Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#Аваков, Де Бурейко? (зникнення Здохнеш-як-гандзюк, викрадач майор МВС Брєжнєв, чи жива дівчинка :X)

Треба моніторити коли саме було подано заяву вузом у ментовку, відрахувати відтоді 10 днів і дивитися у розшуки.
   
Ти не зрозумів. У матеріалах перевірки буде дослівно у висновку слідаком записано: "Мною, слідчим тра-та-та Ф.І.О. було проведено перевірку за зверненням ректора тра-та-та і було встановлено, що зі слів батьків громадянки Бурейко Н, Бурейко В та Бурейко Х., вони знають конкретне місце перебування їхньої доньки, однак з певних причин відмовляються його назвати. За таких підстав Постановляю відмовити у порушенні кримінальної справи за ст.ХХ у зв*язку з відсутністю складу злочину. Крапка.

Ніхто в такому випадку ніякої кримінальної відповідальності не нестиме. А ВУЗу пояснять, що в даному випадку вони повинні звернутися до батьків за інформацією. І на цьому все зпаглохне - інститут з*ясує, що з нею все гаразд і попросить їх самих написати за неї заяву про відрахування її.

Я ще рз повторюю, дівчина повнолітня. Слова батьків тут мають таку ж силу як і слова Брєжнєва. По закону перевірка триває до моменту виявлення зниклої. Звичайно що менти можуть підтертися тією заявою декана, але перед президенським виборами, коли майже напевне Юля буде розкручувати цю тему, а потім після перемоги публічно карати винуватих ментів, я би ментам не рекомендував би цього робити...
   
Я ще рз повторюю, дівчина повнолітня. Слова батьків тут мають таку ж силу як і слова Брєжнєва. По закону перевірка триває до моменту виявлення зниклої. Звичайно що менти можуть підтертися тією заявою декана, але перед президенським виборами, коли майже напевне Юля буде розкручувати цю тему, а потім після перемоги публічно карати винуватих ментів, я би ментам не рекомендував би цього робити...

Я вже не знаю, як тобі вдовбати, що переавірка буде полягати в перш за все у відібранні пояснень у батьків, які НЕ ПОДАВАЛИ свою дочку в розшук, отже, слідчий може припустити, що вони знають, де на даний момент перебуває їхня дочка. Перевірка полягає у збиранні будь-якої інформації, що має відношення до справи і може хоч якось прояснити ситуацію. І вихід на батьків у перевірці інформації ніяким чином не суперечить чинному законодавству, тим більше, що ДО поселення у гуртожитку вона проживала саме з батьками, а не окремо.
   
Я вже не знаю, як тобі вдовбати, що переавірка буде полягати в перш за все у відібранні пояснень у батьків, які НЕ ПОДАВАЛИ свою дочку в розшук, отже, слідчий може припустити, що вони знають, де на даний момент перебуває їхня дочка. Перевірка полягає у збиранні будь-якої інформації, що має відношення до справи і може хоч якось прояснити ситуацію. І вихід на батьків у перевірці інформації ніяким чином не суперечить чинному законодавству, тим більше, що ДО поселення у гуртожитку вона проживала саме з батьками, а не окремо.

1.Вона живе в гуртожитку  :facepalm: при чому тут батьки
2. Мати також зникла  :facepalm:

Що ти вигадуєш. Повнолітня людина яка проживає окремо від батьків. До чого тут пояснення батьків взагалі?
   
1.Вона живе в гуртожитку  :facepalm: при чому тут батьки
2. Мати також зникла  :facepalm:

Що ти вигадуєш. Повнолітня людина яка проживає окремо від батьків. До чого тут пояснення батьків взагалі?

Проживання студентки у гуртожитку на час навчання - це не проживання окремо. Мати поїхала із сумочкою як у Київ тільки - її валіза схожа на ту, що їдуть закордон на курорти? А сама дочка? Вона вийшла з гуртожитку із дамською сумочкою - отак і їдуть закордон відпочивати?

Шановні, прокиньтеся. Їх вже більше всього немає вживих, бо із дамськими сумочьками (під питанням, чи був паспорт із собою, а тим більше закордонний) не їдуть в закордонну поїздку.


А в кого пояснення повинні брати? повинні саме в батьків розпитати, де вона може ще перебувати, якщо в гуртожитку її немає вже тривалий час.
Якби це ти сказав, що вона проживає на квартирі із коханцем - тоді, запитали б ще і його. А так.... тільки у сусідки (сусідок по кімнаті/гуртожитку) і батьків.

Останнє редагування: 19 листопада 2018 01:56:33 від Karoffka
   
та замочили педрополіцаї тьоток.  сомалі
   
Де чешкіт?!!!!

Правда написала, що випадково забанила і вибачилась....
   
cheshire cat был забанен по ошибке.
Прошу прощения у него и у всех его почитателей.
   

Не видно кота.може забули розбанити?
 

Останнє редагування: 19 листопада 2018 06:35:35 від Знак
   


Я так зрозумів, історія з Бурейко може втопити всі "силові органи", а може навпаки показати що всім пофік, ну зникла людина та її родичі, що з того?
   
Шо вам та Бурейко, ну зникла і ладно.

Не треба шановних людей турбувати, вони там з майонезних баночок прикалюються (tu)

   
Група про Бурейко у ФБ

Уважаемые участники группы.
Заявление об исчезновении Наташи Бурейко в ген.прокуратуру Украины было подано и зарегистрировано под №35 от 19.11.2018.
Далее, на базе этого заявления мы будем готовить запрос о содействии в комитет по насильственным исчезновениям ООН (CED). Это займёт больше времени, но будем стараться форсировать вопрос.
Тем временем, если у кого-нибудь есть выход на общественные организации защиты прав женщин, пожалуйста подключайтесь, будем копать во все возможные стороны.

   
Таки здається "міньони" монобровного пісюнкового злодія з мусарні її вбили.
Авакова треба "виковиряти" з посади до виборів, бо лояльний міністр МВС, у якого є власні ручні радикали під контролем, це дуже вигідний союзник для того, щоб проводити "акції устрашенія".

Останнє редагування: 21 листопада 2018 12:27:17 від Michigan
   
Таки здається "міньони" монобровного пісюнкового злодія з мусарні її вбили.
Авакова треба "виковиряти" з посади до виборів, бо лояльний міністр МВС, у якого є власні ручні радикали під контролем, це дуже вигідний союзник для того, щоб проводити "акції устрашенія".
Тобто у Авакова є класичні латиноамериканськи ескадрони смерті, які мабуть готувались під вибори але через цей скандал були задіяні завчасно.
Де Бурейко? 
   
Тобто у Авакова є класичні латиноамериканськи ескадрони смерті, які мабуть готувались під вибори але через цей скандал були задіяні завчасно.
Де Бурейко? 
У Авакова "ескадрони смерті" існують з часів Майдану.
   
У Авакова "ескадрони смерті" існують з часів Майдану.

После расстрела Музичко -- очевидно

   
После расстрела Музичко -- очевидно
Це вже "другий аккорд" був.
Перший - розстріл невідомої кількості людей з обох боків на Майдані, у правоохоронців також багато вбитих було. Хто їх застрелив?
Тому слідство буксує, бо щоб на самих себе не вийти.
   
йобнуті зрадофіли... "вбили" "нема в живих"
 кончені.
   
Це вже "другий аккорд" був.
Перший - розстріл невідомої кількості людей з обох боків на Майдані, у правоохоронців також багато вбитих було. Хто їх застрелив?
Тому слідство буксує, бо щоб на самих себе не вийти.

о, в хід пішла класична кацапська методичка.
юльки, ви палитесь.  :facepalm1:
   
Показати зображення...
Я так зрозумів, історія з Бурейко може втопити всі "силові органи", а може навпаки показати що всім пофік, ну зникла людина та її родичі, що з того?

а я не розумію, до чого тут військова прокуратура і сбу, якщо справу ведуть менти?
це щось взагалі
   
о, в хід пішла класична кацапська методичка.
юльки, ви палитесь.  :facepalm1:
Я не юльок.
Але розстріл серед біла дня більше 100 людей в центрі столиці - це катастрофа. Що роблять 5 років? Замітають наслідки?
   
а я не розумію, до чого тут військова прокуратура і сбу, якщо справу ведуть менти?
це щось взагалі
Справа передана у СБУ.
Он староста групи намагалася поцікавитися її долею, зразу була визвана у СБУ "чого ти туди лізеш?"
Її вбили, а зараз СБУ намагається то все "під ковдрою" сховати, щоб не було розголосу, бо це покруче Врадіївки буде.
   
йобнуті зрадофіли... "вбили" "нема в живих"
 кончені.

Покажіть бурейко. Що , так тяжко взяти сьогоднішню газету і зробити на фоні тої газети фото?
   
Я не юльок.
Але розстріл серед біла дня більше 100 людей в центрі столиці - це катастрофа. Що роблять 5 років? Замітають наслідки?

якщо не юльок, значить ватан вульгаріс.
а на Донбасі, мабуть, гражданская вайна?
   
якщо не юльок, значить ватан вульгаріс.
а на Донбасі, мабуть, гражданская вайна?
Пля, від ватана чую.
Сюди викласти деякі твої дописи з "часів Алезкі та ларька"?
Тобто, ти заперечуєш що розгляд справи всіляко саботується?
   
Показати зображення...
Я так зрозумів, історія з Бурейко може втопити всі "силові органи", а може навпаки показати що всім пофік, ну зникла людина та її родичі, що з того?
Це може буде резонанс на рівні вбивства Гонгадзе взагалі. Якщо б дівчина була в СБУ, Грицак вже би зробив заяву щоби попіаритись
   
Це вже "другий аккорд" був.
Перший - розстріл невідомої кількості людей з обох боків на Майдані, у правоохоронців також багато вбитих було. Хто їх застрелив?
Тому слідство буксує, бо щоб на самих себе не вийти.

Так

   
педросиловики вбили бурейків. нічогго їм за то не буде. там кругова порука всіх силовиків під  патронатом педри. як і у випадку вбивства небесної сотні.

а  народ - стадо баранів
   
йобнуті зрадофіли... "вбили" "нема в живих"
 кончені.

Тьі, блд недоконченьій, в курсе дела, так где она ?

   
Цікаво, буде монобровний тікати в Росію???
   
якщо не юльок, значить ватан вульгаріс.
а на Донбасі, мабуть, гражданская вайна?

Зайка неуіновна ?

   
ейко. Що , так тяжко взяти сьогоднішню газету і зробити на фоні тої газети

Якщо тобі дуже потрібно знати де вона. Подай запити на розшук.
Але заявляти таку херню, ніби тут якісь ескадрони смерті існують, і всі про них в курсі в усіх силових структурах і сприймають це як належне... це вже гірше раша пропаганди.
Зародоїбічєска тєорія заговоров головного мозку бля..

Останнє редагування: 21 листопада 2018 13:32:34 від Serge_D
   
реформа паліції :laugh:

до речі що там з розстрілом паліцай-зжондеркомандою в княжичах?

сомалі
   
Пля, від ватана чую.
Сюди викласти деякі твої дописи з "часів Алезкі та ларька"?
Тобто, ти заперечуєш що розгляд справи всіляко саботується?

факт залишається фактом - тільки вата і юльки звинувачують діючу українську владу у розстрілі Майдану, згідно з написаною у кремлі методичкою.
отже, ти можеш сам вибрати, хто ти є з цих двох категорій.
   
Зайка неуіновна ?

пнх, флудер.
   
Цікаво, буде монобровний тікати в Росію???

Монобровний скоро серед ватажків терористів ДНР опиниться, як більшість силовиків Донбавби. Як Ходаківський, Голубан та інші.

Останнє редагування: 21 листопада 2018 13:42:47 від Michigan
   
якщо не юльок, значить ватан вульгаріс.
а на Донбасі, мабуть, гражданская вайна?

Пнх, флудер

   
факт залишається фактом - тільки вата і юльки звинувачують діючу українську владу у розстрілі Майдану, згідно з написаною у кремлі методичкою.
отже, ти можеш сам вибрати, хто ти є з цих двох категорій.

Що заважає розслідувати вбивство такої кількості людей з такою кількістю свідків та телекамер світових новостних агенств?
Що заважає за 5 років?
Чому головним підозрюваним дали можливість збігти до паРаші або інших країн?
В очі дивись!
   
Якщо тобі дуже потрібно знати де вона. Подай запити на розшук

Заявление об исчезновении Наташи Бурейко в ген.прокуратуру Украины было подано и зарегистрировано под №35 от 19.11.2018
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія