Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Припустимо Бог існує...

Re: Припустимо Бог існує...

Я тетрапод.
я це підозрював
   
Re: Припустимо Бог існує...

Що воно таке душа? Дайте визначення
це одинична, індивідуальна, безтілесна, безсмертна нематеріальна сутність
   
Re: Припустимо Бог існує...

Ти погоджуєшся з тим, що аби створити таку надскладну систему як людський організм потрібен Конструктор? Так само як для створення смартфону чи ноутбуку потрібен конструктор, так само для створення людини потрібен Конструктор.
Гаджет не виникне сам по собі, його потрібно зібрати.
науковий підхід інакший. Кидаємо атоми у відро, перемішуємо, ПРОФІТ - маємо гаджет
   
Re: Припустимо Бог існує...

Способность верунов натягивать сову на глобус в процессе толкования древнееврейских басен мне известна. Но я ещё не встречал Бхагават Гиту в качестве аргумента, бгг.
Но по теме - никакой изменой там не пахнет, максимум клятвопреступлением или нарушением обета. Если считать это более аморальным, чем сжигание собственной дочери (единственной/одной из трёх/целки/старой матроны - неважно), то у меня плохие новости для верунов. Женщина имеет те же права, что и мужик, рабство отменили и голосуют все.

Тобто - так зрозумів Слово ви не тримаєте. Пообіцяти - не обов'язково женитися.

Ну для ХомоСапіенс це нормально..

І якщо уважно все ж подивитесь на текст - Бог не вимагав від нього таких обіцянок.  Той сам так вирішив..  сам зробив Вибір.

Бог не вимагав жертв і ні коли не вимагав - то било людини  слово - і він його витримав.

Ні хто його за язик не тягнув.

Саме про це їде річ.

Останнє редагування: 5 червня 2021 10:07:00 від Аeternitas
   
Re: Припустимо Бог існує...

науковий підхід інакший. Кидаємо атоми у відро, перемішуємо, ПРОФІТ - маємо гаджет
Вы пропустили
нужно так:
науковий підхід інакший. Кидаємо атоми у відро, перемішуємо 4 млрд лет, ПРОФІТ - маємо гаджет
   
Re: Припустимо Бог існує...

только не говори им что есть организмы что в себе сочетают и животных и растений))
ти вже згадав, якому народу в Торі бог наказав повбивати немовлят?
   
Re: Припустимо Бог існує...

Вы пропустили
нужно так:
науковий підхід інакший. Кидаємо атоми у відро, перемішуємо 4 млрд лет, ПРОФІТ - маємо гаджет

Час немає значення .
Час - це вигадана міра.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Ні не погоджуюсь. Теорія еволюції чудово пояснює як з мікроба може вийти людина. Як утворились мікроби та всі підсистеми всередені мікроби... оце невідомо. Але невідомо то не неможливо.

Але припустимо я визнав існування якогось Творця. Далі що? Це не змінює нічого.
так, якщо це тільки припущення
   
Re: Припустимо Бог існує...

задовбало це ходіння по граблях- модер, ти де? назріла проблема створення підфоруму - "віра, релігія, культ"
   
Re: Припустимо Бог існує...

це ти  - як що коротко - це то що тебе робить розумним і надає можливість контролювати свої інстинкти, робить тебе усвідомлюваним  ..
твоє - Я..
НІ!
   
Re: Припустимо Бог існує...

Автор завів цю тему о сьомій ранку і цілий день сидить в ній. Значить ця тема його серйозно непокоїть. Може він хоче, щоб його переконали що Бог існує? Може автор перебуває в якійсь серйозній душевній чи психологічній кризі?
Бо в сьомій ранку бігти на ФУП так кричати, що Бога немає якось дивно.
я з ним трохи побесідував напередодні))
   
Re: Припустимо Бог існує...

Ну, припустимо.... Пауза...

Що я реально можу зустрітися із своєю мамою, що померла 30 грудня 2020 року....

Що я їй скажу??? Було так і так а стало ось так???? Чи що???

Це реальна проблема... :( Бог тут ні до чого :(
Реальная проблема с загробной жизнью ещё Марком Твеном описывалась - как вы все должны уже знать, детская смертность очень угодна богу, он укантропупил за всю историю человечества окола 100 млрд людей, из них 50% - младенцы до года. Вот о них и задумался Марк Твен - в раю безутешная мать ожидает встретить своего младенчика, а встречает здорового 30летнего лба. И это будет трагедия каждого второго насельника рая до 21 века.
   
Re: Припустимо Бог існує...

НІ!

Для того  рівня запитувача  - так.
   
Re: Припустимо Бог існує...

в раю безутешная мать ожидает встретить своего младенчика, а встречает здорового 30летнего лба. И это будет трагедия каждого второго насельника рая до 21 века.

Бажала забавки - а тут бац! 30 річний лоб...

Тіло - одежа..  душа вічна ..
   
Re: Припустимо Бог існує...

да, Оккама советует не множить сущности
но есть условие - БЕЗ НЕОБХОДИМОСТИ  :)

то есть лично Вам всё понятно в этом Мире? и нет никакой необходимости объяснить например почему максимальная скорость передачи взаимодействия постоянная величина и каков механизм ограничения?
як ти собі уявляєш непостійний максимум? ти коли вживаєш слова цікавишся їх значенням чи як вийде?
   
Re: Припустимо Бог існує...

Скажите, а Вам не приходила мысль о том, что человек просто не может регистрировать скорости выше скорости света?
а ти думаєш, що ту швидкість поміряв чувак із лінійкою?
   
Re: Припустимо Бог існує...

Тобто - так зрозумів Слово ви не тримаєте.
Конечно я не держу такое слово !
Господи, помоги победить Козлов, отдам в жертву худобину, что выйдет из ворот (пусть даже то будет моя любимая кобыла или собака), зуб даю !
Тут господь вмешивается, ему сильно надо мою жертву и помогает мне победить Козлов. Ура , едем домой. Тут Господь опять вмешивается и выходит первая из ворот дочь, а не какая-то животинка. Или не вмешивается ? И оно само фуйня случилась ? Да не, без господа и волосинка не падает, так мы можем договорится, что сами, без бога, победили Козлов.
И вот тут я говорю нафуй такие игры, на тебе, Господи, второго вышедшего из ворот козла или коняку, своих детей я не жгу, мудила ты злобный. Не сдержу слово и не вижу никакой проблемы. У господа масса способов нажраться мертвечиной - глады, моры, войны, нет, ему моими руками мою дочь подавай. В жопу таких богов.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Закон збереження Енергії  - викреслює випадковість .
Чесно кажучи, погано уявляю, як зв'язати цей закон з, наприклад, випадковим словом чи поглядом.
Які, насправді, невипадкові. B-)
   
Re: Припустимо Бог існує...

Ту ТС - уявить дві програми з високим айкю спілкуються у мережі!
Одна питає у інший - а творець є!?
І відкіля їм це зрозуміти, якщо вони дійсно зроблені творцем та знаходяться зовсім у іншому вимірі!
Ось, десь так само і наш всесвіт знаходьтеся у іншому для розуміння вимірі та просторі! 
   
Re: Припустимо Бог існує...

You_know_me,  4 06 2021
Мы знаем точно, что после смерти ничего нет...
А можна трохи розлогійше про джерело такої цінної інформації... "Точно знаєте" - це сильне твердження. На якому грунті воно...???

Ну, наприклад, я в то не вірю (особиста думка), але "точно" не знаю...

Там пропущено в цитате шо "мы - атеисты"... Знаем.... Мы в это не верим... Это просто факт реальности...

   
Re: Припустимо Бог існує...

Вы пропустили
нужно так:
науковий підхід інакший. Кидаємо атоми у відро, перемішуємо 4 млрд лет, ПРОФІТ - маємо гаджет

Дуже погана анологія. Еволюція не є цілком випадковим процессом. Є така річ як тиск середовища, який зовсім не випадковий.

Взагалі заперечувати еволюцію, багаторазовий доведений факт, можуть тільки хворі та\або дуже тупі люди
   
Re: Припустимо Бог існує...

Конечно я не держу такое слово !
Для чого взагалі давати якісь слова? Роби своє мовчки, роби вибір і пожинай його плоди.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Ту ТС - уявить дві програми з високим айкю спілкуються у мережі!
Одна питає у інший - а творець є!?
І відкіля їм це зрозуміти, якщо вони дійсно зроблені творцем та знаходяться зовсім у іншому вимірі!
Ось, десь так само і наш всесвіт знаходьтеся у іншому для розуміння вимірі та просторі!

Але! Є третя програмам яка вигадує творця з певними властивостями, і вимагає у інших програм жити по правилам вигаданими цією третьою програмою. Про ось це тема.

Скільки разів повторювати про суть теми.

1) Я не вірю в Бога, бо немає ніяких причин вважати що він існує.
2) Я цілком допускаю що якийсь Бог-творець, що створив всесвіт може існувати, це не суперечить наявним фактам
3) З пункту 2 не випливає, що вигадки різних людей про Бога (саме вигадки, бо вони не можуть навести джерела інформація та довести свої слова) не є маячнею і брехнею. Так само вигадки про душу і вічне життя не перестають бути вигадками.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Але! Є третя програмам яка вигадує творця з певними властивостями, і вимагає у інших програм жити по правилам вигаданими цією третьою програмою. Про ось це тема.

Скільки разів повторювати про суть теми.

1) Я не вірю в Бога, бо немає ніяких причин вважати що він існує.
2) Я цілком допускаю що якийсь Бог-творець, що створив всесвіт може існувати, це не суперечить наявним фактам
3) З пункту 2 не випливає, що вигадки різних людей про Бога (саме вигадки, бо вони не можуть навести джерела інформація та довести свої слова) не є маячнею і брехнею. Так само вигадки про душу і вічне життя не перестають бути вигадками.
пункт 1 є цілковитою протилежністю пункту 2 :facepalm:
впіхнуть нєвпіхуєме(с)
   
Re: Припустимо Бог існує...

Чесно кажучи, погано уявляю, як зв'язати цей закон з, наприклад, випадковим словом чи поглядом.
Які, насправді, невипадкові. B-)

1. Маємо закриту ізольовану систему
2. Ми знаємо її масу, стан, кількість енергії, температуру  і т.д.
3. Вся матерія знаходиться в стані ентропії - тобто повністю в стані покою і немає в ней якись змін.

4. В цій системі діять всі закони згідно підручників всіх яки ти знаеш.


5. В зв'язку з тим що система закрита вона не має зовнішнього впливу.  Вона ізольована.


6. Випадковість - це  поява або зникнення в якись частині систем.  енергії, маси, сили, поля, матерії і т.д.



Вкажи яким чином в ней з'явиться випадковість - якщо згідно закону збереження енергії -  десь щось з'являється воно винно з відкілясь взятися. ?
І щоб  зробити такий процес тобі також потрібна енергія .

Але в нас система ізольована см. П.1.

ЗИ. Першим словом було БОГ. :-)o



Останнє редагування: 5 червня 2021 10:30:46 від Аeternitas
   
Re: Припустимо Бог існує...

1) Я не вірю в Бога, бо немає ніяких причин вважати що він існує.
Та плядь, напиши врешті "в мене нема ніяких причин".
І все стане на місце, всім буде пох твоє особисте світосприйняття.
   
Re: Припустимо Бог існує...

я наприклад вірю у всесвітній розум, хай це буде Бог
у теорію Дарвіна я не вірю
   
Re: Припустимо Бог існує...

пункт 1 є цілковитою протилежністю пункту 2 :facepalm:
впіхнуть нєвпіхуєме(с)

Не вірити що щось існує і визнавати можливість існування чогось це зовсім різні речі і ніяк не протилежності

От якщо я вам скажу що в мене в банку лежить 10 мільйонів долларів? Ви повірете? Думаю ні. Але чи визнаєте ви , що це можливо хоч і дуже маловірогідно.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Але! Є третя програмам яка вигадує творця з певними властивостями, і вимагає у інших програм жити по правилам вигаданими цією третьою програмою. Про ось це тема.

Скільки разів повторювати про суть теми.

1) Я не вірю в Бога, бо немає ніяких причин вважати що він існує.
2) Я цілком допускаю що якийсь Бог-творець, що створив всесвіт може існувати, це не суперечить наявним фактам
3) З пункту 2 не випливає, що вигадки різних людей про Бога (саме вигадки, бо вони не можуть навести джерела інформація та довести свої слова) не є маячнею і брехнею. Так само вигадки про душу і вічне життя не перестають бути вигадками.

Как по мне, вечная жизнь - суровое наказание.. Но это как по мне... Тем, кто живёт в болях и страданиях, вера в другой мир нужна... Опять же, как по мне... Религия даёт стержень надежды тем, кому без него в реальности никак... И разрушать этот стержень - аморально... Потому я не скрываю, что мои взгляды могут быть ошибочными... Как говорил старик Кант... Я ограничил место разуму, чтобы оставить место вере... И он прав... Всему есть свое место...
   
Re: Припустимо Бог існує...

Та плядь, напиши врешті "в мене нема ніяких причин".
І все стане на місце, всім буде пох твоє особисте світосприйняття.

Їх об'єктивно немає
   
Re: Припустимо Бог існує...

я наприклад вірю у всесвітній розум, хай це буде Бог
у теорію Дарвіна я не вірю
Красавчик!  (tu)
   
Re: Припустимо Бог існує...

я наприклад вірю у всесвітній розум, хай це буде Бог
у теорію Дарвіна я не вірю

Теорія Дарвіна багаторазово доведена. Як можна не вірити в щось всупереч фактам?
   
Re: Припустимо Бог існує...

Тобто - так зрозумів Слово ви не тримаєте. Пообіцяти - не обов'язково женитися.

Ну для ХомоСапіенс це нормально..

І якщо уважно все ж подивитесь на текст - Бог не вимагав від нього таких обіцянок.  Той сам так вирішив..  сам зробив Вибір.

Бог не вимагав жертв і ні коли не вимагав - то било людини  слово - і він його витримав.

Ні хто його за язик не тягнув.

Саме про це їде річ.

Ем та християнам щоб тримати слово тре досі вірити в пласку землю  :facepalm1:
   
Re: Припустимо Бог існує...

1. Маємо закриту ізольовану систему
2. Ми знаємо її масу, стан, кількість енергії, температуру  і т.д.
3. Вся матерія знаходиться в стані ентропії - тобто повністю в стані покою і немає в ней якись змін.

4. В цій системі діять всі закони згідно підручників всіх яки ти знаеш.


5. В зв'язку з тим що система закрита вона не має зовнішнього впливу.  Вона ізольована.


6. Випадковість - це  поява або зникнення в якось частині систем.  енергії, маси, сили, поля, матерії і т.д.



Вкажи яким чином в ней з'явиться випадковість - якщо згідно закону збереження енергії -  десь щось з'являється воно винно з відкілясь взятися. ?
І щоб  зробити такий процес тобі також потрібна енергія .

Але в нас система ізольована см. П.1.

ЗИ. Першим словом було БОГ. :-)o
Та це все зрозуміло, дякую,кеп. :)
Невеличкої тонкості поки що не вловлюю.
Яка різниця в цій системі між словами "кохаю тебе" і "йди нах". Єслі ви панімаєтє, а чьом я. B-)
   
Re: Припустимо Бог існує...

Їх об'єктивно немає
Ти, суб'єкт, не можеш транслювати об'єктивні речі. Ну шо за хня.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Ем та християнам щоб тримати слово тре досі вірити в пласку землю  :facepalm1:

Не потрібно казок.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Це не мета цієї теми. Мета цієї теми якраз показати що існування бога-творця взагалі і показати що існування певного бога абсолютно непов'язані речі.

Автор теми (тобто я) втомився від того що в кожній релігія\атеїзм темі купа аргументів рівня - всесвіт не міг з'явитись з нічого, відповідно це доводить істинність Біблії до останьої літери і саме тому створив тему. В автора теми (в мене) є сподівання що більше людей перейдуть від віри в Аллаха\Христу\Будду\Макаронного монстра в аморфну віру - в "ну якийсь бог має існувати"
почни з Ягве. Цікаво, що від тебе залишиться
Я вважаю своїм моральним обов'язком боротьбу з религіями і антирелігійну пропаганду. Це один з моїх внесків в покращення суспільства. Якщо хоч одна людина* прочитавши завдяки моїм переконанням відійде від релігійної брехні - це все не даремно. Ну і я, не буду брехати, отримую задоволення від злобної реакції вірунів на правду.
бо ти біс
   
Re: Припустимо Бог існує...

Ти, суб'єкт, не можеш транслювати об'єктивні речі. Ну шо за хня.

Ну тоді і, наприклад, існувння гравітації суб'єктивне бо немає ж об'єктивних причин вважати що вона існує?
   
Re: Припустимо Бог існує...

Та це все зрозуміло, дякую,кеп. :)
Невеличкої тонкості поки що не вловлюю.
Яка різниця в цій системі між словами "кохаю тебе" і "йди нах". Єслі ви панімаєтє, а чьом я. B-)

В тому що залишиться вона мертвою або всеж почне Жити.
   
Re: Припустимо Бог існує...

слово БОГ існує взагаі і певному значенні
але саме те. що кожен вкладає в це слово і дає відповідь на ваші запитання, а також показує, пов*язані чи ні ці речі.

яке відношення має релігі до БОГа?

вони спокійно існують один без одного
ще одна людина, якій насрати хто там що пише вже кілька тисячоліть
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія