Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пишуть Людмила Янукович померла.

Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Цікавий погляд.
А що таке мораль з погляду атеїста?

Наявність логіки та сенсу........ Є сенс в тому що люди ввічливі один до одного, бо таке суспільство ефективніше за те де всі кидаються один на одного........ ну це так для прикладу
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

здохні, падло вірунське.
МЄДЛЄННО.

хамлу донбасяцкому с первого раз и без звиздюлины ничего не доходит
не удивлен
ну еще раз  - иди нахер
тебя, поца, тут никто не трогал и не оскорблял .
выпросил таки
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Наявність логіки та сенсу........ Є сенс в тому що люди ввічливі один до одного, бо таке суспільство ефективніше за те де всі кидаються один на одного........ ну це так для прикладу

всякие кони в вакууме
логика и тд
это все отдельная парафия ...
а воспитание закладывается с молодых ногтей
и к смыслу и логике это не имеет отношение
и тут даже в ветке примеров тебе валом ))
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Хлопці, не скубіться? 8-)
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Хлопці, не скубіться? 8-)

да да
наглое животное будет мне тут понты свои демонстрировать ...
а мы же воспитанные и христиане ...
ай как не хорошо ))
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Цікавий погляд.
А що таке мораль з погляду атеїста?
Свою фотку комети спочатку, щоб я повірив, що людина яка фотографує галактики і чудово усвідомлює відомі розміри всесвіту була настільки віруючою, щоб розказувати атеїстам про мораль
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

всякие кони в вакууме
логика и тд
это все отдельная парафия ...
а воспитание закладывается с молодых ногтей
и к смыслу и логике это не имеет отношение
и тут даже в ветке примеров тебе валом ))

Якраз саме пряме відношення........ Якщо ти дітям з самого початку даєш зрозуміти логіку , а не ТАК ТРЕБА БО Я АБО БОЗЯ СКАЗАВ........ то вони потім це вберуть в себе на все життя......
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Якраз саме пряме відношення........ Якщо ти дітям з самого початку даєш зрозуміти логіку , а не ТАК ТРЕБА БО Я АБО БОЗЯ СКАЗАВ........ то вони потім це вберуть в себе на все життя......

ну еще расскажи мне что логика появилась раньше боязни неизвестного и знаний
оформленное в предрассудки и веру потом ...
типа логика, да
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

ну еще расскажи мне что логика появилась раньше боязни неизвестного и знаний
оформленного в предрассудки и веру потом ...
типа логика, да

А нашо тулитись до того що "було раньше"? Чому не можна розвиватись та вдосконалюватись?
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

А нашо тулитись до того що "було раньше"? Чому не можна розвиватись та вдосконалюватись?

ну если ты не знаешь
откуда взялись понятия даже добра и зла
что изучает этика и мораль путаешь с логикой
то как ты развитие отличишь от блуда логики не привязанной к морали ?
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

бггг
ухтиж
интересно, что там за мораль такая ?
небось каких-то строителей коммунизма ))
 и то там все там стырено у христианской этики
бо другой просто нет ... у принципе
Є багато на цю тему, почитайте наприклад про світський гуманізм хоча є й інші філософські напрямки.

Так виглядає що у вас прогалини з історією філософії, що ви так стверджуєте що все стиряно з християнської етики.
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

ну если ты не знаешь
откуда взялись понятия даже добра и зла
что изучает этика и мораль путаешь с логикой
то как ты развитие отличишь от блуда логики не привязанной к морали ?

ну так ти звичайно повинен знати що означа добро та зло в різних релігіях...... Логіки без знань не може бути.........
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Так виглядає що у вас прогалини з історією філософії, що ви так стверджуєте що все стиряно з християнської етики.

история философии тут не причем
понимаю , что вы что-то читали
и надо дать как-то дать нам знать об этом ))
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Свою фотку комети спочатку, щоб я повірив, що людина яка фотографує галактики і чудово усвідомлює відомі розміри всесвіту була настільки віруючою, щоб розказувати атеїстам про мораль

Я не розповідаю, а лише запитую. Бо питання набагато глибше і цікавіше, ніж привід для беззмістовної гризні.
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

ну так ти звичайно повинен знати що означа добро та зло в різних релігіях...... Логіки без знань не може бути.........

известный прием когда
понятия возможно и может быть
вдруг подменяют на "так должно быть" и трындец
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

известный прием когда
понятия возможно и может быть
вдруг подменяют на "так должно быть" и трындец

Я не зрозумів
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

история философии тут не причем
понимаю , что вы что-то читали
и надо дать как-то дать нам знать об этом ))
Якраз філософія описує моральне ставлення людини до всесвіту, а ви кажете не причому.
Читайте історію філософії і дайте нам знати про це також, я порадію за вас
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Я не розповідаю, а лише запитую. Бо питання набагато глибше і цікавіше, ніж привід для беззмістовної гризні.
Не зрозумів, що сталось з фотками комети?
Чи як ти зламав гізмо акаунт?
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Читайте історію філософії

І що там пишуть?  :this:
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Якраз філософія описує моральне ставлення людини до всесвіту, а ви кажете не причому.
Читайте історію філософії і дайте нам знати про це також, я порадію за вас

оу
вы свои смелые фантазии принимаете за знания
как забавно
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Не зрозумів, що сталось з фотками комети?
Чи як ти зламав гізмо акаунт?

Друже, "фотки комет", "зломаний екаунт", "розміри Всесвіту" і "роздуми про мораль" - НАДТО розкидані одні від одного в різних площинах, щоб по хоч оному з цих термів судити про інший/інші.
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Я не зрозумів

скажем так ...
ибо из ваших желаний еще не следует
правило для всех остальных
и тем более это объявлять логикой и чем-то непогрешимым
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Друже, "фотки комет", "зломаний екаунт", "розміри Всесвіту" і "роздуми про мораль" - НАДТО розкидані одні від одного в різних площинах, щоб по хоч оному з цих термів судити про інший/інші.

Він мабуть вважає що людина яка захоплюється астрономією не може бути віруючою
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

І що там пишуть?  :this:
Пишуть, що погано використовувати чужі аккаунти
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

скажем так ...
ибо из ваших желаний еще не следует
правило для всех остальных
и тем более это объявлять логикой и чем-то непогрешимым

Логіка не оголошується, а виявляється........ ... а потім постійно тестується та перевіряється......
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

оу
вы свои смелые фантазии принимаете за знания
как забавно
І де я написав про свої фантазії? Чи ви хочете сказати, що я визначення філософії придумав?
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

це саме можна сказать про весь домбас
але проблема не в тому що вони не знали кращого
а в тому що не знаючи кращого - лізуть куди не треба і не дають тим хто знає нічого зробить

 (tu)
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

І де я написав про свої фантазії? Чи ви хочете сказати, що я визначення філософії придумав?

естстественно

Філосо́фія,[1] (дав.-гр. φιλοσοφία, дослівно: любов до мудрості)  або любому́дрість,[2] — дисципліна, що вивчає найбільш загальні суттєві характеристики та фундаментальні принципи реальності й пізнання, буття людини, відносини людини і світу, про найзагальніші суттєві характеристики людського ставлення до природи, суспільства та духовного життя у всіх його основних проявах.[3]. Також під філософією розуміють форму людського мислення, теоретичну форму світогляду.

--------------------------------------------------

и ни слова про мораль и этику
а тем более историю философии
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Він мабуть вважає що людина яка захоплюється астрономією не може бути віруючою

Я, до речі, ніде про віру навіть не згадував в цій гілці, лише підколював Крокодила, знаючи його сліпу і непоясниму ненависть до релігії.
А, поза тим, - дійсно! - в якому аспекті "астрономія" і "віра" суперечать одне одному? Це все одно, що вважати, що формула вільного падіння тіла заперечує вчення Будди чи Послання Апостола Петра до Когосьтотам.
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Я, до речі, ніде про віру навіть не згадував в цій гілці, лише підколював Крокодила, знаючи його сліпу і непоясниму ненависть до релігії.
А, поза тим, - дійсно! - в якому аспекті "астрономія" і "віра" суперечать одне одному? Це все одно, що вважати, що формула вільного падіння тіла заперечує вчення Будди чи Послання Апостола Петра до Когосьтотам.

Верующий человек по своей причине умственно не полноценный.
Даже выдающиеся ученые, которые веруны, были бы еще более выдающимися если бы не имели этот камень веры на шее.
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Я, до речі, ніде про віру навіть не згадував в цій гілці, лише підколював Крокодила, знаючи його сліпу і непоясниму ненависть до релігії.
А, поза тим, - дійсно! - в якому аспекті "астрономія" і "віра" суперечать одне одному? Це все одно, що вважати, що формула вільного падіння тіла заперечує вчення Будди чи Послання Апостола Петра до Когосьтотам.

От бачите GizmoGremlin аутентичний........ ніхто його акаунт не крав........ :-B
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Він мабуть вважає що людина яка захоплюється астрономією не може бути віруючою
Може бути віруючою, уявляєте навіть у Ватикані є астрономи, але я не чув щоб вони так затято захищали віру і ще й розказували про мораль.
І це разом з тим що гізмо перестав викладати фотки, постити дивні дописи в підтримку однієї політ партії, наводить мене на думку що акаунт зломаний
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Верующий человек по своей причине умственно не полноценный.
Даже выдающиеся ученые, которые веруны, были бы еще более выдающимися если бы не имели этот камень веры на шее.

до до ...
глупости следует декларировать с максимальной уверенностью
как не требующие доказательств по определению.
ибо изрекающий глупости уже обречен собой на разум ))
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Верующий человек по своей причине умственно не полноценный.
Даже выдающиеся ученые, которые веруны, были бы еще более выдающимися если бы не имели этот камень веры на шее.

Так таких "розумово неповноцінних" 80 відсотків..... Вони можуть спокійно зібратись та оголосити мене з тобою розумово неповноцінними
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

естстественно

Філосо́фія,[1] (дав.-гр. φιλοσοφία, дослівно: любов до мудрості)  або любому́дрість,[2] — дисципліна, що вивчає найбільш загальні суттєві характеристики та фундаментальні принципи реальності й пізнання, буття людини, відносини людини і світу, про найзагальніші суттєві характеристики людського ставлення до природи, суспільства та духовного життя у всіх його основних проявах.[3]. Також під філософією розуміють форму людського мислення, теоретичну форму світогляду.

--------------------------------------------------

и ни слова про мораль и этику
а тем более историю философии

Я так розумію розгорнути параграф основна мета і дочитати до кінця ви не змогли то я вам поможу:

Цитувати
Своїм основним завданням філософія має встановлення перших, основних істин, які слугують першоосновою або принципами для інших істин. Філософія встановлює свої істини шляхом дослідження і доведення. Тобто філософія прагне раціональними засобами створити гранично узагальнену картину світу і місця людини у ньому, досліджуючи пізнавальне, ціннісне, соціально-політичне, моральне й естетичне ставлення людини до світу
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

І це разом з тим що гізмо перестав викладати фотки

Бо погода паскудна місяцями

постити дивні дописи в підтримку однієї політ партії,

Бо я - не фанатик нікотрої з них, і вважаю, що людина зі здоровими цінностями в українську політику не пхатиметься, є лише хіба велике зло і трохи менше зло, - але "трохи менше зло" не повинно нікого робити своїм фанатиком, а "трохи більше зло" - своїм гейтером.
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Може бути віруючою, уявляєте навіть у Ватикані є астрономи, але я не чув щоб вони так затято захищали віру і ще й розказували про мораль.
І це разом з тим що гізмо перестав викладати фотки, постити дивні дописи в підтримку однієї політ партії, наводить мене на думку що акаунт зломаний

Ви не чули щоб у Ватікані розповідали про мораль?...... дивно......
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

От бачите GizmoGremlin аутентичний........ ніхто його акаунт не крав........ :-B

 :drinks:

Категоричність деяких висновків мене деколи позбавляє здатності відповідати в стриманому тоні.
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

От бачите GizmoGremlin аутентичний........ ніхто його акаунт не крав........ :-B
То хай викладе фотку комети, хоча його пост про підколювання трішки мене переконав, що він автентичний
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Так таких "розумово неповноцінних" 80 відсотків..... Вони можуть спокійно зібратись та оголосити мене з тобою розумово неповноцінними

пока с точностью наоборот все - вдруг на ровном месте вылазят агрессивные неадекваты
которые начинают бороться с ветряными мельницами и изрекать глупости в ассортименте
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія