Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Припустимо Бог існує...

Re: Припустимо Бог існує...

Якщо людина пішла не від мавпи, а її створив Бог. То навіщо їй пальці і нігті на ногах?

abbat не стверджував що людине не пішла від мавпи. Він говорить що людина не є мавпа.
Але людина є біологічно вид приматів, тобто мавп, так само як людина є динозавром бо усі ссавці мають предки динозаврів.
Це філогенетичне дерево видів, де кожен вид спеціалізується з вида - предка. Це вивчає Кладистика (від дав.-гр. κλάδος (kládos) — гілка) — спеціальний підхід до біологічної класифікації, в рамках якого організми класифікують ґрунтуючись на порядку, у якому вони відгалужувались від еволюційного дерева, незважаючи на їхню морфологічну подібність. (з вікіпедії)

Останнє редагування: 4 червня 2021 16:12:06 від muliar
   
Re: Припустимо Бог існує...

Спеціально для вірунів урочисто повідомляю

Я людина. Я гомінід. Я примат (по простонародному - мавпа). Я плацентарний. Я ссавець. Я тетрапод. Я хребетний. Я хордовий. Я тварина. Я еукаріот. Звичайно купу клад я не навів бо 1) мені лінь те все гуглити 2)список буде дуууже довгий

Ви, до речі, теж усе з вище перечисленого. Хоч вірте хоч ні.
   
Re: Припустимо Бог існує...

48 - 46 =2
або в одному випадку це 1/14 в іншому 1/13 ...
ос саме на стільки ви відрізняєтесь від мавпи..
   
Re: Припустимо Бог існує...

Псевдофілософська маячня. Знання це те що можна показати. Я можу показати, що я, як людина, маю морфологічні характеристики мавпи

Можи ви ще скажете що я не ссавець?

Чувак, ніякої філозофії тут немає.

Сука також ссавець, але до вас так не кожен же день звертаються?

Гомо сцапієнс і мавпи - то цілковито різні види.

Людина походить не від мавпи, то вас хтось обдурив, чи погано вчилися у школі…
   
Re: Припустимо Бог існує...

Спеціально для вірунів урочисто повідомляю

Я людина. Я гомінід. Я примат (по простонародному - мавпа). Я плацентарний. Я ссавець. Я тетрапод. Я хребетний. Я хордовий. Я тварина. Я еукаріот. Звичайно купу клад я не навів бо 1) мені лінь те все гуглити 2)список буде дуууже довгий

Ви, до речі, теж усе з вище перечисленого. Хоч вірте хоч ні.

ну і докази того що ти мавпа .. залишилось надати
ну  і докази твоєї розумності або наявності розуму/усвідомленості

Останнє редагування: 4 червня 2021 16:15:05 від Аeternitas
   
Re: Припустимо Бог існує...

Спеціально для вірунів урочисто повідомляю

Я людина. Я гомінід. Я примат (по простонародному - мавпа). Я плацентарний. Я ссавець. Я тетрапод. Я хребетний. Я хордовий. Я тварина. Я еукаріот. Звичайно купу клад я не навів бо 1) мені лінь те все гуглити 2)список буде дуууже довгий

Ви, до речі, теж усе з вище перечисленого. Хоч вірте хоч ні.
а душа у Вас є? ;)
   
Re: Припустимо Бог існує...

а душа у Вас є? ;)

Випереджаючи відповідь адресата можу припустити, що його душа зараз буде заперечувати власне існування….
   
Re: Припустимо Бог існує...

Чувак, ніякої філозофії тут немає.

Сука також ссавець, але до вас так не кожен же день звертаються?

Гомо сцапієнс і мавпи - то цілковито різні види.

Людина походить не від мавпи, то вас хтось обдурив, чи погано вчилися у школі…

Мавпа це простонародний аналог наукового слова примат. Також може використовуватись більш вузько для обазначення того, що москалі називають "мартышка" але здебільшого це таки "обезьяна"
   
Re: Припустимо Бог існує...

а душа у Вас є? ;)

це в нього набір придбаних та з народження інстинктів ..
тупо електрохімічні звязки..

Інстинкт тварин - це схильність, що тягне, що викликається відчуттями на основі виникли в силу їх потреб і спонукає до виконання дій без будь-якої участі думки, без будь-якої участі волі.

Він же тварина - сам визнав - однохордовий еукаріот..
   
Re: Припустимо Бог існує...

а душа у Вас є? ;)

Що воно таке душа? Дайте визначення, опишіть її властивості, продемонструйте як визначити наявність чи ненаявнісь і я вам скажу чи є вона в мене.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Не існує жодних свідчень того, що існує щось ззовні нашого світу …
более того прямых доказательств этому никогда не будет :)
только косвенные, мы не сможем никогда выйти за пределы (если они конечно существуют) своего пространства
НО если это будет объяснять строение пространства то даже косвенные доказательства можно будет признать
   
Re: Припустимо Бог існує...

более того прямых доказательств этому никогда не будет :)
только косвенные, мы не сможем никогда выйти за пределы (если они конечно существуют) своего пространства
НО если это будет объяснять строение пространства то даже косвенные доказательства можно будет признать

Якщо щось може впливати на всесвіт\реальність воно і є частиною всесвіту\реальності.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Чувак, ніякої філозофії тут немає.

Сука також ссавець, але до вас так не кожен же день звертаються?

Гомо сцапієнс і мавпи - то цілковито різні види.

Людина походить не від мавпи, то вас хтось обдурив, чи погано вчилися у школі…

мавпи = примати. Гомо сапієнс - стара класифікація людей, до яких також відносять древніх африканців та древніх людей які вже щезли. Сучасний вид називається Homo Sapiens Sapiens та має 99% спільних генів із шимпанзе. Втім цей 1% робить усю різницю.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Само по собі спрощення... Як воно виникнуло? Є кілька припущень але загалом відповідь щодо тог як виникнуло ДНК - Ми не знаємо

Ми не знаємо не означає що це зробив якійсь боженька. Бог створив магічним чином це не відповідь, це не знання

Ти погоджуєшся з тим, що аби створити таку надскладну систему як людський організм потрібен Конструктор? Так само як для створення смартфону чи ноутбуку потрібен конструктор, так само для створення людини потрібен Конструктор.
Гаджет не виникне сам по собі, його потрібно зібрати. А перед тим як зібрати створити для нього компоненти — плати, мікросхеми і т.д. І потім все це зібрати в єдину систему. Людина ж розумніша за будь-який гаджет, бо вона його і створила.

Щоб жити людині потрібна їжа. Їжу потрібно здобути. Тобто людина не може так просто лежати на березі моря і нічого не робити. Вона повинна рухатись, працювати. Праця ж рушійна сила розвитку цивілізації. Як писав Фрідріх Енгельс праця зробила з мавпи людину. Тобто все це від початку закладено Творцем, а саме розвиток цивілізації, розвиток людства.

Останнє редагування: 4 червня 2021 16:27:53 від Амиран
   
Re: Припустимо Бог існує...

Усі відомі факти свідчать, що світ єдиний і вірогідно не має границь
вот тут согласен, но почему не сделать предположение что локации Мира могут иметь различные закономерности (то есть законы физики в разных локациях отличаются)
эти локации можно назвать пространства  :), они конечны и таких пространств бесчисленное множество
   
Re: Припустимо Бог існує...

Спеціально для вірунів урочисто повідомляю

Я людина. Я гомінід. Я примат (по простонародному - мавпа). Я плацентарний. Я ссавець. Я тетрапод. Я хребетний. Я хордовий. Я тварина. Я еукаріот. Звичайно купу клад я не навів бо 1) мені лінь те все гуглити 2)список буде дуууже довгий

Ви, до речі, теж усе з вище перечисленого. Хоч вірте хоч ні.

только не говори им что есть организмы что в себе сочетают и животных и растений))
   
Re: Припустимо Бог існує...

Що воно таке душа? Дайте визначення, опишіть її властивості, продемонструйте як визначити наявність чи ненаявнісь і я вам скажу чи є вона в мене.

в твоєму розумінні -  набір придбаних та з народження інстинктів ..тупо електрохімічні звязки..

Інстинкт тварин - це схильність, що тягне, що викликається відчуттями на основі виникли в силу їх потреб і спонукає до виконання дій без будь-якої участі думки, без будь-якої участі волі. (с) Жан Бастіст Ламарк

ти же  тварина - сам визнав - однохордовий еукаріот..
   
Re: Припустимо Бог існує...

блин ну как можно не верить в эволюцию если во всех организмах дохрена рудиментарных органов (особенно у человека)
я про атавизмы промолчу)
и еще 100500 других доказательств в том числе молекулярных и внутриклеточных)
   
Re: Припустимо Бог існує...

более того прямых доказательств этому никогда не будет :)
только косвенные, мы не сможем никогда выйти за пределы (если они конечно существуют) своего пространства
НО если это будет объяснять строение пространства то даже косвенные доказательства можно будет признать

Немає ніяких доказів того, що крім «сваєво прастранства» існує якесь «нє свайо прастранство».
Немає ніяких причин, чому у разі існування якихось «предєлав», ми не можемо за них вийти.
Це примітивна демагогія. Куріть Оккама.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Чувак, ніякої філозофії тут немає.

Сука також ссавець, але до вас так не кожен же день звертаються?

Гомо сцапієнс і мавпи - то цілковито різні види.

Людина походить не від мавпи, то вас хтось обдурив, чи погано вчилися у школі…

ну от общего предка что точно был приматом)
   
Re: Припустимо Бог існує...

abbat не стверджував що людине не пішла від мавпи. Він говорить що людина не є мавпа.
Але людина є біологічно вид приматів, тобто мавп, так само як людина є динозавром бо усі ссавці мають предки динозаврів.
Це філогенетичне дерево видів, де кожен вид спеціалізується з вида - предка. Це вивчає Кладистика (від дав.-гр. κλάδος (kládos) — гілка) — спеціальний підхід до біологічної класифікації, в рамках якого організми класифікують ґрунтуючись на порядку, у якому вони відгалужувались від еволюційного дерева, незважаючи на їхню морфологічну подібність. (з вікіпедії)
Ваше твердження суперечить біблії. Да? /Ні?
   
Re: Припустимо Бог існує...

Ти погоджуєшся з тим, що аби створити таку надскладну систему як людський організм потрібен Конструктор? Так само як для створення смартфону чи ноутбуку потрібен конструктор, так само для створення людини потрібен Конструктор.
Гаджет не виникне сам по собі, його потрібно зібрати. А перед тим як зібрати створити для нього компоненти — плати, мікросхеми і т.д. І потім все це зібрати в єдину систему. Людина ж розумніша за будь-який гаджет, бо вона його і створила.

Щоб жити людині потрібна їжа. Їжу потрібно здобути. Тобто людина не може так просто лежати на березі моря і нічого не робити. Вона повинна рухатись, працювати. Праця ж рушійна сила розвитку цивілізації. Як писав Карл Маркс праця зробила з мавпи людину. Тобто все це від початку закладено Творцем, а саме розвиток цивілізації, розвиток людства.

Ні не погоджуюсь. Теорія еволюції чудово пояснює як з мікроба може вийти людина. Як утворились мікроби та всі підсистеми всередені мікроби... оце невідомо. Але невідомо то не неможливо.

Але припустимо я визнав існування якогось Творця. Далі що? Це не змінює нічого. Світові релігії так само вигадки людей а не від цього Творця
   
Re: Припустимо Бог існує...

зачем всем наземным существам нужна соль? ))
кстати еще одно доказательство эволюции
ну просто миллион доказательств
но если это противоречит нашим убеждениям (тому что мы впитали с детства) то никакие логические доводы не будут иметь результата. Мы найдем самые безумные нелогические доводы что бы их опровергать)
   
Re: Припустимо Бог існує...

навіть писати тут нічого не хочу

авто задає питання як дитина якій 5 років
   
Re: Припустимо Бог існує...

вот тут согласен, но почему не сделать предположение что локации Мира могут иметь различные закономерности (то есть законы физики в разных локациях отличаются)
эти локации можно назвать пространства  :), они конечны и таких пространств бесчисленное множество

Предпожіть можна усе, що завгодно, тут я згоден.
Однак фактів для ваших предположеній наразі немає.
Предположенія, які не грунтуються на фактах іншими словами називаються п!здьож.
   
Re: Припустимо Бог існує...

в твоєму розумінні -  набір придбаних та з народження інстинктів ..тупо електрохімічні звязки..

Інстинкт тварин - це схильність, що тягне, що викликається відчуттями на основі виникли в силу їх потреб і спонукає до виконання дій без будь-якої участі думки, без будь-якої участі волі. (с) Жан Бастіст Ламарк

ти же  тварина - сам визнав - однохордовий еукаріот..

а що таке душа в твойому розумінні? Визначення, властивості, шляхи довести існування\неіснування
   
Re: Припустимо Бог існує...

а еще мне нравится довод верующих
В ОДНОЙ КНИГЕ НАПИСАНО))) аххахахаз))
а сколько таких книг?
реально же все объясняется. с точки зрения науки и логики)
но нам надо другое) нам надо верить в собственную исключительность как индивида))

Останнє редагування: 4 червня 2021 16:35:44 від Изя Шниперсон
   
Re: Припустимо Бог існує...

Ні не погоджуюсь. Теорія еволюції чудово пояснює як з мікроба може вийти людина.

Зі сперми може війти людина.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Що воно таке душа? Дайте визначення, опишіть її властивості, продемонструйте як визначити наявність чи ненаявнісь і я вам скажу чи є вона в мене.
Нє то нє, спитати можна :)
   
Re: Припустимо Бог існує...

ну от общего предка что точно был приматом)

О! Видно, що чувак у школі був принаймні хорошістом :)
   
Re: Припустимо Бог існує...

а що таке душа в твойому розумінні? Визначення, властивості, шляхи довести існування\неіснування

це ти  - як що коротко - це то що тебе робить розумним і надає можливість контролювати свої інстинкти, робить тебе усвідомлюваним  ..
твоє - Я..

   
Re: Припустимо Бог існує...

навіть писати тут нічого не хочу

авто задає питання як дитина якій 5 років

Автор завів цю тему о сьомій ранку і цілий день сидить в ній. Значить ця тема його серйозно непокоїть. Може він хоче, щоб його переконали що Бог існує? Може автор перебуває в якійсь серйозній душевній чи психологічній кризі?
Бо в сьомій ранку бігти на ФУП так кричати, що Бога немає якось дивно.
   
Re: Припустимо Бог існує...

Палеонтология за последние 10 лет сделала колоссальный прорыв и найдены промежуточные и даже промежуточно промежуточные))
и это факт
вам просто надо изучить предмет)
   
Re: Припустимо Бог існує...

Автор завів цю тему о сьомій ранку і цілий день сидить в ній. Значить ця тема його серйозно непокоїть. Може він хоче, щоб його переконали що Бог існує? Може автор перебуває в якійсь серйозній душевній чи психологічній кризі?
Бо в сьомій ранку бігти на ФУП так кричати, що Бога немає якось дивно.
ну...теж варіант
   
Re: Припустимо Бог існує...

зачем всем наземным существам нужна соль? ))
кстати еще одно доказательство эволюции
ну просто миллион доказательств
но если это противоречит нашим убеждениям (тому что мы впитали с детства) то никакие логические доводы не будут иметь результата. Мы найдем самые безумные нелогические доводы что бы их опровергать)

сіль - смаковий додаток до раціону - вона за рахунок того що вона "сіль" і має Натрій в основі - робить твої відчуття більш яскравими..

По іншому це наркота на яку ти підсів - ти псіхологічно від ней залежиш.

Зи сробуй говяжій бульон без сілі - або мясо без сілі або якусь іжу без сілі
   
Re: Припустимо Бог існує...

це ти  - як що коротко - це то що тебе робить розумним і надає можливість контролювати свої інстинкти, робить тебе усвідомлюваним  ..
твоє - Я..

Ну визначення, кривеньке, але визначення. Ну це дуже схоже на Его+Суперего. Нічого надприродного в тому немає. Воно в мене точно є.
   
Re: Припустимо Бог існує...

кстати у Шимпанзе есть зачатки религиозных ритуалов)
а еще они как и горилы могут говорить на языке жестов несложными предложениями
это еще одно из доказательств
у гомо и горил 10 млн лет назад общий
а с шимпанзе 6 млн)
видимо зачатки религии уже были 6 млн лет тому
   
Re: Припустимо Бог існує...

Зи сробуй говяжій бульон без сілі - або мясо без сілі або якусь іжу без сілі
Сіль необхідна організму, якщо взагалі без сілі, то ти помреш.
   
Re: Припустимо Бог існує...

сіль - смаковий додаток до раціону - вона за рахунок того що вона "сіль" і має Натрій в основі - робить твої відчуття більш яскравими..

По іншому це наркота на яку ти підсів - ти псіхологічно від ней залежиш.

Зи сробуй говяжій бульон без сілі - або мясо без сілі або якусь іжу без сілі

зачем нашим клеткам соль?
почему химический состав наших клеток очень напоминает состав морской воды? ))

Останнє редагування: 4 червня 2021 16:47:31 від Изя Шниперсон
   
Re: Припустимо Бог існує...

Содержание ионов в морской воде, плазме крови и цитоплазме (моль/л)

Ионы   Морская вода   Плазма крови   Цитоплазма клеток
Na+   0,4   0,14   0,01
K+   0,01   0,005   0,1
Ca2+   0,01   0,002   0,001
Mg2+   0,05   0,001   0,01
Fe   10–8 (Fe3+)   10–5   10–3–10–4 (Fe2+)
Mn2+   10–8   10–8   10–6
Zn2+   10–9   10–5   10–3–10–4
Cu2+   10–9   10–5   10–5
Cl–   0,5   0,1   0,1
PO43–   10–6–10–9   10–5   10–2


))))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія