Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

UkrPravdaRoot :super:

Re: UkrPravdaRoot  :super:

а можливо і ні
  а як же тоді оте твоє "думаю":
людина - істота зазвичай розумна і здатна опрацьовувати інформацію і робити висновки
тому думаю що зарадить
проте, завжди слід залишати винятки для довбограйства
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

розкажи

до войны на мариупольской трассе они самые отмороженные были. хотя, казалось бы, кто может переплюнуть гайцов из Донецка..
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

Узка гаваящім  абідна шо оні гаваят на свінасабачєй? :laugh:
Ты своим высказыванием  нарушил Конституцию и законы Украины. а также правила ФУПа!
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

Ты своим высказыванием  нарушил Конституцию и законы Украины. а также правила ФУПа!

зрада! на Майдан! ТАПАЗ ЖАЙ КАМАНДУ
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

людина - істота зазвичай розумна і здатна опрацьовувати інформацію і робити висновки
тому думаю що зарадить
проте, завжди слід залишати винятки для довбограйства
цить, тихенько..  :gigi:  бо ще й тебе недорахуємося.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

до войны на мариупольской трассе они самые отмороженные были.

бєгалі з фарой на встєчу ідущім автамабілям ?  :weep:
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

Чого ж, тепер знаємо - опєрразработчик.

нет. впрочем, считай так  B-)
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

ладно, спасибо за общение.
сегодня UkrPravdaRoot помалкивает  (tu)
компромат собирает  :gigi:
Не сміємо затримувати таку опасну особу.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

бєгалі з фарой на встєчу ідущім автамабілям ?  :weep:

нее.. там были шлагбаумы. по трассе. под Волновахой. и иногда эти шлагбаумы трассу перекрывали

а то, шо они на посту палочки продавали - так то обычное дело было.
проехать мимо Волновахи и не купить палочку - это был почти подвиг. дойопывались ко всему
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

зрада! на Майдан! ТАПАЗ ЖАЙ КАМАНДУ
От не треба робити з майдану сміщной мемчик.
Краще просто пошли в сраку Жоріка. B-)
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

нет. впрочем, считай так  B-)

Шо значить счітай?
Ти сам там вище ляпав язиком.
Маріупольський штірліц.

   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

Свободу Пшениці!
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

Шо значить счітай?
Ти сам там вище ляпав язиком.
Маріупольський штірліц.



опять вы не туда. хотя, спасибо за прикрытие  B-)
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

Слав стайл , вступить в диспут и забанить опонента. Модер не должен так поступать
Yes, he blocked me by IP.
This is the new "Fiala+style katsap moderation" we all deserved.
Goodbye everyone. :super:
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

Yes, he blocked me by IP.
This is the new "Fiala+style katsap moderation" we all deserved.
Goodbye everyone. :super:

зря. показываешь свою слабость
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

а по 127.0.0.1 его забанили?  B-)
I cannot access FUP by my previous IP. You probably know why.
You continue to make a "clown" out of yourself, dumbass? 8-:  [KA]
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

Yes, he blocked me by IP.
This is the new "Fiala+style katsap moderation" we all deserved.
Goodbye everyone. :super:
Спокійно. Просто людина новенький. Все буде добре.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

Еще раз повторяю - я ничего модерировать не собираюсь.
Человек оскорбил меня публично. Я ответил доступными мне средствами соблюдая если не букву, то дух правил и местный обычай.
Seriously? And you offended me publicly when started bastardising Ukrainian words, but I don't have the ability to "IP ban" people on the forum :laugh: you piece of ruskie shit.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

дух правіл і мєсний обичай - "бан по ip"?

"Я ответил доступными мне средствами"
радує що ти не адмін на сєрваках Візи або МастєрКард


 B-)  (tu)
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

I cannot access FUP by my previous IP. You probably know why.
You continue to make a "clown" out of yourself, dumbass? 8-:  [KA]

"и снова здравствуйте" (с)
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

Тобто, тепер на ФУПі будуть банити за приниження узького язика, при тому не реагуючи на постійні приниження української мови?
А це точно форум Української правди? Не узькоязикої правди?  :S
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

Треба подякувати укрправдорубу за маленький наочний приклад як буде виглядати цифрова диктатура (tu)
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

Michigan  vs UkrPravdaRoot

   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

Тобто, тепер на ФУПі будуть банити за приниження узького язика, при тому не реагуючи на постійні приниження української мови?

Перечислите пожалуйста ники тех,кто творит постійні приниження української мови?
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

Ты своим высказыванием  нарушил Конституцию и законы Украины. а также правила ФУПа!
я в побуті спілкуюся на русском. так-так, на свинособачом. і мені не краплини не образливо, коли про це говорять.
бо так воно і є. то що тут ображатись.

але вселяко намагаюся українізуватися  :D
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

наскільки я розумію, нік Укрправдарут - це суто технічний нік. Коли ця особа (чи цій особі) заводили нік саме з такою назвою, на мою думку, перед людинкою редакція УП ставила аж ніяк не завдання сратися на Форумі з юзерами в певних гілках на конкретну тематику, а мабуть же ж таки вирішувати конкретні питання з технічного забезпечення функціонування як головної сторінки УП, так і її придатка - форуму.

Тому вискакування з конопель адміна на форум при живому існуючому модераторові мені не зрозуміле - це що стосується розмахування кнопкою.

А що стосується влізання в дискусії, то, як на мене, можна було просто створити додатковий - не робочий, а вільний від адміно-модерських функцій нік і дописувати з нього на рівних правах з іншими юзерами.

Бо наразі оця влаштована ним галіматня має всі ознаки перевищення повноважень і використання службового становища в переслідуванні власної мети - що влізання в дискусію - тут ще питання: чи дозволяв йому роботодавець в в посадовій інструкції в робочий час дописувати на форумі, тобто, займатися власними справами на свій розсуд всупереч іміджу та інтересам роботодавця, чи дозволяв йому роботодавець за наслідками виконання не передбачених посадовою інструкцією дій, використовувати свої службові повноваження в особистих цілях, адже він скористався кнопкою банування з метою захисту своїх особистих інтересів, а не інтересів роботодавця...


Запитань багато. Але чи будуть відповіді.


І таки да, на головному політичному Форумі країни, на території якої вже восьмий рік триває війна, влаштовувати срачь з приводу мови агресора - це не дуже розумно з боку адміна, як на мою думку.
молодець кароффка що взяла до уваги мої зауваження
і припинила друкувати бруд та матюки :peremoga:
її дописи стали читабельними і на форумі стало чистіше, це приємно (tu)
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

Перечислите пожалуйста ники тех,кто творит постійні приниження української мови?
Мені нема що робити, як перераховувати.)
Купа таких дописувачів є.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

я в побуті спілкуюся на русском. так-так, на свинособачом. і мені не краплини не образливо, коли про це говорять.
бо так воно і є. то що тут ображатись.

але вселяко намагаюся українізуватися  :D
тобто ти свинособака?  ;o принаймні поки-що..
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

Мені нема що робити, як перераховувати.)
Купа таких дописувачів є.
Заявить и обвинить можете. а КОНКРЕТНО перечислить ники тех, кто творит беспредел над украинцами и украинским языком, НЕ В СОСТЯНИИ!
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

I cannot access FUP by my previous IP. You probably know why.
You continue to make a "clown" out of yourself, dumbass? 8-:  [KA]

и я считаю это неправильно тебя банить, я с тобой не согласен может сто раз, но процедура должна быть соблюдена.
Сначала предупреждение, и потом официальный бан с публикацией причины и с указанием срока . И сроки конечно не должны быть как при Славе по 999 , или по месяцу.

Слав же почти убил тогда форум, ушли почти все кто создавал интересные темы. Не было вот этой петеушности дешевой форума.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

и я считаю это неправильно тебя банить, я с тобой не согласен может сто раз, но процедура должна быть соблюдена.
Сначала предупреждение, и потом официальный бан с публикацией причины и с указанием срока . И сроки конечно не должны быть как при Славе по 999 , или по месяцу.

Слав же почти убил тогда форум, ушли почти все кто создавал интересные темы. Не было вот этой петеушности дешевой форума.
100%
As you can see, I am absent from the list of banned users because the the new "Katsap Overlord" had his panties in a twist.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

Це так. Але... офіційна особа ПОВИННА дописувати держ. мовою.
какую херню тут только не изрекают с умным видом
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

I cannot access FUP by my previous IP. You probably know why.
You continue to make a "clown" out of yourself, dumbass? 8-:  [KA]
рішив виїбнутись проксьою і знанням інгліша?
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

и я считаю это неправильно тебя банить, я с тобой не согласен может сто раз, но процедура должна быть соблюдена.
Сначала предупреждение, и потом официальный бан с публикацией причины и с указанием срока . И сроки конечно не должны быть как при Славе по 999 , или по месяцу.

Слав же почти убил тогда форум, ушли почти все кто создавал интересные темы. Не было вот этой петеушности дешевой форума.
Пшеницю також по правилах пристрілили?
п.с. слав нічого не вбивав, просто тримав у чистоті.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

я в побуті спілкуюся на русском. так-так, на свинособачом. і мені не краплини не образливо, коли про це говорять.
бо так воно і є. то що тут ображатись.

але вселяко намагаюся українізуватися  :D

ААА! Зрозуміло, тобто ти ще така малесенька свинособачка, таке ще поросятко узькомовне , таке собі чау-чау с ратицями.
Але маешь деякі успіхі, і є надія що таки виростиш у велику свиню.  Тренуйся золотце наше , хрюкай собі на задоволення.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

Пшеницю також по правилах пристрілили?
так - з особливим цинізмом згідно правил ФУП.
він перейшов усі межі, перенісші віртуал в реал.

і зробила це модератор усіх часів фупу pravda
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

з баном Пшениці усе бездоганно )
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

Пшеницю також по правилах пристрілили?

4.3. Заборонені: погрози будь-кому з учасників ФУПу (юзеру, модератору, адміністратору), зловживання матом та зловмисний флуд. Перехід на близьких та рідних дописувача або ж погрози перенести форумні суперечки в реал караються з особливим цинізмом.
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

ААА! Зрозуміло, тобто ти ще така малесенька свинособачка, таке ще поросятко узькомовне , таке собі чау-чау с ратицями.
Але маешь деякі успіхі, і є надія що таки виростиш у велику свиню.  Тренуйся золотце наше , хрюкай собі на задоволення.
прикінь ))  і мене це не чеше...

бо я знаю хто я і що я.

 :queen:
   
Re: UkrPravdaRoot  :super:

з баном Пшениці усе бездоганно )
нажаль, так. жалко пацана..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія