Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#Аваков, Де Бурейко? (зникнення Здохнеш-як-гандзюк, викрадач майор МВС Брєжнєв, чи жива дівчинка :X)

Монобровний скоро серед важків терористів ДНР опиниться, як більшість силовиків Донбавби. Як Ходаківський, Голубан та інші.

Там же дружина нєпрікасаєма, вона порєшає

   
Монобровний скоро серед важків терористів ДНР опиниться, як більшість силовиків Донбавби. Як Ходаківський, Голубан та інші.
Скорей он окажется в списке БПП на следующих выборах. Пацан показал себя стойким партайгеноссе.
   
педросиловики свою функцію - правопорядок правозихист і територіальна цілісність - виконати не в змозі і не хочуть - а от мародерити і вбивати манюпасів - це  і є їх мета і фугеція як то вони бачать

робити не хочу а красти боюся поєжу я в кийов в силовики наймуся (td)

оргзлочинність стала державою і стловиками [ua]

сомалі зімбвабве
   
Скорей он окажется в списке БПП на следующих выборах. Пацан показал себя стойким партайгеноссе.

БПП скоро не буде.
Ці криси розбігуться як тільки відчують що головний Свин програє.
   
Мусаркі в гілці дуже старанно намагаються "затоптати" тему.
То де дівчина, мусаркі?
   
БПП скоро не буде.
Ці криси розбігуться як тільки відчують що головний Свин програє.
Та Рыгов тоже кагбе нет. А они есть. И министр от них у нас припиздентом. Так и с сэрами будет. Найдут нычку, где можно красть и подхватят актуальные лозунги. Им же похер что кричать - Слава Украине или Вована на царство.
Вон Карлуше траншик зашел и красть сразу стало делом чести каждого патриота. :gigi:
Так и нашей Зироньке - Сегодня Запетра, а завтра  - Забойко будет. Ремонт в кватрире надо делать, новую стиралку купить. Жизнь идеть. :gigi:
   
Та Рыгов тоже кагбе нет. А они есть. И министр от них у нас припиздентом. Так и с сэрами будет. Найдут нычку, где можно красть и подхватят актуальные лозунги. Им же похер что кричать - Слава Украине или Вована на царство.
Вон Карлуше траншик зашел и красть сразу стало делом чести каждого патриота. :gigi:
Так и нашей Зироньке - Сегодня Запетра, а завтра  - Забойко будет. Ремонт в кватрире надо делать, новую стиралку купить. Жизнь идеть. :gigi:

Тут мені нічого відповісти. Все так й є.
   
Що заважає розслідувати вбивство такої кількості людей з такою кількістю свідків та телекамер світових новостних агенств?
Що заважає за 5 років?
Чому головним підозрюваним дали можливість збігти до паРаші або інших країн?
В очі дивись!

ну, може саме те, що головні підозрювані втекли у парашу, і заважає розслідувати?
   
ну, може саме те, що головні підозрювані втекли у парашу, і заважає розслідувати?
А хто дозволив?
Вони ж не всі не відразу на лижі встали.
   
Тут мені нічого відповісти. Все так й є.
Пожоже от их бесстыжей наглости вся страна в ахуе - даже синие хоть пытались оправдываться. А эти нагло скалят фиксы и воруют, как при пожаре вещи выносят. Люди просто не могут до конца понять, что у ЭТИХ тормозов и ограничителей нет. Даже как остаточных явлений после отсидки, как у Федоровыча.
   
ну, може саме те, що головні підозрювані втекли у парашу, і заважає розслідувати?

Майору Садовнику призначили "домашній арешт" з браслетом.
Браслет було знято, він з'їбався до паРаші як й решта підозрюваних.
Чому їх не взяли під варту як небезпечних злочинців?
Не треба мені розказувати цю педрячу хуцпу, я її зразу бачу.
   
Пожоже от их бесстыжей наглости вся страна в ахуе - даже синие хоть пытались оправдываться. А эти нагло скалят фиксы и воруют, как при пожаре вещи выносят. Люди просто не могут до конца понять, что у ЭТИХ тормозов и ограничителей нет. Даже как остаточных явлений после отсидки, как у Федоровыча.

Так, схоже часи зараз навіть гірші ніж за Овоча.
Ті хоч за Врадієвку виправдовувалися як вміли, червоніли та хуцпу несли.
А ці просто "пішли у відказ" - нєт у вас методов протів Колі Саприкіна.
"Що, сучка, у тебе якісь питання є до монобровного? На чесного чоловіка наїхала? Да ти взагалі хто така?"
А цей бегемот Тотоша як бігати почав!
   
А хто дозволив?
Вони ж не всі не відразу на лижі встали.

що значиь не відразу?
Пшонка, Яник і Захарченко відразу. про дрібніших фігурантів ми не знаємо.
ну а виконавців потроху прикривають.
   
що таке укрсиловик - пох кучмо інуковичу ющенко порошенко - без різниці - кионтингент все рівно один - яскраво продемонстрував 2014 рік. всі кримські сбушники мусора вояки моряки або зрадили або дезертирували -те ж саме і на донбасі. силовик це діагноз. це пихатий тупий лінивий садист з одної звивиною і та від фуражки. жодну свої функцію укрсиловики не виконують і навіть не планували і не планують. силовик це діагноз
   
що значиь не відразу?
Пшонка, Яник і Захарченко відразу. про дрібніших фігурантів ми не знаємо.
ну а виконавців потроху прикривають.

До чого тут Пшонка, Яник та Захарченко?
Коли почалося розслідування, то мусора-виконавці почали потрохи зникати з країни.
Ті, що вже були під слідством. Тобто Авакян їх тупо з країни випускав. Хто вони? Члени "ескадронів смерті" Авакяна які ще скажуть своє вагоме слово?
   
Мусаркі в гілці дуже старанно намагаються "затоптати" тему.
То де дівчина, мусаркі?

тут питання = їй відрізали голову чи ні . укрсиловики полюбляють таке гуро
   
Справа передана у СБУ.
Он староста групи намагалася поцікавитися її долею, зразу була визвана у СБУ "чого ти туди лізеш?"
Її вбили, а зараз СБУ намагається то все "під ковдрою" сховати, щоб не було розголосу, бо це покруче Врадіївки буде.

а військова прокуратура?
   
А чьо з мусорком, шо пісьма любовні писав? Розслідували вже?
   
А чьо з мусорком, шо пісьма любовні писав? Розслідували вже?
мабуть підвищили і преміювали квартирою))))) укрвлада цінує таких пихатих дебілів-садистів.
   
А хто дозволив?
Вони ж не всі не відразу на лижі встали.

Судья Волкова, освободившая из-под стражи экс-командира "Беркута" Садовника, отстранена от должности на два месяца

https://www.google.com/url?sa=i&source=web&cd=&ved=2ahUKEwjYrYuKuuXeAhVC-qQKHSrPDd0QzPwBegQIARAC&url=https%3A%2F%2Fcensor.net.ua%2Fnews%2F393416%2Fsudya_volkova_osvobodivshaya_izpod_straji_ekskomandira_berkuta_sadovnika_otstranena_ot_doljnosti_na&psig=AOvVaw2SsPslIDjgQpBt_VJ1sPi3&ust=1542888602886121

Останнє редагування: 21 листопада 2018 14:15:11 від vittrym
   
Таки будет по плохому. :-)o
   
Сегодня Геращенко толстой сракой по Раде трусил.

Почему ни один журналист у него не спросил? Даже не ради ответа, просто прсмотреть на реакцию.
   
Сегодня Геращенко толстой сракой по Раде трусил.

Почему ни один журналист в него не спросил? Даже не ради ответа, пррсто прсмотреть на реакцию.
зирка шоли должна спрашивать??? Так ей за ДРУГОЕ платят! :lol:
   
До чого тут Пшонка, Яник та Захарченко?
Коли почалося розслідування, то мусора-виконавці почали потрохи зникати з країни.
Ті, що вже були під слідством. Тобто Авакян їх тупо з країни випускав. Хто вони? Члени "ескадронів смерті" Авакяна які ще скажуть своє вагоме слово?

навіть якщо припустити, що авакян випускав їх з країни, це ще не значить, що нинішня влада замішана у розстрілі Майдану.
кацапізм головного мозку невиліковний.
   
навіть якщо припустити, що авакян випускав їх з країни, це ще не значить, що нинішня влада замішана у розстрілі Майдану.
кацапізм головного мозку невиліковний.

Ми відволіклися, здається той розстріл "Небесної Сотні" то як вбивство Кеннеді буде. Нікому не цікаво дізнатися правду, хоча факт вбивства з різних камер є у великій кількості.
То де дівчинка? Чи жива вона взагалі?
   
Ми відволіклися, здається той розстріл "Небесної Сотні" то як вбивство Кеннеді буде. Нікому не цікаво дізнатися правду, хоча факт вбивства з різних камер є у великій кількості.
То де дівчинка? Чи жива вона взагалі?

ти в мене питаєш? я не знаю.  :no2:
   
ти в мене питаєш? я не знаю.  :no2:
То не став мені "діагнози" про кацапізм головного мозку.
Бо ми знаємо хіба 10-ту частину того, що відбувається у бандитській мусарні Сабакова.
Я думаю, з наступною владою, такі факти повспливають, що країна окуїє.
   
То не став мені "діагнози" про кацапізм головного мозку.
Бо ми знаємо хіба 10-ту частину того, що відбувається у бандитській мусарні Сабакова.
Я думаю, з наступною владою, такі факти повспливають, що країна окуїє.

я ставлю діагнози виключно на підставі використання тобою кацапських методичок.
можна скільки завгодно лаяти владу і вона на це заслуговує.
але потрібно хоча б приблизно відчувати межу, коли критика влади переходить у пособництво агресору.
   
Треба петицію робити на сайті президента
   
я ставлю діагнози виключно на підставі використання тобою кацапських методичок.
можна скільки завгодно лаяти владу і вона на це заслуговує.
але потрібно хоча б приблизно відчувати межу, коли критика влади переходить у пособництво агресору.
пля, які ви "совки" порохоботи, на вас пахати та пахати можна. :facepalm:
Запрягти замість коней та орати то поле. Ніхто не задасть навіть питання "а чому коней не можна використовувати чи трактора?"
"Бо так треба для партії!"
   
Сегодня Геращенко толстой сракой по Раде трусил.

Почему ни один журналист у него не спросил? Даже не ради ответа, просто прсмотреть на реакцию.

Шо спрашивать? Это спецоперация СБУ, нельзя раскрывать детали, а то спугнете русских диверсантов.
   
Шо спрашивать? Это спецоперация СБУ, нельзя раскрывать детали, а то спугнете русских диверсантов.

Хакєров спугньом?
   
На всіх корумпованих  " силовик ів" імітаторів  йде більше половини бюджету.
   
Не знаю как сложится карьера у мусора и его жены а у дивчинки уже учебе кирдык
   
Давайте составим всех причастных к убийству, расчленению и съедению Бурейко
1. менты.
2. прокуратура
3. военная прокуратура.
Они все сговорились!
 При этом всём всех тотально запугали, все депутатов все журналистов.
Глобальный заговор!

Я думаю за этим стоят риптилоиды.
   
Давайте составим всех причастных к убийству, расчленению и съедению Бурейко
1. менты.
2. прокуратура
3. военная прокуратура.
Они все сговорились!
 При этом всём всех тотально запугали, все депутатов все журналистов.
Глобальный заговор!

Я думаю за этим стоят риптилоиды.

Скоро буде сесія. Дівчина або повинна сдати екзамени або деканат має отримати інформацію з поліції. Сесія у грудні наскільки я розумію.
   
Давайте составим всех причастных к убийству, расчленению и съедению Бурейко
1. менты.
2. прокуратура
3. военная прокуратура.
Они все сговорились!
 При этом всём всех тотально запугали, все депутатов все журналистов.
Глобальный заговор!

Я думаю за этим стоят риптилоиды.

Я думаю, что ты риптилоид.
   
шотут?
найреформованіша та професійна нова поліція обзиває манюпасів зрадниками, агентами кремля та не хоче працювати?
Мустафа, нам треба нова лустрація і реформа. :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія