Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

И снова Крым, и снова Вода.

Re: И снова Крым, и снова Вода.

Горє для людей. які не вині що потрапили в окупацію
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Горє для людей. які не вині що потрапили в окупацію

«Коні не винні» (с)
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Спакойна! Дозріва віноград, ще місяц протриматися й пітевоі води буде не треба. А митися, кіцкі язиком миються, й нічого. В Юрая яма під хатою, змивати не треба. Не помрут.

П.с. хотів би скуштувати борщ на каберне зварений.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Спакойна! Дозріва віноград, ще місяц протриматися й пітевоі води буде не треба. А митися, кіцкі язиком миються, й нічого. В Юрая яма під хатою, змивати не треба. Не помрут.

П.с. хотів би скуштувати борщ на каберне зварений.

беггі, ти хоч раз виноград каберне їв ?
я його збирав, а точніше різав , там гілочки тільки секатором
а вкус страшно приторний  :(
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

беггі, ти хоч раз виноград каберне їв ?
я його збирав, а точніше різав , там гілочки тільки секатором
а вкус страшно приторний  :(
гарний буде борщ. Й я не про сік, я про вино. Там вже нема стільки цукру. Його там взагалі понти.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

гарний буде борщ. Й я не про сік, я про вино. Там вже нема стільки цукру. Його там взагалі понти.
Не будет в Крыму вина-разбавлять нечем.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Не будет в Крыму вина-разбавлять нечем.
папісяють. Но такого борща ідять пусть самі
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

гарний буде борщ. Й я не про сік, я про вино. Там вже нема стільки цукру. Його там взагалі понти.

чим пізніше збирають виноград,
тим більше цукру
каберне збирають пізно  :)

Беггі, у мене половина родичів живе в Криму
я з 1981 до 2014 бував там 2 рази в року
що і як вирощують, знаю
зараз воду для поливу охороняють !

а колись Красногвардійський канал - вода просто летіла !
зараз плити познімали
Там відновити буде набагато дорожче, чим воду пустити
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Ничего рано или поздно коымчане научаться пользоваться дождевой водой собирать ее и беречь каждую каплю. До 50 х годов как то умели обходиться без днепровской воды
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Ничего рано или поздно коымчане научаться пользоваться дождевой водой собирать ее и беречь каждую каплю. До 50 х годов как то умели обходиться без днепровской воды
то тількі татари вміли. Там працювати треба доебенімать й природу відчувати. Зможуть то крисіяне?
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Ничего рано или поздно коымчане научаться пользоваться дождевой водой собирать ее и беречь каждую каплю. До 50 х годов как то умели обходиться без днепровской воды

Не встигнуть.  У мене є стійке передчуття, що травень 2021 вже стане місцем відпочинку, бо прапори будуть українські. Ось в душі зараз вже не надія, а впевненість у травні 2021, у деокупації Криму від руських фашистів. Подивимось, чи вірно працює в мене інтуїція.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Ничего рано или поздно коымчане научаться пользоваться дождевой водой собирать ее и беречь каждую каплю. До 50 х годов как то умели обходиться без днепровской воды
Тогда их было 1,2 млн, а сейчас 2,4.
Разница серьёзная.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Не встигнуть.  У мене є стійке передчуття, що травень 2021 вже стане місцем відпочинку, бо прапори будуть українські. Ось в душі зараз вже не надія, а впевненість у травні 2021, у деокупації Криму від руських фашистів. Подивимось, чи вірно працює в мене інтуїція.
навпаки, якщо хуйло перекриє коломойському кисень блазень в крим пустить воду не тільки з дніпра а й з південного бугу
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

то тількі татари вміли. Там працювати треба доебенімать й природу відчувати. Зможуть то крисіяне?


крисянє не живуть в степу, є , але одиниці
Кацапи - це Керч, Феодосія, Коктебель, Судак,
міста і посьолки Південнго берегу, Севастополь, Євпаторія
Кацапи живуть в містах, причому це самі продвинуті кацапи
В Україні кацапи також живуть в містах, одиниці в селах
Причому в селах їх знають усі
Чому ? Кацап ніколи ! не переходить на українську , ніколи !

Одну даму на роботі назвав кацапкою, образилась, я - комі !
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

навпаки, якщо хуйло перекриє коломойському кисень блазень в крим пустить воду не тільки з дніпра а й з південного бугу

Хіба таке українці допустять???!!! Особисто я не допущу!!! Це буде кінцем України, тому такого (води в Крим до деокупації) не буде ніколи, чи буде різанина. КОЖНА тварина, яка віддала голос за клована, буде зарізана!!! Бо прихильники певної політсили - ворог України! Треба тестувати на адекватність перед голосуваням кожного виборця.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Хіба таке українці допустять???!!! Особисто я не допущу!!! Це буде кінцем України, тому такого (води в Крим до деокупації) не буде ніколи, чи буде різанина. КОЖНА тварина, яка віддала голос за клована, буде зарізана!!! Бо Зе - ворог України! Треба тестувати на адекватність перед голосуваням кожного виборця.
для хуйла кінець України навідь краще ніж вода в Крим
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

само ты чмо.

у меня хозяина и бирки нет, в отличии от тебя.

и вот твоего чмошного хозяина я таки помог вышвырнуть. специально встал на час раньше и поперся на выборы в 8.00, т.к. на 9.00 надо было на работу. но пропустить озалуп свиньи и таких как ты, я не мог.

 :laugh:
Тримай головку рівніше,пліснява зелена  :K
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Особисто я не допущу!!!
:weep: шо ти зробиш? Запостиш на фупі фото холодильника?
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Деліт встав раніше, щоб мати зараз змогу смоктати та ненавідити те, що тоді обрав.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Деліт встав раніше, щоб мати зараз змогу смоктати та ненавідити те, що тоді обрав.

Але відповідати такі тварини повинні не фігурально, а реальними термінами тюремними. Проголосував за зе, відповідай за державну зраду.
Я за Порошенка був в 2019.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Я за Порошенка був в 2019.
А до цього за кого був, га?
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Деліт встав раніше, щоб мати зараз змогу смоктати та ненавідити те, що тоді обрав.

+1
  :laugh:
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

А от я чомусь за Юрку хіпового валнаваюсь... У нього горшок на дворі, а як раз в кацапів якась пошесть пішла- полюбили вони , чомусь в вигрібних ямах здихати... Мені, канєшно буде скучно без його довбоєпізму та карбонари, але я б побажав от такого швидкого кінця в ямі, ніж довгої смерті від спраги... :tease:
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Але відповідати такі тварини повинні не фігурально, а реальними термінами тюремними. Проголосував за зе, відповідай за державну зраду.
Я за Порошенка був в 2019.
а от й ні. То демократія. Може йому хотілося смоктати та лаятися на владу. Він мав один голос. Не можна карати за права. Це ще вільна краіна.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

По прогнозу сьогодні у Симферополі зливи, аж до 2мм за день. А ось наступні 9 днів :fuck:
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

а от й ні. То демократія. Може йому хотілося смоктати та лаятися на владу. Він мав один голос. Не можна карати за права. Це ще вільна краіна.

Може, за виділене  й не треба, а ось за дурість треба карати.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

а ось за дурість треба карати.
Усіх єбланів з антимайдану, усіх тих хто роками голосував за КПУ і ПР - на Бортничі, фільтрувати кал руками.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Ничего рано или поздно коымчане научаться пользоваться дождевой водой собирать ее и беречь каждую каплю. До 50 х годов как то умели обходиться без днепровской воды
Ну там було разів у чотири менше населення плюс заводів майже не було, як ото по виробництву титану.
Саме дніпровська вода дозволила вск це розвинути і збільшити населення
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

до теми

   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

пошта не ходить ні туди, ні взад

тогда хватит и фото...   :-)o
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

В ямку какаєте?
И потом в ней же и тонут!
Всей семьёй  :facepalm1:
https://istrind.livejournal.com/416708.html
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.
YL

Юрик, я тобой горжусь. Ты настаящий кибальчиш!!!
Глупым бандьрам всеравно никагда не панять, что:
а) по понятиям русскага мира моют жопы толька пидарасы
поэтому установив унитаз в доме ты сразу становишся гейропейцем, а установка биде делает тебя геем просто автоматически. наличие биде - это чистый камингаут ткзать.
б) параша во дворе - это одна из скреп русскага мира, которую глупые бендеры усчемляли своими гейропейством.
в) пугать тебя парашей на которой ты вырос и всю жизнь живешь - это воистину смешно. хахаха
г) то, что россия села на  крым жопой и ее хороводят на этом украинском крыму просто всем миром - это доблесть. это даже круче чем сесть на бутылку.
д) людей которые всю жизнь хотели умереть в родной говени нельзя испугать вожделенной говенью. как в переносном так и в буквальном смысле.
е) от того, что украинский крым  в жопе россии вы испытываете не страдания а эйфорию.


Юрик, так держать!!!  :fans:
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Є ж там в каців якась програма переселення в місця з великою кількістю води, приамур'я наприклад, навіщо так мучитись, зібрав манатки і на родіну предків
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Хотя дождевую воду ловить не поможет
Если глобально воды не хватает, то нужно либо снижать потребление, либо искать дополнительные источники

   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Є ще робочий варіант. Той сніг що в Москвачкалі взимку прибирають і вивозять за місто - грузити у вагони і через міст у Крим.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Є ще робочий варіант. Той сніг що в Москвачкалі взимку прибирають і вивозять за місто - грузити у вагони і через міст у Крим.
Тогда засуха у мацквичей начнется
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Тогда засуха у мацквичей начнется
Там річка в місті, нап'ються.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

до теми

https://youtu.be/gVm8S8TQyA4

3 хв.

"Колись в 2002, 2001  році я носила сережки з хуйло..."   :lol:

Тупа порохоботка.
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

Павел и Фома прекрасны! Уважаю этих ребят!
   
Re: И снова Крым, и снова Вода.

3 хв.

"Колись в 2002, 2001  році я носила сережки з хуйло..."   :lol:

Тупа порохоботка.

 :facepalm1: дешёвка
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія