
5) віддавати землі параші - злочин. це українські землі.
6) боротися за мозок безідейної вати чи перевиховувати її - безглуздо. ватою треба жорстко керувати, або як тут люблять казати - пороти.

десь так.
   
Re: В Донеце громыхает

А шо такоє??? Нєужелі застіснялося свойого собствєного пі.....жа? Ню-ню... А за "брєхла" з тебе спросять твої земляки- мені не нада..Каждий має й вибирає свій путь в цій жизні...
не не голубец!
Цитату победных реляций давай. Брехло ты тупое дешовое
   
Re: В Донеце громыхает

Ім'я користувача: toros
Дата реєстрації: 20 травня 2019 16:27:59

что ті можешь знать о фупе образца 2014? ты тогда ещё в школу ходил.
Всьо може буть в цьой жисті, Гораціо! (почті ц)
   
Re: В Донеце громыхает

не не голубец!
Цитату победных реляций давай. Брехло ты тупое дешовое
Пройдітє в сад. "Нас там нєт!" ( одін нарот). Мені тобі, сєпарюга, твої цитати давать- себе не уважать! Сам знаєш лучше мене, чиє сало з'їв...
   
Re: В Донеце громыхает

Б/|ядь... Кагжи ві заїпали...
Три питання.
1.Шо такоє?
2.Тобі на мозоль наступили?
3. Хто це "ві"?
Можеш не відповідати. Видно пана по халявах. Теж звідти.
   
Re: В Донеце громыхает

Ти спитай у любого зека "за що сидить". та ні за шо мусара дєла прішилі... От так і в донбасян...
Абсолютно точна аналогія....
От слухаю притомних наших донбасян, Джонні, колібрі... І хочу запитати - чому це все сталось саме з вашою малою родіною? Не з харковом, не з одесою, запоріжжям, де справді вати каліброваної хоч греблю гати? Київ з вами не так себе повів? Чому саме з вами?
Невже не закрадається сумнів - може не в насінні справа, може з ґрунтом щось не те?
   
Re: В Донеце громыхает

Три питання.
1.Шо такоє?
2.Тобі на мозоль наступили?
3. Хто це "ві"?
Можеш не відповідати. Видно пана по халявах. Теж звідти.
[/b]
і?
ти проти, що є люди звідти? звідки ще люди тебе не задовільняють?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія